ایران نمایشهایش غرق کردن شهادت به عنوان خبرچین متهم بار از سیاسی وزارت دادگستری

بمب شهادت از وزارت دادگستری خبرچین متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سوء استفاده از قدرت خدشه دار شد شنبه توسط squabbling, نمایشهایش و تمدید filibusters از retreaded نارضایتی در مورد ریشه های روسیه پروب از کنگره خواهان.

ایران با مقامات مختل شهادت از دو خبرچین و یک جفت از مقامات ارشد سابق به نام شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در مورد آنچه آنها به عنوان برگ برنده دولت سیاسی از وزارت دادگستری. در زمان مقامات منتخب فرستاده شنیدن careening به طور کامل خاموش ریل.

تبلیغات:

Antics پریشان از مواد منفجره اتهامات کاهش سابق بالا مولر دادستان هارون Zelinsky که در آماده شهادت متهم ارشد وزارت دادگستری مقامات و از جمله دادستان کل ویلیام Barr از تداخل با حاکمیت قانون در تلاش برای محافظت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و منافع سیاسی.

Rep. کابل R-Tex., لگد کردن بسیار حزبی مرحله نهایی مسابقات به عنوان معاون سابق دادستان کل دونالد Ayer خواندن خود را باز کرد.

“من ممتاز به خدمت در DOJ تحت دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور و من اینجا هستم چون من اعتقاد دارم که ویلیام بر شمار بزرگترین تهدید در طول عمر من به ما حکومت قانون و به اعتماد عمومی در آن” آیر خواندن وی از سوی مامورین که دادستان کل کار کرده بود “برای پیشبرد خود را مادام العمر اعتقاد است که رئیس جمهور باید نگه تقریبا استبدادی قدرت.”

تبلیغات:

به عنوان Ayer رفت و بیش از او اختصاص داده شده پنج دقیقه Gohmert شروع به ساخت یک ضربه زدن با صدای بلند, سر و صدا, طراحی خشم دموکرات ها که نمی تواند بشنود به عنوان سابق مقام ارشد ادامه داد: به عنوان خوانده شده.

“آقای رئیس من می پرسند که گروهبان-در-آغوش نامیده می شود پس برای جلوگیری از اختلال در این جلسه” Rep. هنک جانسون D-Ga گفت. “من می توانم شنیدن این شاهد. این یک شاهد بسیار مهم است.”

“آره خوب او راه فراتر از زمان خود” Gohmert پاسخ داد. “و اگر وجود دارد هیچ قانون در مورد زمانی که مردم می تواند وجود دارد هیچ قانون در مورد زمانی که شما می توانید سر و صدا.”

تبلیغات:

Gohmert به نام دموکرات اعتراض به بهره برداری از “ظالمانه” به او گفته است که رئیس جری Nadler تلاش برای آرام او “به شدت ناعادلانه است.” شکایت خود بودند seconded با تشکر. Doug Collins, R-Ga., که استدلال می کرد که Nadler نمی تواند “capriciously تعیین پنج دقیقه قاعده در هوی و هوس از آنچه که او می خواهد” بود و “نه اظهار داشت: تشخیص راه از در حال اجرا این کمیته در 18 ماه.”

Zelinsky بعدها شهادت داد که پس از تیم خود را از حرفه ای دادستان مقاومت سیاسی با انگیزه فشار از درون گروه خود را به کاهش محکومیت توصیه برای دیرین تهمت متحد راجر سنگ آنها گفته شد که آنها شغل خود را از دست.

تبلیغات:

“چنین توصیه شده است هرگز ساخته شده,” او گفت:. “به ما گفته بودند ما می تواند اخراج می شود اگر ما نمی بروید.”

Zelinsky رفت تا نشان دهد که بر تغییر حکم توصیه برای سنگ شامل یک توصیه از “صفر روز.” قاضی مستقر در سه سال است.

تشکر. مایک جانسون از لوئیزیانا نیز یک جمهوری خواه در زمان شخصی شات در شاهد که به عنوان یک پدر جدید شهادت ویدئو از طریق اتصال به پیشنهاد خانواده اش اطفال.

تبلیغات:

“شما خانواده نگرانی ها؟” جانسون پرسید. “درست است؟”

“ما یک کودک تازه متولد شده . . .” Zelinsky آغاز شد.

جانسون قطع شهادت او را متهم به خلاف کاران از “نیم آن را در.”

“آقای Zelinsky چون شما وکیل شما می دانید که داشتن یک شاهد, به نظر می رسد و ارسال به عبور از آزمون در فرد است و بدیهی است که بسیار موثر تر و قابل اعتماد تر از کسی است که به سادگی تلفن های آن را در,” او گفت:.

تبلیغات:

“نجیب زاده است نامناسب” Nadler گفت: gaveling در تکرار این قوانین خاص در محل در میان coronavirus بیماری همه گیر. “ما هیچ فرقی بین مردم در حال حاضر از نظر جسمی و مردم در حال حاضر با ویدئو.”

جانسون بازگشت به Zelinsky. در جای پژوهنده در مورد سنگ او پرسید: در مورد کریستوفر استیل سابق اطلاعاتی بریتانیا که در سال 2016 نوشت: یک سری از یادداشت ها در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات ارتباط با روسیه بعد از وارد شده به یک پرونده که نمیفهمد به مولر را بررسی است.

اما Zelinsky گفت: وزارت دادگستری دستور او بود که او تنها قادر به صحبت در مورد سنگ صدور حکم است.

“خوب است که مناسب” جانسون پاسخ داد.

تبلیغات:

زمانی که Gohmert بعد اقدام به انتخاب کنید تا در جانسون خط پرس و جو به Zelinsky خانواده, نگرانی, او با استفاده از این مناسبت برای مشاهده سالگرد عروسی خود را و تشکر از همسر برای ترک او.

“آقای Zelinsky من که قرار بود به درخواست او سوال” Gohmert گفت. “و من درک اهمیت خانواده. و ضمنا ممنون میشم به جهنم همسر من برای stickin’ با من 42 سال امروز. آره او را بسیار عادلانه تر از ما در حال گرفتن در اطراف در اینجا. پس از 42 سال. با تشکر از شما, کتی.”

اوباما در ادامه به استناد کارتر صفحه Josef Mifsud هیلاری کلینتون و اوباما-دوران وزارت دادگستری رسوایی از هشت سال قبل شناخته شده به عنوان “سریع و خشمگین.”

بسیاری از دموکرات ها در پنل شکست خورده به جلو و اطلاعات جدید از شاهدان به عنوان به خوبی. جمهوری خواه در کنگره جیم اردن برای اولین بار به دریافت Zelinsky به نام سرپرستان او با اشاره به در بیانیه نوشته شده است که به گفته کارشناسان یکی از مهم ترین قطعه از اطلاعات کنگره می تواند به دست آمده اند. (سرپرست توسط J. P. کونای سر از تقلب و فساد دولتی واحد در ایالات متحده به دفتر دادستان در واشنگتن.)

تبلیغات:

در علاوه بر این به Zelinsky و Ayer قانونگذاران شنیده از جان الیاس فعلی وزارت دادگستری رسمی در ضد تراست را بدست آورد که شهادت دادند که بر حال آزار قدرت خود را توسط دستور دادستان برای بررسی شاهدانه شرکت ادغام بر اساس “تنفر شخصی” برای این صنعت است.

این کمیته همچنین در مورد سوال Michael Mukasey که آمد به بر دفاع. سابق دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش Mukasey نیز دیرین کاردانی رودی جولیانی سابق LifeLock سخنگوی تبدیل تهمت شخصی وکیل.

“وزارت دادگستری است نه سیاسی چرا که مقامات ارشد مخالفت با صدور حکم توصیه برای آقای سنگ” Mukasey گفت: انتقاد از آنچه وی به عنوان “تمایل این روز به خواندن انگیزه های نهان به هر اقدام” گرفته شده توسط Barr.

“من هیچ شکی نیست که رفاه این کشور را تایید کرد از طریق evenhanded استفاده از قانون تا رسیدن به عدالت است چه انگیزه او و انگیزه خود تصمیم گیری” Mukasey گفت.

تبلیغات:

بار زودتر از قبول دعوت Nadler به نظر می رسد قبل از این کمیته جولای 28. این حرکت اجتناب یک حکم. حداقل یک کمیته از حزب دموکرات روز چهارشنبه Barr حذف از دفتر.

در کنار نا امید جیم اردن اظهار داشت: بدون آشکار طنز “این است که به عنوان بد به عنوان کل استیضاح.”

“ناشناس خلاف کاران که تا به حال هیچ دانش دست اول بود و مغرضانه در برابر رئیس جمهور و این کار را برای جو بایدن” او ادامه داد. “به نظر می رسد فقط به عنوان بد — فقط به عنوان لنگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>