وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده خواهد شد آیووا قفقاز در شب دوشنبه حفاری وضعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک. جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا خواهد شد و سپس رای به تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا دو روز بعد پس از مسدود کردن شهود و شواهد مستقیم در استیضاح محاکمه. به جای توجه به این مورد ترسیم مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی, فساد, اما, چند سناتور جمهوریخواه صرف دو هفته گذشته slagging بایدن در تلاش برای لکه دار کردن پتانسیل دموکراتیک نامزد — با استفاده از تقریبا دقیقا همان راهکار مورد استفاده قرار گیرد برای شکست هیلاری کلینتون در سال 2016.

نشان دادن دقیقا به همین دلیل آن را بد به دولت های خارجی اسمیر یک حریف سیاسی از طرف شما دیابت جونی ارنست, یک جمهوری خواه آیوا که چهره سخت re-نبرد انتخابات پاییز امسال به نظر می رسد قبل از اینکه خبرنگاران یک روز پس از استیضاح جلسات هفته گذشته و معمولی پیشنهاد کرد که پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن كرده در واقع ممکن است منجر به بایدن را شکست.

تبلیغات:

“آیووا قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب. و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان کسانی دموکراتیک حزبی را برانگیخت. آنها به حمایت از نانو در این نقطه است ؟ ” اول-اصطلاح جمهوری خواه خواسته است.

سوال درست قبل از توافق سنا رای به پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات با امتناع از شنیدن شهود. برای ماه ها و جمهوریخواهان استدلال کرد که تهمت نکردن کمک نظامی به اوکراین و تحت فشار رئیس ولدیمیر Zelensky به نگاه به فعالیت های جو و هانتر بایدن چرا که او صادقانه تلاش برای ریشه کن کردن فساد. در یک مورد کلاسیک از طرح جمهوری خواهان هنوز هم مبهم انکار است که تهمت اقدامات با انگیزه های سیاسی بود اما در حال حاضر اصرار دارند که بایدن و نه تهمت کسی است که شایسته استیضاح.

“من فکر می کنم این درب از impeachable هر باز شده است” گفت: ارنست تایید که رتبه زیر آب با رای دهندگان ایالت آیووا در یک مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ روز یکشنبه. “جو بایدن باید بسیار مراقب باشید آنچه که او را برای درخواست به دلیل شما می دانید ما می توانیم یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت:” ما در حال رفتن به استیضاح او.'”

تبلیغات:

در سی ان ان که روز به روز ارنست استدلال کرد که نه فقط بایدن اما حتی باراک اوباما بیشتر مستحق استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر به دنبال دخالت خارجی در سال 2020 انتخابات پس از استقبال از آن چهار سال پیش.

“آیا دوست دارید آنچه را که رئیس جمهور انجام داده است یا نه — ما می تواند استدلال می کنند این یک طرف و پایین دیگر در تمام طول روز آن را از بین بردن یک رئیس جمهور از دفتر؟” ارنست پرسید فصاحت. “من باور نمی کنم این کند. من کراوات آن را به اوباما و داغ-میکروفن لحظه با رئیس جمهور سابق روسیه که در آن او به معنای واقعی کلمه گفت: “من برخی از فضا در انتخابات است.’ اوه خوب صحبت کردن در مورد انتخابات است.”

میزبان جیک Tapper یادآوری ارنست زمینه برای رئیس جمهور سابق 2012 سخنان: “او صحبت کردن در مورد دفاع موشکی است.”

تبلیغات:

“بله اما دفاع موشکی است که کنگره می خواستم او را برای ساخت را بسیار قوی تر [به] محافظت از شهروندان آمریکایی,” ارنست پاسخ داد: “و رئیس جمهور اوباما را انتخاب کنید برای انجام این کار تا زمانی که روسها به او فضا در انتخابات است. که هیچ کس به ارمغان آورد تا برای استیضاح. بنابراین این واقعیت است که به دلیل کمک های اولیه برگزار شد و برای حدود دو ماه به دلیل نبود یک مقام رسمی کاخ سفید نشست, مردم مایل به استیضاح این رئیس جمهور. چه رئیس جمهور تهمت آیا آن را نمی افزایش به سطح از آنچه رئیس جمهور اوباما انجام داد.”

این مزخرف مقایسه تنها حس می کند به عنوان یک تلاش برای توجیه رای به تبرئه تهمت درمان استیضاح به عنوان عادی حزبی تاکتیک.

تبلیغات:

“وجود دارد یک کوه از شواهد نشان می دهد که Bidens’ رفتار مضر به ایالات متحده” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. توییتی چهارشنبه گذشته در آینده نزدیک به تهدید یک بایدن استیضاح اگر او رئيس جمهور شود در سال آینده.

چنین presumptive تهدید شد doled توسط سناتور جمهوریخواه قبل از انتخابات 2016 نیز هست که باعث می شود خود را “اجازه رای دهندگان تصمیم” لفاظی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن خیلی بیشتر نادرست است. سناتور. ران جانسون از ویسکانسین در حال حاضر از سرسخت تهمت مدافع اعلام کرد که کلینتون می تواند قبل از استیضاح یک انتخابات عمومی رای ریخته شد در سال 2016.

این قطعا به نظر می رسد مانند دلاری در سال 2016 راهکار همه را دوباره و دوباره. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده است و بیش از 80 عملیاتی را به آیووا جلوتر از روز دوشنبه قفقاز از جمله معاون رئیس جمهور پنس. سناتور. تد کروز از تگزاس آمریکا ادعا کرد “وجود دارد بیش از اندازه کافی اطلاعات [و] اتهامات در مورد فساد” اطراف Bidens را مغلوب ساختن پیشی جستن “به طور کامل در توجیه درخواست برای بررسی و حل این موضوع است.” سناتور. ریک اسکات, R-Fla., یک میلیونر است گرفته شده خود را در آگهی های تلویزیونی در آیووا به ادعا می کنند که “داستان واقعی در اینجا این است که فساد جو بایدن رو.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن, رودی جولیانی و شنیدها شده اند جستجو برای خاک در بایدن برای بیش از یک سال و تا کنون تولید کرده اند صفر شواهد. مجلس سنا خواهان به سهم خود نشان داده علاقه کمی در بایدن قرار است ناشایستگی به زمانی که آنها کنترل هر دو مجلس کنگره است. آنها هنوز هم می تواند راه اندازی یک سنا بررسی Bidens از آنجایی که آنها در حال حاضر نگه داشتن اکثریت در اتاق بالایی. اما این نقطه نیست و آنها به خوبی آگاه است که حتی اگر آنها یافت می شود خاک در هر دو مجلس آن را تغییر دهید هیچ چیزی در مورد تهمت را impeachable اقدامات است.

خواهان نظر قانون به عنوان یک سلاح به اختیار داشت در برابر مخالفان خود را پس از آن باید به عنوان کمی تعجب اگر دادستان کل لایحه بر اعلام رسمی رسیدگی به Bide قبل از انتخابات عمومی می شود و از حزب دموکرات نامزد. شاید تنها جو بایدن خود است که بارها و بارها تبلیغ توانایی خود را به کار به طور موثر با جمهوری خواهان را به نابود کردن خانواده اش خواهد بود با تعجب به چنین عمل زشت است.

تبلیغات:

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی