ایران با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از سقط جنین — ضروری است که مراقبت های بهداشتی

مردم در حفظ و بیمار شدن و اقتصاد است cratering اما برای جمهوری خواهان نفرت زنان هنوز به عنوان یک اولویت مهم. فرمانداران جمهوریخواه در تگزاس و اوهایو و حتی مریلند در حال تلاش برای استفاده از coronavirus بحران به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از گرفتن سقط جنین ادعا که پایان دادن به بارداری یک “غیر ضروری” روش پزشکی است که باید موکول به عنوان اتفاق می افتد با غیر اورژانس جراحی و روش های دیگر که بیمارستان ها به تأخیر انداختن برای آماده شدن برای انتظار له بیماران مبتلا COVID-19.

این بهانه مسخره است در آن صورت ، اکثر سقط جنین انجام شده در بيمارستان اما درمانگاه های سرپایی. یک بیمار که می رود به والدین طراحی شده است فضای یک بیمارستان چرا که او در حال رفتن به بیمارستان. به منظور حل این مشکل این زن ستیزی که در کنترل حزب جمهوری خواه در تلاش هستند به استدلال می کنند که سقط جنین کلینیک استفاده کنید تا نیاز به تجهیزات پزشکی است که باید به بیمارستان ها به جای. این خیلی بد است-ایمان استدلال به خصوص پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امتناع به استناد خود قدرت ریاست جمهوری به وادار کردن شرکت ها برای تولید آن منابع.

تبلیغات:

ما باید با دیدن این استدلال از جمهوری خواهان به عنوان آنچه که آنها عبارتند از: بهانه ای برای انجام آنچه آنها می خواستند به انجام همه, همراه, است که برای مجازات زنان برای داشتن رابطه جنسی با اجبار زایمان در آنها. اما سقط جنین است که به سختی یک “غیر ضروری” خدمات حتی در یک بحران بهداشت عمومی. سقط جنین ضروری است, مراقبت های بهداشتی. داشتن دسترسی به سقط جنین زمانی که مورد نیاز است تنها مهم تر می شود در یک بحران مانند این یکی.

محافظه کاران بحث در مورد سقط جنین به عنوان اگر آن را برخی از احمق تصمیم گیری ساخته شده توسط زنان که غیر مسئولانه و غافل از عواقب. اما تحقیقات نشان می دهد که مخالف دقیق: زنان سقط جنین برای محافظت از نه تنها آینده خود را, اما کسانی که از کودکان خود را.

این Guttmacher موسسه نظرسنجی از زنانی که سقط جنین یافت که “دلایل اغلب ذکر شده بود که با داشتن یک فرزند خواهد از تداخل با یک زن تحصیل و کار و یا توانایی برای مراقبت از وابستگان (74%); که او نمی تواند استطاعت یک نوزاد در حال حاضر (73%); و این که او نمی خواست به عنوان یک مادر تنها و یا داشتن مشکلات رابطه (48 درصد).” نه در لیست دلایل به دست داشتن سقط جنین برای جهنم از آن است.

تبلیغات:

در حال انجام پروژه تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به نام Turnaway مطالعه در مقایسه با زنانی که سقط جنین می خواستم اما نمی توانید آنها را با زنانی که قادر به سقط جنین به عنوان مورد نیاز است. آنچه محققان همواره در بر داشت این است که زنانی که محروم بودند سقط جنین هستند بیشتر احتمال دارد به تجربه عوارض تهدید کننده زندگی بیشتر به احتمال زیاد در گیر روابط سوء استفاده بیشتر احتمال دارد به مسائل مربوط به سلامت روانی و کمتر احتمال دارد به aspirational برنامه ریزی برای سال آینده است.

به خاطر این همه برنامه ریزی والدین در اوهایو اعلام کرده است که آن را “ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین” در مخالفت آشکار بخشنامه از رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه است.

Coronavirus بحران تنها باعث می شود نیاز برای سقط جنین در دسترس همه بیشتر فشار به دلیل حامله بودن در یک زمان مثل این است که فوق العاده پر. به گزارش نیویورک تایمز روز یکشنبه کلینیک باروری در سراسر کشور در حال لغو روش های مانند لقاح در بخشی به دلیل, پزشکان نمی تواند در وجدان خوب, توصیه های بارداری در حال حاضر.

تبلیغات:

اما خطرات فیزیکی جزئی در مقایسه با بزرگتر اجتماعی و اقتصادی نگرانی در مواجهه با زنان در حال حاضر است. پیش بینی نرخ بیکاری نشان می دهد ممکن است افزایش یابد به عنوان بالا به عنوان 30 درصد در سه ماهه دوم این سال خواهد بود که بدتر از سطوح اوج دوران رکود بزرگ. دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره در حال مذاکره چگونه سخاوتمندانه به لایحه محرک اقتصادی برای مردم عادی بلکه حتی برتر دموکراتیک لایحه افتد به مراتب کمتر از جایگزینی کامل درآمد مردم انداخته ، داشتن یک نوزاد یک خطر اقتصادی حتی در زمان خوب است. در حال حاضر آن را بیشتر قابل فهم در صورتی که در معرض خطر بسیاری از زنان نمی خواهید را تا زمانی که همه چیز به نوبه خود در اطراف — که ممکن است سال ها طول بکشد.

البته دلیل واقعی که محافظه کاران می خواهند برای طبقه بندی سقط جنین به عنوان “غیر ضروری” است که کمی برای انجام با سلامت و یا اقتصادی, نگرانی, و همه چیز برای انجام ، این همه در مورد بشود و stigmatizing مردم و به خصوص زنان که برای لذت بردن به جای صرفا به عنوان یک تولید مثل روند در ازدواج با جنس مخالف.

تبلیغات:

وجود دارد هیچ چیز puritans عشق بیش از این فرصت را به شرم و پلیس با افراد دیگر برای تجربه لذت است. متاسفانه coronavirus بحران ارائه می دهد این مدرن روز صلیبیون در برابر فساد همه منظوره بهانه ای برای اصرار خود را برای تنبیه دیگران برای داشتن سرگرم کننده است. هر چه “رسمی” بهانه ارائه شده توسط anti-choicers برای هل دادن به ممنوعیت سقط جنین در طول coronavirus همه گیر ممکن است آن را واقعا همه چیز در مورد میل به اهریمن جلوه دادن و مجازات از نظر جنسی فعال زنان به بزرگترین حد ممکن است.

چگونه می توان ما می دانیم که این برای مطمئن ؟ زیرا هیچ یک از مردم در تلاش برای جلوگیری از دسترسی به سقط جنین در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد لازم است مراقبت های پیشگیرانه است که می تواند کمک به مردم از طریق این بحران بدون تجربه بارداری ناخواسته: پیشگیری از بارداری. در مقابل همان جمهوری خواهان که در حال تلاش برای استفاده از این بحران به عنوان بهانه ای برای ممنوعیت سقط جنین شده اند مبارزه برای سال کاهش دسترسی به کنترل تولد با تلاش برای حفظ شرکت های بیمه از پوشش آن و یا جلوگیری از بودجه دولت از رفتن به کلینیک های مانند والدین طراحی شده است که پیشگیری از بارداری مقرون به صرفه است.

اما اگر ما در حال رفتن را از طریق این بحران ما باید بیشتر سخاوت نه کمتر نسبت به تمایل مردم برای پیدا کردن لذت و راحتی که در آن آنها می توانند — از جمله از طریق رابطه جنسی. مردم در حال قفل کردن در خانه های خود را قادر به معاشرت با مردم دیگر در اکثر موارد همسر یا شریک زندگی. آن را در معرض عمیقا معنی روحیه ماهیت جنبش ضد انتخابی که رهبران آن هستند تا مشتاق به فشار ضد جنسیت دستور کار در یک لحظه وقتی است که یکی از بهترین منابع از آرامش میلیون ها نفر از مردم است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>