اوباما قول به پروب گرجستان انتخابات “فاجعه” در اقلیت مناطق لذا می گویند آن را “تصادف”

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger قول داد به منظور بررسی مشکلات که ناشی از hourslong خطوط دیروز در رای گیری سایت اما دموکرات ادعا کرد که این او بود که باید بررسی اتهامات محرومیت رای دهندگان در دولت است.

Raffensperger دفتر در حال حاضر تلقی اولیه از یک “موفقیت آمیز انتخابات” در روز دوشنبه به دلیل افزایش میزان مشارکت پس از دولت فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان. اما برخی در شخص رای دهندگان مجبور بودند صبر کنید تا برای پنج دقیقه سه شنبه به دلیل افزایش عفونت کروناویروس در دولت است. Understaffing کمبود حوزه های رأی گیری و مشکلات با ماشین آلات جدید derailed روز انتخابات در گرجستان که دارای سیستمیک توقیف صدها نفر از حوزه های رأی گیری پس از دادگاه عالی سوخته قانون حق رای در سال 2013.

تبلیغات:

“گرجستان بسته 214 حوزه های رأی گیری پس از دیوان عالی کشور gutted رای گیری حقوق قانون” مادر جونز’ Ari برمن توییتی. “وجود دارد 80 کمتر از حوزه های رأی گیری در ماه ژوئن اولیه در مترو آتلانتا که در آن اکثریت رای دهندگان سیاه زندگی می کنند.”

رای گیری مسائل به طور نامتناسبی تحت تاثیر دولت اقلیت رای دهندگان. کریستن کلارک سر از وکیل کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: ان بی سی نیوز که حدود 75 درصد از رای دهندگان که گزارش مشکلات بودند ، وجود دارد به مراتب مشکلات کمتری در مناطق مانند رزول یک آتلانتا و حومه که در آن رای دهندگان گزارش دادند که “درب” در عرض 20 دقیقه.

کلارک گفت: انتخابات یک “فاجعه” که نشانه ضعیف برای نوامبر.

تبلیغات:

“اگر ما در مشاهده اولیه انتخابات به عنوان یک خشک اجرا برای نوامبر و سپس گرجستان می شود, F, امروز,” او گفت:, و اضافه کرد که گروه او بود آب گرفتگی با تماس از “رای دهندگان مواجه می شوند که موانع از رای گیری سایت های هستند که در زمان خطاب تجهیزات خطوط طولانی با چند ساعت صبر کنید زمان کافی پشتیبان برگه کاغذ و بیشتر است.”

برخی از دموکرات ها گفت: این جای تعجب نیست که “این صحنه به طور خاص اتفاق می افتد در جوامع سیاه — سفید نیست،”

“این است که طراحی” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. هشدار داد “[و] خود را در اجرای آزمون” برای نوامبر.

تبلیغات:

“این است که هیچ حادثه” Rep. Pramila Jayapal D-بشویید. این شرکت از صندلی های کنگره مترقی کمیته های پارلمانی توافق کردند. “سیاه و قهوه ای مردم نگه داشته شده است شرکت در انتخابات—100% بر روی هدف و طراحی. ما باید پایان نژادپرستانه رای دهندگان سرکوب تلاش های بازیابی و گسترش حق رای و ایجاد یک دموکراسی است که تضمین می کند هر صدا را شنیده است.”

Raffensperger یک جمهوری خواه گفت: وجود دارد “غیر قابل قبول” مشکلات “برخی حوزه” در دکالب و شهرستان Fulton.

تبلیغات:

“من در اتاق را باز کرده است تحقیقات برای تعیین این شهرستان نیاز به انجام برای حل و فصل این مسائل قبل از ماه نوامبر انتخابات” او در بیانیه ای گفت. “بدیهی است که اولین بار در یک سیستم رای گیری جدید استفاده می شود وجود دارد در حال رفتن به یک منحنی یادگیری و رای گیری در یک بیماری همه گیر تنها افزایش این مشکلات است. اما هر شهرستان در مواجهه با این مسائل مشابه و به طور قابل توجهی بهتر آماده برای پاسخگویی به طوری که رای دهندگان به حال از هر فرصتی برای رای دادن.”

گرجستان متهم شده است که رای دهندگان برای سرکوب سال به خصوص در مناطق اقلیت. “سیاه و رای دهندگان را کیت بقا به پای صندوق های رای — تنقلات و آب اضافی باتری های تلفن همراه” از آنجا که آنها انتظار دارند به شجاع بیش از حد طولانی خطوط نگار Errin Haines نوشت.

رای گیری مشکلات در شهرستان Fulton در سال 2018 به خود جلب کرد اتهامات از رای دهندگان جمهوری خواه سرکوب از دموکرات ها. سپس-وزیر امور خارجه برایان کمپ یک جمهوری خواه دقت برنده انتخابات فرمانداری که در آن سال در برابر دموکرات استیسی آبرامز در یک مسابقه او را تقبیح به عنوان “تقلب.”

تبلیغات:

آبرامز در روز سه شنبه گفت که Raffensperger “صاحب این فاجعه است.”

“از جاسپر به Fulton به قهوه & چتم خطوط طولانی غیر قابل جراحی ماشین آلات و زیر منابع جوامع در حال صدمه زدن” او هنوز توییتی. “او باید انگشت اشاره و آن را حل کنند.”

“این یک فاجعه است که imminently پیشگیری,” او اضافه شده است. “ما خودمان را در مخلوط از هر دو بی کفایتی و تخلفات.”

تبلیغات:

دکالب شهرستان مدیر عامل شرکت مایکل Thurmond هم مقصر سهشنبه مشکلات در Raffensperger.

“این است که دولت مسئولیت آموزش و آماده سازی و تجهیز انتخابات هیات در سراسر کشور برای اطمینان از عادلانه و برابر برای دسترسی به صندوق های رای گفت:” ان بی سی نیوز. “کسانی که گرجی ها که محروم توسط ایالت هرج و مرج است که تحت تاثیر سیستم رای گیری امروز در متعدد دکالب حوزه و در سراسر کشور گرجستان شایسته پاسخ.”

Robb پیتز رئیس Fulton County هیئت کمیسیون گفت: Atlanta Journal-Constitution که “همه چیز که اتفاق می افتد و یا به اشتباه را اشتباه رفته است.”

بسیاری از مشکلات ناشی از رای گیری جدید دستگاه های دولتی خریداری شده در اوایل سال جاری بیش از نگرانی هایی است که سیستم موجود بود و نه امن. ریچارد DeMillo یک cybersecurity استاد در Georgia Tech گفت: ان بی سی نیوز که ماشین آلات جدید منجر به یک “هرج و مرج” تنگناها و تاخیر.

تبلیغات:

“مقدار زیادی از راهنمایی است که با توجه به بسیاری از مردم است.”

ادی پرز انتخابات فناوری متخصص در رای گیری غیر انتفاعی OSET موسسه اضافه شده است که ماشین های جدید, کاهش تعداد حوزه های رأی گیری و کمبود برگه کاغذ به حال ایجاد یک “واکنش زنجیره ای” که منجر به hourslong منتظر است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: آن هشدار داده بود در مورد همه این مسائل پیش از انتخابات اما نادیده گرفته شد.

“آیتالله سیستانی هشدار داد که منابع کافی اختصاص داده شد برای حوزه های رأی گیری ماشین آلات در شخص انتخابات پرسنل و کارکنان به روند رای غیابی است و این امر منجر به محرومیت از رای دهندگان در سال 2020” Andrea جوان سر از آیتالله سیستانی از گرجستان گفت. “این به ما می دهد هیچ لذت به اثبات رسیده است حق است. آن است که آیا بی کفایتی و یا عمدی رای دهندگان سرکوب نتیجه همان است — گرجی محروم از حقوق خود به عنوان شهروندان در این دموکراسی است.”

تبلیغات:

دولت حزب دموکرات گفت: Raffensperger را تا به حال موفق به ارائه “حمایت کافی و آموزش” برای سیستم جدید.

“ما خواهان ایالت اقدام توسط وزیر امور خارجه — رئیس انتخابات رسمی در گرجستان — برای رفع این مشکل بلافاصله” این حزب در بیانیه ای گفت.

برخی از دموکرات ها بیشتر رفت و خواستار Raffensperger به استعفا.

“آقای Raffensperger شکست خورده است و در مهم ترین مسئولیت” دولت تشکر. کارولین Bourdeaux گفت: “اداره امن و عادلانه و کارآمد انتخابات است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی