آشنایی با “دولت عمیق” نفاق: آنها شوکه فلین مورد اما سرد با ضمانت جستجوهای

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن antics اغلب تجزیه و تحلیل به عنوان یک نوع از هر یک از حواس پرتی شگرد های بزرگ و طرح شیطانی و یا به سادگی تکامل منطقی مدرن جمهوری خواه سیاست است. آخرین فوران است که ترکیبی از رفتن tos و ریشه در یک بنیادی انتقام گیری در مقابل سلف خود — مناسب گوشت قرمز برای ایران پایه. این بار مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار اجازه می دهد تا جمهوری خواهان برای وانمود کردن خشم بیش مشروع جمع آوری اطلاعات در حالی که به طور همزمان امضای کردن در ضمانت جستجوهای از شهروندان ایالات متحده’ مرورگر اینترنت تاریخ.

سنا در روز چهارشنبه کاهش یافت و یک رای خجالتی از عبور از هر دو حزب اصلاح به حد ضمانت دولت جستجوهای اینترنتی و تاریخچه مرور. رای گیری در اصلاح پیش نویس توسط سنسور. Ron Wyden D-سنگ., و استیو Daines R-Mont., آمد و به عنوان بخشی از کنتاکی جمهوری خواه ایالت و سناتور ” میچ مک کانل را با عجله به تمدید 2001 PATRIOT Act. این رهبر اکثریت سنا که اصرار او در هیچ عجله به تصویب قانون جدید برای کمک به آمریکایی ها صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه اقتصادی shutdown تحت فشار قرار دادند به ضمیمه اصلاحیه جدید به PATRIOT Act که باعث می شود روشن است که کنگره به صراحت اجازه FBI برای جمع آوری سوابق در آمریکا “اینترنت مرور وب سایت ثبت و یا جستجو در اینترنت تاریخچه سوابق” حتی بدون حکم.

تبلیغات:

“دادستان کل و اعضای کنگره با هم کار کرده اند به سادگی یک راه حل مصالحه خواهد کرد که اجرای اصلاحات مورد نیاز در حالی که حفظ هسته ای امنیت ملی ابزار” مک کانل گفت: در حمایت از این قانون. ظاهرا رهبران کنگره بر این باورند دادن به دولت فدرال اجازه جاسوسی بر شهروندان خود بدون نیاز به تایید از قوه قضائیه این است که یکی از این اصلاحات لازم.

اصلاح برای جلوگیری از مک کانل توسعه قدرت برای بیل بر وزارت دادگستری نیاز به یک سه پنجم اکثریت و سقوط فقط یک رای با 59 سناتور رای گیری در پشتیبانی. 37 سناتور که رای به اجازه می دهد چنین راز جستجوهای شامل برخی از جمهوری خواهان که صرف روز feigning خشم بیش از “دریدن” سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که pled به جرم دروغ گفتن به اف بی آی است.

در آنچه به نظر می رسد هماهنگ سیاسی تلاش بر کاهش فدرال اتهامات علیه فلین در هفته گذشته فقط به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell یک جمهوری خواه سیاسی عمل با هوش و تجربه محرمانه را انتخاب کنید و متن را از خانه هوش کمیته تحقیقات در یک حرکت به وضوح به معنای تبرئه فلین و مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن صورت بدتر شدن نظرسنجی اعداد و رشد COVID-19 کشته و او را دوباره زنده کرد و او سه سال بی پایه و اساس اتهام که دولت اوباما به طور غیر قانونی surveilled خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن به جعل یک باسمهای نام خود را برای نیمه پخته تئوری توطئه “Obamagate” اما تلاش کرده است برای توضیح ماهیت دقیق این اتهام علیه رئیس جمهور سابق.

تبلیغات:

“آه Obamagate. آن در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “آن را در جریان بوده است از قبل از اینکه من حتی رو انتخاب و آن را یک رسوایی که در آن اتفاق افتاده است و اگر شما نگاه کنید در چه رفته و اگر شما نگاه کنید در حال حاضر تمام این اطلاعاتی که منتشر شده — و از آنچه من درک می کنم که تنها آغاز — برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق افتاده است و آن را هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد در کشور ما دوباره.”

تنها یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود در باغ گل رز و متهم اوباما از ارتکاب نامشخص جنایات در حالی که در دفتر خود وکلا استدلال به دیوان عالی کشور که رئیس جمهور در واقع مصون از تعقیب. که متوقف نشده برخی از همان نوروزی که رای به گسترش قدرت از به اصطلاح “دولت عمیق” از چرخش به اطراف و خواستار سر به رول از دولت اوباما برای چنین ادعایی داشت.

“دریدن نقاب از ژنرال فلین با دولت اوباما در مورد مکالمات در طول ریاست جمهوری انتقال [است] عمیقا نگران کننده و بوی[s] از سیاست نه امنیت ملی” گفت: سناتور. لیندزی گراهام R-S. C. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا در روز چهارشنبه. همان روز گراهام رای دادند در مقابل محدود کردن ضمانت جستجوهای شهروندان ایالات متحده.

تبلیغات:

سناتور. Ron Johnson, R-Wis., نوشت که به Grenell و Barr به تماس با آنها را به انتشار اطلاعات در مورد تلاش به چیزی را اشکار فلین و در روز چهارشنبه منتشر شده یک لیست از اوباما و مقامات دولت او متهم به هدف قرار دادن فلین نیز رای دادند در روز چهارشنبه به موضوع شهروندان آمریکایی به دولت بیشتر نظارت بدون حکم دادگاه.

اما همانطور که وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار ربکا Ballhaus اشاره کرد در توییتر: “برداشتن نقاب از چهره آمریکا هویت در اینتل گزارش نسبتا معمول فرایند رخ می دهد که هزاران بار از یک سال و درخواست شده است توسط ارشد مقامات دولت برای درک بهتر این زمینه شنود مکالمات که در حال بررسی است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم و شکست خورده به زور اوکراین برای ساخت اتهامات جنایی علیه جو بایدن را آشکار نوامبر حریف. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است همدستان او انتخابی declassifying اطلاعات او می توانید استفاده کنید برای راه اندازی مبهم اتهامات علیه بایدن و رئیس سابق خود. برای بسیاری از جمهوری خواهان را ساختگی خشم در فلین از دریدن ساخته شده است و حتی بیشتر مضحک خود رکورد رای گیری در گسترش جاسوسی قدرت تحت PATRIOT Act.

اما چرا بسیاری از دموکرات ها همراه با این آخرین نقض آزادی های مدنی? سناتور. برنی ساندرز ورمونت به عنوان مثال یکی از تنها چهار سناتور که رای ندادند در روز چهارشنبه. سناتور. پتی موری, D-بشویید. برای مثال گفته سیاسی او رای داده اند بله تا به حال او شده است در حال حاضر — معنی متمم احتمالا خواهد گذشت.

به نظر می رسد که حداقل در برخی از 10 سناتور دموکرات که رای برابر حد ضمانت جستجوهای شد شلاق های خانه دموکراتیک رهبری که بنا به گزارش ها ابراز نگرانی می کند که چنین اصلاحیه را به خطر اندازد کل PATRIOT Act.

تبلیغات:

“ما نمی توانیم اجازه کامل شدن دشمن خوب زمانی که کلید مقامات در حال حاضر نشسته منقضی شده و غیر قابل استفاده” مک کانل گفت: در طبقه سنا قبل از هر دو حزب رای برای گسترش جاسوسی قدرت در برابر شهروندان ایالات متحده.

بنابراین در حالی که ما دیده ایم یک نمایش خوب را از هر دو طرف در تظاهر به تعقیب یکدیگر “جاسوسی در مقابل جاسوسی”به سبک رهبران هنوز هم خود را حفظ حمایت هر دو حزب برای جاسوسی بر روی بقیه از ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>