هاشمی سوزان کالینز چهره های دشوار انتخاب مجدد مبارزه به عنوان حمایت از کاهش مییابد زیر رای به تبرئه تهمت

سناتور. سوزان کالینز R-مین به نظر می رسد در مواجهه با سخت ترین انتخاب زندگی حرفه ای خود را با حمایت از کاهش در یک نظرسنجی جدید.

کالینز است که در یک مجازی کراوات با مین مجلس سارا Gideon یکی از چهار دموکرات ها در حال اجرا به صورت دلاری فعلی با توجه به جدید Colby College نظرسنجی اولین گزارش وال استریت ژورنال. گیدئون آگهی دموکراتیک زمینه در این نظرسنجی بیش از 50% است و قریب به اتفاق علاقه به چهره جمهوریخواه در ماه نوامبر.

تبلیغات:

گیدئون آگهی Collins 43-42 در این نظرسنجی که یک حاشیه خطا از 3 درصد است. چهارده درصد از مین رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند.

نظرسنجی برای اولین بار بود که در مین در بسیاری از سال. آخرین نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن نشان داد Collins پیشرو گیدئون با 16 امتیاز. کالینز هرگز از دست داده دوباره انتخابات و برنده آخرین مسابقه نزدیک به 40 امتیاز.

این Colby College نظرسنجی نشان می دهد که 54 درصد از مین رای دهندگان نامطلوب نظر کالینز در مقایسه با 42 درصد که مطلوب نظر سناتور.

تبلیغات:

می آید پس از Collins رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا اعلام جرم دادگاه با این ادعا که او آموخته “درس بزرگ” از تجربه. کالینز نیز خشم دموکرات ها و مستقل یکسان هنگامی که او رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh با وجود چندین اتهام تجاوز جنسی.

رای دهندگان در حال تقسیم کردن وسط در مورد اینکه آیا کالینز ساخته شده راست به تماس در رای گیری برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. سی درصد از مین رای دهندگان می گویند که دولت باید “افتخار” از Collins’ نقش در استیضاح دادگاه در حالی که 37 درصد می گویند که دولت باید “نا امید” از آنچه او انجام داد.

اما رای خود در Kavanaugh می تواند اثبات مطلب مهم. دموکرات ها و گروه های متحد را صرف میلیون ها نفر در تبلیغات هدف قرار دادن کالینز’ صندلی پس از رای گیری که باعث عظیم crowdfunding تلاش در حمایت از رقیب احتمالی. گیدئون است outraised کالینز در هر یک از دو چهارم.

تبلیغات:

پشتیبانی از Collins هرگز پایین تر از او انتخاب شد و به مجلس سنا 24 سال پیش. کالینز است که در حال حاضر محبوب ترین سناتور در ایالات متحده آمریکا با 52% مخالفت امتیاز لبه به خارج رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی ماه گذشته منتشر شد.

دن شیا که صندلی های بخش دولتی در Colby College گفت: مین عمومی رادیو که starkest روند کالینز ” از دست دادن حمایت در میان زنان است. کالینز برنده انتخابات گذشته با بیش از 60 درصد از زنان حمایت از نامزدی او را. بیش از 60 درصد نیز کالینز در آخرین نظرسنجی و فقط 25 درصد از زنان زیر 50 حمایت از او.

تبلیغات:

هر چند او را استیضاح رای نمی کمک به بسیاری از این روند آغاز شد و پس از او Kavanaugh رای شیا گفت.

“حدود 40 درصد از رای دهندگان مستقل گفت: این امر آنها را کمتر احتمال دارد به رای سن. Collins 13% و گفت: این امر آنها را بیشتر به احتمال زیاد به رای سن. Collins,” او گفت: خروجی.

شیا اظهار داشت که کالینز می تواند از مرگ یک نژاد در جمهوریخواه سیاست است.

تبلیغات:

“سناتور. Collins’ نام تجاری شده است یک اعتدال — از لحاظ مالی محافظه کار و اجتماعی لیبرال. او عملی است. او سکولار” او گفت:. “که با نام تجاری از وزش جمهوری مناسب نیست و با بقیه خواه جهان بزرگتر ملی حزب جمهوری خواه جهان است که به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پلیس آمریکا میچ مک کانل.”

در پایان روز “مسائل واقعی” مربوط به سقوط او را در میان زنان رای دهندگان.

“او نمی خواهد از پیروزی در انتخابات مجدد اگر او تنها به حمایت از 25 درصد از زنان زیر 50,” او گفت:.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>