رژیم صهیونیستی. اندی Beshear می خواهد به سیاه کنتاکی ساکنان پوشش بهداشت و درمان — اما گرفتن وجود دارد

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear است کار به خوبی بر روی قول خود برای گسترش پوشش بهداشت و درمان به تمام ساکنان سیاه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما اقدام اضطراری همراه با تاریخ انقضا.

سیاه آمریکایی ها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان. در کنتاکی که در آن مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند بیش از 8 درصد از جمعیت آنها نشان دهنده بیش از 16 درصد از دولت coronavirus مرگ و میر.

تبلیغات:

Beshear اول-اصطلاح دموکرات که برنده باریک انتخابات در اعماق قرمز دولت به دنبال آدرس آن اختلاف در ماه ژوئن.

“ما در حال رفتن به شروع به تلاش برای پوشش 100 درصد از افراد در ما سیاه و آفریقایی-آمریکایی جوامع” فرماندار گفت: در ماه گذشته. “ما در حال رفتن به قرار دادن دلار پشت آن است.”

شش هفته بعد Beshear گفت: سالن که تلاش های در جریان است.

تبلیغات:

“تعهد من وقتی که من برای این است که به اطمینان حاصل شود که هر Kentuckian تا به حال به نوعی از پوشش مراقبت های بهداشتی و چه COVID-19 گذاشته است سر یک نژادپرستی سیستماتیک در سیستم مراقبت های بهداشتی است که منجر به آمریکایی های آفریقایی تبار از کنتاکی در حال مرگ در دو رای آنها را از جمعیت” Beshear در مصاحبه ای گفت:.

“و به طوری که همراه با این تماس برای عدالت و برابری در سراسر کشور واقعا به تمرکز به ارمغان آورد این واقعیت است که چه چیزی را خواسته شده است که در نهایت برخی از اولویت های ما در جوامع آفریقایی آمریکایی. بنابراین در حالی که هدف ما این است که به هر کس ثبت نام برای نوعی از پوشش مراقبت های بهداشتی ما شروع با ما سیاه جوامع است.”

Beshear گفت: سالن که دولت شناسایی و مورد 20,000 ساکنان سیاه که فاقد پوشش مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات:

“ساده ترین معنی به حداقل در ابتدا فراهم می کند که پوشش … است که از طریق همه گیر مدیکید برنامه,” او گفت:. “که در حال حاضر در COVID-19 یک فرم یک صفحه ای است که راه را برای رسیدن مردم به نظام است.”

همه گیر مدیکید برنامه یک اقدام موقت در نظر گرفته شده برای ارائه مراقبت های بهداشتی رایگان به متقاضیان واجد شرایط. دولت برنامه ای برای رسیدن به کلیساها و رهبران جامعه برای کمک به با علامت یو پی اس و تصویب بودجه برای یک کمپین بازاریابی مستقیم برای رسیدن به ساکنان که فاقد پوشش است. بازاریابی را نیز هدف دولت اسپانیایی ساکنان نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

تبلیغات:

اما پس از اورژانس برنامه منقضی ساکنان ممکن است بار دیگر در سمت چپ و بدون پوشش است.

Beshear گفت: دولت با هدف “انتقال” ساکنان را به “هر چه افراد واجد شرایط برای اینکه [Obamacare] ارز که در آن آنها می توانند بیمه خصوصی” “گسترش مدیکید” و یا “از طریق برخی وسایل دیگر و یا شیوه است.”

“من باور دارم که وجود دارد یک محصول مراقبت های بهداشتی که آیا آن را عمومی یا خصوصی است که هر کس واجد شرایط برای,” او گفت:.

تبلیغات:

گسترش مدیکید و خصوصی گزینه های ارز در حال حاضر در دسترس است. در حالی که کنتاکی را گسترش مدیکید تا حد زیادی کمک به کاهش تعداد بیمه مردم بسیاری از کسانی که واجد شرایط نیستند نیز فاقد منابع برای خرید طرح.

فشرده بالقوه پوشش شکاف زمانی که به طور موقت همه گیر برنامه منقضی Beshear استدلال کرد که دولت گسترش مدیکید و بهداشت ارز یارانه ها را فراهم می کند گزینه های مقرون به صرفه برای همه ساکنان سیاه.

“ما باور داریم که در حال حاضر در کنتاکی چرا که ما چگونه گسترش مدیکید که وجود خواهد داشت یک محصول در خارج وجود دارد برای هر کس که مقرون به صرفه است,” او گفت:. “و اگر ما پیدا کردن مختلف شکاف ما می خواهیم آنها را به آدرس اول برای ما آمریکایی آفریقایی جمعیت. اما دوم برای همه است.”

تبلیغات:

معلوم نیست چگونه این شکاف می شود. کنتاکی سیاست می تواند “قرعه کشی چالش های قانونی که ادعا تبعیض علیه جمعیت های دیگر است که همچنین فاقد بیمه درمانی” سیاسی اشاره کرد.

همچنین مشخص نیست که چگونه Beshear خواهد بود قادر به دریافت کمک های مالی برای هر نوع از مراقبت های بهداشتی توسعه از جمهوری خواه و سلطه دولت و قوه مقننه.

“در حال حاضر ما قادر به استفاده از COVID بودجه مراقبت در قانون بودجه,” او گفت:.

بسیاری در کنتاکی می گویند آنها می خواهند Beshear به رفتن بیشتر است.

تبلیغات:

اختلاف رو به ساکنان سیاه است “به وضوح غیر اخلاقی” اما گسترش پوشش بیمه ساکنان سیاه است تنها “آغاز” از آنجا که تعداد تمام بیمه ساکنان در دولت متورم گفت: کی Tillow یک دیرین پرستاری اتحادیه سازمان که ریاست گروه Kentuckians برای تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی که به نام Beshear به تایید مدیکر برای تمام سیستم.

در یک مصاحبه Tillow توصیف پزشکی به عنوان ارائه “پایین رده” مراقبت از خصوصی برنامه های پزشکی گفت: بسیاری از دریافت کنندگان به خصوص در مناطق روستایی مشکل پیدا کردن بیمارستان ها و متخصصان است. که برگ های بسیاری تنها با بیمه خصوصی گزینه در میان یک بحران اقتصادی است.

“ما فکر نمی کنیم که ساختار فعلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی در حال رفتن به آن را ممکن است برای او را به انجام این کار زمانی که شما مجبور به خرید بیمه,” او گفت:. “و هنگامی که ما 931,000 مردم گذاشته فقط در چند ماه گذشته منظور من به هیچ وجه. … ما لازم نیست که یک ساختار است که در حال رفتن به آن را ممکن است برای انجام این کار. بنابراین ما در حال به چالش کشیدن فرماندار می گویند, ‘OK’ به دنبال از طریق. کمک به ما برای دریافت مراقبت های بهداشتی ملی طرح است که واقعا باعث می شود آن را ممکن است به این یک حق انسانی و برای پوشش هر فرد مجرد است.”

تشکر. Attica اسکات تنها زن در ایالت کنتاکی قوه مقننه گفت: Beshear طرح فقط یک “کوتاه مدت گروه کمک.”

تبلیغات:

“من نمی بینیم آن را به عنوان واقعی در دراز مدت راه حل” اسکات در مصاحبه ای گفت:. “به من این احساس سریع و با عجله به بگو من انجام کاری برای مردم است.’ … اما آن است که قطعا یک دراز مدت سیستمیک راه حل برای این بحران که مردم سیاه و سفید روبرو هستند چرا که این بحران در حال حمله به ما را در هر سطح.”

اسکات استدلال کرد که Beshear باید به دنبال مشاوره از بین قانونگذاران قبل از نورد کردن این طرح است.

“من مطمئن هستم که چه اعضای ما کنتاکی قانونی سیاه حزبی او به قبل از تصمیم گیری است که این چیزی بود که بهترین بود برای مردم سیاه و سفید,” او گفت:. “او تا به حال صحبت برای برخی از ما, من می دانم که من می خواهم که گفت: ما همچنین نیاز به نگاه برای مثال ضمنی و تعصب در مراقبت های بهداشتی به دلیل سیاه و سفید زنان سه تا چهار برابر بیشتر احتمال مرگ در هنگام زایمان از زنان سفید پوست,” او گفت:. اسکات معرفی یک لایحه به آدرس که اختلاف در اخیر جلسه قانونی او گفت:. “اش و نه معاون فرماندار که فقط تا به حال یک کودک در این سال تا کنون به ذکر است که لایحه [آنها] را پشتیبانی نمی کند آن را.”

ضمنی و تعصب در مراقبت های بهداشتی “نه تنها اثرات سلامت مادران, اما همه از سلامت ما به عنوان مردم سیاه و سفید,” او گفت:.

تبلیغات:

“بسیاری از سیاه مردمی در سراسر کشورهای مشترک المنافع نیاز فرماندار به گسترده تر از شناخت اثرات سلامتی ما و که آن را نه تنها بیمه سلامت, آن است که دسترسی به مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “این است که پیاده سازی یک سیستم است که غرق در نژاد پرستی [و] تاریخی تروما. ضمنی و تعصب به این معنی است که به عنوان به زودی به عنوان ما را از طریق درب راه رفتن ما قضاوت بر اساس آموزشی ما در سطح اجتماعی و اقتصادی ما وضعیت و ما کد پستی است.”

مردم سیاه و سفید شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus اسکات گفت: “به دلیل “اقتصادی و عوامل اجتماعی است که ما خودمان را پیدا کنید در زیر و بی عدالتی است که تجربه می کنیم هر روز.

“اگر فرماندار واقعا می خواهد به آدرس ما و سلامت ما امنیت اقتصادی به عنوان سیاه و سفید مردمی و سپس او را به مطمئن شوید که او است فشار مجلس برای رسیدگی به مسائل مانند آموزش و پرورش و دسترسی به آموزش عالی و آموزش عالی قیمت مناسب,” او گفت:. “مطمئن شوید که ما کارهایی که واقع در محله های ما مطمئن شوید که ما در حال پرداخت مردم زندگی دستمزد همه این مسائل باید به آنها رسیدگی شود. این فقط یک چیز است. آن را نه تنها دسترسی به بیمه سلامت که بسیاری از ما واقع است. آن را نیز به دنبال چگونه نهادی نژادپرستی نظاممند اثرات حتی مراقبت های بهداشتی زمینه است که باعث می شود ما حتی نمی خواهید برای دریافت مراقبت های بهداشتی که ما بیمار است و یا هنگامی که ما فکر می کنم چیزی اشتباه است.”

Beshear گفت: طرح مراقبت بهداشتی یکی از جاری تمرکز بر پرداختن به نژادی و نابرابری.

“یکی از اولین اقدامات بود بازگرداندن حق رأی به بیش از 170,000 Kentuckians که به طور نامتناسبی آفریقایی آمریکایی است که تا به حال از دست کسانی که حق رای” او گفت:. “ما لغو پزشکی چشم پوشی است که باید به طور نامتناسبی تحت تاثیر ما آفریقایی جوامع است. ما گرفته اند افزایش مراحل در حال عمدی در مورد تنوع در درون خود ما ، ما دو منصوب مقامات در کنتاکی برای اولین بار هر دو آفریقایی-آمریکایی افراد است.”

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه “آن را گذاشته سر چه نابرابری در مراقبت های بهداشتی می کند,” او گفت:. پس از آن معترضان با پلیس از قتل Breonna تیلور در لوییویل و گسترده تر مسائل نژادپرستی نظاممند “به شدت” تحت تاثیر دولت در اولویت پرداختن به نابرابری Beshear گفت.

“من فکر می کنم آنچه در آن انجام داده است ایجاد ضرورت و رک و پوست کنده ما باید به حال بیشتر ضرورت قبل از. نباید آن را گرفته اند COVID-19 آن نباید گرفته اند اعتراضات و تظاهرات” او گفت:. “اما چه چیزی شما می شنوید این است که مردم خسته بودن یا بدون تغییر و یا تغییر نیست که رخ می دهد به اندازه کافی سریع. و هنگامی که شما ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است با COVID شما را در درک که تغییر کرده است به سریع تر اتفاق می افتد. آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر. مارتین لوتر کینگ جونیور به حال یک نقل قول در مورد مراقبت های بهداشتی بودن یکی از بدترین نابرابری. ما باید heck از بسیاری بیشتر از آن.”

اسکات گفت: وجود دارد بسیاری از دیگر مشکلات ساکنان سیاه از جمله نگرانی های زیست محیطی مرتبط با شرکت های بزرگ شیمیایی در محله مانند West End of Louisville, همراه با گسترده نابرابری اقتصادی.

“جایی که من زندگی می کنند مردم نمی توانند به پزشک به دلیل کمبود حمل و نقل عمومی. ما می توانید تمام مراقبت های بهداشتی در جهان است, اما من نمی توانم به یک دندانپزشک. من نمی توانم به یک پزشک مراقبت های اولیه. من نمی توانید به یک متخصص زنان و زایمان,” او گفت:. “ما باید به آدرس دسترسی به فرصت های شغلی به دلیل, البته, هنگامی که مردم در تلاش برای پایان می رسد دیدار, آیا آن را به چک چک یا هیچ بررسی هیچ بررسی که به تاثیر سلامت جسمی و روانی. بنابراین کسانی که همه مسائل که فرماندار و دولت او به کار با ما مقننه سیاه و سفید انجمن به آدرس, از آنجا که ما در حال افرادی که عمیقا ریشه در جامعه است. ما زندگی می کنند این مسائل هر روز.”

یکی دیگر از موضوع با فشار دادن رو کنتاکی سیاه ساکنان بلندی اخراج صخره هنگامی که هزاران نفر را صورت بالقوه بی خانمانی پس از دولت فدرال و اخراج moratoriums منقضی خواهد شد.

“مسلما ما یک چالش,” Beshear گفت. “ما باید مردم را به یک خانه قادر به ماندن در به سالم و به شکست COVID-19. و هزینه کسی که اخراج می شود. آن می تواند تفاوت مرگ و زندگی است.”

اما Beshear استدلال کرد که سیاست اخراج خواهد شد باید بررسی شود چرا که برخی از مردم با استفاده از توقف.

“ما برخی از موارد که در آن افرادی که می توانند و باید پرداخت اجاره خود را قادر به پرداخت اجاره خود را به دلیل سفارشات ما را,” او گفت:. “بنابراین هدف ما حرکت رو به جلو است برای پیدا کردن یک راه برای مطمئن شوید که آن است که نیاز به زمان اضافی به دلیل COVID آن را داشته باشد [و] نه اخراج بلکه مطمئن شوید که وجود ندارد برخی در خارج وجود دارد فقط بازی های سیستم. این آسان نیست برای پیدا کردن که راه حل مناسبی است, اما این چیزی است که ما به دنبال.”

اسکات سوال فرماندار بر روی آن تمرکز “بازی سیستم” استدلال “اگر مردمی می گویند که آنها نیاز به کمک داشتن امن مسکن ما نیاز به کمک به مردم است.”

“من مستاجر به طوری که به سختی بیانیه برای من به شنیدن” او افزود: “از آنجا که باعث می شود عزم در مورد کسی وضعیت و آنچه که آنها می توانند و نمی توانیم به پرداخت ؟ که چنین قضاوت تماس در زمانی که مردم در حال زندگی در بحران… مردم در حال بازگشت به خانه و یا در خانه بیش از هر زمان به طوری که آنها با استفاده از آب و برق بیشتر خوردن مواد غذایی بیشتر … طوری که هزینه افزایش یافته است. به طوری که ساخت این قضاوت ، من فکر می کنم که سخت واقعی فروش برای من. من معتقدم که ما فقط نیاز به مراقبت از مردم است.”

کنتاکی رو به 1.1 میلیارد دلار کسر بودجه مانند بسیاری دیگر از بسته های پول متحده که دیدم درآمد مالیاتی خشک در میان ایالت stay-at-home سفارشات که تا حد زیادی تاثیر آن در آینده توانایی برای رسیدگی به این بحران است.

“ما به شدت نیاز به … دور دیگری از مراقبت در عمل [بودجه] به طور خاص کمک به ما بودجه دولت” Beshear گفت. فعلی کمبود “را در بزرگترین کاهش بودجه در تاریخ مدرن” و کاهش “همه از این برنامه ها که بسیار حیاتی هستند.”

سناتور. میچ مک کانل R-Ky., این رهبر اکثریت سنا است تحت فشار قرار دادند در برابر تلفنی برای ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی که او نامیده می شوند “آبی دولت کمک مالی” حتی به عنوان وضعیت خود را چهره وخیم بحران بودجه.

Beshear گفت: “سخت تحت فشار قرار دادند” برای کمک به دولت در سال های اخیر در گفتگو با مک کانل.

“بدیهی است که او ساخته شده است هر گونه تعهدات. امید من این است که او درک می کند که این یک باید است نه یک شاید” او گفت:. “بنابراین در حالی که من خوشبین هستم … من نگران هستم چرا که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما رو به کاهش یک میلیارد دلار از بودجه ؟ کسانی که نیاز ما بیشتر رنج می برند. و ما بزرگترین بخشی از بودجه ما هستند و آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی است.”

اسکات معتقد است که مک کانل نظرات در مورد کمک های دولت نشان می دهد که او “می تواند مراقبت کمتر در مورد آن دسته از ما در کنتاکی که در حال مبارزه به آن را هر روز است.”

“مردم مانند بهداشت ، مک کانل و بسیاری از مردمی که در حال ساخت این نوع از غلط گیری زندگی کاملا خوب کاملا راحت,” او گفت: “در حالی که بقیه از ما در تلاش برای پایان می رسد دیدار. بنابراین کاملا رک و پوست کنده من علاقه ای ندارم در خود گمراه نظرات خود را در مورد آنچه در آن به معنی سعی کنید برای زنده ماندن هر روز اجازه دهید به تنهایی رشد. اگر سناتور مراقبت در همه چیز در مورد مردم در کنتاکی و سپس او را به انجام همه چیز را در قدرت خود را به مطمئن شوید که مسکن و آب و برق و غذا و دارو و مراقبت های پزشکی بسیار قابل دسترس برای هر فرد در زندگی مشترک المنافع کنتاکی.

“من شده اند در مورد آنچه که به معنی مردم مثل دختر من که یک داروخانه tech, زیرا کسانی که اغلب دیده می شود به عنوان خط مقدم کارگران که می تواند برای اولین بار” در صورت کاهش بودجه اسکات گفت. “ما در حال حاضر disgracefully underfund عمومی آموزش و پرورش آن را به عنوان است. بنابراین من مطمئن هستم که بیشتر شما می توانید به دور از ما با آموزش و پرورش است. اما من در خط مقدم کارگران … بودن گذاشته ، که به نظر من چیزی است که دولت فدرال به رهبری سناتور. مک کانل نیاز به نگاه و بگو چگونه ما مطمئن شوید که ما جلوگیری از این اتفاق می افتد؟’ من متقاعد شده است که مک کانل سناتور. یا همکاران خود را انجام می دهند همه چیز را در قدرت خود را برای محافظت از مردم در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>