رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت می گوید: “هیچ shutdown آینده” به عنوان COVID-19 مورد افزایش تگزاس

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد در تگزاس همچنان به افزایش است و بیمارستان ها رشد بیشتر شلوغ رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: “هیچ ایالتی shutdown بلندی.

ابوت گفت: در هفته گذشته است که اگر گسترش ویروس نمی کند “گام بعدی را باید مستند.” اما در یک مصاحبه تلویزیونی روز شنبه خود گفت که وجود داشته شایعات از این حرکت و تاکید کرد که آنها درست نیست.

تبلیغات:

“اجازه دهید به شما بگویم هیچ shutdown آمدن” او گفت: KRIV-تلویزیون در هوستون.

ابوت با اشاره به اقدامات او را گرفته در هفته های اخیر از جمله ایالت ماسک دستور و سفارش خاموش کردن میله به سرعت گسترش ویروس. آن را چند هفته برای دیدن یک وارونگی در coronavirus مورد موج, او گفت:.

او بارها تاکید کرد این هفته که اگر مردم ماسک او قادر خواهید بود برای جلوگیری از تعطیل دولت است. روز چهارشنبه گفت که KPRC-تلویزیون در هوستون است که آن را مانند به نظر می رسد مردم از او بخواهید در مورد خاموش شدن “مثل یک هزار بار در روز است.”

تبلیغات:

“مردم وحشت تفکر من در مورد تعطیل تگزاس, دوباره,” او گفت:. “جواب این است: هیچ. که هدف نیست. من کاملا روشن است.”

از روز شنبه وجود دارد 10,457 مردم در تگزاس بیمارستان با کوروناویروس. که پایین بود کمی از اوج 10,569 روز سه شنبه اما هنوز هم یک 8 درصد افزایش از یک هفته پیش و بیش از چهار برابر تعداد یک ماه پیش. ابوت توضیح داده شده دیدن یک “مسطح” از بستری شدن در بیمارستان. دولت گزارش کرده است 3,561 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“ما قطعا از جنگل هنوز, اما, این می تواند یک بارقه امید” ابوت گفت: اخیر بستری اعداد. “اما این تنها راه ما می توانیم جلوگیری از خاموش شدن است اگر ما همه خرید به این روند با پوشیدن یک ماسک صورت.”

تبلیغات:

صبح روز پنج شنبه ابوت در دفاع از خود coronavirus پاسخ در تگزاس جمهوریخواه پس از اذعان به نارضایتی گسترده در میان اعضای حزب. چند مقامات جمهوری خواه را ابراز انتقاد از ابوت ایالت ماسک سفارش.

“آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهید به قفل تگزاس بازگشت دوباره او گفت:” در طول مجازی کنوانسیون.

تبلیغات:

اما دموکرات ها همچنان به فشار برای ابوت به اقدامات بیشتری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“فرماندار ابوت باید شروع به گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی و اعضای خود را coronavirus گروه ضربت قبل از او می سازد پتو ادعای” Abhi رحمان یک سخنگوی دولت گفت: در یک ایمیل. “پس از تجربه رکورد مرگ و میر امروز و بیش از 10 ، 000 مورد جدید این تکان دهنده است که ابوت در ادامه به دو کردن سیاست های شکست خورده و موقعیت.”

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>