“حکومت من پدر”: فرماندار کنتاکی اندی Beshear تمیز برش نماد رابطه جنسی برای coronavirus سن

از همه وحشی تبدیل می شود سال 2020 می تواند گرفته اند و من شک دارم کسی تا به حال “کنتاکی جدید فرماندار تبدیل به یک نماد رابطه جنسی در طول coronavirus بحران” خود کارت یکنوع بازی شبیه لوتو اما در اینجا ما هستند. یا نه در اینجا ما شد تا به لیبریا اندی Beshear, 42, تحویل با محبت و در عین حال استرن از تماس خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به مبارز سالن یکنوع بازی شبیه لوتو که نیست بسته به اجرا اجتماعی فاصله به کاهش گسترش COVID-19. این به روز رسانی زنده-جریان روزانه در 5 p. m. به وقت شرق تبدیل شده اند باید ببینید و گوش دادن حوادث برای Kentuckians با تشکر Beshear را دسته کوچک موسیقی جاز از قابل اعتماد, اطلاعات, همدلی, و, نشاط بخشی, ما همه باهم در این پیام. “اگر شما یک سالن یکنوع بازی شبیه لوتو در Pike County, شما باید بسته شود تا پایان امروز او گفت:” با تردید و نگرانی در چشمان او. “آن سرو به تهیه یک بزرگتر و بیشتر در خطر جمعیت است.” فراموش نکنید که به اندازه کافی شجاع به صورت کاغذ توالت-احتکار سوپر مارکت جمعیت وجود یک معیار جدید برای شجاعت: اندی Beshear را نمی ترسم از عصبی هم بزنید دیوانه مادربزرگ به منظور محافظت از مردم خود را.

“حکومت من پدر” cracked ناتاشا ذغال سنگ لگزینگتون در ق موضوع در پاسخ به Beshear را تعیین رهبری است. هنگامی که به من رسید از او بخواهید در مورد پست ذغال سنگ به من گفت که او بود پاسخ به “یک لزبین از دوستانم که گفت که او شروع به توسعه له” در رژیم صهیونیستی. Beshear بیش از حد. آنها به تنهایی نیست; فقط در دایره اجتماعی من متوجه شده ام اندی تشنگی جایی که قبل از هیچ کدام وجود داشته است. معلوم شایستگی و همدلی شاید بزرگترین نوبه خود فایرفاکس.

تبلیغات:

در طول Beshear روزانه مذاکرات — مرتب کردن بر اساس از پای بخاری چت برای Facebook Live عصر — فرماندار می شود مشخصه احساسی در مورد فداکاری Kentuckians در حال ساخت با توجه به معیشت خانواده تماس و مذهبی به منظور کمک به صاف منحنی. او سوگوار Kentuckians که درگذشت از ویروس (وجود داشته است سه مرگ و میر تا کنون). او آشکارا و به طور مستقیم در مورد اینکه چرا سلامت روانی بیش از حد مهم است و به همین دلیل همدلی و مراقبت از دیگران است غیر قابل مذاکره است. او مربیان مردمی درخواست بیکاری در مورد فرآیندها و مهلت و تقویت می کند که وجود ندارد ننگ در پرونده برای کمک. زمانی که مورد نیاز او را تقبیح می کند. در شنبه Beshear اما خجالت یک شرکت با نام است که bragged در مورد ارائه کارکنان شش هفته بدون حقوق مرخصی استعلاجی. “لطفا نمی شود که سازمان در آن عمل می کند مانند شما در حال انجام کاری بزرگ هنگامی که شما نیاز مردم خیلی بیشتر از شما,” او گفت:. او دیوانه نیست; او فقط نا امید کرد. و ترکیبات گیر در خانه مضطرب و بی قرار در حال گرفتن بسیار هیجان زده برای این پدر و انرژی است.

چگونه تشنه برخی Kentuckians در حال حاضر برای دموکرات که ضرب و شتم صریحا نفرت استبدادی جمهوری خواه مت Bevin در squeaker از انتخابات ماه نوامبر گذشته? “مثل من فقط فرار ماراتن در موهاوی” یک همکار نویسنده و کنتاکی بومی به من توضیح داد. “آن را مانند آقای راجرز توضیح آرامی که جهان در واقع آتش, اما او قطعا می داند که در آن نشانی است و همچنین او را میخوام آموزش من برای جلوگیری از رها کردن و رول.”

در اینجا که در آن ما را متوقف اذعان کرد که بله اندی Beshear است که توسط بسیاری از استانداردهای مرسوم یک مرد خوش تیپ. و در عین حال خود را ظهور به عنوان یک نماد رابطه جنسی در طول این اضطراب زمان نمی کند در واقع به نظر می رسد بسیار به کار با او به نظر می رسد که من را توصیف به عنوان “کاپیتان سابق از زادگاه خود حداقل druggy high school sports team.” اگر کلیسا و دادگاه در حال تشنگی خود را-دام نقاط داغ — او هر دو شماس و یک وکیل و لباس و مانند آن — و سپس مطمئن شوید که این آهنگ. اما اجازه دهید روشن شود: اندی Beshear است پاک برش پسر فرماندار سابق نه یک پارکینگ, چاپ صفحه, گروه پانک باس-زن سابق پسر بد مانند Beto o’rourke. و در عین حال با توجه به پاسخ های من مشاهده بیش از دو هفته گذشته به عنوان او را به رهبری کنتاکی تلاش برای فعال و شفاف در مبارزه با گسترش COVID-19, Beshear در حال حاضر ایستاده دعوت به گام در بسیاری از گردن — حتی آن را به عنوان به طور گسترده ای قابل درک است که او متاهل و پدر دو, را , هرگز, که مطمئنا نیز بخشی از درخواست تجدید نظر.

تبلیغات:

“این نه یک شوک برای دیدن کسی که خیلی آرام و در فرمان. در آن طول می کشد کمی تکان خوردن از سبک سری و تشنگی الگوهای رفتاری به یاد داشته باشید آنچه که یک رهبر صالح به نظر می رسد مانند” شیدا Blevins از لوئیزویل به من گفت. “اما می خواهم کمی 5 ساعت سایه شما را بکشند اندی? بنابراین ما می دانیم که شما مشغول به کار کسانی که در اواخر شب.”

مقدار زیادی از عشق برای Beshear است پدرانه یا افلاطونی ، یک Facebook, گروه, “اندی beshear الگوهای رفتاری اجتماعی فاصله نوجوان” تبدیل شده است رفتن به مخزن برای تصاویر مقایسه Beshear به همه چیز از Mandalorian (نگهداری از کودکان Kentuckians, نمایندگی کودک Yoda) به دیزنی “شیر شاه” پدر Mufasa (Kentuckians هستند سیمبا البته). او را به عنوان بازیگر Jason Momoa مقابله هنری Waters ایستاده برای سالن یکنوع بازی شبیه لوتو. توسط فرمان از مدیران این الگوهای رفتاری قرار است به سالم و بیشتر آنها. این کنایه همچنان ادامه دارد. در یک پست “SNL” ستاره پیت Davidson بازیگران به عنوان اندی Beshear با Kentuckians ارائه شده توسط Ariana Grande بزرگ, اب نبات چوبی و به دنبال در او را كلیك كنید lust; یک تصویر از Jeff Goldblum نشان می دهد که در حالی که Beshear متمرکز نگه داشتن Kentuckians امن برخی از ترکیبات آرزو می کنم او خواهد um بیماریهای انسداد آنها را در همان زمان.

برخی از اندی تشنگی است به احتمال زیاد غیر ارادی بیولوژیکی انتشار: پاسخی به تصور Bevin هنوز هم در طول این بحران و تنفس عمیق آه امداد در داشتن اندی normcore, علم, مثبت, آرام, به جای. (Bevin که در زمان خود بچه ها به “آبله مرغان احزاب” به جای داشتن آنها را واکسینه توییتی snarkily در مورد “جوجه کوچولو” در تاریخ 11 مارس شده است و بیشتر سکوت پس از.) و آن را سخت به مقایسه Beshear مدل رهبری — همدلانه ثابت, اطلاع, بی اعتنا از سیاست در حال حاضر — به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خرده و پر هرج و مرج دستی و توییت.

تبلیغات:

اما من فکر می کنم این یک اشتباه به تفسیر این پدیده به عنوان یک صرفا حزبی پاسخ. در فوق العاده دشوار است و بی ثباتی در زمان اندی Beshear است مدل سازی یک مردانگی است که در مخالفت مستقیم به آنچه که فرهنگ پاپ حداقل به ما گفته است که ما می خواهم کشیده می شود به زمانی که گه پایین می رود. جهان را به منظور شروع به نزاع های آخرالزمان زامبی اعتبار درام به ما بگویید, و ترس و از دست رفته به طور خودکار جذب به سمت strongmen های خشونت آمیز مجریان مسلح اوباش — به خصوص در یک محافظه کار دولت مانند کنتاکی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده است را به نفع خود به آسانی در ماه نوامبر. ترس از ناشناخته فرستاده است فروش تفنگ صعودی در کنتاکی درست است. اما ما دیگر زندگی در فرضی تلویزیون شبیه سازی. COVID-19 واقعی است و آن کشنده است. و در میان خیلی از ترس و عدم اطمینان با مردم را نگران زندگی خود و شغل و چه رفتن به سمت چپ از اقتصاد ما و جامعه ای که این همه بیش از اندی, Beshear ایستاده است در تلویزیون هر روز تکرار است که ما قوی تر زمانی که ما با هم کار کنند و همه بازی با همان قوانین. و او یادآوری ترکیبات خود را زمانی که آنها احساس ضعف آنها باید نفس بکشم. به شدت ظاهرا در صورت لزوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>