فرماندار می گوید ایلینوی را بیش از coronavirus تست پس از کاخ سفید را “عمیق شکست”

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یکشنبه اعلام کرد که ایالت ایلینوی را بیش از coronavirus تست پس از کاخ سفید نتوانست به وعده خود برای تحویل “میلیون ها نفر” از آزمایشات است.

پریتزکر یک دموکرات رد تهمت نادرست و ادعا می کنند که ایالات متحده شد تست بیشتر مردم از “کسی” کس دیگری در طول یک خبر مطبوعاتی پس از دولت را تایید کرد تقریبا 4,600 coronavirus موارد و 65 مرگ و میر.

تبلیغات:

فرماندار گفت: دولت در حال انجام 4,000 آزمون در روز و یا کمتر از نیمی از 10,000 روزانه تست های توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

“کاخ سفید قول داده است میلیون ها نفر از آزمون برای هفته ها در حال حاضر آنها فقط اینجا نیست,” او گفت:. “من نمی خواهید به صبر کنید در وعده از دولت فدرال است که ممکن است هرگز برآورده شود. ما نیاز به این تست ظرفیت در حال حاضر, بنابراین ما در حال ساخت آن را خودمان در ایالت ایلینوی است.”

پریتزکر گفت: “از دست دادن اصل کل ماه فوریه” بدون تلاش عمده به سطح شیب دار تا تست بود “عمیق شکست دولت فدرال است.”

تبلیغات:

فرماندار نظرات تکرار آن از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که کنگره تاخیر در نورد آزمون “بود شکست.”

هر چند آمریکا به طور قابل توجهی ramped تا تست در هفته های اخیر در مجموع 894,000 آزمون که از روز شنبه عرضه هنوز موفق به دیدار با تقاضا است.

“ما در بیشتر موارد از آنجا که ما در حال انجام دور تست بیشتر از هر کسی در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا یکشنبه.

تبلیغات:

اما ایالات متحده آزمایش فقط 1 نفر از هر 366 نفر است. در مقایسه با ایتالیا آزمایش شده 1 در هر 133 نفر و کره جنوبی آزمایش شده 1 در 142 نفر است.

“هر روز ما نیست ضربه 10,000 آزمون یا بیشتر در روز دیگری است که ما قادر به دریافت پاسخ است که به ما کمک گرفتن گذشته این بحران” پریتزکر روز یکشنبه گفت.

تبلیغات:

فرماندار بارها به نام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رئیس جمهور خود را برای عدم پاسخگویی به نیازهای متحده وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای تحویل تمام متحده هفته پیش و تا کنون انجام داده است بسیار کمی او گفت:” در طول یک خبر مطبوعاتی در اوایل این ماه. “ظاهرا تنها راه برای به دست آوردن رئیس جمهور ایالات متحده به توجه این است که بروید در تلویزیون ملی و ایجاد سر و صدا در مورد آن.”

ایجاد سر و صدا در تلویزیون در واقع به نظر می رسد به تهمت ، رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در پریتزکر و “یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران” تویت که آنها “نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

تبلیغات:

پریتزکر در پاسخ با یک صدای جیر جیر خود را که در آن او را تشویق رئیس جمهور به “دریافت توییتر” و شروع به کار.

“شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقدام به محافظت از آمریکایی & Illinoisans. شما باید منجر به یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب. کجا بودند این آزمایش زمانی که ما نیاز به آنها را? از کجا PPE از او پرسید: یک مرجع به تجهیزات حفاظت شخصی. “دریافت کردن توییتر و کار خود را انجام دهد.”

پریتزکر نیز با سی ان ان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ رهبری به متحده در تلاش برای امن تجهیزات مشابه.

تبلیغات:

“این باید شده ام یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال” پریتزکر گفت. “ما در حال رقابت در برابر یکدیگر. ما در حال رقابت در برابر دیگر کشورها است. این یک . . . غرب وحشی وجود دارد و در واقع ما overpaying من می گویند برای PPE از آنجا که رقابت است.”

شهردار شیکاگو لری Lightfoot ستایش پریتزکر برای پر کردن “این کشور را رهبری شکاف” به عنوان برگ برنده شد “yammering در مورد مضر و خبر جعلی.”

“خداوند عزیز-لطفا قدم به جلو و یک رهبر” Lightfoot خواست مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر. “سرب و یا خارج از راه خود را.”

هر چند تهمت را رد کرد انتقاد به عنوان آینده از یک “گروه بسیار کوچکی” از فرمانداران تعدادی از دولت دموکراتیک رهبران decrying دولت فدرال عدم کمک همچنان به افزایش است.

تبلیغات:

“من بارها و بارها خواسته و احترام برای کمک به. ما به آن نیاز دارید. بیشتر حملات سیاسی فقط PPEs, پنکه, N95 ماسک, کیت های آزمایش. شما گفت که شما ایستاده با میشیگان — اثبات آن” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer توییتی هفته گذشته است.

او بعدها گفت: در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت کشور را ترک کرده بود آمادگی برای مقابله با بحران در ظاهر در سی ان ان.

“من هنوز هم باور دارم که ما به عنوان یک ملت بودند نه به عنوان آماده شده که ما باید بوده است,” او گفت:. “من فکر می کنم کاهش به CDC حمله مراقبت های بهداشتی به طور کلی و evisceration از این بیماری همه گیر دفاتر در سراسر کشور قرار داده اند ما را در یک موقعیت که در آن ما در حال پشت هشت توپ.”

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee به تازگی در یک مرافعه با مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک تماس تلفنی با تمام کشور و استانداران پس از رئیس جمهور گفت دولت او به سادگی می تواند یک “پشتیبان گیری” به تلاش های دولت.

تبلیغات:

“من نمی خواهم شما را به پشتیبان و کارفرمایی. ما نیاز شما را به طور تام بردی اینجا,” او گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز شدت انتقاد کرد هفته گذشته پس از دولت فرستاده خود را با دولت 400 هواکش با وجود افزایش چشمگیر در موارد.

“FEMA است ما ارسال 400 هواکش. چهار صد هواکش? من نیاز 30,000 هواکش,” او گفت:. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش? چه هستند که ما می رویم به 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل… “شما انتخاب 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن.”

اما انتقاد شده است محدود به دموکرات ها. ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یک جمهوری خواه رشد عاطفی او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای outbidding متحده بسیار مورد نیاز تجهیزات.

تبلیغات:

“من تا به حال تایید سفارشات برای میلیون ها قطعه از چرخ دنده ها تبخیر در مقابل ما و من نمی توانم به شما بگویم که چگونه نا امید کننده آن است,” او گفت: هفته گذشته است.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان نیز یک جمهوری خواه گفت: تهمت بود “گیج کننده” همه چیز با تناقض مقامات بهداشت عمومی.

“آنها واقعا بازی کاملا رک و پوست کنده” هوگان با سی ان ان گفت در هفته گذشته. “برخی از پیام بسیار گیج کننده است و آن را نه فقط آن مطابقت ندارد با آنچه که ما در حال انجام در اینجا در مریلند است. برخی از پیام و بیرون آمدن از [تهمت] دولت مطابقت ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد حمله قرار فرمانداران که انتقاد او نگرانی که فرمانداران که او را ستایش می کنید بیشتر کمک به مقابله با همه گیر مرگبار. رئيس جمهور هم کمی به تطهیر این نگرانی در جمعه اخبار جلسه.

“من می خواهم آنها را به انجام بسیار ساده است, من می خواهم آنها را باید سپاسگزار” او گفت:. “من نمی خواهم آنها را به گفتن چیزهایی که درست نیست. من می خواهم آنها را سپاسگزار باشد. ما انجام یک کار بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>