فرمانداران درخواست با کشورهای دیگر برای بیشتر کارکنان مراقبت های بهداشتی برای مبارزه با کروناویروس

فرمانداران در چند تا از سخت ترین ضربه متحده قرار دادن تماس در روز دوشنبه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از کشورهای دیگر برای کمک به درمان بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در شاید قابل توجه ترین مثال میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ارسال شده در یک ویدئو به توییتر در روز دوشنبه گفت: “اگر شما یک حرفه ای بهداشت و درمان در هر نقطه در آمریکا میشیگان به شما نیاز دارد. ما با دعوت از پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی و دیگر متخصصان بهداشت به ثبت نام و کمک به ما در مبارزه با Covid-19 و صرفه جویی در زندگی,” او گفت: در حالی که اعلام کرد که دولت تا به حال آرام ایالتی پزشکی صدور مجوز مورد نیاز برای آن را آسان تر برای پرسنل از کشورهای دیگر برای کمک به میشیگان رو به رشد شیوع.

پیوستن به Whitmer شد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که التماس خارج از کشور پزشکان و پرستاران آمده است کمک به درمان بیماران مبتلا به Covid-19 به خصوص کسانی که در شهر نیویورک تبدیل شده است که این کانون در سراسر کشور از این بیماری همه گیر. “کمک به نیویورک. ما هستند که آمار در حال حاضر” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در Jacob K. Javits Center که تبدیل شده است به طور موقت بیمارستان.

از مارس 30, بیش 7,700 مردم در شهر نیویورک به تنهایی در بیمارستان بستری شده است با Covid-19. موقت بیمارستان صحرایی ساخته شده در پارک مرکزی به عنوان منطقه بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن با کروناویروس بیماران.

در حالی که نیویورک و میشیگان شده اند در میان سخت ترین آمار تایید موارد Covid-19 در حال حاضر شده است در بر داشت در تمام 50 ایالت. که به علاوه این واقعیت است که ما در حال حاضر مواجه با کمبود مراقبت های بهداشتی حرفه ای قبل از بحران آغاز شده — می تواند محدود کردن تعداد پرسنل موجود برای کمک به مناطق با نرخ ابتلا به عفونت.

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل ما سیستم مراقبت های بهداشتی در حال اجرا است در کوتاه مدت حرفه ای برای درمان Covid-19 هجوم بیماران بیشتر آشکار است.

ترکیبات است که کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). پزشکان و پرستاران در زمینه برخورد با گسترده عفونت در نزدیکی-تماس مداوم با ویروس; بدون PPE مناسب آنها در افزایش خطر ابتلا به انقباض آن است. در اسپانیا حدود 14 درصد از کسانی که آلوده بودند پزشکان یا پرستاران; در ایتالیا تقریبا در هر 10 نفر آلوده شدند متخصصان پزشکی.

این فشار در بیمارستان نیروی انسانی در مناطق مانند شهر نیویورک است. اکثر ایالت ها قرار داده سفارشات در محل برای جلوگیری از غیر ضروری اعمال جراحی و تشویق پزشکی از راه دور برای به عنوان بسیاری از غیر Covid-19 مصیبت را به عنوان ممکن است به منظور حفظ PPE و پرسنل برای درمان coronavirus بیماران.

اما به عنوان بورسی را Dylan اسکات, Umair عرفان و جن کربی توضیح داد: ما در حال حاضر مواجه با انتقاد از کمبود پرسنل پزشکی قبل از coronavirus همه گیر آمار سواحل آن است. این بیماری همه گیر است تنها تعمیق بحران نیروی انسانی:

به طور کلی ما در بیمارستان ها استخدام به عنوان بسیاری از مردم یا بیشتر از سرانه به عنوان اقتصادی ما همسالان. اما نیروی انسانی است که به طور نامتناسبی کج شده به سمت کار اداری در ایالات متحده است.

اگر شما تمرکز بر مراقبت های بهداشتی حرفه ای به طور خاص آمریکا بیمارستان های دنباله در پشت اکثر کشورهای اروپایی و کانادا است. ما بیمارستان استخدام تقریبا به عنوان بسیاری از کارکنان اداری به عنوان کادر پزشکی, با توجه به برآورد از پترسون-قیصر سلامت سیستم ردیاب.

و ما در بیمارستان ها در حال حاضر در معرض خطر تاخت و تاز اگر تعداد Covid-19 موارد منفجر قبل از نگرانی در مورد کمبود نیروی انسانی به طور کامل در مجموعه.

امریکا در مورد 924,000 تخت بیمارستان, در مورد 98,000 است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان. تعداد Covid-19 مواردی است که نیاز به ICU مراقبت می تواند گسترش به مراتب فراتر از آنچه که ما در حال حاضر قادر به ارائه.

به عنوان مقامات در نیویورک و میشیگان تقلا برای پر کردن پرسنل شکاف وجود دارد یکی دیگر از راه حل بالقوه علاوه بر قرض گرفتن پزشکان از کشورهای دیگر است که ممکن است به آنها نیاز دارید.

در حالی که بسیاری از فدرال پاسخ متمرکز در مدیریت کشور PPE کمبود دولت نیز گام به سوی کاستن از کمبود پرسنل در سخت ترین-آمار مناطق. در مارس 18, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام جدید وزارت بهداشت و خدمات انسانی قوانین و مقررات اجازه می دهد پزشکان به طبابت در سراسر خطوط دولت است.

در پاسخ به انتقادی اخیر کمبود کومو همچنین قرار دادن یک تماس برای بازنشسته سلامت کارگران به بازگشت و مراقبت از Covid-19 بيمار. در مورد 40,000 پاسخ از مارس 25 با توجه به وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار جیمی Vielkind. دولت همچنین مجاز دانشجويان پزشکی و پرستاری برای پرش به طور مستقیم به نیروی کار به کمک همه گیر مراقبت ارائه شده که می توانید آنها را مناسب گواهینامه.

کشورهای دیگر تبدیل شده اند به خارجی سلامت کارگران برای پیدا کردن به اندازه کافی کادر پزشکی برای مدیریت این بیماری همه گیر.

در بریتانیا دولت به تازگی اعلام کرد که به طور خودکار تمدید ویزا برای خارجی سلامت کارگران در حال حاضر در کشور یک تصمیم قابل توجهی به این کشور نهایی مبارزه با تروریسم در اروپا بیشتر به منظور محدود کردن مهاجرت است.

علاوه بر این, چینی, روسی و کوبا پزشکان از پرواز به ایتالیا برای کمک به رسیدگی به این کشور coronavirus اضطراری است. اما ما بعید است برای دیدن مشابه عجله خارجی سلامت کارگران بدون تغییرات قابل توجهی به قانون مهاجرت فعلی.

خارجی پزشکان و پرستاران صورت تقریبا غیر ممکن است پیچ و خم از موانع مهاجرت به تمرین در ایالات متحده به عنوان بورسی را Nicole Narea توضیح داد:

هر سال حدود 4,000 خارجی پزشکان به ما در J-1 ویزا برای اقامت در مراکز آموزشی که با تکیه بر مدیکر بودجه به پرداخت حقوق خود را. در حالی که بسیاری از این پزشکان می خواهم به ماندن در این کشور پس از تکمیل آموزش های خود را تنها در حدود 1500 نفر از آنها در نهایت قادر به انجام این کار [گرگ Siskind یک وکیل مهاجرت که نشان دهنده پزشکان] گفت.

چرا که آنها نیاز به بازگشت به کشورهای خود را برای حداقل دو سال پس از تکمیل آموزش های خود را به منظور واجد شرایط برای H-1B کارگر ماهر ویزا و یا گرین کارت, مگر اینکه آنها می توانید بدست آوردن یکی از چند پس از چشم پوشی.

این کنراد 30 برنامه ارائه می دهد چشم پوشی به 30 پزشکان در هر دولتی که موافق به عمل که در آن دولت تعیین شده و مراقبت های بهداشتی کارگران کمبود عمدتا در مناطق روستایی است. پزشکان همچنین می توانید چشم پوشی از طریق وزارت بهداشت و خدمات انسانی با انجام تحقیقات پزشکی در [a] زمینه است که از علاقه به سازمان و یا با تمرین در مناطق محروم تعیین شده توسط آژانس.

اما حتی برای کسانی که قادر به دست آوردن چشم پوشی روند تقاضا برای یک کارت سبز می تواند شامل انتظار طولانی به ویژه برای مهاجران از هند که به تولید حدود یک سوم از تمام پزشکان خارجی آموزش در ایالات متحده است. که از آنجا که کلاه در هر کشور در تعداد کارت سبز صادر شده در سال و هند می شود به همان تعداد از کارت سبز به عنوان هر کشور دیگر با وجود اینکه در میان پرجمعیت ترین کشور در جهان است. (یک لایحه است که باید حذف شود و این کشور به تازگی کلاه نتوانست در مجلس سنا است.)

“هندی پزشکان به دنبال در 20 سال صبر برای یک کارت سبز” Siskind گفت. “هنگامی که این پزشکان هندی در حال اتمام تا آموزش خود را در ما می بینند که آنها می توانید یک کارت سبز در استرالیا و کانادا و انگلستان بلافاصله و به سرعت در مسیر به شهروندی. آن را میکشید.”

نه تنها این سیستم در حال حاضر آن را بسیار دشوار است برای پزشکان برای اقامت در ایالات متحده در دراز مدت, اما آن را نیز به شدت محدود که در ایالات متحده آنها می توانید بروید. تحت شرایط هر دو J-1 و ویزای H-1B, پزشکان نمی تواند فقط تغییر شغل. آنها معمولا نمی توانید حتی زیر نور مهتاب در بیمارستان دیگری را در ساعت اضافی. در زمانی که پزشکان نیاز به انعطاف پذیری برای رفتن به مناطقی از کشور که سخت-برخورد با کروناویروس که یک مانع است.

اکثر پرستاران آمدن به آمریکا گرین کارت, اما آنها بیش از حد صورت زمان انتظار طولانی به دلیل همان عقب که در حال صدمه زدن به پزشکان هندی. بسیاری از آنها نیز از هند و همچنین فیلیپین که در آن آنها … همان نوع از آموزش است که آنها را در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>