فرمانداران می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن ضد عفونی کننده نظرات باعث شد صدها نفر از سم مرکز تماس

Govs. لری هوگان مریلند (R) و گرچن Whitmer میشیگان (D) روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اخیر غرق در افکار در مورد اینکه آیا مواد ضد عفونی کننده به طور بالقوه می تواند تزریق شود به عنوان یک درمان برای coronavirus باعث افزایش تماس های تلفنی به اورژانس خطوط تماس ویژه در کشورهای خود را کشیدند در مورد آن حقیقت است.

“هنگامی که اطلاعات غلط در می آید و یا شما فقط می گویند چیزی که بالا میآید در سر خود را به آن ارسال یک پیام اشتباه,” هوگان گفت: ABC این هفته. “ما تا به حال صدها تماس ما آمده اضطراری hotline ما در وزارت بهداشت درخواست اگر آن را درست به مصرف Clorox یا الکل تمیز کردن محصولات — آیا که قرار بود برای کمک به آنها در مبارزه با ویروس.”

هوگان تاسف است که دولت تا به حال به “قرار داده است که هشدار به مطمئن شوید که مردم نمی شد انجام چیزی شبیه به آن که کشتن مردم است.”

و به او پیشنهاد یک نقد رئیس جمهور در رفتار خود در کاخ سفید را coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی: “این مهم است که من از روز اول ارتباط بسیار روشنی در حقایق زیرا مردم با گوش دادن به این کنفرانس های مطبوعاتی آنها گوش دادن زمانی که فرماندار با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی و آنها قطعا با توجه به پرداخت زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ایستاده است وجود دارد یک کنفرانس مطبوعاتی” هوگان گفت.

در اوایل ظاهر در این هفته, Whitmer گفت که او بیش از حد دیده بود نگرانی در چشم انداز مثبت در مورد خوردن مواد ضد عفونی کننده.

“هنگامی که فرد با قدرتمند ترین در این سیاره است که مردم را تشویق به فکر می کنم در مورد مواد ضد عفونی کننده, آیا این جدی بود یا نه مردم گوش” Whitmer گفت. “و به طوری که ما شاهد افزایش در تعداد از مردم خواستار کنترل سم و بنابراین من فکر می کنم این واقعا مهم است که هر یک از ما با یک پلت فرم انتشار پزشکی اطلاعات دقیق.”

هوگان و Whitmer نظرات اضافه وزن بیشتر به گزارش های که مغلوب ساختن پیشی جستن پرس و جو در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با این ویروس باعث سردرگمی عمومی — و آن را حتی ممکن است به تشویق مردم به مصرف محصولات سمی.

سردرگمی شروع شد و در روز پنج شنبه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مورد کوروناویروس. پس از گوش دادن به لایحه Bryan ، معاون علم و فناوری در وزارت امنیت داخلی, جزئیات, تحقیق در نور خورشید و مواد ضد عفونی کننده توانایی برای از بین بردن coronavirus تهمت تبدیل به سلامت رسمی و coronavirus نیروی کار عضو دکتر دبورا Birx و پرسید: اگر مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود می تواند در بدن انسان است.

“وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن؟” (پاسخ منفی است — و آن را می تواند شما را بکشند.)

پس از آن کنفرانس مطبوعاتی نبود فقط میشیگان و مریلند که شاهد افزایش تماس به سم مراکز کنترل.

یک سخنگوی نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی گفت: روز بعد از این جلسه این شهر مرکز کنترل مسمومیت دریافت یک چشم انداز مثبت از تماس در مورد قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی از جمله نه موارد “به طور خاص در مورد قرار گرفتن در معرض Lysol, 10 موارد به طور خاص در مورد سفید کننده و 11 مورد در مورد مواجهه به سایر پاک کننده های خانگی.”

بهداشت عمومی مدیر ایلینوی, Ngozi Ezike گفت: شنبه وجود دارد “یک افزایش قابل توجهی در تماس” به دولت مرکز کنترل مسمومیت و گفت که در روزهای اخیر ساکنان گزارش هشدار دهنده عمل می کند مانند استفاده از مواد شوینده راه حل برای سینوس شستشو و غرغره با مخلوطی از سفید و دهان شویه.

حتی بیشتر در مورد تهمت نظرات در آمد در زمانی که وجود دارد در حال حاضر در حال انجام بوده است افزایش در گزارش قرار گرفتن در معرض و مصرف مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده ها در سراسر کشور.

با توجه به چشم انداز مثبت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری که در گزارش هفته گذشته در حالی که داده ها از سم مراکز کنترل “آیا ارائه اطلاعات نمایش قطعی ارتباط بین مواجهه و COVID-19 تمیز کردن تلاش ها وجود دارد به نظر می رسد, روشن, زمانی, ارتباط با افزایش استفاده از این محصولات است.”

بخشی از آن زمانی لینک ممکن است به دلیل بیشتر مردم با استفاده از مواد ضد عفونی کننده در سطوح خانگی. با این وجود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات جلسه CDC توییتی “خانواده پاک کننده و ضد عفونی کننده می تواند باعث مشکلات سلامتی هنگامی که به درستی استفاده نمی شود. به دنبال دستورالعمل های روی برچسب محصول برای اطمینان از استفاده ایمن و موثر.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>