#Goyaway: چگونه Latinx سرآشپزها در حال ارائه گویا جایگزین به عنوان یک دستور العمل برای تحریم

“فقط به حال یک فنجان قهوه و یک [sic] دو قوطی گویا لوبیا! نگاهی که libs!”

بنابراین توییتی کیلو وات میلر است که در حال اجرا به عنوان یک نهاد مستقل برای فلوریدا 18 کنگره منطقه صندلی در جولای 11, روز بعد از, مدیر عامل شرکت گویا رابرت Unanue تمجید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک رویداد در کاخ سفید است.

تبلیغات:

“همه ما واقعا خوش شانس . . . به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده” Unanue گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به معنای برجسته جدید مشورتی کمیسیون بر ایجاد فرصت های اقتصادی برای Latinx آمریکایی است. “و این چیزی است که پدر بزرگ من بود; او به این کشور برای ساخت, برای, رشد, رستگار.”

گویا که ادعا می شود بزرگترین اسپانیایی-متعلق به شرکت در کشور (Unanue است از میراث اسپانیایی) باعث می شود که محصولات استاندارد در بسیاری از Lantinx آشپزخانه. اما این که چرا برای بسیاری از آن را احساس مانند یک خیانت زمانی که Unanue ستایش یک رئیس جمهور که سیاست ها و اظهارات همواره dehumanized مکزیکی آمریکایی و Latinx مهاجران از تماس مکزیکی مهاجران و قاچاقچیان و “متجاوزان” در کمپین بلیزرز در نهایت به تصویب سیاست های مهاجرتی است که جدا کردن فرزندان از خانواده خود را در مرز و بازداشت آنها را در قفس.

واکنش در برابر گویا فوری بود. #Goyaway و #AdiosGoya شروع روند در توییتر در عرض چند ساعت از کنفرانس مطبوعاتی با چندین بالا مشخصات افراد مشهور و سیاستمداران تشویق تحریم. “آه به دنبال آن صدا از من گوگل” چگونه خود را adobo,'” توییتی نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز.

تبلیغات:

در ضمن سابق سن آنتونیو شهردار و وزیر مسکن و توسعه شهری جولیان کاسترو انتقاد Unanue برای “ستایش یک رئیس جمهور که villainizes و بدتر حملات Latinos سیاسی به دست آورید.”

“آمریکایی ها باید فکر می کنم دو بار قبل از خرید محصولات خود را #Goyaway” او توییتی در حالی که در پاسخ محافظه کار صاحب نظران و سیاستمداران از جمله تد کروز را آغاز کرده اند با استفاده از #BuyGoya برچسب.

عقب و جلو مورد گویا راه اندازی کرده است بحث در مورد آزادی بیان “انصراف ” فرهنگ” و چقدر مهم است برای خرید محصولات از سازندگان که اعتقادات یا ندارند تراز با شماست. اما این موضوع نشده باقی مانده است به دام افتاده در استراتوسفر از رفیع سیاسی اصطلاحات مخصوص یک صنف.

تبلیغات:

یک دستور برای تحریم

در حال حاضر تعدادی از سرآشپزها و آشپز خانه با استفاده از مهارت های خود را به این مکالمات به میز آشپزخانه.

“راستش این احساس واقعا بد فروپاشی به دلیل, دهه, خانواده من و بسیاری دیگر مجبور به استفاده از این نام تجاری. آن شده است یک بخشی از فرهنگ ما به همین دلیل است که من فکر می کنم آن موجب چنین داد و بیداد آنلاین گفت:” جرمی Serrano ممفیس مبتنی بر فعال اجرا می شود که از یک کانال یوتیوب در اطراف محور ایجاد کارخانه-بر اساس نسخه از پورتوریکو غذاهای او بزرگ شده.

تبلیغات:

سرانو را مصور راهنماهای برای ایجاد خانه فرهنگ و sazón — که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان جایگزین به ادویه مخلوط که گویا به فروش می رساند — ویروسی رفت و بیش از آخر هفته به عنوان بیشتر و بیشتر در آشپز خانه شد و جستجو برای گویا تعویض.

به عنوان “همیلتون” خالق Lin-مانوئل میراندا در توئیتر خود نوشت: “ما آموخته است که برای پخت نان در این بیماری همه گیر ما می توانند یاد بگیرند که به خود ما adobo باهم پیمینتا.”)

“در حالی که آن ممکن است مشکل به طور کامل اخلاقی من فکر دیگران باید بدانید که وجود دارد این است که قدرت در آن ما صرف و آنچه ما کوک” Serrano گفت. “به عنوان یک گی, پورتوریکو که در اطراف یک جامعه متنوع از مردم من را دیده اند این دولت به ما نشان می دهد که آنها نه برای ما و هدف برای حمله به ما هستند. من می دانستم که من تا به حال به صحبت کردن.”

تبلیغات:

و Serrano است فقط یکی از این افرادی که حمله خود را و یا خود را abuelita دستور العمل جعبه به اشتراک گذاری خود را در خانه جایگزین محصولات محبوب آنلاین. یک اسکن سریع برای عبارت “گویا تعویض” در رسانه های اجتماعی در نتیجه در سراسیمگی از تصاویر از دستور العمل های تایپ شده در یادداشت برنامه — مدرن, index card, گمان می کنم.

نیز وجود دارد که سرآشپزها مانند اریک ریورا که صاحب addo در سیاتل است که آغاز شده و فروش گویا تعویض خود را از حرفه ای آشپزخانه — خوش آمدید منبع درآمد اضافی به عنوان بسیاری از رستوران ها هنوز در تلاش برای پایان می رسد دیدار در میان همه گیر.

“من انجام داده ام sazón ادویه مخلوط برای سال در حال حاضر” ریورا گفت. “و آن را واقعا هرگز چیزی چون مردم فقط نیمه بگو چرا من صرف که زمانی که من می توانید به فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر و آن را دریافت کنید؟'”

تبلیغات:

اما طی 72 ساعت او را دریافت فوق العاده ای افزایش سفارشات.

“این بخشی از کسب و کار در حال حاضر تبدیل به بزرگترین بخشی از کسب و کار در حال حاضر که دیوانه است.” او گفت:. “و این شرایط ایده آل نیست اما آن را مانند من در حال اجرا پایین خیابان مانند کامل-با حداکثر سرعت دویدن با پورتوریکو پرچم بر پشت من.”

هر دو ریورا و Serrano می گویند که در حالی که برخی از مردم می خواهید برای مشاهده مواد غذایی و مصرف آن به عنوان غیر سیاسی بودن قادر به گرفتن موضع نشان دهنده سطح معینی از امتیاز که حکم بازجویی.

“من فکر می کنم برای طولانی ترین زمان افرادی که می خواستم به نگه داشتن آن می شود نه سیاسی هستند و فقط سفید و در یک حباب زندگی” ریورا گفت. “هنگامی که آنها می گویند” من نمی خواهم به بحث در مورد که آن را فقط بدان معناست که آنها راحت تر از سکوت در مورد این موضوع.”

تبلیغات:

و هنگامی که کسی غذا می شود به صفحه خود Serrano گفت که او فکر می کند که بسیاری از مردم را فراموش کرده ام و یا موفق به نظر کارگر است که رشد می کند و یا تراکم مواد غذایی خود را.

“بسیاری از بار آن است که یک فرد از رنگ و یا مهاجر که با وجود در نظر گرفتن فقط به اندازه غرور در کار خود به دیگران نیست اعطا امتیازات است که بسیاری از مردم در این کشور هستند” Serrano گفت. “آیا این غذایی که می خوریم و یا لباس ما خرید من فکر می کنم ما باید همیشه سوال چیزها و کار را به ببینید که چگونه ما ممکن است ما را بهبود بخشد ابزار تولید برای ایجاد عادلانه تر و جامعه ای عادلانه برای همه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>