گراهام پاکستان برای پر کردن هر گونه دیوان عالی کشور خالی قبل از انتخابات: “حلقه گل قرار دادن یک وضعیت متفاوت”

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام R-S. C گفت: سنا خواهد ادامه با تایید جلسات برای دادگاه عالی مهاجرت اگر یک جای خالی باز می شود این سال است.

این سناتور در انجام این کار ادعا کرد که شرایط کنونی متفاوت از سال 2016 زمانی که جمهوری خواهان را رد شنیدن برای مریک گارلند که رئیس جمهور سابق باراک اوباما نامزد به جای محافظه کار قاضی آنتونین اسکالیا پس از مرگ او.

تبلیغات:

“خوب مریک حلقه گل قرار دادن یک وضعیت متفاوت است. شما تا به حال رئیس جمهور از یک حزب نامزدی و شما تا به حال مجلس سنا در دست حزب دیگر. یک وضعیت که در آن شما آنها را هر دو متفاوت خواهد بود” گراهام گفت: “دادگاه مطبوعات” میزبان Greta Van Susteren در روز یکشنبه. “من نمی خواهم به حدس و گمان است اما من فکر می کنم انتصاب قضات است یک اولویت بالا برای من در سال 2020 است.”

گراهام که ریاست این کمیته که انجام دادرسی به دیوان عالی کشور نامزد بیشتر مشخص شده است که “اگر شما نگاه کنید به تاریخ این کشور وجود دارد و تا به حال نشده است به مناسبت جایی که کسی تایید شد در انتخابات ریاست جمهوری سال پس از اولیه آغاز شده زمانی که شما تا به حال تقسیم شده دولت است.”

جمهوری خواهان مجلس سنا — رهبری خود اعلام کرد “grim reaper” میچ مک کانل R-Ky., که infamously مسدود حلقه گل را نامزدی و teed مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نامزد به دادگاه عالی نیل Gorsuch — تایید کرده اند یک رکورد تعداد قضایی نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بر عهده کاخ سفید با 103 قضایی خالی. از 1 آوریل سال 2020 سنا تایید کرده است همه 193 خود را نامزد — دوم-در تاریخ در این نقطه در ترم اول.

به عنوان سالن سوفیا Tesfaye نوشت: در سال گذشته, مک کانل “تعمیرشده قضائیه فدرال به طراحی خود را با کمک از یک فاسد و نادان رئیس جمهور. که مهر و موم خود را به عنوان میراث سنا استاد manipulator.”

مک کانل گفته است که او نقل مکان کرد و به سادگی است گام منطقی بعدی در افزایش جنگ پارتیزانی به کنترل judgeships. سابق رهبر اکثریت سنا هری رید D-Nev. استناد به اصطلاح “گزینه هسته ای” در سال 2013 جای خود غلت بزنید 60 رای filibuster آستانه برای بسیاری قضایی میدهد. مک کانل در پاسخ با مسدود کردن حلقه گل و خواهان قربانی filibuster برای دیوان عالی کشور میدارد سال بعد.

تبلیغات:

با این حال گراهام گفت: به تازگی به عنوان دو سال پیش که سنا نمی خواهد تا هر نامزد در سال 2020 است.

“اگر باز آید در سال گذشته از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مدت و فرایند اولیه آغاز شده است, ما منتظر انتخابات بعدی او گفت:” در آن زمان است.

تبلیغات:

معلوم نیست چرا گراهام کشیده 180. جمهوری خواهان باید در بیش از یک مناسبت اقدام به سرزنش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای Garland سرنوشت و گراهام نام-بررسی presumptive دموکراتیک نامزد در روز یکشنبه.

“جو بایدن خواست رئیس جمهور بوش 41 انتصاب کسی در انتخابات سال” گراهام گفت. “بنابراین ما تماس بگیرید که بایدن قانون خواهد بود اما این شرایط متفاوت است.”

گراهام صورت چهره به طور ناگهانی بیشتر پیشامد سیاسی چشم انداز است. این سناتور که نماینده کارولینای جنوبی در کنگره برای 25 سال است و تا زمانی که به تازگی برگزار شد راحت سرب بیش از دموکرات رقیب Jamie Harrison. سپس هریسون outraised گراهام در حدود 2 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 است.

تبلیغات:

مک کانل اما — که سال پیش رو خود را “Grim Reaper” — هرگز ابراز پشیمانی. این فوریه خواه رهبر گفته فاکس نیوز لنگر Bret Baier: “من نمی دانم از هر جای خالی اما اگر شما به درخواست من فرضی در مورد اینکه آیا این کری را تایید یک عضو دادگاه عالی به یک جای خالی ایجاد شده در این سال — آره ما خواهد آن را پر کنید.”

این واژه تکرار همان احساسات “فاکس و دوستان” یک سال قبل.

“آنچه که قابل برگشت نیست یک عمر وقت به یک مرد یا زن که معتقد است در عجیب و جالب مفهوم است که کار قاضی است که به پیروی از قانون” مک کانل گفت. “این مهم ترین چیزی که ما در کشور انجام می شود که قابل بازگشت نیست.”

تبلیغات:

مک کانل مجددا به مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت در ماه گذشته که او تمایلی به اجازه جهانی coronavirus همه گیر در راه خود را اولویت: تغییر شکل فدرال قضائیه.

“به محض این که ما به عقب بر گردیم در جلسه ما شروع به تایید قضات دوباره. ما نیاز به جلسات و ما نیاز به تایید قضات,” او گفت:. “شعار من برای سال ترک هیچ جای خالی در پشت. که تغییر نکرده. همه گیر نمی خواهد ما جلوگیری از دستیابی به این هدف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>