دست و پنجه نرم کردن با هند اینترنت خاموش شدن ناگهانی از دور


A crowd of students waiting in an office

در این عکس گرفته شده در Nov. 26, کشمیری دانش آموزان صبر کردن برای نوبت خود را به استفاده از اینترنت در بخشی از کمیساریای در سرینگر.

Tauseef مصطفی/گتی ایماژ

چند ماه پیش یکی از دوستان به من ایمیل فرستاده شده یک مقاله در مورد هند فراگیر اینترنت خاموش شدن ناگهانی و از او پرسید: “آیا شما شده است با نگه داشتن آنچه که در هند ؟ چه پدر و مادر خود را فکر می کنم؟”

من هم با چند مطلوب جملات اما ایمیل لمس عصب. یا به جای دو اعصاب: آن مجددا بر موضع من به عنوان یک خارجی و یک شهروند افتخاری هند و آن را شنود گذاشته به من احساس خشم و غم و اندوه و درماندگی در مورد هند اخیر حمله به آزادی بیان یکی از هسته آن اصول دموکراتیک است.

در حال رشد در ایالات متحده با پدر و مادر مهاجر شامل ماهیهای دو جهان دو هویت—فرهنگ و ارزش های جهان را دو تا از بزرگترین دموکراسی. ذاتی در این هویت دوگانه است مشتاق قدردانی است که ایالات متحده و هند ذاتا. گاندی بدون خشونت جنبش مقاومت الهام گرفته از مارتین لوتر کینگ جونیور Montgomery, اتوبوس, تحریم. هر دو کشور در قانون اساسی شروع با عبارت “ما مردم.”

در عین حال هند را افزایش تکیه بر اطلاعات کنترل برای سرکوب مخالفان باید یک بیدارباش برای کسانی از ما سرمایه گذاری در آینده از بزرگترین دموکراسی است. هند اینترنت خاموش شدن ناگهانی—106 در سال 2019—فراتر از کسانی که از کشورهای دیگر.

شناخته شده ترین قطع اینترنت در هند آغاز شد و در اوت. 5, 2019 در جامو و کشمیر روز دولت هند لغو دولت 70 ساله خودمختار وضعیت. ترس از شورش دستور مقامات این کشور با اکثریت جمعیت مسلمان آفلاین بلافاصله—پیشگیرانه در مسدود کردن تمام اینترنت و تلفن خدمات. مقامات دولتی همچنین ادعا کرد که خاموش خواهد “محدود کردن گسترش اطلاعات نادرست است.” با توجه به نرم افزار Freedom مرکز قانون جامو و کشمیر را تجربه کرده است 180 اینترنت خاموش شدن ناگهانی از سال 2012. در مقابل فقط یک shutdown رخ داده است در حیدرآباد پدر و مادر من’ شهر در جنوب هند احتمالا به دلیل آن قوی این توپی.

هندی قانون به دولت اجازه می دهد برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت در طول زمان غیر قانونی مجمع و یا پیش بینی کردند. این قانون همچنین آمده است که اینترنت خاموش نمی توانید به مقدار یک “سوء استفاده از قدرت است.” Anuradha Bhasin اجرایی سردبیر کشمیر بار سوار یک چالش قانونی به جامو و کشمیر خاموش کردن و در ماه ژانویه به هند دیوان عالی کشور صادر شده و حکم خود. دادگاه ابراز شک و تردید در مورد خاموش کردن و دستور دولت را نقد کنید. این حکم نه به طور مستقیم دستور که ارتباطات محاصره برداشته شود اما از آن گفت: عمده فروشی اینترنت اختلال هستند “حساسی” است که دولت می تواند با استفاده از تنها اگر “لازم و اجتناب ناپذیر است.” دادگاه همچنین گفت که دولت باید به دنبال کمتر سرزده درمان قبل از حرکت به گسترده تعلیق از خدمات اینترنت. علاوه بر این, خاموش شدن ناگهانی باید از یک “موقت مدت” تحت بررسی توسط کمیته و ساخته شده در دسترس عموم است.

در مارس 4, دولت ترمیم دسترسی به اینترنت در جامو و کشمیر اما مقامات در ادامه به موضوع سفارشات محدود کردن سرعت به 2G. در 9 آوریل پایه و اساس رسانه های حرفه ای ثبت دادخواست به دیوان عالی کشور برای تلاشی بی وقفه خدمات 4G این ادعا که آن حیاتی برای اجازه می دهد ارتباطات به ادامه طول COVID-19. در آوریل 27, مقامات در جامو و کشمیر تمدید ممنوعیت با سرعت بالا خدمات تا مارس 11 با استناد به یک “جهش در خشونت تروریستی” به هند و پاکستان سربازان به تازگی تبادل آتش مرزی. اما مخاطرات بهداشتی برای خاموش شدن ناگهانی و slowdowns قبر هستند. پزشکان نمی تواند اجرای طرح پزشکی از راه دور و یا حتی دانلود اسناد ضروری ترسیم بخش مراقبت های مدیریت.

قبل از همه گیر برخی کشمیری که می تواند استطاعت به انجام پرواز به شهرهای دیگر برای چک کردن ایمیل و ارتباط با عزیزان. دیگران ، آنلاین کسب و کار مبتنی بر floundered. دانش آموزان از دست رفته مهلت درخواست برای مقطع کارشناسی و دکتری در برنامه های خارج از کشور. مقامات دولتی نیز محدود با استفاده از شبکه های خصوصی مجازی برای دور زدن خاموش کردن.

به عنوان یک آمریکایی با افتخار آن را دشوار است به تصور کنید که روز به روز درماندگی و اضطراب فرو رفته در ظاهر نامحدود اینترنت خاموش کردن. اما من هرگز فراموش نخواهم کرد و این مشاهده از Furquaan یک کشمیری ساکن که گفته BuzzFeed: “زمانی که آنها بازسازی آن تا حدی در فاز بیش از چند هفته گذشته آن را احساس مانند آنها پرتاب ما خرده و انتظار ما را سپاسگزار.”

حتی فراتر از جامو و کشمیر خاموش شدن ناگهانی. هند دیجیتال آزادی clampdowns افزایش یافت, در سال های اخیر است. یک گفتن مثال رخ داده است در سال 2016 زمانی که سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر قطعنامه آمریكا اینترنت خاموش شدن ناگهانی به عنوان نقض حقوق بشر. هند پیوست روسیه و چین به رهبری اصلاحات است که به چالش کشیده یک “حقوق بشر مبتنی بر رویکرد” برای دسترسی به اینترنت برای اطمینان از آزادی بیان است.

این کشور را حمله به آزادی بیان و انجمن فراتر از خاموش شدن ناگهانی. پلیس استقرار نرم افزار تشخیص چهره در تظاهرات و همچنان به توسعه ملی صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده که لرز آزادی انجمن ها. دیزنی فرعی مسدود شده و دسترسی به آخرین هفته امشب با جان اولیور کلیپ انتقاد از نخست وزیر نارندرا سیاسی حزب Bharatiya Janata Party. و در دسامبر. 19 در یک حرکت بسیاری از تلقی غیر قابل تصور به پلیس دهلی دستور ارائه دهندگان خدمات اینترنت به قطع دسترسی در بخش هایی از پایتخت کشور در جریان تظاهرات ترک بسیاری از دهلی 21 میلیون ساکنان آفلاین برای چهار ساعت.

قانونگذاران ایالات متحده را مورد انتقاد قرار جامو و کشمیر shutdown. اعضای مجلس سنا هند حزبی ابراز نگرانی در مورد این کشور انحراف از هسته آن اصول دموکراتیک است. در ماه فوریه دو حزبی در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد: “هند در حال حاضر اعمال طولانی ترین-همیشه تعطیل توسط یک دموکراسی اخلال در دسترسی به مراقبت های پزشکی, کسب و کار و آموزش و پرورش برای هفت میلیون نفر است.” این مقام condemnations یک شروع خوب اما بیشتر انجام می شود.

در سال 2010 وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون اعلام کرد که آزادی اینترنت سیاست است که اقدام به نخ سوزن بین حقوق بشر و گسترده تر ایالات متحده اهداف سیاست خارجی. منتقدان گفتهاند که در دستور کار درک اینترنتی شمشیر دو لبه آن را احترام به آمریکا و شرکای استراتژیک و بیش از حد محتاط به سمت چین دیکتاتورانه.

اما بسیار تغییر کرده است از آن زمان ما نیاز به طرح های جدید. ایالات متحده باید شروع با اذعان به آزادی اینترنت اشتباه خود ما خاک مانند ناکافی اطلاعات حریم خصوصی حمایت و شکاف دیجیتال میان آنها—بی عدالتی بزرگ شده توسط COVID-19. استراتژیک آزادی اینترنت در دستور کار باید به طور مستمر و شفاف بحث باز بودن و امنیت آنلاین. تنها خواهد شد و سپس در امریکا رقابت اقتصادی و امنیت ملی تقویت شود.

از آنجا که ایالات متحده باید اعمال رهبری قوی برای ایجاد هنجارهای بین المللی و منشور اخلاقی برای راهبری اینترنت. روسیه و چین تبدیل شده اند ماهر در مؤثر بر جهانی نهادهایی مانند سازمان ملل متحد برای تغییر شکل قطعنامه و گروه های کاری در حمایت از دیکتاتوری کنترل آنلاین. در دسامبر. 17, چینی, رسانه های دولتی ستایش هند و حق حاکمیت برای انجام, اینترنت, خاموش شدن ناگهانی. ایالات متحده باید به دنبال و ترویج یک جایگزین جذاب مدل راهبری اینترنت است که به ترویج و جشن آزادی بیان است.

بعدی کنگره باید افزایش بودجه برای دیجیتال پروژه های زیربنایی برای دور زدن محدودیت به طور خاص در مقیاس بزرگ شبکه اختلالات. تضمین توسعه پروژه های led توسط مردم محلی بر روی زمین را بهبود بخشد اطلاعات, اتصال, دیجیتال سواد و جنسیت-دسترسی عادلانه. فراتر از اساسی دور زدن فن آوری های, پروژه ها نیز باید ترکیب ابزار برای کاربر گمنامی تاکید بر حفظ حریم خصوصی و امنیت با رمزگذاری ارتباطات و افزایش دسترسی به تلفن همراه. این نیز گسترده تر در خدمت سیاست خارجی و اهداف. ایالات متحده’ زمان غیبت در منطقه هموار راه را برای رشد رد پای دیجیتال از چین از طریق آن گسترده “دیجیتال جاده ابریشم.” برای این کار ایالات متحده باید اولویت بندی و تقویت همکاری با شرکای خارجی مانند آزادی آنلاین ائتلاف. چنین مشارکت بسیار مهم برای به اشتراک گذاری اطلاعات دیپلماتیک و همکاری و تعامل با جامعه مدنی و بخش خصوصی را به عقب براند در برابر چیزهایی مانند طولانی مدت اینترنت خاموش شدن ناگهانی.

پنج سال 2020 به دولت هند تحمیل کرده است هفت اینترنت خاموش شدن ناگهانی در هر یک از حالت های مختلف. زمانی که من صحبت کردن با دیگر دوم-gen دوستان در مورد این سرکوب دیجیتال تاکتیک, من می دانم من تنها نیستم در اضطراب من در مورد آینده این کشور است. اما بسیاری از ما متولد و بزرگ شده در ایالات متحده احساس قطع از ما پدر و مادر میهن یا این که به عنوان آمریکایی ما ندارد و یک راست به بحث در مورد هند اجتماعی مسائل. (حسن Minhaj را Patriot Act یکی نشان می دهد پرداختن به این تنش است.)

اما دو چیز می تواند درست در یک بار. ما منحصر به فرد دوگانه هویت گنجانده شده در ارزش ها و تاریخ ما حمل با ما هر و هر روز. اما ما نشکن اوراق قرضه با هند و ایالات متحده آمریکا نیز همراه با یک وظیفه به صحبت کردن در زمانی که کشورهای ما حاضر به زندگی می کنند تا خود را تاسیس ارزش.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>