معلوم pinnipeds می دانم که چگونه به کف زدن برگشت. در واقع دست زدن به عقب و جلو بین هر یک از دیگر است که چگونه با آنها ارتباط برقرار کند.

دریایی پستانداران مانند نهنگ شناخته شده بودند به استفاده از کلیک برای برقراری ارتباط به یکدیگر; در حال حاضر با توجه به تحقیقات جدید وحشی خاکستری مهر و موم برقراری ارتباط به طور مشابه — اما به جای کلیک با استفاده از claps.

تبلیغات:

محققان یافته های خود را در مجله پستاندار دریایی, علم, که شامل فیلم بزرگ مرد سواحل Farne سلیمان در نزدیکی Northumberland, در طول فصل پرورش در سال 2017. در این ویدئو جمع آوری شده توسط طبیعت وحشی خاکستری مهر, شنا, زیر آب, کف زدن دست خود را باله که تیز ساخته شده ترک خوردگی صدا. او آن را چند بار به او شنا کردن یک زن مهر و موم.

“کشف ‘کف زدن مهر و موم’ ممکن است به نظر می رسد تعجب آور است که بعد از همه آنها معروف برای کف زدن در باغ وحش و اکواریوم” سرب نویسنده مطالعه دکتر دیوید هوکینگ از دانشکده علوم زیستی گفت: در بیانیه های رسانه ای. “اما در جایی که حیوانات باغ وحش اغلب روت به کف زدن برای ما سرگرمی – این خاکستری مهر و موم در حال انجام آن را در خود توافق.”

این اولین بار است که یک مهر و موم شده است مشاهده کف زدن در طبیعت با آن جلو باله در حالی که به طور کامل غوطه ور شده است. معنای claps ناشناخته است اما محققان معتقدند که آنها در حال تلاش برای برقراری ارتباط به رقبا به ترک و یا شاید برقراری ارتباط به جفت بالقوه.

تبلیغات:

“بسته به زمینه claps ممکن است کمک به دفع کردن رقبا و/یا جذب جفت بالقوه,” هوکینگ گفت. “فکر می کنم از قفسه سینه-ضرب و شتم گوریل نر به عنوان مثال. مانند مهر و موم, claps, کسانی که قفسه سینه ضربان حمل دو پیام: من قوی هستم ماندن; و من قوی هستم من, ژن خوب هستند.”

فیزیک کف زدن زیر آب جذاب است. چگالی آب بدان معنی است که آن را طول می کشد چشمگیر قدرت به کف زدن با صدای بلند زیر آب.

دکتر بن Burville یک محقق در دانشگاه نیوکاسل که در زمان این فیلم گفت: از صحنه: “کف زدن فوق العاده با صدای بلند و در ابتدا من آن را سخت به این باور آنچه که من تا به حال دیده می شود.”

تبلیغات:

“چگونه می تواند مهر را از جمله با صدای بلند کف زدن زیر آب بدون هوا برای فشرده سازی بین باله?” Burville اضافه شده است. او همچنین گفت: نگهبان که “اثر clap فوری بود و رقیب مردان به سرعت متفرق شدند.”

خاکستری مهر و موم شناخته شده است به شدت اجتماعی در طول فصل پرورش و برقراری ارتباط در یک از راه های مختلفی از جمله صدای خش خش و growling به نمایش تسلط و محیطی. به انسان ناظران مهر و موم در حال شاید بهترین و شناخته شده برای تمایل خود را به پوست. خود آواز در حال گسترده تر در بازه زمانی از صرف بارکس اما: یک مطالعه در سال 2019 نشان داد که مهر و موم در واقع می توان به کپی کردن صداهای جدید از جمله نت های موسیقی.

تبلیغات:

محققان بر این باورند این درک جدید در مورد خاکستری مهر و موم می تواند کمک به حفاظت از این گونه در برابر اثرات مضر آلودگی توسط انسان است. در سال 2017 یک مطالعه منتشر شده در مجله کاربردی محیط زیست یافت می شود که مهر و موم شد به طور موقت deafened سر و صدا و آلودگی در بریتانیا خطوط حمل و نقل. اگر کف زدن یک جزء حیاتی از یک پرورش مراسم مهم است که برای محافظت از آنها را از آلودگی صوتی است که می تواند مختل کند که رفتار بیش از حد.

“انسان آلودگی شناخته شده است به تداخل با دیگر انواع پستانداران دریایی, ارتباط, از جمله نهنگ آهنگ” هوکینگ گفت. “اما اگر ما نمی دانیم که یک رفتار وجود دارد ما نمی توانیم به راحتی عمل برای محافظت از آن.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی