“حرص و آز” طنز در مورد کثیف غنی است و به عنوان ظریف به عنوان استیو کوگان را blindingly دندان های سفید

در پایان نویسنده/کارگردان Michael رسانده فیلم “حرص” است آماری است که ادعا می کند که “26 ثروتمندترین مردان خود را به عنوان ثروت زیادی به عنوان 3.8 میلیارد فقیرترین مردم است.” نابرابری درآمد است که به سختی به اخبار; علاوه بر این به ندرت فراهم می کند یک شب سرگرم کننده در سینما. هنوز رسانده احتمالا نمیفهمد بیشتر مردم قدردانی دیدن استیو کوگان یکی دیگر از بازی خود راضی و نفرت انگیز-طنز یک**سوراخ شخصیت از این امر گله برای دیدن یک فیلم مستند در مورد شرایط ناعادلانه underpaid برای کارکنان زن در سریلانکا کارگاههای. بنابراین فیلمساز shoehorned خود را موعظه سیاسی پیام ها را به دندان طنز شامل amoral شخصیت.

فیلم معرفی Sir Richard McCreadie (کوگان) به عنوان پادشاه “بالا خیابان” اما یکی دیگر از شخصیت بیشتر به درستی توصیف او به عنوان “یک مرد خودساخته که پرستش خالق خود.” به سر ریچارد پول خود را با فروش ارزان ساخته شده لباس در تخفیف. اما حقایق پشت خود را در امور مالی هستند که همه آنها به دست آمده از طریق دارایی های تجاری و فرار از پرداخت مالیات و همچنین بهره برداری از تامین کنندگان خود مذاکره معاملات املاک تبدیل شرکت های دولتی و خصوصی (با خرید کنترل هیئت مدیره) و دیگر قانونی اما غیر اخلاقی به معنی. هر گونه تشابه به مد تاجر آقا فیلیپ سبز کاملا عمدی با وجود اعتباری که این کار از داستان است.

تبلیغات:

“حرص و آز” باز می شود با McCreadie آماده 60th birthday bash در جزیره یونانی میکونوس. او تصور یک نبرد گلادیاتوران تجربه کامل با یک تازه ساخته شده آمفی تئاتر و یک زندگی شیر. انحطاط از این bacchanal خواهد شد البته می دانم که هیچ محدودیت; McCreadie می خواهد به ارائه “نان و سیرک” برای مردم شاید آنها را منحرف از حد از غرور.

بهترین بیت در این فیلم نمایش McCreadie که نام مستعار است باسمهای “حریص McCreadie,” رفتار بد. و کوگان نقش او را با خود مشخصه تعصب و غیرت. وجود دارد اما تنها یک مقدار مشخصی از پاپ به حال به تماشای سر ریچارد لباس پایین یک کارمند (چارلی کوپر) با پژمرده توهین و یا اصرار دارد که سوریه را ترک ساحل که در آن او می خواهد به میزبان خود ، (نشانه پایان اعتبار آماری است که یونان میزبان 75,000 پناهندگان سوری).

علاوه بر این سوریه پناهنده روایت سنگین است-دست به عنوان آن را تبدیل به یکی دیگر از رسانده است جدلی مسائل. یک صحنه که در آن McCreadie دختر لیلی (سوفی Cookson) که تیراندازی یک سری واقعیت ارائه مواد غذایی به پناهندگان اما پس از آن طول می کشد دور به انجام reshoot باعث هرج و مرج احساس می کند که خسته و به عنوان ساختگی به عنوان skewering واقعیت تلویزیون خود را.

تبلیغات:

به همین ترتیب یک subplot مربوط به آقا ریچارد شرح حال نیک (David Mitchell) نیز احساس بی فایده است. نیک مصاحبه های خود را با موضوع های مختلف “دوستان” همکاران و اعضای خانواده از جمله McCredie را بی تدبیر مادر (فوق العاده اما کم استفاده Shirley Henderson) و همسر سابق خود, سامانتا (Isla Fisher, خوشمزه). داستان از زمان خود را در مدرسه که در آن جوان McCreadie (Jamie Blackley) قمار کردم و بهترین همکار خود را, دانش آموزان, معلمان و مدیران در حال سرگرم کننده است. صحنه هایی از او در سال 1980 سریلانکا, مذاکره برای ارزان دستمزد و حتی stiffing یک راننده تاکسی بیشتر گفتن.

نیک شخصیت این ادم سفیه و احمق است که می توانید با قرار دادن هر دو پا در دهان خود را هنگامی که او صحبت می کند. در یک صحنه او به طور خاص می پرسد به صحبت کردن به. او واقعا باید یک savvier فویل بازی dumb برای به دست آوردن McCreadie اعتماد, برای, بعد, evisceration. این ایجاد کرده اند که برخی از frisson در یک فیلم است که نیاز به برخی از تنش دراماتیک; در عوض, دلیل برای نیک کور وفاداری به موضوع خود را نشان داد شاید در این فیلم عنوان شده است.

جای تعجب قهرمان قطعه می رسد در قالب آماندا (Dinita Gohil) یک بنگلادشی دستیار که backstory شامل او و مادرش غم انگیز تجربه کار در یکی از کارخانه ها فراهم می کند که McCreadie فروشگاه با محصولات. که عمدا دقت کنید; Sir Richard شهادت, در یکی از فیلم بسیاری از صحنه دادگاه به معنای نشان می دهد که چگونه چرب McCreadie است که او را اجرا نمی کند کارخانه ها اما صرفا می شود صاحبان/مدیران متعهد به قیمت خود را.

تبلیغات:

آماندا نقش اخلاقی مرکز “حرص و آز” نه فقط به این دلیل او احساس همدردی نسبت به سوریه کودکان پناهنده و یا اینکه او خود را باخته و در حال خواسته به مانند یک برده اما از آنجا که او یک دست در کمک به Sir Richard دریافت خود را به طور کامل قابل پیش بینی comeuppance. با توجه به فیلم راه اندازی آن را غیر ممکن است برای دیدن چه چیزهایی بازی خواهد کرد. افسوس که “نتیجه نهایی” است و جالب قانع.

بیش از حد از “حرص و آز” ناامید کننده است. همه حمایت از شخصیت و روایت لایه ها — تلویزیون واقعیت نشان می دهد که شرح حال این حزب به دادگاه صحنه های فلش بک در فلش بک ، — اضافه کردن تنها در عرض و نه عمق به یک شوخی فیلم. رسانده است و شخصیت او نقل قول شکسپیر و یا ارجاع به تراژدی یونانی خوب به دلیل آن به نظر می رسد کسی تا به حال به. زمانی که McCreadie پسر فین (Asa Butterfield) منابع “Oedipus” آن را طولانی نیست قبل از او است آرزو می کنیم پس از نامادری خود (Shanina Shaik) به همراه مرگبار خود افکار خود را به سوی پدر. این احساس تهوع به خصوص از جان گذشته.

تبلیغات:

فیلمساز bookends “حرص و آز” با Henry James’ عبارت معروف “تنها اتصال” را به آن نقاط مورد جهانی شدن اما این بیش از حد می افتد ، “حرص و آز” اغلب گزش کردن بیشتر از آن می تواند جویدن آن را به عنوان تلاش می کند به نکته جالب و چشمگیر در همان صحنه است. کمدی مشتق شده از بلغاری کارگران استخدام شده برای ساخت سالن آمفی تئاتر صرفا موقعیت آنها را به عنوان بخشی از یک بزرگتر و سنگین منظره. وجود دارد دو صحنه از سریلانکا کارگران شستشو با آب چاه — اگر نقطه مورد عدم لوله کشی نبود خانه رانده بود که آن را برای اولین بار دیده می شود و مورد بحث قرار گرفت. و سوریه در حال خونتان استفاده به عنوان پایه ای برای طنز. یک صحنه که در آن McCreadie پخش سه کارت مونت با آنها به عنوان یک راه برای گرفتن آنها را به حرکت و کار برای او به صورت رایگان است اشاره کرد و ناخوشایند است.

در حالی که استیو کوگان است که بازی به بازی McCreadie خود عملکرد سخت تن به تن است در یک سطح است که cudgels بینندگان در بسیار به همان شیوه فیلم موسیقی متن استفاده شده است. (Fatboy Slim را “ستایش” و آبا “پول پول پول” در میان دیگر آهنگ ها در طول و اثر است). این انتخاب نشان می دهد که رسانده نمی تواند مقاومت در برابر فرصتی برای blindingly آشکار است. و صحبت از خیره کننده McCreadie فوق العاده-دندان های سفید ارائه یکی دیگر از رفتن هیچ شوخی است.

“حرص و آز” نوسانات گسترده در یک هدف بزرگ و هنوز هم موفق به بوی.

تبلیغات:

“حرص و آز” باز می شود در سالن های تئاتر در روز جمعه, فوریه. 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>