تازی خواهد شد و دیگر اجازه به ضمانت جستجوهای توسط ماموران مرزبانی

تازی خطوط اتوبوس شرکت روز جمعه اعلام کرد که آن را متوقف خواهد شد اجازه می دهد zwnj انجام ضمانت مهاجرت چک روی آن اتوبوس.

اعلام توسط این کشور بزرگترین شرکت اتوبوس آمد و یک هفته پس از آسوشیتد پرس گزارش داد که یک داخلی آداب و رسوم و گشت مرزی (CBP) یادداشتی اعلام کرد که اتوبوس خصوصی شرکت کرده بود به اعطای عوامل رضایت قبل از آنها می تواند در هیئت مدیره.

تازی قبلا آن گفت: اعتقاد بر این قانون فدرال مورد نیاز آن را به پیروی از مرز عوامل’ درخواست خود را به هیئت مدیره خود را و اتوبوس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تا به حال حکم یک عمل است که شروع به سطح شیب دار تا در سال 2018 است.

در بیانیه ای تازی در حال حاضر می گوید که آن را به وزارت امنیت داخلی که تحت آن CBP می افتد که آن را دیگر نمی خواهد موافقت به ضمانت جستجوهای از بخش خصوصی آن شرکت از جمله اتوبوس و پایانه ها و دفاتر شرکت. این شرکت گفت: همچنین برنامه هایی برای توسعه آموزش برای اطمینان از رانندگان و کارکنان دیگر به دنبال سیاست جدید.

“نگرانی اصلی ما این است که ایمنی از مشتریان و اعضای تیم و ما با اعتماد به نفس این تغییرات منجر به بهبود تجربه برای همه طرف های درگیر” تازی بیانیه ای گفت:.

AP که برای اولین بار در گزارش جدید, سیاست, گفت: آن را تا به حال دریافت نکرده اند از نظر CBP مقامات. در بیانیه ای به تپه CBP رسمی نوشت که جستجوهای اتوبوس شد “مطابق با قانون و در حمایت مستقیم و فوری اجرای مرزی تلاش و چنین عملیات تابع به عنوان یک وسیله پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و دیگر سازمان های جنایی از بهره برداری از موجود هاب حمل و نقل به سفر بیشتر به ایالات متحده است.”

ویروسی ویدئوها شروع به گسترش در اوایل سال 2018 از مرز ماموران گشت خصوصی ورود اتوبوس ها و قطارها از جمله قطار Amtrak به درخواست مسافران برای اثبات تابعیت. حوادث فیلم برداری شد در سراسر کشور در فلوریدا و شمال ایالت نیویورک در میان مکان های دیگر.

در پاسخ اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و دیگر سیاستمداران و سازمان های به نام در این شرکت ها به تصویب سیاست های خاص در برابر ضمانت جستجو. ACLU استدلال کرد که این بی جا جستجوهای روی تازی و دیگر حمل و نقل شرکت های وسایل نقلیه را نقض متمم چهارم قانون اساسی آمریکا قانون اساسی که قانون شکنان “جستجوهای غیر منطقی و تشنج” و حکم استفاده از حکم اجرای قانون جستجوها.

“ما را خوشحال و برای دیدن تازی به وضوح در ارتباط است که از آن رضایت نیست به دهها و آزار و اذیت در آن اتوبوس” Andrea Flores, معاون مدیر سیاست برای ACLU را برابری بخش گفت: AP.

آیتالله سیستانی نیز متهم CBP از لحاظ نژادی پروفایل سواران در طول این متوقف می شود. CBP گفته است که آن را می پرسد همه مسافران روی عرشه کشتی برای مقالات خود را صرف نظر از ظاهر خود.

تازی است که در حال حاضر در حال شکایت در دادگاه کالیفرنیا بر این اساس که آن کمک هزینه از مرز عوامل روی مقدار به نقض قوانین حمایت از مصرف کننده.

در ژانویه 2019 محلی کمدین در پورتلند اورگان مشترک خود را در برخورد با CBP عوامل که بازداشت او در یک اتوبوس از اسپوکن واشینگتن. عوامل ادعا که مقالات خود را مستند وضعیت خود را به عنوان یک پناهجو بودند تحریف شده است.

این تعامل — که مانند بسیاری دیگر رفت و ویروسی در معرض عمیق و مداوم و سردرگمی بیش از چگونه و از کجا مرزی سازمان های اجرای, از جمله هر دو CBP و مهاجرت و گمرک و یا یخ می تواند انجام اجرای کار.

قانون اسناد و چک را می توانید در 100 مایل از هر زمین یا آب های مرزی یک راه باریک از زمین که در آن بیش از نیمی از آمریکایی ها زندگی می کنند. همه از فلوریدا است که در 100 مایلی از مرز به عنوان مثال; به طوری که بیشتر از نیویورک است.

اتوبوس, جستجوها در مرز شمالی افزایش یافته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تحقیقات توسط NBC که در بر داشت که از جمله چک صورت گرفت در دولت اوباما نیز هست اما تایید مورد نیاز از مقامات در CBP ستاد. که دومی شرط حذف شده بود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تحت قوانین فعلی افراد را نمی توان بازداشت شده در جریان جستجوهای مگر اینکه عوامل “سوء ظن معقول” است که فعالیت های مجرمانه مانند قاچاق کالا و ارز در حال وقوع است. آیتالله سیستانی به مدت طولانی استدلال کرد که بی جا جستجوهای روی تازی و دیگر شرکت های حمل و نقل را نقض قانون اساسی ایالات متحده. اما تازی استدلال کرده بود که کسانی که حمایت نمی اعمال به خصوصی حمل و نقل شرکت.

“ما نیاز توسط قانون فدرال مطابق با درخواست از ماموران فدرال. به پیشنهاد ما قانونی انتخاب موضوع است tendentious و نادرست” سخنگوی تازی شرکت مادر FirstGroup PLC گفت: در تابستان گذشته.

اما با توجه به یادداشت منتشر شده در توسط AP سابق CBP سر توافق کردند که ضمانت شبانه روزی بدون اجازه از این شرکت را نقض متمم چهارم قانون اساسی.

“هنگامی که حمل و نقل چک رخ می دهد در یک اتوبوس در غیر بازرسی مکان های عامل باید نشان دهد که او و یا او به دست اورد دسترسی به اتوبوس با رضایت صاحب شرکت و یا یکی از کارکنان شرکت” در یادداشتی امضا شده توسط رئیس کارلا کشيش.

کشيش بازنشسته و از آژانس در پایان ماه ژانویه است.

هنوز هم حتی با واضح تر راهنمایی در مورد چه خصوصی حمل و نقل شرکت ها باید مطابق با قانون در مورد که در آن و زمانی که اجرای قانون می تواند انجام نوردد باقی مانده تیره در بعضی از نقاط. برای مثال دهها نیست کاملا غیر قانونی در طول جستجوها: به عنوان بورسی را Alexia فرناندز کمپبل نوشته است مسابقه می تواند بخشی از این معادله که تعیین سوء ظن معقول:

در ایالات متحده v. Brignoni-پنکیک سال 1975 دیوان عالی کشور دادگاه حکم داد که آن را نقض متمم چهارم قانون اساسی برای ماموران مرزبانی برای متوقف کردن یک خودرو تنها به این دلیل که راننده نگاه, مکزیک. اما در حالی که دادگاه ها موافقت کردند که “آشکار مکزیکی اصل و نسب” می کند و نه خود را در آن توجیه سوء ظن معقول است که یک فرد است مستند نشده قضات آیا حکومت است که آن را یک “عامل مربوطه.”

برای توجیه توقف دادگاه گفت: یک عامل نیاز به چند دلیل به جلو و بیش از یک خودرو در نزدیکی مرز مانند رعایت به شدت لود ون یا یک ماشین غیر معمول با تعداد مسافران. که همچنین می تواند شامل “مشخصه ظاهر افرادی که در مکزیک زندگی می کنند با تکیه بر عواملی مانند نحوه لباس و مدل موی.” به عبارت دیگر مسابقه می تواند بخشی از معادله است.

و این نوع از ابهام باقی می ماند یک مسئله واردات به خصوص با توجه به سیاست جدید به این معنا نیست جستجوهای پایان خواهد رسید تنها ضمانت هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>