Groundhog handler John Griffiths holds Punxsutawney Phil, who did not see his shadow, predicting an early or late spring during the 134th annual Groundhog Day festivities on February 2, 2020 in Punxsutawney, Pennsylvania.

موش خرمای کوهی امریکا هندلر جان گریفیث دارای Punxsutawney فیل که خود را نمی بینم سایه و پیش بینی در اوایل و یا اواخر بهار در طول 134 سالانه موش خرمای کوهی امریکا روز جشن در 2 فوریه سال 2020 در Punxsutawney پنسیلوانیا.

جف Swensen/گتی ایماژ

در سراسر ایالات متحده بسیاری شده اند با بهره گیری از یک زمستان معتدل. و اگر جهان معروف ترین خرمای کوهی است به باور این روند ادامه خواهد داد و وجود خواهد داشت در اوایل بهار. در واقع در صبح روز یکشنبه Punxsutawney فیل اعلام کرد که در اوایل بهار “یک یقین است.” بدیهی است که این موش خرمای کوهی امریکا نیست در واقع اعلام کند اما هر چیزی که مهم نیست برای هزاران نفر از افرادی که جمع شده بودند در طلوع آفتاب روز یکشنبه به سازمان دیده بان به عنوان فیل آمده از دن خود را در Punxsutawney, Pa. این موش خرمای کوهی امریکا گفته خود را نمی بینم سایه به گفته اعضای “حلقه درونی” به معنی وجود خواهد داشت اوایل بهار. با توجه به افسانه اگر او تا به حال دیده می شود سایه اش آن را مدلول شش هفته بیشتر از زمستان است.

Lauren Edwards, 7, and her brother, Matthew, 11, from Downington, Pennsylvania await the arrival of Punxsutawney Phil during the 134th annual Groundhog Day festivities on February 2, 2020 in Punxsutawney, Pennsylvania.

لورن ادواردز 7 و برادر متی 11 از Downington پنسیلوانیا در انتظار ورود Punxsutawney فیل در طول 134 سالانه موش خرمای کوهی امریکا روز جشن در 2 فوریه سال 2020 در Punxsutawney پنسیلوانیا.

جف Swensen/گتی ایماژ

بالا-کلاه پوشیدن اعضای فیل را “دایره درونی” را در توضیح مراسم هر سال در که آنها به عنوان خوانده شده یک پیش بینی است که در حال حاضر ساخته شده است در پیشبرد. “در حال حاضر پیش بینی من در یک روز که دو سر باعث خواهد شد برخی به تشویق و برخی به زاری. بنابراین من امیدوارم که شما فکر می کنم این همسایگی برای هیچ سایه من بهار آن را در اوایل این یقین عضو فیل “دایره درونی” خواندن از پیش بینی حرکت به عنوان جمعیت را تشویق می کردند.

پس از فیل آب و هوا-پیش بینی حرفه ای را آغاز کرد در سال 1887 او دیده می شود سایه اش 104 بار و موفق به دیدن آن صرف 20 نمونه (چند سال از دست رفته از ثبت رسمی). که باعث می شود این سال پیش بینی نسبتا نادر است و نشانه اولین بار فیل را ندیده سایه او دو سال در یک ردیف.

فیل هوا “به نظر می رسد اتصالات با توجه به کمبود آب و هوا در زمستان زمستان امسال تا کنون” یادداشت واشنگتن پست. اما حقیقت گفته شود, Phil ندارد بهترین ضبط آهنگ است. از های 2010-2019 فیل پیش بینی طولانی زمستان و هفت بار و اوایل بهار سه بار. حق با او بود تنها 40 درصد از زمان با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. او شده است در خصوص ضعیف خط به تازگی به عنوان فیل رو اشتباه سه سال گذشته است. آیا نمی شود بیش از حد سخت بر او هر چند به دلیل, به عنوان NOAA یادداشت “پیش بینی رسیدن بهار برای کل کشور به خصوص یکی با چنین متنوع منطقه ای در شرایط آب و هوایی به ایالات متحده آمریکا آسان نیست!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی