Grover Norquist ضد مالیات گروه در زمان پول از چک حفاظت از برنامه


Grover Norquist, at a lectern with microphones that reads "ATR.org," holds up two packets of paper.
Grover Norquist او را دوست دارد برخی از دولت بزرگ هنگامی که آن را مناسب ظاهرا.
Mark Wilson/گتی ایماژ

ضد مالیات صلیبی Grover Norquist با صدای بلند حریف از مخارج دولت معروف یک بار گفت: “من نمی خواهم به از میان بردن دولت است. من به سادگی می خواهید به آن را کاهش دهد به اندازه جایی که من می توانید با کشیدن آن به حمام و غرق شدن آن را در وان حمام.” اما خود را آزادیخواه ایدئولوژیک تعهدات به نظر نمی رسد را متوقف کرده اند و گروه او از پذیرش کمک دولت به آب و coronavirus بحران است.

روز دوشنبه فدرال منتشر شد یک غول گنجینه ای از اطلاعات در مورد وام گیرندگان که دریافت پول از طریق چک Protection Program, نجات, تلاش برای کوچک و متوسط کسب و کار است که ارائه شده بخشایش وام به کارفرمایان در ازای اجتناب از اخراج. همراه با رستوران و دندانپزشکان دفاتر تولید کنندگان و مانند PPP نیز در دسترس برای سازمان های غیر انتفاعی مانند Norquist ساز و برگ. ممکنه آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی بنیاد “آموزشی” وابسته به گروه لابی گری آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی— به نظر می رسد به دست گرفته اند و بین 150.000 دلار و $350,000 در کمک های اولیه.

در حال حاضر برخی از روزنامه نگاران و صرف مقدار زیادی از انرژی و تلاش به شرم و هر شرکت که مورد قبول PPP وام که نمی به شدت نیاز به پول برای زنده ماندن. من یکی از این خبرنگاران; در کل من فکر می کنم بهتر است که دولت تصمیم گرفت به دست کردن پول به سرعت و سخاوتمندانه به جای تلاش برای خرج کردن هر پنی حتی اگر این بدان معنی است که برخی از پول نقد به پایان رسید تا هدر رفته, گفتن, Yeezy. و برای همه ما می دانیم که آن را کاملا ممکن است که آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی بنیاد در بر داشت خود را در مشکل مالی گذشته این چند ماه. (من فرستاده سازمان پرسیدن که آیا آن کمک و یا درآمد کاهش یافته بود اما من پاسخ دریافت نکرده.) اما برخی ممکن است استدلال می کنند که آن را کمی ریاکارانه برای یک سازمان اختصاص داده شده به غرق شدن دولت فدرال در وان به نوبه خود آن را برای کمک به لحظه اقتصاد شروع چرخش پایین تخلیه.

Norquist نیست تنها جناح راست اپراتور که تصمیم به تکیه دولت کمک کند که آن را مناسب هر دو. The Daily Caller ذکر شده است که پس از دریافت یک PPP وام به عنوان جناح راست یوتیوب کارخانه PragerU. نقطه عطف ایالات متحده آمریکا, سازمان جوانان اجرا شده توسط چارلی کرک کاربردی برای کمک اما در نهایت تصمیم گرفت تا آن را رد کند. “پذیرش هر نوع کمک به دولت خواهد بود در نقض اعتقادات ما در نقطه عطف ایالات متحده آمریکا” کرک bragged در آن زمان است. ظاهرا همه هموطنان خود در حق مشترک حتی که حداقل شجاعت خود را محترم بشمارند.

به روز رسانی جولای 6, 2020, 4:35 PM:

منظور من:

به عنوان همکار من بن Mathis-Lilley, جوک, حتی جان گالت در حال حاضر یک یادداشت برداری.

به روز رسانی ژوئیه 6 2020: 5:36 ب. ظ:

آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی منتشر کرده است بیانیه تلاش خود را توجیه می کنند:

آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی (ATR) برای صدق نمی کند و یا دریافت هر گونه کمک مالی یا وام از چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای نگه داشتن افراد شاغل در این بیماری همه گیر. ATR هرگز مخالف تصویب برنامه اما مشاهده آن را به عنوان جبران خسارت برای دولت با در نظر گرفتن طول خاموش کردن.

آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی بنیاد (ب)—از نظر قانونی و مالی جداگانه آموزشی و پژوهشی 501(c)3—شد و به شدت صدمه دیده توسط دولت shutdown. آن را اعمال می شود و برای دریافت یک وام است و به عنوان یک نتیجه شده است قادر به حفظ کارکنان خود را بدون گذاشتن هر کسی کردن. ب نه شرکت در لابی.

این بیانیه کمی weaselley. در حالی که آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی و آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی پایه و اساس هستند و از لحاظ فنی جداگانه nonprofits آنها در حال اجرا توسط همان رهبری با توجه به 2018 990 اشکال . Grover Norquist رئیس جمهور از هر دو گروه. به عنوان کسانی که براده آنها نیز به اشتراک گذاشته شده, مدیر اجرایی, مدیر امور خارجه, مدیر برنامه های بین المللی و مدیر طرح های استراتژیک. از من خواسته ارتباطات مدیر جان Kartch دقیقا چگونه ب بود “به شدت صدمه دیده” توسط shutdown اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ. او را با این نسخهها کار برای هر دو گروه بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>