هکرها سازش توییتر حساب بایدن اوباما و دیگران به التماس برای بیت کوین

یک فرد مشهور خود را رسانه های اجتماعی حساب کاربری هک شده خواهد بود یک جزئی بر روی صفحه رادار در هر گونه اخبار روز. اما هماهنگ هک از برخی از برجسته ترین و به خوبی به دنبال حساب همه در یک بار صحبت می کند به چیزی بزرگتر و بهتر سازمان یافته از یک lone wolf hacker. دیروز حساب توییتر از Elon Musk, Kanye West, بیل گیتس, باراک اوباما و جو بایدن بودند اما تعداد کمی از آن سقوط کرد که قربانیان به بیت کوین اومدی. با هم, هک حساب باید صدها میلیون ها نفر از پیروان.

در بعد از ظهر چهارشنبه حدود 4 بعد از ظهر به وقت شرق کشت از افراد مشهور با تایید حساب های توییتر و چند تایید حساب های شرکت توییتی پیام های مشابه درخواست پیروان خود را به آنها ارسال بیت کوین و امیدوار به ارسال آنها را به همان مقدار دو برابر به عنوان یک نشان از ایمان برای بدنام cryptocurrency.

تبلیغات:

“من به بازگشت به جامعه” صدای جیر جیر از بایدن حساب بخوانید. “همه بیت کوین ارسال شده به آدرس زیر ارسال خواهد شد بازگشت دو برابر شده است! اگر شما ارسال 1000 $در من خواهد شد ارسال به $2,000. تنها انجام این کار را برای 30 دقیقه.” این پیام را به دنبال داشت یک آدرس کیف پول بیتکوین که به نظر می رسد به عنوان یک رشته از ظاهر شخصیت های تصادفی.

بدیهی است که این کلاهبرداری بود و نه کار معاون رئیس جمهور سابق. هنوز هم بسیاری از مردم برای کاهش آن. این پیام ها از حساب های دیگر مشابه بودند هر چند دقیق جمله بندی متفاوت.

هماهنگی نگران امنیت سایبر محققان هر چند آنها را به آسیب به عنوان جزئی با توجه به شرایط. (در واقع مانند یک هک شده است می تواند مورد استفاده قرار گیرد به انتشار دروغ; در عوض, هکرها صرفا می خواستم پول است.) به همین ترتیب ماهیت حوادث نکات است که فردی با حساب’ کلمه عبور بودند احتمالا به بیرون درز اما نه که توییتر سیستم های داخلی ممکن است نقض شده است. در اینجا این است که همه چیز را که ما تا کنون می دانیم.

تبلیغات:

که دقیقا هک شده ؟

هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از حساب های هک شد. همه ما می دانیم این است که چه شده است منتشر شده در رسانه ها است که بر اساس آنچه مردم را دیدم قبل از توییت حذف شد. توییتر نیز در زمان بی سابقه ای حرکت می کند برای جلوگیری از تایید حساب (همچنین به عنوان شناخته شده “آبی چک” برای حضور علامت تایید هویت) از به tweeting پس از آن آگاه بود از این هک. در انتشار بسیاری از حساب های که قربانیان این هک هنوز به توییت, نشان می دهد که حساب خود را هنوز هم قفل شده است.

توییتر امروز تایید کرد که بسیاری از حساب هنوز روی زمین افتاده اما این بدان معنا نیست که این شرکت “شواهد” است که این حساب ها در معرض خطر قرار گرفت.

تبلیغات:

“تا کنون ما اعتقاد داریم که تنها یک زیر مجموعه کوچک از این قفل حساب در معرض خطر قرار گرفت اما هنوز در حال بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتند” توییتر گفت: در یک به روز رسانی.

سالن رسیده به توییتر برای دریافت دقیق تعداد حساب که بخشی از هک و سخنگوی کارگردانی سالن به روز رسانی در توییتر کانال پشتیبانی اضافه کرد که تحقیقات همچنان ادامه دارد.”

تبلیغات:

همانطور که قبل از ذکر ما می دانیم که بر اساس گزارش های دیگر که باراک اوباما, جو بایدن, Elon Musk, بیل گیتس و Kanye West حساب مصالحه شد و همچنین حساب های توییتر از کیم کارداشیان, مایکل بلومبرگ, اپل, جف بزوس و بارگذاری.

روز پنج شنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حساب نشده بود را تحت تاثیر قرار.

چه هکرها می خواهید ؟

تبلیغات:

به نظر می رسد شده اند به تلاش در مجازی دزدی. همه جعلی توییتهایی خواسته برای پرداخت به فرستاده خاص آدرس Bitcoin امیدوار به بازگشت دو از مقدار دریافت کرده است. آدرس های بیت کوین نیست لینک های HTML; آنها بیشتر شبیه به بانک مسیریابی اعداد است که در آنها یک سری از شخصیت های است که اجازه می دهد تا بیت کوین به کاربران برای پیدا کردن و انتقال پول به هر یک از دیگر.

آدرس های بیت کوین آمده در سه فرمت: P2PKH, P2SH و bech32. Bech32 آدرس شروع با “bc1” است که چه آدرس شده اند که تصویر نشان می دهد.

با توجه به تام رابینسون, co-founder & دانشمند ارشد بیضوی پزشکی قانونی cryptocurrency انطباق شرکت هکرها جمع آوری وجوه با سه سکه آدرس. بودجه بودند و سپس فرستاده شده به 12 جدید, آدرس جایی که آنها در حال حاضر در حال نشسته است. بیضوی پزشکی قانونی تخمین می زند که کمی بیش از 400 پرداخت ساخته شد که با توجه به هک ترک هکرها withs در مجموع ارزش $121,000.

تبلیغات:

در حالی که این قطعا یک مقدار زیادی از پول کارشناسان امنیتی به نظر می رسد به توافق برسند که این هک می توانست خیلی بدتر است. “این است عظیم” امنیت سایبر متخصص راشل Tobac مدیر عامل شرکت SocialProof امنیت گفت: واشنگتن پست. “این به احتمال زیاد بزرگترین حمله من تا کنون دیده ام. ما بسیار خوش شانس است که این حمله monetarily انگیزه و کاشت انبوه هرج و مرج در سراسر جهان است.”

پس, شد, معروف, مردم, حساب های هک شده و یا توییتر هک شده ؟

سوال خوبی است. توییتر گفت: در توییتر آنها هیچ دلیلی برای این باور است که هکرها تا به حال دسترسی به کلمه عبور. در عوض به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که کنترل های داخلی در توییتر خود هک شد که کمی بیشتر دلسردکننده است. “داخلی ما گام های مهمی برای محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار در حالی که ما تحقیقات در حال انجام است” توییتر توییتی.

با توجه به گزارش معاون این مادربرد خودی منابع می گویند هک حساب های گرفته شده با استفاده از یک داخلی ابزار در توییتر.

تبلیغات:

از مادربرد گزارش:

“ما با استفاده از یک هرزه است که به معنای واقعی کلمه انجام همه کار را برای ما” یکی از این منابع گفت: مادربرد. دومین منبع اضافه به آنها پرداخت توییتر خودی. مادربرد اعطا منابع ناشناس ماندن صحبت صادقانه در مورد یک حادثه امنیتی. توییتر گفته سخنگوی مادربرد است که این شرکت هنوز در حال بررسی این که آیا کارمند ربوده حساب های خود و یا به هکرها دسترسی به این ابزار است.

به عنوان مادربرد یادداشت این است که یک استارک یادآوری از آنچه اتفاق می افتد زمانی که تکنولوژی کارکنان دسترسی و کنترل اطلاعات.

چرا بیت کوین?

این احتمال وجود دارد که هکرها تصمیم به سرقت پول از طریق بیت کوین به جای استفاده از پی پال (یا خدمات مشابه) به دلیل پرداخت نمی تواند مسدود یا مختل شود.

تبلیغات:

“همه از این نوع سنتی پرداخت خدمات شرکت و یا خدمات پرداخت می تواند مسدود افراد از پرداخت به این حساب” رابینسون گفت: سالن. “هیچ کس نمی تواند جلوگیری از یک بیت کوین معامله و به همین دلیل من تصور آنها با استفاده از cryptocurrency مانند Bitcoin.”

پرداخت نیز می تواند سخت تر برای ردیابی ساخته شده با بیت کوین.

“وجود دارد تکنیک های که شما می توانید سعی کنید و پنهان کردن آهنگ های خود را.,” رابینسون گفت. او اشاره کرد که او فکر می کند که اجرای قانون را هنوز هم در نهایت قادر به پیوند معاملات به یک هویت است.

آنچه که در توییتر در مورد انجام این کار ؟

تبلیغات:

بدیهی است که وجود دارد نگرانی های اطراف چگونه امن توییتر در حال حاضر. توییتر به تازگی اعلام کرد: “ما در حال کار برای کمک به مردم برای به دست آوردن دسترسی به حساب های خود را در اسرع وقت اگر آنها فعالانه قفل شده است. این ممکن است زمان بیشتری از آنجایی که ما در حال گرفتن گام های اضافی برای تایید است که ما در حال اعطای دسترسی به صاحب حق.”

وجود ندارد هر گونه به روز رسانی در مورد آنچه اقدامات اجرا شده داخلی به غیر از روز چهارشنبه به روز رسانی در مورد مصرف “گام های مهم خود را” به منظور محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار در تحقیقات. توییتر در حال هدایت مردم به @TwitterSupport برای به روز رسانی.

چه بعدی ؟

با توجه به NPR, the اف بی آی تحقیقات مربوط به هک از پنج شنبه. “در این زمان با این حساب به نظر می رسد شده اند در معرض خطر به منظور تداوم cryptocurrency تقلب” دفتر سان فرانسیسکو بخش در بیانیه ای گفت. “توصیه ما به قربانی این کلاهبرداری با ارسال cryptocurrency یا پول خود را در رابطه با این حادثه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>