Hank Azaria: “برای متس طرفداران, خبر بد این است که هیچ بازی. خبر خوب این است که هیچ بازی”

Hank Azaria شش بار جایزه امی برنده خواهد شد با کمال میل به صحبت کردن در مورد عشق خود را از پوکر مشهور خیریه پوکر رویداد او همکاری سازمان که مطرح شده یک میلیون دلار برای COVID-19 امداد و حتی چقدر بد مورد علاقه خود را تیم بیس بال نیویورک متس هستند (به عنوان یک متس فن من احساس می کنم درد خود را.) اما یک چیز Azaria را احساس نمی کند راحت انجام است فروش IFC سری که او در آن ستاره “Brockmire” که فقط پخش آن سری.

این نیست که Azaria نیست افتخار از “فرقه آمار” مجموعه ای به عنوان او آن را خواند و یا شخصیت مرکزی نشان می دهد او ایجاد جیم Brockmire یک عمیقا ناقص بیس بال گوینده است. بلکه به عنوان Azaria تکرار بیش از یک بار ما در “سالن ایران” قسمت او دوست ندارد که بیش از حد بالا فروشنده برای پروژه های خود را. او به سادگی می خواهد شما را به تماشای نشان می دهد و برای خودتان تصمیم می گیرید.

تبلیغات:

نشان می دهد آیا باید چیزی مشترک با یکی دیگر از wildly محبوب نشان می دهد او بوده است بخشی از چندین دهه به عنوان صدای شخصیت های مختلف: “سیمپسونها”. موضوع مشترک است که هر دو نشان می دهد که باید با دقت پیش بینی وقایع در آینده است. در مورد “سیمپسونها” آن را با دقت پیش بینی چیزهای متعدد از ساعت هوشمند به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ریاست جمهوری به 2010 قسمت که در آن ایالات متحده مردان پیچش یا حلقه زنی تیم سوئد را شکست داد و برای کسب مدال طلا در بازی های المپیک — که در واقع اتفاق افتاده است در سال 2018 است.

در مورد این فصل آخر از “Brockmire” که در آن نوشته شده بود و قبل از هر گونه صحبت از COVID-19 شیوع آن 10 سال در آینده زمانی که ملت ما این است که در برخورد با چالش های بسیاری از جمله مرگبار بیماری همه گیر. شاید ما باید به دنبال سرنخ در مورد آینده در تمام نشان می دهد شامل Azaria?

تبلیغات:

در هر صورت این فصل نهایی قرار می دهد شخصیت سرب از طریق بیشتر سختی ها و بیش از هر کسی باید برای مقابله با. حتی در آخرین لحظه از این سری آخر که به پایان می رسد با یک شات است که تمام گیری از یک تلویزیون کلاسیک Brockmire زندگی تلخ و شیرین. این هم واقعا خنده دار و خسته کننده است. در برخی از سطح Brockmire خلاصه همه زندگی ما در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر—یک بیماری همه گیر نشان می دهد در واقع پیش بینی کرد.

به شنیدن بیشتر از Azaria چرا او خداحافظی جیم Brockmire در هر زمان به زودی با وجود این نشان می دهد پایان دادن به تماشای من “سالن ایران” قسمت اینجا و یا خواندن یک Q&A متن مکالمه ما در زیر. در زیر مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

ما در حال تجربه تاریخ تلویزیون در حال حاضر با تلویزیون را نشان می دهد بدون داشتن مخاطبان زنده. شما در “Late Show With Stephen Colbert” در یکی از آخرین نشان می دهد با مخاطبان به زندگی بازگشت در اوایل ماه مارس.

تبلیغات:

من فکر می کنم آن گذشته بود. من ممکن است یکی از آخرین. شاید او یکی بیشتر پس از آن من نمی دانم.

او سعی کرد به تکان دادن دست خود را, اما شما بودند مانند “No, No, No, no, no.” شما گیج کننده. شما شده است یک برچسب اجتماعی فاصله حتی پس پس ؟

تبلیغات:

آره اون اوایل ماه مارس بنابراین اجتماعی فاصله بود و در حال حاضر در حال آمدن به بازی. قطعا تکان دادن دست به دست شد و در حال حاضر یک چیز است. پس آره من نبود شوخی در همه در مورد تکان دادن دست در آن لحظه. ما ساخته شده آن را یک شوخی است اما من احساس نمی بسیار jokey در مورد آن. وجود دارد برخی از افراد مشهور که نمی مانند تکان دادن دست مانند Howie Mandel است معروف یکی است. او را fist bump, برای سال, او به ارائه یک مشت دست انداز. من یک germaphobe اما آن را به من رخ داده است چند سال پیش چون من لرزش زیادی از دست من مانند “انسان از آن نیست و بهداشتی ترین چیز در جهان به انجام است.” به خصوص در منهتن شما در حال اجرا در اطراف با لمس کردن همه. من زندگی می کنند وجود دارد نیمی از زمان. و بنابراین من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ممکن است دائمی از همه این است که بسیار کمتر از آن کمی سلام و امواج.

آیا شما شده است به تماشای کمدی مانند “SNL” از خانه و یا در اواخر شب نشان می دهد ؟ آیا شما استفاده می شود به این طبیعی جدید از کمدی است که ما شاهد در حال حاضر ؟

من یک “کانن” و مصاحبه با من انجام داده ام دیگر را نشان می دهد. من تو را دیدم برخی از “SNL “و من فکر می کنم این دوست داشتنی به عنوان یک راه حل موقت, اجازه دهید آن را قرار داده که در راه است. خوب تازگی آن را صمیمی. و آن را خنده دار, صحبت کردن Conan [اوبراین] و بسیاری از مردم به من گفت که آنها واقعا آن را دوست داشتم چرا که من شناخته ام کانن از او “سیمپسونها” نویسنده 25 سال پیش. این احساس به دو چت از خانه که در آن بود. و این نوع از سرگرم کننده و جالب اما من نوع نگاه به جلو به سرگرمی سرگیری آن شکل قدیمی.

تبلیغات:

من با شما موافقم. من مشغول به کار در تولید کارکنان “SNL” به مانند هشت یا نه سال در ’90s به اواسط 2000s و تماشای نشان می دهد بدون مخاطب است به طوری موهن بمقدسات چون خیلی از آن نشان می دهد که “زنده از نیویورک آن را شنبه شب” با مخاطبان تغذیه اجرا است. یکی از چیزهایی که شما انجام داده ایم در حالی که به تازگی اجتماعی فاصله است و این چیز بزرگ, ستاره فراخوانی برای اقدام, بازی, آنلاین, افراد مشهور, پوکر جمع آوری کمک. شما مشتاق پوکر و شما رو ستاره مشهور با هم به جمع آوری پول برای کسانی که در حال مبارزه در حال حاضر. مردم کمی در مورد آن.

من نمی خواهید به بیش از حد طولانی یک پاسخ از آنجا که من می توانم در مورد این. اما ما مطرح شده بیش از یک میلیون دلار برای COVID امداد با PokerStars. خانه من بازی پوکر بدیهی است که یکی از اولین چیزهایی که به خاطر یک بازی با ورق, بحث در مورد یک راه برای گسترش یک بیماری با همه لمس کردن کارت های مشابه و تنفس در هر یک از دیگر در یک جدول. بنابراین ما شروع به بازی از طریق زوم با یک برنامه پوکر آنلاین از طریق یک سایت پوکر. PokerStars وجود دارد یک دسته از آنها.

و شما برای پول بازی دلیل این که شما نمی توانید از نظر قانونی آن را انجام دهد به جز دو ایالت در ایالات متحده است. بنابراین شما بازی برای پول بازی و شما در حفظ و پیگیری پس شما می توانید حل و فصل از طریق Venmo پس از آن. که خوب کار شده. و ما شروع به فکر کردن “اگر شما می توانید اجرای مسابقات بود و شما در واقع می تواند به جمع آوری مقدار زیادی از پول است.” و آنچه ما انجام شد و ما تا به حال یک میلیون دلار جایزه. چه PokerStars گفته بود هر ستاره شما را $10,000 به سمت COVID امداد. ما به پایان رسید تا گرفتن مثل 90-برخی-عجیب و غریب مشهور است. سپس آنها رفت و پر کردن اضافی برای میلیون نفر است.

تبلیغات:

در اینجا چیزی است که من در مورد هیجان زده. بنابراین بلافاصله نیمی از پول رفت و مستقیما به COVID امداد بنابراین $500,000. و هر چه افراد مشهور, بازی, برای, بود, اگر شما برنده شوید شما برای حیوان خانگی خود را به موسسه خیریه. من برای مدرسه رویای در منهتن که من وابسته. و برنده David Costabile که در “میلیاردها” بود و در “Breaking Bad” او برنده 100.000 دلار برای خیریه. پس از انجام این مسابقات پوکر نسخه زنده, برای سال, من فکر می کنم رکورد من قبل از این بود که شاید 11 شادمهر به نشان می دهد تا آنجا که آن را سخت به schlep و بازی و انجام چیزی. اما من فکر می کنم ما ممکن است استفاده از این مدل پیشرفت های زیادی. از طریق زوم شما در واقع می تواند ارتباط برقرار کردن با مردمی است. PokerStars قرار داده تا پول برای حدود 60 بازیکن به طوری که آنها برای پرداخت 60 مردمی که فقط بازی را در سایت خود وارد کنید مسابقات و همچنین. در راه آن است که بسیار بهتر از نسخه استاندارد.

شما مشتاق بازیکن پوکر. شما بازی World Series of Poker. چه چیزی شما را در مورد پوکر ؟ من مانند بزور و با تهدید. تمام آن را شامل اضافه کردن و بازی با کتاب. وجود دارد که بسیار استراتژی است. این نوع از والا رولت نیست. اما پوکر استراتژی است. این است که چه چیزی دوست دارید ؟ آن است comradery? آن را با چالش رقابت?

تمام موارد بالا برای اطمینان حاصل کنید. من شروع به بازی پوکر در اواسط 20s. من تا به حال فروپاشی بود و من مانند “چه چیزی یک مرد مطابق با چیزی که من می توانید انجام دهید ؟ پوکر مردان انجام این کار است.” البته زنان آن را به عنوان به خوبی. این بود که یک مدت زمان طولانی پیش. بنابراین من شروع به بازی با دوستان و بازی نوع از رشد در طول سال و همه ما دوستان خوب شد چون همانطور که همه ما بزرگتر شدم و بیشتر مشغول دیدن یکدیگر یک بار در هفته به هر دلیلی شد کسانی بودند بچه ها من دیدم اغلب. پس از آن ما شد و دانش آموزان از این بازی واقعی است. مانند گلف و راست و 15 دقیقه به یاد عمر به کارشناسی کارشناسی ارشد.

پوکر است که بسیار شبیه به آن است. شما هرگز یادگیری را متوقف و نکات دقیق وظریف است بازی. و من می خواهم که. این که چگونه من استراحت. من فقط نمی تواند لرز بسیار به ندرت من نیاز به مرتب کردن بر اساس به طور فعال نوع از چیزی. معمولا تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند دور میز و ما هم خوب است. و سپس این بازی به اندازه کافی رقابتی. و ما نمی بازی به صورت پول زیادی است که هر کسی می تواند صدمه دیده است, اما آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن توجه شما.

تبلیغات:

اجازه دهید بحث در مورد “Brockmire” شما فقط پیچیده آخر فصل نشان می دهد. شما یک صدای در “سیمپسونها” و آنها می گویند “سیمپسونها” پیش بینی آینده است. آنها تا به حال همه چیز در مورد ساعت های هوشمند و آمریکا ضرب و شتم سوئد در پیچش یا حلقه زنی, شیوع بیماری ابولا. اما در این فصل از “Brockmire” پیش بینی آینده در برخی از سطح. بنابراین سوال این است که آیا این “سیمپسونها” و یا آن چیز را که هنک است که در پیش بینی آینده ؟ اگر آن است که آیا شما هر گونه پیش بینی آینده به دلیل وجود انتخابات آینده و من یک مقدار زیادی از سوالات.

ما پیش بینی تهمت ریاست جمهوری در “سیمپسونها”. آن می تواند شما می توانید یک استدلال است که آن را به من. اما اگر آن را به من و سپس من متوسط است که از طریق تلویزیون نشان می دهد, بنابراین من فقط نمی تواند آن را انجام دهد خودم. “سیمپسونها” ما است که در 32 سال و ما پیش بینی بسیاری از مسائل است. من فکر می کنم بیشتر می رود در این عرصه از یک ساعت مناسب است دو بار در روز و در نهایت ما در حال رفتن به ضربه بر روی چیزهایی که درست آمده است. من مطمئن هستم که شما می توانید خط تا بسیاری از چیزهایی که ما را درست در مورد آینده است.

برای “Brockmire,” فصل 4 می گیرد 12 سال در آینده است و ما غرور خودمان را در “Brockmire” بودن خیلی واقع بینانه در مورد بیس بال در مورد زندگی در مورد الکل و مواد مخدر استفاده, مورد, روابط, در مورد بسیاری از چیزها است. ما خیلی درخشان سر نویسنده و showrunner Joel کلیسا-کوپر او را دوست دارد sci-fi و ساخت اجتماعی تفسیر comedically. و او نوع از پیش بینی برخی از چیزهایی که بیش از حد دور از ذهن از جمله چگونه یک سیستم عامل مانند الکسا ممکن است بیش از, و چیزهایی مانند آن. و یکی از چیزهایی که او پیش بینی شده بود که یک بیماری همه گیر فقط زندگی با بیماری های همه گیر به عنوان بخشی از آن در آینده. و مرد, oh man متاسفانه او عفو جناس—مرده با آن یکی. آن را کمی عجیب و غریب به خاطر آن بیرون آمد و درست در زمانی که ما در اوج برخورد با همه آن.

آره مردم ممکن است در آینده و فکر می کنم این پاسخ بود. اگر کسی مشاهده نمی دانم جیم Brockmire و در عین حال سهم خود را از مبدا. من می دانم که شما عاشق این شخصیت و این که شما با افتخار از این شخصیت است.

تبلیغات:

خوب من قبل از انجام این کار اجازه دهید من فقط من بسیار ناراحت کننده فروش خود من ، شما می دانید منظورم چیست ؟

اطمینان حاصل کنید.

من قصد دارم به ارائه Brockmire چالش آنچه که من اسمش Brockmire چالش به مخاطبان خود را. چون ما یک فرقه آمار که بدان معنی است که ما واقعا بزرگ نشان می دهد که یک تن از مردم و من امیدوار هستم که ما هستیم همه, بسیاری از ما بسیاری از ما اگر ما به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت که در آن ارتفاع از مشکلات ما این است که ما گیر کرده در خانه خیلی بی حوصله و بیرون رفتن از ذهن ما و ما می توانیم شراب خواری من بپرسید شما را به نگاه در قسمت 1 فصل 1 از “Brockmire,”که شما می توانید پیدا کردن در Hulu در حال حاضر. اگر شما فقط پنج دقیقه اول اگر شما نمی laugh out loud, شما می تواند به توقف. اما من تقریبا تضمین من به شما تضمین می کنند که شما خواهد شد. و فصل 1-3 در Hulu در حال حاضر بنابراین شما می توانید شراب خواری آنها. و آنها تنها نیم ساعت است. شما احتمالا می توانید شراب خواری همه چیز در یک قرنطینه بعد از ظهر.

این نمایش در مورد بیس بال گوینده که مثل این جیم Brockmire من این را generic بیس بال گوینده صدای 1970 که در آن اگر شما تنظیم به هر, پخش, شما احتمالا شنیده ام این مرد صحبت کردن مانند این به شما گفتن نه تنها در مورد بیس بال بازی بلکه همه چیز در مورد زندگی شخصی او. مانند “من رفت و به حال وحشی, ایتالیایی, غذا شب دیگر ، من تا به حال برخی از گوشت گوساله پارمسان برخی از ماکارونی در سمت” به عنوان پدرو ارائه یک نوار لغزنده به خاک. هرگز از دست رفته تعداد. و سپس من تصور کنید چه می شود اگر یک پسر بود گفت: خیلی بیشتر کارهای نامناسب است و شاید او یک الکلی و شاید او یک خاموشی مست و شاید او راه می رفت در خانه داشتن امر و شاید او در توصیف آن را در هوا. و ما به نوعی از آنجا رفت. ما ساخته شده یک کوتاه برای “Funny or Die,” این یک پاسخ بزرگ حدود 10 سال پیش و ما مرتب کردن بر اساس ساخته شده است که از آن قضیه است.

راه که مورد علاقه خود را از کسانی که گوینده? باب Uecker نوع است ؟ هری Caray? وجود دارد یکی که خارج از غرفه است که شما واقعا دوست دارم ؟

خوب است که نوع درهم و برهم overshare از غذا و آن شخص که بود فیل Rizzuto. Rizzuto خواهد به شما بگویم بیشتر در مورد عمویش Salvatore از بازی گاهی اوقات. و من متس فن بنابراین ما تا به حال باب مورفی, رالف Kiner و لیندزی نلسون. این Brockmire شطرنجی ژاکت بیعت به Lindsey نلسون که همیشه عینک رنگارنگ ژاکت. باب مورفی نوع بود Brockmire نوع صدا اما او کمی بیشتر gravelly کمی عمیق تر کمی Clark Gable درگیر است.

اما برای همه این بچه ها آن بود نیز گوینده صدای آن. به یاد داشته باشید Ginsu چاقو و [Ron] Popeil جیب ماهیگیر? این بود که همیشه این مرد فروش آن را به شما. Popeil جیب ماهیگیران این Ginsu. به عنوان یک صدای پسر من رو مجذوب کرده. مانند “آیا این بچه ها همیشه صدا شبیه به این ؟ چرا این گوینده صدا؟” به نظر می رسید مانند generic که صدای ما شنیده می شود از طریق تلویزیون است. و من نوع مطرح شده توسط تلویزیون, بنابراین من تعجب آنچه که این بچه ها زندگی شخصی بود.

من میزبان یک نمایش در Sirius XM Radio, پنج شب در هفته سه ساعت در روز و احساس می کنم مثل من حداقل نرمال رادیو صدای خارج وجود دارد. این کار تا کنون, اما من گوش دادن به کسانی که بچه ها که که عمیق ناب رادیو صدای مثل پسر عموی Brucie شما می دانید که پسر عموی Brucie?

مطمئن شوید که البته پسر عموی Brucie.

او نشان می دهد. من می خواهم به سوار شدن در آسانسور با پسر عموی Brucie فقط به او صحبت کنید. گفتم: “با من صحبت کند.” بنابراین من می تواند آن را بشنود چرا که عالی بود. برگشت به متس در فصل 4 در آخر به شما می گویند “لطفا با خرید متس نیویورک. کسی باید. این مردم رنج می برد برای مدت طولانی به اندازه کافی.” من متس فن. این بود که جیم Brockmire یا این بود که شما Hank Azaria گفت که ؟ آن را از هیچ جا آمد.

که هر دو است. خط نوشته شده بود “دوست عزیز شما باید خرید متس.” فقط به خاطر او می خواست به اویختن در نیویورک با دوستان خود که یک میلیاردر است که می تواند استطاعت متس اما من انداخت در “کسی باید. کسانی که مردم را رنج می برد به اندازه کافی بلند.” بخشی از آینده dystopian تصور من این بود که [فرد] Wilpon هنوز هم متعلق به متس اما این داستان دیگری است.

Brockmire همچنین در مورد افرادی که به تماشای بیس بال آمدن به بازی. در حال حاضر مردم از جان گذشته. اگر ما تا به حال بازی در حال حاضر طرفداران من فکر می کنم وجود دارد می تواند مخاطبان زیادی را به تماشای آن را در حال حاضر فقط به چیزی جدید و اصلی وجود دارد. شاید آنها می افتد در عشق با بیس بال دوباره. مردم باید تنظیم بیس بال را در طول سال به دلیل این نوع از کند و یا خسته کننده به آنها.

ما همچنین نگاهی که در بسیاری در “Brockmire.” چه کسی می توانست تصور می کردند که آینده dystopian ما در تصویر بود بیس بال لنگش همراه و شاید در عرض پنج سال از رفتن از بین رفته در دسترس نباشد ؟ اما که فکر می کردم می شد و بیشتر بیس بال که در آینده dystopian پس از آن وجود دارد در حال حاضر? من فکر می کنم بیس بال آن را دریافت کنید با هم و بازیکنان و صاحبان خواهد آمد به یک توافق وجود دارد و می تواند برخی از نسخه بیس بال قبل از آن همه گفته و انجام می شود.

من در واقع تا به حال یک ایده من بود همه هیجان زده در مورد. ما صرف مقدار زیادی از زمان در فصل 4 تصویر, راه هایی برای صرفه جویی در بیس بال, آیا این ربات umps و یا زمین ساعتهای یا چیزی که عجیب و غریب است. و آنها در واقع یکی از آنها است. آنها میکروفون می خواهم تا برخی از بازیکنان در بهار آموزش بیس بال قبل از تعطیل. برخی از بازیکنان شروع به ظاهر که واقعا سرگرم کننده شخصیت به رها کردن در طول بازی — ریزو از توله بودن یکی از آنها را که من به یاد داشته باشید.

من می دانم چه چیزی می تواند سرگرم کننده اگر ما هیچ طرفداران در ballparks اما شما بازی بازی. من فکر می کنم این امر می تواند سرگرم کننده به گوینده تماس با توپ بازی های محلی و ورزش, میله, فقط تماشای زنده تلویزیون های تغذیه و فقط با داشتن هواداران همه در اطراف آنها تماس گرفته و آنها را مانند که. اما نقص در منطق من این است که اگر هیچ کس مجاز در ورزشگاه وجود دارد احتمالا نمی خواهید به هر کسی اجازه داد بیش از همه به یکدیگر در یک نوار و یا. بنابراین وجود دارد می رود که ایده.

شما می خواهم که به فاصله اجتماعی در یک بار, اما این امر اضافه کردن حس جمعیت تشویق هنگامی که کسی با یک ضربه و یا یک خانه اجرا و یا باعث می شود یک بازی بزرگ. منظورم این است که نگاه به عنوان ملاقات طرفداران . . . شما یک ملاقات فن بیش از حد ،

آره.

نیست آن هم از نوع تلخ و شیرین است که آنها در حال بازی نیست چرا که آنها در حال رفتن به از دست دادن ؟ اما در برخی از سطح از دست من بیس بال, من از دست متس.

برای متس طرفداران, خبر بد این است که هیچ بازی خبر خوب این است که هیچ بازی.

وجود دارد که تلخ و شیرین از دست دادن بیس بال در این تابستان. و در راه این آخرین قسمت از سری خود در قسمت پایانی وجود دارد این تلخ و شیرین ، من نمی خواهید به بیش از حد بسیاری از چیزهایی که دور. خوب, آن را تا به شما, آیا شما می خواهید به دور چیزهایی است ؟ آن را تا به شما هنک خود را نشان می دهد. آنچه در آن مانند برای شما بسته بندی از سری این شخصیت شما ایجاد شده و این زندگی در برخی از سطح?

خوبی, دوباره, واقعا, من نیستم, طبیعی, فروشنده, من واقعا هستم. من استفاده می شود به افراد به عنوان بازیگران آینده که خوب در آن است. “رفتن صحبت کردن با این مرد ملاقات آن مرد برود به این حزب وجود دارد که شما خودتان را دریافت کنید . . . “و آنها در آن خوب و خدا آنها را برکت دهد. من هرگز می تواند انجام دهد. من هرگز می تواند فروش خودم در استماع اتاق. من همیشه به حال به اجازه کار برای خود صحبت می کنند. که قطعا غریزه من. اما هیچ چیز وجود دارد در مورد “Brockmire” نیست که تلخ و شیرین. این بسیار خنده دار است. من تنها شرط ضمن عقد در هنگام کار با جوئل کلیسا-کوپر نویسنده ما فقط آن را خنده دار. که همه از من بپرسید از کمدی واقعا.

من تا به حال نوشته کوتاه با برخی از دوستان که بسیار کم عمق احمقانه دیوانه ایده در مورد “چه می شود اگر یک توپ بیس بال گوینده حرف روی هوا؟” و این خنده دار بود. اما من نوعی را نگه داشته ام تن از آن مانند آن است. جوئل دیدم در آن واقعی اکتشاف الکلی و یک مرد که مانند بیس بال است که پیری و نه در ارتباط با جامعه و واقعیت, واقعا, نمی, و نوع holdover از گذشته است. چگونه یک مرد می خواهم که در یک ورزش مانند آن پیدا کردن راه خود را ؟ او مانند یک کار زیبا بافی تمام است که در. اگر شما به تماشای فصل 1 شما فکر می کنم شما در حال مشاهده این بین مواد مخدر کمدی و شما هستند اما پس از آن احساسات sneaks بر شما تا پایان این سری است. شما مثل “اوه, من در واقع در مورد مراقبت از این افراد است. و آنها در واقع به نوعی آنها را در وجود دارد در اینجا.”

که چه سری در ادامه به انجام. من واقعا افتخار می کنم که. این چنین کار سخت است. من هرگز یکی به ضجه و زاری نشان می دهد پایان دادن به. ما همیشه برنامه ریزی شده چهار سال است. ما برنامه ریزی شده یک سری خاص ما داستان قوس و این چیزی است که ما انجام دادیم. و من فکر می کنم Brockmire ممکن است زندگی می کنند به عنوان یک پادکست در حال حاضر ما در حال قرار دادن با هم. من تا به حال بسیار سرگرم کننده است. من می توانم در یک مقدار زیادی از حضور به عنوان Brockmire در ESPN و بسیاری از دیگر محلی و ملی ورزشی را نشان می دهد. و من این رو کمی به سمت صنعت کلبه رفتن از Brockmire دادن خود را در هفته نامه رویدادهای ورزشی. و من فکر می کنم من قصد دارم برای انجام این کار به عنوان یک پادکست از هم اکنون در.

آخرین چیزی که هر بیشتر رویدادهای خیریه در آینده برای افرادی که مانند پوکر ؟

من واقعا می خواهم برای تشکر از PokerStars دوباره. ما این ایده را به یک دسته از مردم و بسیاری از مردم بسیاری از سایت ها مایل بودند به همراه آن از PokerStars بودند سخاوتمندانه ترین ترین مشتاق. ما ممکن است آن را تبدیل به یک بیت از یک سری در کمی در مقیاس کوچکتر. من نمی دانم که من قادر خواهید بود به جمع آوری 90 مشاهیر در هر زمان. بودند افرادی که با بازی جک سیاه و جان هام امی شومر و J. K. Simmons, دان چیدل و Billy Crudup, Michael Cera, و بسیاری از بیشتر. برخی از کسانی که پوکر افراد و بعضی از بچه ها من هرگز قبل از ملاقات. ما قصد داریم برای انجام این کار نگه دارید.

شما باید یک بازی کامل بازی پوکر به عنوان جیم Brockmire.

من می خواهم برای نوشتن توهین برای هر بازیگر من بازی با, اما من می تواند انجام این کار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin kameralı su tesisatçısıhovarda betElektronik sigaraturkuaz korsan taksi