سخت ضربه متحده را در گسترده Coronavirus تست به عنوان تمرکز شیفت دور از مهار


A sign sits on a barrier at a coronavirus (COVID-19) drive thru testing location operated by Murphy Medical Associates at Cummings Park on March 20, 2020 in Stamford, Connecticut.

نشانه ای نشسته بر روی یک سد در یک کوروناویروس (COVID-19) از طریق درایو تست محل عمل توسط مورفی پزشکی همکاران در کامینگز پارک در مارس 20, 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات.

جان مور/گتی ایماژ

مقامات بهداشتی در برخی از سخت ترین-آمار مناطق کشور هستند خواستار محدود تر رویکرد به کروناویروس تست تمرکز تا حد زیادی در مراقبت های بهداشتی کارگران و بسیار بیمار به منظور استفاده از منابع که در آن آنها می تواند مفید برای صرفه جویی در زندگی می کند. در نیویورک و کالیفرنیا و مناطق دیگر که ضربه سخت شده توسط یک موج در coronavirus بیماران از حقوق خود و ارسال پیام است که مبارزه برای مهار این ویروس از دست داده است و در حال حاضر تمرکز نیاز به تغییر برای پاسخ به همه گیر در راه کارآمد ترین امکان پذیر است. که باعث می شود آن را به احتمال زیاد ممکن است ما هرگز به یک تصویر کامل از چگونه بسیاری از مردم با آلوده COVID-19. “تغییر شواهد دیگری است که افزایش سطح عفونت و بیماری را آغاز کرده اند به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی” یادداشت واشنگتن پست.

در لس آنجلس به عنوان مثال مقامات بهداشت گفت: پزشکان آنها فقط باید تست برای coronavirus اگر نتیجه می توانید تغییر دهید که چگونه یک بیمار درمان خواهد بود. بخش “تغییر از یک استراتژی مورد مهار به کاهش بیماری انتقال و دفع بیش از حد و مرگ و مير” با توجه به نامه ارسال شده توسط Los Angeles County وزارت بهداشت. پزشکان باید تنها انجام آزمایشات زمانی که “یک تشخیصی نتیجه را تغییر مدیریت بالینی و یا اطلاع رسانی سلامت عمومی پاسخ.”

اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تحت فشار قرار دادند این پیام روز شنبه اصرار گسترده آزمایش کارآمد ترین استفاده از منابع است. “نه هر فرد تنها در ایالات متحده آمریکا نیاز به آزمایش” گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “هنگامی که شما در دریافت و تست شده, شما در حال مصرف شخصی تجهیزات حفاظتی و ماسک و لباس — کسانی که اولویت بالا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال مراقبت از افرادی که از بیماری کروناویروس.” یک نفر که تست شده است معاون رئیس جمهور مایک پنس بعد از یک عضو ستاد در دفتر خود آزمایش مثبت است.

پیام از کاخ سفید آمد و به عنوان نزدیک به یک در چهار آمریکایی مواجه نوعی نظم به ماندن در خانه در روز شنبه زمانی که تقریبا 23,000 موارد گزارش شده در سراسر کشور و 289 مرگ و میر. نیوجرسی فرماندار شد آخرین—زیر California, New York, ایلینوی و کانکتیکات—برای اعمال محدودیت در حرکت است. و مقامات روشنی این واقعیت جدید به احتمال زیاد همچنان برای برخی از زمان. “من باور نمی کنم آن را به یک ماده از هفته. اعتقاد من این است برای رفتن به یک ماده از ماه” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت.

به عنوان آمریکایی ها محکم به ماندن در خانه, ایتالیا, در حال حاضر وضعیت وخیم بدتر شنبه آن را به عنوان ثبت مرگبارترین 24 ساعت دوره با 793 اضافی مرگ و میر. ایتالیا در حال حاضر بیش از 53,000 موارد ثبت شده و 4,825 مرگ و میر و پیشی گرفتن از چین به عنوان کشوری با کمترین تلفات. مقامات ایتالیایی اعلام زمان مرحله شدید شنبه از بسته شدن تمام کارخانه ها و “غیر ضروری فعالیت های تولید” یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس. “فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند” گفت: نخست وزیر این کشور را, جوزپه کرد. “اما همه بقیه غیر ضروری فعالیت های تولید از جمله گیاهان و دفاتر خواهد شد. این است که ایتالیا سخت ترین چالش پس از جنگ جهانی دوم. اگر ما با هم چوب ما را از این طریق دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>