هری Kondabolu: “این کار به نفع کسانی که با قدرت” به تقسیم مردم رنگ

گاهی اوقات آن را طول می کشد یک کمدین به درک بهتری از وضعیت فعلی جهان است. و یکی از کامل برای انجام درست آن است که هری Kondabolu که برجسته است در PBS پنج-قسمت docuseries “آسیایی آمریکایی” پخش بیش از دو شب در مارس 11 & 12 در 8 بعد از ظهر است که به بررسی داستان این مهاجر جامعه از آن افزایش موفقیت به وحشتناک جنایات نفرت.

Kondabolu ساخته شده است که تعداد بیشماری از حضور در تلویزیون به عنوان یک کمیک و همچنین تولید تحسین مستند “مشکل با Apu” به نظر می رسد در واقع پر و حرکت PBS سری که به بررسی زندگی پیچیده و متنوع است که گروه شامل برچسب آسیایی آمریکایی که در قطع های مختلف اقوام و گروه های ایمان از چینی ها و ژاپنی پاکستانی و فیلیپینی و هر کس در میان است.

تبلیغات:

به عنوان Kondabolu توضیح می دهد به من در “سالن ایران” که مخرج مشترک بین این واگرا جوامع است که آنها همه تحمل “تجربه مهاجرت” در امریکا بدین معنی که تا به حال برای غلبه بر زبان و فرهنگی به چالش در حالی که در همان زمان برخورد با supremacist متعصبی و نژادپرستان.

“آمریکایی های آسیایی تبار” ویژگی های Kondabolu در قسمت 5 سری’ قسط آخر که تمرکز تا حدودی در نمایندگی در رسانه ها. ملکه متولد و بزرگ شده Kondabolu صحبت می کند چگونه دیدن, کره ای, طنز, Margaret Cho, انجام, ایستاده, به عنوان یک نوجوان باز او را به کمدی به دو دلیل. یکی آن بود که اولین بار او را دیدم یک کمیک آمریکایی آشکارا صحبت در مورد تجربه مهاجرت. و ثانیا چو آغوش بودن هر دو مخاطبان اصلی و برای تلفن های موبایل.

تبلیغات:

آن را نادرست نمایندگی در رسانه ها که رو Kondabolu به مستند “مشکل با Apu” که با تمرکز بر “سیمپسونها” و استفاده از آن از غیر هندی بازیگر نقش اول مرد (Hank Azaria) به صدای شخصیت Apu. (Azaria به تازگی اعلام کرد او دیگر نمی خواهد صدای شخصیت.) Kondabolu روشن ساخته است که هدف او نه به شرم سری که او در واقع یک فن بزرگ و یا پایان دادن شخصیت وجود اما به منظور بالا بردن آگاهی از نمایندگی در هالیوود و همچنین به اشتراک گذاری چگونه شخصیت تا به حال تبدیل شدن به یک ابزار مورد استفاده توسط قلدر به مسخره, هندی-آمریکایی کودکان و نوجوانان.

بدون شک وجود دارد که تجربه آسیایی آمریکایی ها به عنوان یک جامعه هر دو از نظر رسانه های نمایندگی و در زندگی روزانه بهبود یافته بسیار بیش از این دهه به عنوان مستند در PBS سری. اما به تازگی تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن برای جوامع به حاشیه رانده شده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است عمدا بازمی گردد آمریکایی ها در برابر یکدیگر به کمک خود را به لحاظ سیاسی یعنی عطف سفید خود را در برابر حامیان مردم از رنگ. Kondabolu به حق نگرانی که داده مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از واژه چینی “ویروس” و اخیر تشدید سرزنش از چین برای آزادی COVID-19 وجود خواهد داشت و حتی بیشتر نفرت جنایات مرتکب شده علیه آسیایی جامعه آمریکا در طول سال 2020 چرخه انتخابات به خصوص با مبارزات اقتصادی این کشور مواجه است.

مهمتر از همه هر چند Kondabolu می گوید او خوشبین است برای آمریکایی های آسیایی تبار و کشور ما رفتن به جلو. سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با Kondabolu اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد “آمریکایی های آسیایی تبار” و کمدین در روند ساخت نمایشگاه نمایندگی در هالیوود است. این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

شما شناخته شده برای استفاده از کمدی به منظور بالا بردن مسائل مهم در مورد مهاجرت. چرا شما می خواهید برای دریافت درگیر در این مستند ؟ به ما بگویید که کمی در مورد این سری قبل از ما حفاری به آن کمی عمیق تر.

این مستند در پنج قسمت رفتن را از طریق تاریخ آمریکایی های آسیایی تبار. که بسیاری از جوامع مختلف است که ما در حال صحبت کردن در مورد از 1800s به بعد. ما در حال صحبت کردن در مورد قانون خروج چینی ها و چیزهای مختلف است که مانع از گروه های مختلف از ورود به کشور. این موضوعات در موضوع بزرگتر از آمریکایی های آسیایی تبار. بخشی که من هستم قسمت 5, است مقدار زیادی در مورد نمایندگی و دهها خصوص post-9/11. آن را بیشتر از مسائل معاصر بیش از چند دهه. من می خواستم به بخشی از آن تا حدودی به این دلیل من احساس می کنم مثل وقتی که چیزی بر روی PBS آن سمان آن را به عنوان بخشی از تاریخ آمریکا است.

تبلیغات:

من احساس می کنم مانند بسیاری از قطعات از تاریخ ما است که نشان داده نمی شوند چون این حساب خاص از تاریخ است که گفته است قدرت که می شود و برگ های آن از بسیاری از حساب های به حاشیه رانده شده مردم است. به همین دلیل است که کتاب مانند Howard Zinn “مردم تاریخ” مهم است زیرا شما در حال شروع به گرفتن صدای دیگر در. برای من یک بار PBS می خواهد به انجام این سریال آن را از جمله داستان ما و تاریخ ما در این داستان بزرگتر از آمریکا است. آن را مانند یک مهر رسمی, و من احساس می کردم که بسیار مهم است. من می خواستم به بخشی از آن.

شما ذکر شده در قانون خروج چینی ها در قسمت 1 از این سریال. این یک گیج آموزشی و عصبی و خسته کننده هنگامی که شما نگاه کنید به تاریخ آمریکایی های آسیایی تبار, شروع با قانون خروج چینی ها در سال 1882 ممنوعیت چینی پس از استفاده از آنها برای ساخت خطوط راه آهن است. این داستان سفید برتری در برخی از سطح در امریکا برای استفاده مردم از رنگ و سپس هنگامی که آنها مفید دیگر شما دور انداختن آنها را اهریمن جلوه دادن و حتی در مورد, آسیایی, آمریکایی, کشتن آنها ؟

بله منظورم این بود که یک چیزی کشف کردم از تماشای بخش هایی از فیلم مستند است. من تا به حال هیچ ایده آمریکایی های آسیایی تبار بودند بدون محاکمه اعدام و که بخشی از تاریخ وجود دارد بیش از حد. جالب آن است. برخی از آنچه مورد بحث در این قسمت من در این است که آنها بحث در مورد L. A. شورش و ارتباط بین جامعه سیاه و سفید در L. A. و کره جامعه شاید حتی در سطح ملی چقدر تجربه است که بسیاری از غیر مردم سیاه و سفید رنگ را تجربه کرده اند.

تبلیغات:

ما تجارب آنها متفاوت از آمریکایی های سیاه و سفید’ اما وجود دارد مقدار زیادی از تشابه است که ما متحد. وجود دارد مقدار زیادی از تشابه در چگونه ما شده ایم تبعیض. آن را با این نسخهها کار به نفع کسانی که با قدرت به ما تقسیم شده است. که یکی از چیزهایی که من پیدا کردم بیشتر تکان دهنده و ناراحت کننده و توانمند می دانم که این مستند در تلاش است تا پل این شکاف. ما نیاز به حمایت از این بزرگتر حرکات.

قطعا من فکر می کنم رفتن در من می دانستم که به اندازه کافی در مورد آن, اما نه تا آنجا که من پس از تماشای آن است. من احساس می کنم نسبتا تحصیل کرده در مورد این چیزها اما من احساس می کنم خیلی بیشتر مجهز به صحبت در مورد این مسائل از من بود قبل از. من فکر می کنم حق با تو راه. تاریخ مردم رنگ در این کشور به عنوان غرفه به عنوان استفاده می شود به عنوان کارگران است. اغلب حتی راه ما استفاده می شود در برابر هر بهره مند نیست هر یک از ما.

بله تجربه گسترده بودن آسیایی آمریکا گسترده است. اگر شما بخواهید در آمریکا به طور متوسط آنها احتمالا در حال رفتن به می گویند, چینی, کره ای, شاید, ویتنامی, اما شما در حال هند و آمریکا و جنوب آسیا نیز هست. وقتی که شما شنیدن در مورد داستان دیگر آمریکایی های آسیایی تبار است وجود دارد یک مخرج مشترک بین تجربه خود و تجربه خود را ؟

تبلیغات:

وجود دارد یک مخرج مشترک با سنتی خانواده ها همه آینده بیش از خانواده های بزرگ و پیدا کردن جوامع است که مشابه هستند. وجود دارد این ایده که ما با هم گروه بندی می شوند اما سرخپوستان در پاکستان, مسلمانان, مسلمانان وجود دارد مقدار زیادی از تنش وجود دارد. شما باید کره ای ها و ژاپنی وجود دارد مقدار زیادی از تنش وجود دارد. که همه نادیده گرفته می شود زمانی که شما به اینجا می آیند چون شما تقریبا فقط باید به هم بچسبند چرا که چه گزینه هایی دارید ؟ آنچه که من در مورد این مستند این است که آن را واقعا پیچیده آنچه آسیایی آمریکایی به این معنی است. بسیاری از مردم را نمی بیند آسیای جنوبی است که در. همچنین. هنگامی که ما فکر می کنم در مورد مدل اقلیت آسیایی, کلیشه, و ما فکر می کنم در مورد خوبی کردن آمریکایی های آسیایی تبار که موفق شد در این کشور است. ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از جنوب شرقی آسیا پناهندگان که تلاش زمانی که آنها به اینجا رسیدیم که تا به حال فوق العاده دشوار است زمان.

کار در کلاس جنوب آسیا مردمی از طبقه کارگر آسیایی آمریکایی . . . این نیست که آنها کار نمی کند اما آنها در حال مبارزه. آنها نمی باید همان دسترسی به آنها را دریافت نمی کند در اینجا در یک cushy ویزا که مجموعه آنها را برای آموزش عالی است. من فکر می کنم که مهم است چرا که کل این بحث از مدل اقلیت و چه مدل اقلیت پیچیده است.

که چنین چیزی وجود ندارد و بسیاری از این مردم چگونه در نهایت به جایی که آنها هستند و چگونه کودکان خود را به عنوان ما می دانیم که تا حد زیادی به کار با چگونه پدر و مادر خود رو در اینجا چه شرایطی پدر و مادر خود آمد و تحت چه سطح آموزش و پرورش پدر و مادر خود باید چه فرصت های در دسترس به آنها. من فکر می کنم اگر ما می خواهیم به اسکواش این مدل اقلیت چیزی که یک بخشی از آن نیز به پیچیده آنچه در آن به معنی آسیایی آمریکایی. ما همه فقط رفتن به Kumon آموزش ریاضی سال جلوتر از هر کس دیگری و به ما برای اولین بار کالج ها.

من فکر می کنم اصطلاح مدل اقلیت. اولین بار من واقعا آن را شنیده بود حدود شش هفت سال پیش. من مصاحبه Soledad اوبراین و او به ارمغان آورد که در اصطلاح ، او گفت: “این اگزوز به مدل اقلیت است.” در آن زمان من آن را درک نمی. در حال حاضر من به طور کامل درک دقیقا آنچه در آن است در مورد. جالب است شما آن را به ارمغان بیاورد. 2 قسمت از این مستند PBS در آمریکایی های آسیایی تبار بود در مورد یک سوال از وفاداری که نفوذ هر جامعه اقلیت در کشور است. اگر شما از مهاجر سهام مهم نیست که چگونه بسیاری از نسل شما بوده ام در اینجا دلیل این که شما قهوه ای پوست. نام خانوادگی من است Obeidallah آن را “خدا” در آن من هستم متولد در نیوجرسی. من از همین زباله “بازگشت به جایی که شما می آیند!” چگونه در امریکا, آیا شما در نهایت پذیرفته می شود ؟

تبلیغات:

منظورم این است که آن را احساس می کند مانند آن را برای یک دهه یا حتی قرن طولانی, متوحش کننده, روند, و شما هرگز کاملا دریافت کنید. من احساس می کنم مانند متوحش کننده, که ما به عنوان آسیای جنوبی و اعراب مسلمان کسی با پوست تیره بود 9/11. که بزرگترین متوحش کننده, روند, که آیا آن را آغاز اخراج سرنشینان این که آیا آن نفرت و خشونت و راه های متعددی است که ما تا به حال برای مقابله با پوست ما یک راه خاص ما موهای صورت بودن یک راه خاص است. همچنین وحدت از آنجا که این بدان معنی است که این بخش— من از یک خانواده هندو اما مهم نبود. هندو و سیک و مسلمان و هیچ یک از آن مهم است. اگر فرض که قرار بود ساخته شود اگر اتصالات ساخته شده بودند بر اساس فقیر تصاویر رسانه ای است که رهبری مردم را به این باور است که به نوعی ما را به حال چیزی برای انجام با آن همه ما در آن ما می اندازد همه در همان وضعیت است.

زیادی وجود دارد که حس شما هرگز کاملا از اینجا. من فکر می کنم که بخشی از این کار چگونه است. آمریکایی های سیاه و سفید دیده می شود به عنوان کمتر و آسیایی و آمریکایی ها دیده می شود که شاید بیشتر قادر به اما هرگز به طور کامل آمریکا. که راه شما را سفید آمریکایی که هر دو متعلق به یک مکان و قادر هستند. آن ما را جدا از آن و از هر یک از دیگر. که راه آن کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی واقعا.

در این مستند وجود دارد این ایده که مردم به اینجا می آیند برای رویای آمریکایی است. که به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. آیا شما فکر می کنم این ایده از رویای آمریکایی است که هنوز هم جذاب برای مهاجران زمانی که آنها نگاه در ایالات متحده آمریکا امروز با یک مرد مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئيس جمهور ؟

من فکر می کنم که منابع منابع هستند. آن را سخت به استدلال می کنند با مقدار قدرت و پول در این کشور است. حتی اگر سخت است دنیا جالب است که پدر و مادر من صحبت کردن در مورد آمدن به اینجا. بسیاری از دوستان خود را در هند بازنشسته در 50s خود را در حالی که آنها مشغول به کار در حداقل یک دهه دیگر اگر یک کمی بیشتر. مردم نمی بینم که بخشی از آن را. منظورم این است که ما بهتر است ؟ این یک استدلال است که می تواند مردم را. شما بهتر داشتن چیزهای بیشتر و دسترسی بیشتر به چیزهای خاص, اما شما نمی توانید به توقف کار ؟ آیا شما بهتر از صرف زمان بیشتری را با خانواده خود و داشتن یک کمی کمتر و برخورد با کمتر از شرایط ایده آل? این یک چیز بسیار سخت به فکر می کنم در ادراک. قطعا من فکر می کنم داشتن توانایی به پول و دلار باید وزن هنگام ترجمه به روپیه ، آنچه که یک زندگی طبقه متوسط است که یک زندگی بسیار خوب در هند برای افرادی که تصمیم به رفتن بیش از. من فکر می کنم که رویای هنوز زنده است اما آن را قطعا به عنوان آگهی.

تبلیغات:

شدند پدر و مادر خود را مهاجران ؟

بله پدر و مادر من. من و برادرم متولد شد در کوئینز. پدر و مادر من هر دو از جنوب هند.

پدر من آمد در اینجا در ’50s, اما زمانی که من فکر می کنم در مورد امریکا امروز من مطمئن هستم که اگر من مسلمان پدر رفته اند به یک کشور که در آن رهبر بود گفت: “من می خواهم کل و تعطیلی کامل مسلمانان از آمدن به این کشور است.” شاید او می توانست به کانادا رفت و رک و پوست کنده یا شاید او را به اروپا رفت سعی کنید برای شروع یک زندگی جدید است. او نمی خواست به زندگی می کنند در کرانه باختری که تحت اشغال. چه در مورد خانواده شما ؟ آیا شما فکر می کنم وجود دارد می تواند هر hesitance امروزه?

اوه بله. منظورم این بستگی دارد که چه وضعیت شما در حال آمدن از اگر همه چیز به اندازه کافی بد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خسته کننده به عنوان او است که شما هنوز در فکر آن امریکا است. آمریکا نشانی از یک کار بزرگ از تبلیغات به دلیل فرهنگ پاپ, فیلم tv, تلویزیون موسیقی, رنگ یک تصویر پر زرق و برق. من فکر می کنم که ایده ما در حال ساخت این سفر برای چه ؟ آیا ما فقط فرستاده حق بازگشت? هیچ ثبات (و COVID خارج از آن) این لزوما بهترین زمان در این کشور هنگامی که شما در برخورد با کسی که مایل به پرتاب مهاجران زیر اتوبوس راه او است.

اجازه دهید بحث در مورد این قسمت که شما واقعا بخش بزرگی از قسمت 5. واقعا معاملات با حداقل بخشی خود را نمایندگی. چرا مهم است برای آمریکایی ها که یک اقلیت که وجود دارد این است که نمایشگاه نمایندگی? هیچ چیز وجود دارد اما منصفانه است.

من فکر می کنم وجود دارد یک خط مستقیم بین مردم چگونه نظر شما و آنها چگونه شما را درمان است. منظور من فقط این پدیده از مردم سیاه و سفید به تصویر کشیده شده به عنوان خشونت به عنوان افرادی که سرقت به عنوان بی سواد. سپس شما باید از مردم در حال عبور از خیابان زمانی که آنها بودند. مردم آنها حتی نمی دانند که انسان آنها هرگز قبل از ملاقات. که می آید از مغز شما برنامه ریزی شده پس از سالها گفت چیز خاصی و دیدن برخی از چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان به معنای واقعی کلمه برنامه نویسی. آنچه در آن است که شما در حال مصرف? Post-9/11 اگر ما تا به حال یک فولر چشم انداز بحث و تنوع قهوه ای مردم در رسانه های جمعی, آیا شما واقعا فکر می کنم مردم قفل شده تا همان راه ؟ آیا شما واقعا فکر می کنید مردم را مورد ضرب و شتم و آزار? من فکر می کنم در مورد رفتن به انگلستان و دیدن سیک ها کار امنیت فرودگاه و چه حقیقی است که برای من بود.

نگاه در سفید آمریکا چهره به عنوان آنها در حال رفتن را از طریق امنیتی که در این کشور قطعا سیک آمریکا است که در حال اجرا در فرودگاه امنیت آنها مورد آزار و اذیت امنیت فرودگاه. به مردم در انگلستان آن را مانند این سیک ها این است که به طور کامل متفاوت است. حتی با مسلمانان به برخی از درجه بیش از حد آن را مانند آنها سابقه طولانی بودن در انگلستان و به اشتراک گذاری داستان های خود را از ما در این کشور است. به نظر من ارتباط بین مردم چگونه می بینید و آنچه را که به شما در همگام است. این که آیا آن قلدری و یا این که آیا آن دهها من فکر می کنم این همه مرتبط است.

شما به ذکر است در این مستند که مارگارت چو شد به شما الهام بخش. او نشان می دهد “همه دختر آمریکایی” شکست مرز. چرا که برای شما مهم است ؟ من مطمئن هستم که شما یک بچه بودند که این آمد.

برای من “همه دختر آمریکایی” نبود لزوما الهام, اما وجود او بود. تماشای او ایستاده به من بود و او را نه سیاه, کون بزرگ سفید, کون, لاتینی, او چیزی نزدیک به تجربه من. داشتن پدر و مادر مهاجر در حال رشد به عنوان اولین نسل او تجربه بسیار متفاوت در حال رشد در سان فرانسیسکو در زمان های مختلف در مقابل من در کوئینز نیویورک. در همان زمان آن را بیشتر از ما بود و بعد فورا رفت واز. از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من می تواند بحث در عموم و تجربیات من معتبر هستند. اگر آنها در حال گوش دادن به او به همین دلیل نمی تواند آنها را به گوش دادن به من ؟ که بزرگ بود.

شما همچنین بحث در مورد رشد و تماشای مردم در اصل brownface بازی سرخپوستان گاهی اوقات بدتر گاهی به شوخی در “مدار کوتاه” برای مثال.

بله فیشر استیونس.

چه آن را مانند در حال رشد مشاهده است ؟

اول از همه من حتی نمی دانند که فیشر استیونس نیست ، من خوشحال بودم که یک مرد هندی کار کردم. که سرد, این بازیگر هندی, اما من هرگز او را دیدم در هر چیز دیگری. در ابتدا این احساس خوب فقط تعداد حتی اگر شما در حال سرگرم کننده ساخته شده است. آن را مانند اگر آنها در حال ساخت سرگرم کننده از ما می دانند که ما وجود داشته باشد. هنگامی که شما در حال استفاده بودن در جدول, تکه های احساس بسیار خوبی مانند تلخه مقدس ما را وادار به غذا خوردن. وجود دارد حق است که شما را به حق باید از بودن در این کشور است. من سزاوار به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری. من سزاوار عادلانه شات از یک نمایشگاه عکاسی آن است که آیا اشتغال یک نمایشگاه در موفقیت یک نمایشگاه نمایندگی. من باید به عنوان دیده می شود برابر است با.

پس از یک در حالی که شما متوجه ما فقط یک شوخی است و ما والدین فقط یک شوخی است. ما به عنوان دیده می شود همان. من در کوئینز نیویورک. من به دنبال در رسانه ها و من شاهد است که اختلاف بین هیچ یک از دوستان و خانواده هیچ کس که به نظر می رسد مانند آنها در تلویزیون. هیچ چیز وجود دارد که به نظر می رسد مانند صفحه اصلی و شما شروع به درک شما در حال پناه. شما شروع به درک آنچه در این کشور فکر می کند شما. که فوق العاده مهم است. آن بزرگ باشد.

خود را تا سال 2017 مستند “مشکل با Apu” در مورد “سیمپسون ها” نشان می دهد که شما را دوست دارم به ارمغان آورد با توجه به این واقعیت است که Hank Azaria بازی Apu و او را نه هندی. در حال رشد, آیا شما از شنیدن زباله کارگردانی شما به خاطر Apu در “سیمپسونها”?

مطمئن شوید که بله. کاملا. برخی از این نمونه قلدری می شود کسی گمان می کنم. گسترش آن گذشته است که به مردم فریاد چیزهایی در خیابان. منظورم آن متوقف شد و پس از 9/11. ما چیزهای مختلف فریاد زد us post-9/11. که در آن نقطه شما می خواهید آن را “با تشکر از شما دوباره” از آنجا که آنها هنوز هم درخواست شما را به عقب می آیند. آنها فقط می خواستم به شما برای ترک پس از 9/11 اتفاق افتاده است.

قطعا آن را تحت تاثیر قرار چگونه مردم مرا درمان, اما آن را نیز تحت تاثیر قرار چگونه شما خودتان را ببینید. هنگامی که شما احساس می کنید مانند جامعه بخشی از شما است فقط یک شوخی است, چگونه می توانم شما افتخار است ؟ اگر شما بسیار آگاه هستند همه از ناگهانی سوپر-آگاهی از چگونه خنده دار پدر و مادر خود را’ لهجه صدا ممکن است به شخص دیگری چرا شما می خواهید که با بیش از? وجود دارد یک حس خجالت در مورد این افراد که قربانی همه چیز را برای شما. که افتضاح است. چرا من باید احساس خجالت افرادی که انجام داده اند چیزی جز حق با من در این کشور ؟ چگونه است که اتفاق می افتد ؟ که اتفاق می افتد چرا که شما از آن ساخته شده به این باور است که شما و جامعه خود را به کمتر از. بیش از فقط مردم جیغ چیز در من و یا تهدید, خشونت, من فکر می کنم آن است که به حداقل رساندن خود که من فکر می کنم باعث آسیب بیشتر.

که چنین روشنگری نقطه. وجود دارد پس از مطالعات انجام شده “نمایش کازبی” نشان داد که تاثیر بر سفید امریکا و دیدن این موفق, سیاه, خانوادگی,, اما, نیز وجود دارد یک تاثیر در امریکا است. دیدن خود را به عنوان نماینده حرفه ای و سالم خانواده چیزی بود که آنها تا به حال دیده نشده روی صفحه. آن را در واقع آنها را متاثر روانی. کیتی کوریک سال پیش گفت: “ما نیاز به یک مسلمان نمایش کازبی” است که در حال حاضر یک ایده خوب نیست. در آن زمان یک ایده عالی است.

ایده aspirational اهداف حق. ایده این است که ممکن است یک جهان که در آن ما فقط همسایه ما پذیرفته شده و که در آن ما موفق هستیم. ما نژادی داستان های حیاتی هستند که به ما فرهنگ ما بسیار مهم است که ما که هستیم اما آن را تعریف نمی کند هر چیزی که ما انجام می دهیم.

آن را بسیار روشن است که شما نمی خود را مستند به “سیمپسون ها” برای جلوگیری از استفاده از Apu.

هیچ.

آنها ساخته شده یک انتخاب برای متوقف کردن. شما را خوشحال در مورد آن ؟

Hank Azaria گفت: او می خواهم جلوگیری از انجام این صدای شخص دیگری امیدوارم جنوب آسیا کند. این مستند به من نیست که در مورد. وقتی که من ساخته شده است این مستند آن بود که سه چهار سال پیش. نشان می دهد در حال حاضر بوده است بیش از 25 سال است. نبود حتی مربوطه راه آن را به حال شده است قبل از. من را نمی تواند مستند وقتی که من 7 بود در غیر این صورت آن شده اند که کمی بیشتر به موقع. آن را به یک داستان است که تا به حال نادیده گرفته شده است و برای چند دهه به شنیدن دیدگاه یک جامعه است که تا به حال شنیده شده است, به خصوص در طول زمان هنگامی که هر کس صحبت کردن در مورد نمایندگی و پیشرفت است. این خنده دار برای دیدن این چیزی است که یک اثر از زمان دیگر و یک کاریکاتور بود که پدربزرگ در. من فکر می کنم آن می تواند جالب به تجزیه و تحلیل که به دلیل “سیمپسون ها” است و نه فقط نشان می دهد این نهاد در این کشور است.

آن بوده است که حدود 30 سال در حال حاضر. من احساس شما را مجبور به شکستن آن را پایین و این هدف است. آن را به یک متفکر گفتگو در مورد نمایندگی و نگاه به چیزی است که یک معامله بزرگ فرهنگی و وزن. آنچه بحث شد بسیار متفاوت بود از آنچه من در نظر گرفته شده چرا که اکثر مردم نمی دیدن این مستند حتی افرادی که مورد نوشت: مستند پایگاه بودند چه آنها نوشت: در دیگر مصاحبه کنم یا در مقالات دیگر به آنها به عنوان خوانده شده. آنها تا به حال در واقع چیزی دیده می شود. به خصوص در کشورهای دیگر که در آن نیست حتی در دسترس مقالات نوشته شده بود. شما شروع به باور این است چگونه clickbait کار می کند و این است که چگونه داستان پخش می شود. آن را یک ایده جدید اما اگر شما نمی بینید آن چه جهنم شما در حال صحبت کردن در مورد ؟

مردم ادعا می کنند من گفت: چیزهایی که من می گویند نیست. “چطور شما نفرت نشان می دهد ؟ شما هرگز دیده می شود نشان می دهد شما نمی دانید که آنچه در آن است در مورد. هر کس یک کلیشه.” به عنوان اگر من آدرس هر یک از کسانی که همه چیز در این فیلم است. آنها نمی بینم این فیلم است. می شود که خسته کننده هنگامی که شما سعی می کنید به یک بحث متفکر و شما در ایجاد یک فیلم است که تلاش می کند برای ایجاد یک متفکر بحث که در حال حاضر چگونه توییتر کار می کند که چگونه اینترنت کار می کند.

این خنده دار است که شما اشاره کردید اگر شما از آن ساخته شده در [سن] 7. جامعه بسیار تکامل یافته از نظر صحبت کردن در مورد تنوع در حال حاضر. بودن احترام در واقع به معنی چیزی است که در حال حاضر. آن را نمی سال پیش که واقعیت در جهان ما زندگی می کردند.

همچنین آن را به یک مقدار متفاوت است. تا آنجا که افرادی که مبارزه برای دهه ها اجازه داده اند ما را به ایجاد قوس الکتریکی است که ما در حال ایجاد بخشی از آن نیز آن را سودآور به شامل جوامع مختلف در حال حاضر. من می دانم که شاید کمی بدبینانه اما ایستاده به شما نشان می دهد استفاده می شود به منظور جلب من مطمئن هستم که مردم از دیدن همه کسانی که نشان می دهد فروش تا به حال تاثیر است. مانند ایست این جامعه می رسم. راسل پیترز است تور و فروش لوله ، آن را فقط مانند “جالب است.” بدون, برای کسانی بود که مدیران شاغل در هالیوود آن را مانند کسانی که مردم باید پول است. آنها به فروش می رسد یک هزار صندلی هر یک از آنها پرداخت 40 دلار است. که به پول ما می تواند داشته باشد. آن را سودآور به برش یک قطعه از جمعیت زیرا آن روز با چهار شبکه که در آن شما در حال تلاش برای گرفتن یک تکه بزرگ از پای بزرگترین امکان پذیر است. بزرگترین ممکن است در حال حاضر فقط یک خرده. اگر شما یک زن و شوهر از جوامع پایین است که خود را بریدن. آن را می سازد هیچ حس بیگانه ما. قطعا من فکر می کنم آن را سودآور به بیگانه تمام جوامع است.

قبل از ما قرار دادن تا ما به عنوان یک انتخابات. در هر انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد سنبله در جرایم ناشی از نفرت. متاسفانه ما دیده ایم جرایم ناشی از نفرت علیه آمریکایی های آسیایی تبار در چند هفته گذشته. آن را ممکن است دریافت ginned تا آنجا که شما تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo somberly گفت: ما فکر می کنم این از یک آزمایشگاه در چین کل COVID-19. هنگامی که شما باید 25 و 35 میلیون آمریکایی از کار وجود دارد یک بیماری همه گیر در رفتن شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ginning تا ترس از آمریکایی های آسیایی تبار چه نگرانی های خود را از رفتن به این انتخابات ؟

این دقیقا همان است که. عمومی قربانی و همچنین ما را ببینید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن riles مردم است. آن را ما در برابر آنها; که او تاکتیک. این به نظر می رسد خیلی خوب است ما مقابل آنها وضعیت را برای او. این مثل این است که ایده آل راه اندازی به مردم برای رفتن به پای صندوق های رای و یا به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای به نفع او چرا که اگر ما را نمی, چه اتفاقی برای ما از لحاظ اقتصادی چون چین ؟ من معنی آن را نیز قابل توجه به دلیل این ایده که دولت چین می خواهید برای از بین بردن جمعیت در کشورهای دیگر . . . همه چیز در چین ساخته شده است. اگر شما لازم نیست که مردم را به خرید محصولات آنها از دست دادن پول. من همیشه در بر داشت که واقعا عجیب و غریب است. چرا شما از بین بردن پایه مشتری خود را که بقیه جهان است ؟

آخرین چیزی که شما را خوش بینانه نگاه کردن به امریکا رفتن به جلو با یا بدون تهمت? به خصوص در شرایط ایده از مهاجران و مهاجر داستان گفت از امروز و رفتن به جلو.

من خوشبین هستم. من خوشبین هستم چرا که من فکر می کنم ما باید از این ابزار برای ایجاد داستان خود را به تصویر می کشد ما داستان خود را برای ما ایجاد هنر خود. در نظر است که من قطعا خوش بینانه است. همچنین من خوشبین هستم وقتی می بینم افراد جوان مثل گرتا Thunberg این پارک بچه ها و از آن در می رود تعدادی از افراد جوان که در حال افزایش و واقعا قرار دادن ته خود را در خط برای ایجاد تغییر بیش از هر نسل دیگر من می توانم به یاد داشته باشید.

این ایده از 11 – و 12-ساله, 14 ساله, این بچه ها که پله تا که زرنگ و دانا هستند که می خواهند به ایجاد تغییر است. زمانی که من دیدن AOC برنی ساندرز و لیز وارن انتخابات اجرا می شود حتی اگر در پایان آنها stomped من دیدن وجود دارد بسیاری از افراد جوان رای دادن به آنها. وجود دارد بسیاری از مردم از رنگ رای دادن به آنها. من که امیدوار. این ایده که ما حتی صحبت کردن در مورد سوسیالیسم و سوسیالیسم دموکراتیک ایده از آنچه عادلانه است. در انتخابات قبلی این بود که حتی نمی ممکن است. این ایده حتی آوردن مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی جهانی حتی بهتر با سیستم حتی در عالم امکان. که همه به من امید میده. من فقط امیدواریم که که ما دان ‘ تی اجرا خارج از زمان. که من نگران از آنجا که محیط زیست چیزی است که وجود دارد یک کلاه. ما فقط نمی دانم آنچه در آن است.

“آمریکایی های آسیایی تبار” پخش دوشنبه و سهشنبه, مارس 11 & 12 در 8 p. m. در PBS.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>