دانشگاه هاروارد مناسب است برای نگه داشتن شارژ کامل شهریه


Riverside view of Harvard campus
دانشگاه هاروارد گفت: این امر در ادامه دانش آموزان شارژ کامل شهریه این سقوط.
Maddie مایر/گتی ایماژ

دانشگاه هاروارد دریافت یک معامله خوب از آنلاین مقاومت روز دوشنبه اعلام کرد که آن را شارژ کامل شهریه این سقوط در حالی که تنها اجازه می دهد 40 درصد از دانش آموزان به دانشگاه و آموزش تمام دوره های آنلاین. نگه داشتن دانش آموزان از بسته بندی به سالن سخنرانی ممکن است کاملا صدای بهداشت عمومی تصمیم اما شارژ آنها $49,653 برای تماشای سخنرانی در یک لپ تاپ مانند صدا واضح rip-off به بسیاری از. کمدین, روزنامه نگاران, tech مدیران محافظه کار سر صحبت و دیگر همه فن حریف توییتر افراد شوخ طبع در زمان تبدیل بسیار عظیم در زرشکی پینیاتا. واقعا همه رفتن.

این نوع از incredulousness کاملا قابل فهم روده واکنش به ایده ساخت دانشجویان پرداخت حدود $50 ، 000 امتیاز از نیمه تماشای سخنرانی در نور درخشان از لپ تاپ خود را. اما در پایان دانشگاه هاروارد است که احتمالا ساخت انتخاب صحیح. بله این مدرسه دارای بیش از اندازه کافی منابع مالی برای تخفیف شهریه در این سال اگر آن را می خواستم. اما انجام این کار بیشتر به نفع خود ثروتمند دانشجویان دوره لیسانس و آن را مجموعه ای بد عمومی سابقه—به طور بالقوه تحت فشار مدارس که واقعا نمی توانیم به کاهش قیمت های خود را به انجام همان. با ساخت خود نگاه پوچ و ادم خسیس و لئیم-مانند دانشگاه هاروارد است و به بقیه بالاتر ed کمی بیشتر اتاق تنفس.

نکته کلیدی برای حفظ در ذهن است که دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد در حال احتمالا صرفه جویی در مقدار اگر هر گونه پول با حرکت دوره های خود را بر روی اینترنت. در تئوری آموزش آنلاین می تواند کمک به مدارس کاهش هزینه ها در چند روش مختلف: با ساخت دانش آموزان مشاهده و ضبط سخنرانی و کامل به طور خودکار نمره تکالیف (یا در برخی موارد استفاده از “په درجه بندی سیستم”) و اجازه می دهد بیشتر دانشجویان دوره لیسانس برای ثبت نام آنجا را بدون نیاز به نگرانی در مورد تعداد صندلی در کلاس های درس. این ایده ها زیر بنای دوره های آنلاین باز گسترده و یا MOOCs که تبدیل به یک مد زودگذر حدود یک دهه پیش اما واقعا هرگز موفق به خاموش مانند بسیاری از علاقه مندان به تکنولوژی امیدوار بود.

اما کالج ها مانند دانشگاه هاروارد انجام نمی دهد و کسانی که همه چیز. آنها عمدتا با قرار دادن دوره های مشابه با همان تعداد از دانش آموزان در زوم که—صرف نظر از آنچه شما ممکن است فکر می کنم در مورد کیفیت تجربه خیلی خیلی هزینه همان داشتن کلاس دیدار در اتاق 242 از هنر و علوم ساختمان از آنجا که دولت هنوز هم می پردازد و همین کار را برای مربیان ، (شاید آنها صرفه جویی چند دلار در خدمات پس هیچ کس روشن کردن چراغ و گرما در سالن سخنرانی.) اعطای زمان بیشتر مدارس احتمالا می تواند شروع به ساخت پیشرفته تر دوره های آنلاین است که آیا عملکرد جدی بازده اما ما وجود دارد در این نقطه است.

در حالی که کالج ها واقعا صرفه جویی در پول با رفتن “به طور کامل آنلاین” آنها در حال از دست دادن درآمد حاصل از خدمات کمکی تبدیل شده اند که مهم تر به امور مالی خود را در سال های اخیر است. دانش آموزان کمتر پرداخت اتاق و هیئت مدیره در سالن های غذاخوری و یا پرداخت پارکینگ یا هزینه های بدنسازی است که بخشی از دلیل پیوند آژانس های رتبه بندی شده اند تجدید نظر در چشم انداز خود را برای بالاتر اد در طول دوره از این بحران است. آنها هنوز هم مجبور به پرداخت سایر هزینه های ثابت مانند مدیر حقوق (و یا شما می دانید توسل به اخراج). ترکیب که با کاهش بودجه که قرار است دولت برای دانشگاه ها و کالج ها از نوع مالی مواجه آرماگدون در حال حاضر. برخی از مدارس در حال ارائه تخفیف شهریه. ولی ، این آخرین چیزی است که بسیاری از آنها را می خواهید به انجام در حال حاضر است.

من می دانم آنچه شما فکر: دانشگاه هاروارد است گه غنی است. آن را به یک $41 میلیارد وقف. شاید دولت ایالات متحده است که در مواجهه با فاجعه مالی و نیاز به فشار هر قطره از شهریه درآمد حاصل از آن می توانید از آن دانشجویان دوره لیسانس اما مطمئنا بزرگترین صندوق های تامینی با دانشگاه متصل می تواند صرف درآمد فقط این یک بار.

و مطمئن شوید که در تئوری دانشگاه هاروارد می تواند. اما این بدان معنا نیست که آن را باید. نگه داشتن در ذهن است که دانشگاه هاروارد در حال حاضر ارائه می دهد برخی از کمک های مالی سخاوتمندانه ترین بسته در کشور: دانشجویان دوره لیسانس که خانواده کسب در زیر $65,000 هیچ چیز پرداخت در حالی که کسانی که در ساخت بین $65,000 و $150,000 تنها پرداخت 10 درصد از درآمد خود را. حتی خانواده های ثروتمند هنوز هم می توانید برخی از کمک های قابل توجهی. بنابراین در دانشگاه هاروارد تنها شارژ کامل قیمت ها به دانش آموزانی که خانواده ها را به خوبی به شش رقمی است.

دوم آن قابل بحث که آیا دانشجویان دانشگاه هاروارد در واقع فریب خورده شدن از پول خود را. بله از راه دور آموزش کشیدن—من شخصا آغاز شده و ترک بسیاری از MOOC—ولی در نهایت سود اصلی از آیوی لیگ آموزش و پرورش نیست واقعا کلاس های فوق العاده به عنوان برخی از آنها ممکن است. مدارس مانند دانشگاه هاروارد, دانشگاه استنفورد, دانشگاه ییل و پرینستون به عنوان چهار سال شبکه های رویدادها و برون سپاری بخش منابع انسانی برای شرکت در امور فن آوری و رسانه ها. هزینه یک ترم یا حتی یک سال تمام دور از محوطه دانشگاه (فقط دانشجویان سال اول, سالمندان و دانش آموزان که اصلا منابع برای یادگیری از خانه خواهد بود و مجاز) را در حال رفتن به تغییر اساسی که در دراز مدت ارزش. اگر من یک پدر و مادر ممکن است من را تشویق بچه من را به یک سال فاصله و یا در نظر گرفتن مرخصی برای پاییز (هر دو هنوز هم گزینه) اما روشن نیست کسی در حال هدر رفتن پول نقد خود را با ورود به کمبریج زوم U در ماه سپتامبر به دلیل آنها می خواهند برای تکمیل تحصیلات خود را در عرض چهار سال است.

اما نکته اصلی در حمایت از دانشگاه هاروارد تصمیم است که واقعا در مورد دانشگاه هاروارد در همه—آن را در مورد بقیه آموزش عالی است. تصمیمات اتخاذ شده در کمبریج تمایل به اثرات موج دار شدن. اگر دانشگاه هاروارد بودند به چشم پوشیدن از آن شهریه به طور کامل در این سال یا بیشتر شدت تخفیف آن را حتی برای کودکان و نوجوانان غنی این امر ارسال یک پیام است که آموزش آنلاین است که به سادگی ارزش برای پرداخت در حال حاضر این آخرین چیزی است که دانشگاه می خواهد به برقراری ارتباط در یک لحظه زمانی که بسیاری از کمتر از مدارس معتبر هستند رو به یک مالی حساب. آن را نیز ایجاد فشار برای مدارس دیگر با کمتر منابع مالی به دنبال کت و شلوار. حدس من این است که بیشتر از امریکا خواهد درک کند که فقط به خاطر دانشگاه هاروارد می توانید استطاعت به قیمت های پایین تر نمی به معنای کالج ها می توانید همان را انجام دهید. اما با نگه داشتن خط خود را در آن شهریه دانشگاه هاروارد است و احتمالا ساخت آن را همیشه کمی ساده تر برای مدارس عمومی رو واقعی بودجه فشار برای انجام همان.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>