Harvey Weinstein اولین بار است که عمده شکل گرفته شده توسط #MeToo به محکوم

Harvey Weinstein را حکم است و برای اولین بار با مشخصات بالا من بیش از حد آزمایشی است.

در اکتبر سال 2017, نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شده خود نقطه عطفی مقالات متهم هالیوود تولید و آزار و اذیت جنسی, حمله و تجاوز به عنف و راه اندازی من بیش از حد جنبش به اوردرایو. و روز دوشنبه یک هیئت منصفه در بر داشت Weinstein به جرم تجاوز به عنف در درجه سوم و یک جنایتکار عمل جنسی در درجه اول. او در بر داشت و نه گناه از درجه اول تجاوز به عنف و دو اتهام درنده تجاوز جنسی و جدی تر از پنج اتهامات او مواجه شده است.

و با این حکم Harvey Weinstein تبدیل شده است و برای اولین بار از مشخصات بالا در مردان متهم به سوء رفتار جنسی از اکتبر سال 2017 به صورت واقعی عواقب قانونی برای اقدامات خود را.

دیگر مشخصات بالا در مردان محکوم شده اند از جنایات جنسی پس از سال 2017 مانند بیل کازبی و لری Nassar. اما هر دو کازبی و Nassar بودند به اتهام جنایات خود را به خوبی قبل از من بیش از حد جنبش ویروسی رفت. دادند و برای اولین بار از مشخصات بالا در مردانی که متهم شد, بررسی شارژ و سعی تمام در جهان ایجاد شده توسط من بیش از حد جنبش یک جنبش است که به آن قابل رویت ترین فاز چون از Weinstein است.

این واقعیت است که ارزش به خاطر سپردن و تکرار. از آنجایی که من بیش از حد جنبش گالوانیزه در اکتبر سال 2017 و زنان شروع به کار برای غلبه بر این ننگ از صحبت کردن در مورد خشونت جنسی جنبش مواجه شده است و عمیقی میکند. منتقد پس از منتقد اعلام کرده است من بیش از حد خطرناک است و نام آن را به به پایان رسیده است. در عین حال برای همه wringing دست در مورد اینکه آیا من بیش از حد, بیش از حد رفته برای همه, بحث در مورد چگونه مردان روبرو هستند جادوگر شکار و اوباش لینچ و زندگی مردم در حال از بین برد برای همه است که: 35 ماه بعد از من بیش از حد, حرکت, رفت, ویروسی, Harvey Weinstein است که هنوز هم برای اولین بار با مشخصات بالا به طور قانونی برای مجازات اقدامات خود را به عنوان یک نتیجه از آن جنبش.

و نبود او حتی مجرم در تمام هزینه.

اولین مقالات در مورد Harvey Weinstein کاهش یافته است در ماه اکتبر سال 2017, و آنها به دنبال به سرعت توسط مقالات بیشتر در مورد مردان بیشتر. ناگهان از آن غیر ممکن است برای یک هفته و یا حتی روز به رفتن بدون یکی دیگر از داستان شکستن در آن یکی دیگر از قدرتمند مرد متهم به سوء رفتار جنسی. این بود که اگر کسی تا به حال jostled یک خط از دومینو و در حال حاضر ما مشغول تماشای همه آنها را سرنگون و در زمان واقعی است.

اتهامات علیه Weinstein شکست در اکتبر 5. اتهامات علیه مناجات معروف دیگر مردان به دنبال: Nelly در 7 اکتبر. کوین اسپیسی در 29 اکتبر. Ed Westwick در نوامبر 7, Louis C. K. در نوامبر 9, چارلی رز در نوامبر 20, Mario Batali در دسامبر 11. تا پایان سال 2018 وجود دارد خواهد بود در مجموع 262.

فرد پس از فرد بود گفت: “من بیش از حد” و به نظر می رسید به عنوان اینکه جهان بود و در واقع برای یک بار گوش دادن. به نظر می رسید به عنوان اینکه این اتهامات ممکن است واقعا مهم است که آنها ممکن است مهم در این راه است که اتهامات علیه مردان قدرتمند که صدمه دیده اند اغلب زنان نیست.

در طول تاریخ ما به عنوان یک فرهنگ انجام نمی بسیار ثروتمند و مشهور و قدرتمند ترین مردان جهان که زنان می گویند که کسانی که مردان باید آنها صدمه دیده است. ما آنها را به اسکار و یک کرسی در دیوان عالی کشور و در کاخ سفید و تماس با ما شاکیان خود را دروغگو و یا هیستریک و یا غیر قابل اعتماد است. درمان مردان و قدرت خود را به عنوان مقدس و زنان و درد خود را به عنوان یک بار مصرف است.

اما پس از Weinstein اتهامات در ماه اکتبر سال 2017 جهان واکنش نشان داد و با خشم مجذوب شوک و آن شروع به احساس به عنوان اینکه چیزی ممکن است در نهایت در حال تغییر است.

این نهاد که مقر این مردان قدرت شروع به درمان آنها را به عنوان بدهی و نه دارایی. Weinstein خود را از دست داده شرکت. کوین اسپیسی بود لگد کردن خانه از کارت. گسترده انتشار Louis C. K. فیلم لغو شد و او از دست تلویزیون خود را نشان می دهد.

هیچ یک از آن به عنوان یک مجازات در هر se — این مردان بودند همه هنوز هم غنی و هنوز هم تا به حال آزادی برای لذت بردن از ثروت عظیم — اما آن را احساس به عنوان اینکه مردم حداقل در ابتدا به اتهام سوء رفتار جنسی به طور جدی. این احساس به عنوان اینکه ما شروع به فکر می کنم در مورد زنان درد به عنوان به عنوان در خور توجه به عنوان مردان قدرت.

اما در زمان 2018 نورد در اطراف واکنش در حال حاضر آغاز شده است. من بیش از حد مردم شروع به زمزمه در حال حاضر رفته بیش از حد است. بعد از همه: مردان بودند دست دادن شغل خود.

“در آب و هوای فعلی ما به متهم است به دادگاه” نوشته دافنه Merkin آینه در نیویورک تایمز در ژانویه 5, با استناد به این واقعیت است که گریسون کیلر جاناتان شوارتز, Ryan Lizza و سن. Al Franken تا به حال همه شغل خود را از دست پس از متهم به آزار و اذیت و بررسی توسط کارفرمایان خود را. (فرانکن بود مورد بررسی است اما او به طور داوطلبانه استعفا داد و پس از هشت زنان متهم او را از آزار و اذیت.) “روند هیچ کجا یافت می شود,” Merkin به این نتیجه رسیدند.

“مردم اجازه داده می شود به خدمت خود زمان و حرکت در زندگی خود را ایم” مایکل چه در ماه اوت سال 2018 پس از Louis C. K. ساخته شده تعجب عملکرد در شهر نیویورک کمدی انبار کمتر از یک سال پس از او اعتراف کرد به اذیت و آزار جنسی زنان است.

“وجود دارد تعداد کمی از مردم که رفته اند را از طریق آنچه که آنها از دست دادن همه چیز را در یک روز” Norm Macdonald گفت: C. K. و Roseanne Barr در سپتامبر سال 2018 است. (Barr از دست او کار بر روی یک سری از نژادپرستانه توییتهایی.) “البته مردم خواهد رفت ‘آنچه در مورد قربانیان؟'” مک دونالد ادامه داد. “اما شما می دانید چه ؟ قربانیان نیست برای رفتن از طریق آن است.”

Harvey Weinstein که من بیش از حد backlashers تقریبا جهانی اجازه داده شد قطعا یک هیولا. او اصل مقاله نوع هدف است که آن را مشروع برای من بیش از حد جنبش پس از رفتن — یکی از “این واقعا شنیع انواع” به عنوان Merkin آن قرار داده است. اما آنها نشان می دهد که مردان دیگر که هدف قرار گرفته بودند تحت درمان ناعادلانه.

Weinstein شد یک گوسفند قربانی برای مردسالاری که توافق همه رفته بود فراتر از رنگ پریده است. اما به دلیل Weinstein بود غیر قابل قبول برخی از backlashers استدلال مطمئنا هر کسی که سوء رفتار بود نه خیلی بد را باید ببخشند.

در اکتبر سال 2018 یک NPR نظرسنجی یافت که 40 درصد از آمریکایی ها بر این باور من بیش از حد رفته بود بیش از حد.

در اینجا چیزی است: آنچه که اتفاق افتاده به خاطر من بیش از حد بود که یک دسته از مردان قدرتمند متهم به انجام چیزهای وحشتناک است. برخی از این مردان مورد بررسی قرار گرفت. برخی از این مردان که مورد بررسی قرار گرفت شغل خود را از دست. بسیاری از مردان بودند که متهم منفور شد, اگر چه اغلب سپاه از طرفداران وفادار ماند. و برخی از دیگر متهم مردان رئيس جمهور باقی مانده و یا نصب شده بر روی دیوان عالی کشور است.

کسانی که عواقب شد. که یک جنبش که رفته بود “بیش از حد است.”

و با وجود استفاده مکرر از شبه قانونی از زبان منتقدان از من بیش از حد فرسایش بیش از “روند” این استدلال که متهم مردان بود “وقت خود را در خدمت” با صرف چند ماه انجام نشده در معروف کمدی کلاب — هیچ یک از مشخصات بالا از من بیش از حد جنبش تا به حال با آن روبرو واقعی عواقب قانونی. تا زمانی که Harvey Weinstein شد گناهکار سوم-درجه تجاوز به عنف و زنا عمل مجرمانه.

Harvey Weinstein مواجه است حداقل پنج سال زندان و حداکثر 25. او نیز به اتهام چهار فقره تجاوز جنسی در لس آنجلس جایی که او به زودی به صورت آزمایشی. اما او تبرئه سه نفر از اتهامات عنوان شده علیه او مواجه شده در ایالت نیویورک و کسانی که تبرئه مهم است.

چه ساخته شده Harvey Weinstein مورد تکان دهنده برای شروع بود قریب به اتفاق حجم شاکیان به بیش از 100 زن که جلو آمد به می گویند که Weinstein مورد آزار و اذیت و یا حمله و یا تجاوز آنها ظاهرا غیر قابل انکار الگوی باطل درنده خشونت که دهه میرسد. از نظر قانونی که مرتب سازی بر اساس الگوی توضیح داده شده است به عنوان درنده تجاوز جنسی و طول Weinstein را محاکمه دادستان تلاش برای اثبات یک الگوی موجود در قسمت تماس با در Annabella Sciorra به شهادت به عنوان یک شاهد.

Sciorra می گوید که Weinstein raped او در 1990s به طوری که اساسنامه محدودیت های اجرا شده در خود را ادعا می کنند. اما دادستان امیدوار شهادت او همراه پنج زن دیگر که شهادت در مورد چگونه Weinstein درمان آنها خواهد ثابت کند به داوران که Weinstein یک الگوی از آزار و تجاوز به زنان است.

“او در زمان دست من قرار داده و آنها را بر سر من را به نگه داشتن آنها پشت” Sciorra گفت: در ایستاده خیره به طور مستقیم در هیئت داوران به عنوان او دست خود را بر سر او و قفل مچ دست او. “سپس او رو در بالا از من و من تجاوز می کرد.”

اما داوران که طلبه Sciorra شهادت نزدیک بیش از یک آخر هفته از شور و مشورت به نظر می رسید قادر به تصمیم می گیرید که شهادت او صادق بود فراتر از شک معقول. در عوض منصفه تبرئه Weinstein در دو فقره درنده تجاوز جنسی.

حتی Harvey Weinstein هیولا از من بیش از حد جنبش یک مرد که تقریبا هر کس موافق است که واقعا یک درنده — حتی او را نمی خواهد چهره عواقب حقوقی برای همه جنایات که او متهم شده است.

در خود نیویورک حکم آن مشخص نیست که آیا هر یک از صدها نفر از مردان دیگر متهم به صدمه زدن به زنان در پی من بیش از حد جنبش همیشه خواهد بود در تمام و یا اینکه بازماندگان از اقدامات خود تا کنون را ببینید عدالت است.

عظیم فرهنگی تغییر است که به نظر می رسید که در نهایت در اکتبر سال 2017 در حال حاضر به نظر می رسد fuzzy نامشخص است. روشن نیست که آیا هر چیزی که واقعا تغییر در ما خراب و خطرناک سیستم و یا اگر شده است وجود دارد تغییر, که آیا آن را همیشه می تواند تفاوت معنی دار. چرا که اگر ما نمی توانیم حتی معتقدند که Harvey Weinstein بود گناه از همه چیز او متهم شد و سپس من از خدا که ما همیشه قادر به پیدا کردن گناه?

سوال این است که آیا من بیش از حد, بیش از حد رفته. سوال این است که آیا آن خواهد بود قادر به رفتن به اندازه کافی دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>