Harvey Weinstein گزارش آزمایش مثبت برای Covid-19 به عنوان ویروس در نیویورک زندان


Harvey Weinstein arrives at the Manhattan Criminal Court, on February 24, 2020 in New York City.

Harvey Weinstein می رسد در منهتن دادگاه جنایی در 24 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است.

TIMOTHY A. کلاری/گتی ایماژ

خوار فیلم مغول Harvey Weinstein دارای آزمایش مثبت برای covid-19 دولت مقامات زندان گفته نیاگارا روزنامه در روز یکشنبه. 68 سال است که در خدمت به 23 سال حبس برای تجاوز و حمله جنسی, در حال حاضر گزارش شده است جدا شده در Wende Correctional Facility در Alden, فقط در خارج از بوفالو. او یکی از دو زندانی در تاسیسات که مورد آزمایش مثبت و تشخیص خود می آید که مقامات هشدار می دهند که با افزایش تعداد شهر نیویورک زندانیان که در همان موقعیت. Weinstein سخنگوی یکی از وکلای خود در زندان مشاور تمام گفت تنوع آنها نمی تواند تایید این خبر.

مقامات که صحبت کردیم به این روزنامه گفت: آنها معتقد بودند Weinstein شد و در حال حاضر حامل ویروس زمانی که او وارد زندان های کشور سیستم از Rikers Island در شهر نیویورک در روز شنبه ، او برنامه ریزی شده بود به باقی می ماند در Wende زمانی که هشت هفته به عنوان مقامات نمیفهمد که در آن بهترین خواهد بود به او ارسال. در طول محاکمه Weinstein جایگزین وقت خود را بین Rikers و یک بیمارستان به دلیل فشار خون بالا است.

اخبار Weinstein را تشخیص می آید به عنوان حداقل 38 نفر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus داخل شهر نیویورک برگزار شود. ژاکلین شرمن موقت مرجعیت شهر نیویورک مدیره از اصلاح با ارسال نامه ای به وزارت امور خارجه و مسئولان شهرستان در روز شنبه جزئیات که 21 زندانیان, 12 بخش از اصلاحات کارکنان و پنج مرکزی خدمات بهداشتی و درمانی کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که اضافی 58 در حال نظارت. مقامات بوده است, هشدار برای هفته ها در مورد پتانسیل فاجعه اگر covid-19 شروع به گسترش در سراسر کشور ،

برخی در نیویورک خواستار شده است برای مقامات به افرادی که به ویژه آسیب پذیر به covid-19 از جمله سالمندان است. عمومی مدافعان باید گفت همه زندانیان با از قبل موجود شرایط پزشکی کسانی که بیش از 50 و هر زندانی برای نقض آزادی مشروط باید منتشر شود. “این یک بمب ساعتی” گفت: جاستین متاهل, مدیر اجرایی برانکس مدافعان. افسران نیز خواستار تعلیق همه اما ضروری نقل و انتقال زندانیان از تسهیلات خود را به دیگری. “هیچ بهتر وجود دارد زمین پرورش برای این ویروس از یک محیط بسته مانند یک مرکز تادیبی” گفت: Michael قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن (NYSCOPBA).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>