Harvey Weinstein بازماندگان اعطا 19 میلیون دلار حل و فصل

این Harvey Weinstein بازماندگان که تجربه سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت در حال حاضر محکوم متجاوز شده اند اعطا $18.875 میلیون دلار حل و فصل به عنوان بخشی از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام با کمک دادستان کل نیویورک.

پرداخت که هنوز هم در انتظار تایید توسط ورشکستگی و منطقه دادگاه حل و فصل خواهد شد دو جداگانه پرونده های حقوقی یک در برابر Weinstein, باب Weinstein and The Weinstein Company بود که در زمینه Feb. 2018 توسط دفتر دادستان کل و یک جداگانه Nov. 2017 دعوی در دادگاه اقدام کلاس آورده به نمایندگی از گروهی از زنان که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم سابق فیلم مغول.

تبلیغات:

حل و فصل می آید به عنوان Weinstein خدمت است او 23 سال حبس خود در نیویورک, زندان, سه ماه پس از او محکوم و مجرم توسط یک هیئت منصفه برای تجاوز جنسی از میریام هیلی سابق “Project Runway” دستیار تولید و تجاوز به عنف در درجه سوم از سابق بازیگر, جسیکا مان.

ادامه مطلب انواع: SAG-AFTRA رهبران تایید ارسال جانشین مقابله به اعضا برای تصویب

هیچ یک از شاکیان از جمله در حل و فصل شد و بخشی از Weinstein نیویورک دادگاه جنایی نشان از گسترده قدر Weinstein سوء استفاده. تنها شش تن از زنان قادر به اداي شهادت در نیویورک محاکمه اما بیش از 100 زن را متهم به Weinstein از آزار و اذیت جنسی, حمله و تجاوز به عنف. Louisette Geiss, Sarah Ann توماس ملیسا تامپسون, Melissa Sagemiller, Nannette مه کاترین کندال کیتلین Dulany, لاریسا گومز و جیل سازمان حفاظت محیط زیست در حال شاکیان نام برد.

تبلیغات:

باید پرداخت تایید شده توسط دادگاه حل و فصل خواهد شد ایجاد یک قربانیان صندوق اجازه می دهد تمام زنانی که مورد آزار قرار گرفته بودند توسط Weinstein تحت شرایط خاص به ادعای خسارت محرمانه.

“Harvey Weinstein and The Weinstein Company شکست خورده کارمندان زن خود را. بعد از این همه آزار و اذیت و تهدید و تبعیض این بازماندگان در نهایت دریافت برخی از عدالت” گفت: دادستان کل Letitia جیمز. “برای بیش از دو سال است مبارزه خستگی ناپذیر در دستیابی به عدالت برای زنان که زندگی شد طرح میتوانست توسط Harvey Weinstein. این توافق یک پیروزی برای هر زن است که تجربه آزار و اذیت جنسی, تبعیض و ارعاب یا اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرما. من از زنانی که جلو آمد برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با دفتر من. من خواهد شد برای همیشه لطفا برای حمل داستان های خود را در قلب من و هرگز متوقف به مبارزه برای حق هر فرد تنها قادر به کار آزار و اذیت است.”

دفتر دادستان کل نیویورک در حال ثبت 38-صفحه شکایت در فوریه. 2018 شد که از چهار ماه کاوشگر که دقیق فرهنگ خصمانه محیط کار و ارعاب در The Weinstein Company. این شرکت متهم به نقض تبعیض جنسیتی قوانین با طرح دعوی در دادگاه بیان کرد که آن را “بارها و بارها و مداوم تحت درمان کارکنان زن و کمتر از کارمندان مرد از طریق جنسیتی خصمانه محل کار آزار و اذیت بجای آزار و اذیت و تبعیض است.”

تبلیغات:

نوامبر. 2017 پرونده های مدنی منجر شد توسط FeganScott LLP و Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP که ادعا Weinstein بود serial جنسی harasser و بدرفتار. طرح دعوی در دادگاه نیز به نام شرکت های مختلف و مدیران با آنها Weinstein وابسته شد برای عدم توقف یا جلوگیری از اقدامات او که در نقض قوانین فدرال و ایالتی.

ادامه مطلب انواع: WGA و استودیو حرکت و نزدیک به معامله پس از شب طولانی از مذاکرات

تبلیغات:

Dulany بود که حمله Weinstein در جشنواره فیلم کن در سال 1996 تبدیل به یک صدای پیشرو در میان سکوت شکن یک گروه از زنانی که جلو آمده و با اتهامات علیه Weinstein به صحبت کردن در برابر سیستم های قدرت قادر می سازد که رفتار توهین آمیز.

“زمانی که من جلو آمد و من داستان در مورد حمله به, من می دانستم که وجود دارد نمی تواند در یک مسیر مستقیم به عدالت” Dulany در بیانیه ای گفت. “هاروی اجتناب پاسخگویی برای دهه اعمال نفوذ قدرت خود را برای مخفی کردن در پشت یک web of deceit و من مصمم به عضویت در این کلاس اقدام برای اطمینان از تغییر معنی دار برای همه بازماندگان. من افتخار می کنم که این راه حل کمک خواهد کرد که بسیاری از زنانی که دیر شده برای عدالت و تسکین است.”

“من پا تا علنا چون من نمی تواند اجازه دهد Harvey Weinstein به انکار حقیقت و ادامه سوء استفاده از زنان گفت:” Geiss, یکی از شاکیان که ملاقات دادند در جشنواره فیلم ساندنس در سال 2008 که در آن او مدعی او اي در مقابل او را در حالی که مهار او را در یک محل جدا. “یک پرونده جنایی بود روی میز برای بسیاری از ما, اما ما می خواستیم یک ایستاده است.”

تبلیغات:

در بیانیه منتشر شده توسط نیویورک لوی سارنوالی Geiss صحبت در مورد “دنباله از تروما” Weinstein چپ برای زنان با آرمان های حرفه ای و رویاهای بودند که خرد شده توسط سابق فیلم مغول. او گفت: ساختمان بازماندگان’ صندوق آسان نیست اما از اهمیت زیادی برخوردار است. “این مهم عمل همبستگی ما مجاز به استفاده از صدای جمعی برای کمک به کسانی که تا به حال بوده است, سکوت و به بازگشت به بسیاری از بازماندگان که مشاغل خود را از دست داده و بیشتر. هیچ مقدار از پول است که می تواند برای این بی عدالتی اما من بسیار افتخار از آنچه ما انجام داده ایم امروز.”

Weinstein هنوز در انتظار محاکمه در لس آنجلس که در آن او تا به 32 سال زندان برای پنج اتهامات اگر چه روند استرداد شده است به تعویق افتاد, با توجه به تاثیر coronavirus در دادگاه پردازش کاغذ بازی.

ادامه مطلب انواع: نیوزیلند تزریق 48 میلیون دلار برای صفحه نمایش بهبود صنعت

تبلیغات:

ماه گذشته Weinstein بود ضربه با طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که او مورد تجاوز چهار اضافی زنان یکی از آنها بود که فقط 17 سال ،

در پاسخ به پیشنهاد حل و فصل وکلای داگلاس Wigdor و کوین Mintzer منتشر شد بیانیه ای در محکومیت حل و فصل به عنوان یک “کامل sellout” از زنان که می خواهند Weinstein برگزار می شود مسئول اعمال خود است. وکلای نمایندگی Tarale وولف که شهادت در نیویورک محاکمه; Weinstein سابق دستیاران Rowena Chiu و موبایل و کامپیوتر پرکینز که به تازگی صحبت کرد و به انواع مختلفی در مورد خطرات ناشی از NDAs; و شاکیان Wedil David; Dominique Huett; و کون Sokola که شکایت Weinstein برای حمله به زمانی که او 16 ساله.

“پیشنهادی برای حل و فصل کامل sellout از Weinstein بازماندگان و ما تعجب است که دادستان کل می تواند به نوعی به رخ کشیدن در مورد یک پیشنهاد است که نتواند در بسیاری از سطوح مختلف” Wigdor و Mintzer در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما غبطه خوردن نیست هر بازمانده که واقعا می خواهد برای شرکت در این معامله به عنوان ما درک می کنیم توافقنامه پیشنهادی آن است که عمیقا ناعادلانه برای بسیاری از دلایل. اول Harvey Weinstein می پذیرد و هیچ مسئولیت برای اقدامات خود را. دوم, Harvey Weinstein نیست پرداخت هر گونه پول به سمت حل و فصل در حال حاضر با وجود داشتن مجرم در منهتن دادگاه جنایی. سوم مدیر متهمان که ما ادعا تا به حال دانش Weinstein رفتار خواهد شد دریافت میلیون ها دلار برای بازپرداخت هزینه های دفاعی خود را. چهارم اگر این حل و فصل شد و تایید شده توسط دادگاه بازماندگان که مایل به شرکت در حل و فصل اما ترجیح می دهند به جای به برگزاری Harvey Weinstein پاسخگو خواهد بود قادر به دنبال چند میلیارد دلاری شرکت های بیمه و مدیران زیرا آنها را دریافت حقوقی منتشر شده است. و پنجم, کلاس اقدام وکلا خواهد بود به دنبال میلیون ها دلار در هزینه برای یک عینی نتیجه ناموفق. ما به طور کامل شگفت زده است که دادستان کل است که مصرف یک victory lap برای این ناعادلانه و نابرابر پیشنهاد و از طرف مشتریان ما خواهد شد به شدت اعتراض در دادگاه است.”

یک وکیل کار با Weinstein همچنین در پاسخ به خبری از حل و فصل.

تبلیغات:

“با بسته شدن در چشم بر یک مقابل آقای Weinstein همچنان مشتاقانه متمرکز در دفاع از خود در تمام باقی مانده مسائل حقوقی از جمله حق درخواست تجدید نظر خود را از محکومیت کیفری و مدنی دعاوی و اتهامات علیه او در LA” وکیل عمران انصاری در بیانیه ای گفت به انواع. “او در ادامه به پیگیری قانونی رجوع به او دسترس باقی می ماند و ثابت قدم در دفاع از آن مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>