اتحاد اپرا خود را از دست داده ،

من یک نظریه است که دیگر که یک فرد زمان معروف بودن بیش از وقت آنها صرف ناشناخته بودن سخت تر از آن می شود برای آنها برای سرگرم کردن امکان اشتباه کردن در مورد هر چیزی. فعلی ساکن کاخ سفید برای مثال زندگی می کردند به عنوان یک ستاره به اندازه کافی بلند به نظر می رسد به طور کامل غافل از مفهوم بودن آموزش در مورد هر چیزی. John Mulaney یک روشنایی بیت در “بچه زرق و برق دار” در مورد تبادل جوک Mick Jagger. “بریتانیا میلیاردر در شلوار چرم” را به عنوان Mulaney توصیف او به طور کامل در سهولت رد کمیک مفاهیم با یک مختصر و مفید, “خنده دار نیست.” و پس از آن وجود دارد ما ترمه-پیچیده جمعی مادر تعمیدی اپرا که به تازگی به نظر می رسد مصمم به barest حداقل خدمات لب به هر گونه سوال در مورد او قضاوت.

شرایط اطراف جنجال های اخیر بیش از 66 سال وینفری آخرین کتاب باشگاه انتخاب جانین کامینز’ شدید پلاریزه فورا پرفروش آمریکایی “خاک” منحصر به فرد هستند ، چهارده سال پیش افتضاح بیش از جیمز فری را “یک میلیون قطعه کوچک” بود که مسلم برای تحقیر وینفری پس از بسیار داستان تخیلی طبیعت قرار است او خاطرات بود در معرض تفنگ سیگار کشیدن. در آن زمان او نشسته فری شیطان مدفوع در طول روز خود را نشان می دهد و fumed به صورت “من احساس می کنم فریب خورده. اما از همه مهمتر, من احساس می کنم که شما خیانت میلیون ها نفر از خوانندگان” (قابل ذکر است هر چند که وینفری را ضربه دو هفته قبل تا به حال شده است به تماس به لری کینگ و پشتیبانی پس از آن هنوز هم obfuscating فری گفته او اعتماد “حقیقت ضروری” از کار و, که این دیوانگی بود به سادگی “much ado about nothing.”)

تبلیغات:

این زمان در اطراف, کار در سوال این است که یک رمان است که در حال حاضر تمام وزوز در جهان حتی قبل از اپرا ضربه آن را با گرز جادویی خود را به لطف و هفت شکل پیشرفته و درخشان پیشبرد نظرات. یک داستان از یک خانواده مکزیکی اودیسه آنها به عنوان فرار به ایالات متحده نمی تواند بیشتر احساس موضعی یا تشدید شده است. “خاک آمریکا” نیز به نظر می رسید یک انتخاب طبیعی برای یک باشگاه کتاب است که در طول 24 سال اجرا برداشت متنوع اجتماعی آگاهانه با این نسخهها کار از امثال تونی موریسون الی ویزل و ایزابل آلنده.

“مانند بسیاری از ما من خواندن مقالات روزنامه و تماشای اخبار تلویزیون دیده می شود و فیلم در مورد گرفتاری های خانواده ها به دنبال یک زندگی بهتر” وینفری توضیح داده شده در ژانویه اعلام انتخاب خود را. “اما این داستان تغییر راه من دیدن آنچه در آن به معنی یک مهاجر در یک راه کاملا جدید است.”

بلافاصله همه چیز شروع به هدف قرار دادن فن. این کتاب panned در نیویورک تایمز. کامینز که قبلا شناخته شده به عنوان “عمدتا سفید” را تحت تاثیر قرار نمی هنگامی که او گفت که او تا به حال “نگران است که به عنوان یک nonmigrant و غیر مکزیکی, من تا به حال هیچ کسب و کار نوشتن یک کتاب مجموعه ای تقریبا به طور کامل در مکزیک مجموعه به طور کامل در میان مهاجران. کاش کسی کمی براونر از من خواهد آن را بنویسید.” و نه آن کاری که به نفع تصاویر از کتاب او, پارتی, در هم پیچیده در سیم خاردار شروع به گردش. به عنوان سالن Ashlie D. Stevens است توضیح داد: “در حالی که آمریکایی ‘خاک’ ممکن است داستان این همه ریشه در تجارب آن دسته از مهاجران و وانمود کند در غیر این صورت در حال انجام است خطرناک زیانی به فهم جمعی ما بسیار واقعی و بسیار با فشار دادن مسئله سیاسی است.”

تبلیغات:

اما حتی به عنوان کامینز’ ناشر Flatiron شد اعتراف “ما ساخته شده اشتباهات جدی در راه ما نورد از این کتاب” وینفری بود و گرفتن بیشتر سرما رویکرد است. ایستاده مجاور به خوبی مدل دهید کاسه میوه, او به نظر می رسد در کتاب خود باشگاه Instagram به اذعان “شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد این کتاب به تازگی” و “از غلیان احساسات من ممکن است می گویند از بسیار پرشور نظرات” وجود دارد “نیاز به “عمیق تر بحث اساسی.” او اعتراف کرد: “وقتی من برای اولین بار شروع به شنیدن نظرات شما مخالف انتخاب من پرسیدن این سوال به صورت جدی به آنچه که توهین آمیز است?” و او وعده داده است: “آنچه من می خواهم به انجام است و مردم را هم از همه طرف به بحث در مورد این کتاب و کسانی را که به انتشار آنچه در داستان است.” هنوز تن او همچنین ضمنی منتقدان او هستند که واقعا احساسی در اینجا. چرا آنها نمی تواند فقط اعتماد است ؟

شاید dustup آمد و به عنوان یک شگفتی کامل. نبود وجود دارد قطعا این نوع دیوانگی در سال 2000 زمانی که وینفری انتخاب “خانه ای از شن و مه” Andre Dubus’ غم انگیز رمان در مورد یک خانواده ایرانی و یا هنگامی که او را برداشت Pearl S. Buck کلاسیک چینی روستا زندگی “زمین خوب” در سال 2004. و وینفری را اذعان است که او در حال رفتن برای تنظیم این گفتگو نه فقط برای در بر گرفتن طرح “خاک آمریکا” اما متن آن در صنعت نشر است که اکثریت سفید امیدوار کننده است. اما آن را نیز سافتبال “بیایید همه بازی خوب در اینجا” واکنش به یک نا امیدی است که به نظر می رسد به رسوا که به نظر نمی رسد به در نظر بگیرید که چقدر او شخصا عاشق یک کتاب بی نظیر او نفوذ ممکن است گمراه کننده در اینجا.

این دومین جمله مهار واکنش به جنجال از وینفری در یک ماه. در ماه ژانویه او حمایت کردن به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در مستند جدید “در” در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه راسل سیمونز. این فیلم از “شکارگاه” و “جنگ نامرئی” فیلمسازان کربی دیک و امی Zimmermandling و سپس خود را از دست داده توزیع کننده. (از آن شده است از آنجایی که برداشت توسط HBO.)

تبلیغات:

وینفری است که صادقانه در مورد خود او سابقه تجاوز جنسی توضیح داده شده در اطلاعیه “وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود در این فیلم به روشن کردن دامنه کامل از قربانیان و تحمل و روشن شده است که فیلمسازان و من تراز وسط قرار دارد نه در آن چشم انداز خلاق.” او افزود: “من مشغول به کار خواهد شد با زمان را برای حمایت از قربانیان و کسانی که تحت تاثیر سوء استفاده و آزار و اذیت جنسی.”

هنوز زمان خروج او کنجکاو بود. چند هفته زودتر سابق او “فوق العاده روح یکشنبه” مهمان سیمونز خاص او را در Instagram به ارسال نامه ای سرگشاده به وینفری گفت: “من در حال حاضر بستری بودن playboy بیشتر (مناسب با عنوان امروز پرست’) خواب و قرار دادن خودم در بیشتر به خطر انداختن موقعیت از تقریبا هر مرد من می دانم. . . . بسیاری است که می تواند تفسیر مجدد و یا reimagine متفاوت خاطره از همان تجربه است . . . من هرگز خشونت آمیز و یا مجبور به خودم بر هر کسی.” وینفری بعد, نیویورک تایمز گفت که “او رسیدن چندین بار و تلاش برای فشار آوردن به من است.”

تبلیغات:

اپرا وینفری یکی از قدرتمند ترین افراد در سرگرمی توسط گسترش جهان. او بدون شک آگاه است که قدرت می تواند تفسیر مخرب. Flatiron لغو بقیه “خاک آمریکا” تور کتاب پس از “تهدید خاص به کتابفروشان و نویسنده”; از برگشت از اپرا به راحتی ممکن است پرتاب بنزین روی آن به آتش کشیدند. نیز به عنوان کسی که در گذشته تایید شده کتاب توسط بیل کازبی او احتمالا می داند که اهمیت انتخاب کلمات او عاقلانه مگر اینکه و تا زمانی که یک انسان واقع شده است محکوم به جرم و جنایت.

در عین حال وینفری اخیر halfhearted “بیایید شنیدن همه طرف” مواضع به نظر می رسد به صحبت می کنند به افزایش تمایل به بررسی قبلی خود قضاوت تماس به تجدید نظر که او ترویج به داستان مهاجر تجربه و یا “فوق العاده روح روزهای یکشنبه.” او متهم تاریخچه آسانسور مشکوک کارشناسان قابل فهم است — کسی را برخی خیلی بد تماس طولانی و متنوع شغلی و او ساخته شده برخی از شاهکار. اما او بیشتر و بیشتر به نظر می رسد می خواهید برای منحرف کردن همه انتقاد و سؤال دور از امکان است که او فقط به اشتباه در اینجا به عنوان اگر او اعتراف نمی کند و همیشه می دانم که بهترین معنی او را همه دانا نهاد او به نظر می رسد. و پس از آن بود که اپرا وینفری که برای چندین دهه است با اطمینان به ما گفت آنچه به عنوان خوانده شده و آنچه به این باور بود ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی