اتحاد سوئد در بر داشت بهترین پاسخ به coronavirus? آن مرگ و میر نشان می دهد آن نیست.

شما می خواهم برای روشن فکر سوئد به نحوی پیدا کرده به دست زدن به coronavirus بحران بدون نیاز به اعمال شدید مستندات.

آن تعداد از مرگ و میر حدود 2,300 به عنوان از آوریل 28, به نظر می رسد کم و آن را به نظر نمی آید در هر نقطه در نزدیکی به عنوان هرج و مرج به عنوان مثلا شهر نیویورک است. این جای تعجب نیست که نیویورک تایمز در روز سه شنبه از داستان ساخته شده است که “تا حد زیادی سوئد به نظر می رسد شده اند به عنوان موفق در کنترل این ویروس به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر.”

“سوئد را تجربه خواهد به نظر می رسد به استدلال می کنند کمتر احتیاط نه بیشتر,” داستان نیز گفت.

اما این احساسات obfuscates برخی از مشکلات بسیار واقعی با سوئد رویکرد — مشکلات تبدیل شده که بسیار واضح تر هنگامی که شما زوم کردن.

نمودار زیر که من ساخته شده با استفاده از جهان ما در اطلاعات وب سایت coronavirus آمار کمک می کند قرار داده و سوئد وضعیت در چشم انداز است. آن در مقایسه با کشورهای با نرخ coronavirus مرگ و میر به ازای هر 1 میلیون نفر است.

همانطور که نمودار نشان می دهد سوئد است که در واقع مراتب بدتر از دیگر کشورهای اسکاندیناوی و حتی بدتر از ایالات متحده است که بیشترین تعداد از تایید کل موارد در جهان است. (این مهم است که توجه داشته باشید که کشورهای دیگر مانند اسپانیا و ایتالیا — شامل نمی شود در این نمودار باید بالاتر از نرخ مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از سوئد.)

دلیلی برای سوئد نرخ مرگ بالا است که با سیاست های دولت است.

پس از مشاوره از کشور ارشد اپیدمیولوژی آندرس Tegnell که دولت سوئد تصمیم به اعمال سخت مستندات, حکومت و یا عمده مرز تعطیلی آنجا که دولت آن را احساس خواهد صدمه زدن به اقتصاد و فقط فشار بحران بیشتر پایین جاده.

“قفل کردن مردم در خانه کار می کنند در دراز مدت. دیر یا زود مردم در حال رفتن به بیرون رفتن به هر حال” Tegnell به خبرنگاران گفت: در این ماه.

و در حالی که کارشناسان می گویند اکثریت قریب به اتفاق از سوئدی ها به دنبال دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و به طور داوطلبانه ماند, خانه, کسانی که همچنان به نوشیدن در کافه ها و فروشگاه در فروشگاه ها احتمال گسترش این بیماری در اطراف.

نیویورک تایمز حتی اشاره آنچه در سوئد و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر اعتراف: که “بیش از 26 درصد از 2 میلیون نفر از استکهلم خواهد آلوده شده اند ممکن است توسط 1.”

که هنوز هم بالاتر از شهر نیویورک عفونت رای که نیویورک مقامات دولتی برآورد می شود حدود 21.2 درصد بر اساس آنتی بادی های اخیر تست (هر چند این اعداد هنوز مقدماتی و بر اساس یک مطالعه).

که در آن سوئد کند در مقایسه مطلوب به ما در کشور و مرگ و میر در مقایسه با زمانی که به شهر نیویورک (نه کل ما). حدود 12000 و میر گزارش شده از مارس 28 در یک شهرستان از 8 میلیون نفر است که قطعا بدتر از 2,300 مرگ و میر در کشور از 8 میلیون نفر است.

اما سه دلیل اصلی که چرا اپل بزرگ خواهد بود بدتر از کل کشور سوئد کارشناسان می گویند.

این اولین بار است که تراکم جمعیت: در شهر نیویورک بیش از 38 ، 000 نفر در هر کیلومتر مربع در حالی که سوئد فقط 25 نفر — به معنی آن را سخت تر به لحاظ اجتماعی فاصله.

دوم برخی از بیمارستان ها در شهر نیویورک غرق شد در حالی که سوئد هنوز حدود 250 بیمارستان تخت خالی. نشانه های وجود دارد هر چند که در بیمارستان خروش در شهر نیویورک در حال کاهش است.

وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر بین المللی سفر به شهر نیویورک نسبت به سوئد که به معنای وجود فرصت های بیشتر برای مردم از کشورها از درد و رنج شدید بیماری به گسترش این ویروس به این شهرستان نسبت به کشور های اروپایی.

اما در هنگام زوم کردن آن را روشن است که سوئد به عنوان یک کل است که بدتر از ما به عنوان یک کل. که می تواند البته تغییر پایین خط اما هر زمان استدلال که سوئد آن شیوع پاسخ درست زودرس در بهترین و خطرناک در بدترین حالت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>