گروه نفرت نقد در همه گیر امداد قبل از میلیون ها نفر از آمریکایی ها اعتراض برای تغییر اجتماعی

سازمان های ذکر شده به عنوان گروه های نفرت توسط مرکز قانون فقر جنوب (SPLC) دریافت میلیون ها دلار در دولت-حمایت-چک Protection Program (PPP) وام با توجه به داده ها از اداره کسب و کار کوچک.

مرکز رسانه ها و دموکراسی برای اولین بار بود به گزارش وام که رفت به شش سازمان های غیر انتفاعی در مجموع در جایی بین $2,350,000 و $5,700,000. (SBA تنها فاش مقدار وام در محدوده نه دقیق مبالغ است.) این گروه نمی خواهد نیاز به بازپرداخت دولت اگر آنها را نسبت به حقوق و دستمزد و سایر هزینه های عملیاتی. (افشای: سالن دریافت PPP وام برای حفظ کارکنان ما و مستقل روزنامه نگاری در 100٪.)

تبلیغات:

این وام که از طریق در اوایل تا اواسط آوریل تا قبل اخیر در سراسر کشور عدالت اجتماعی upwelling توسط چند هفته. پس از دریافت وجوه تعدادی از سازمان های پیشرفته خود را از سیاست های ایدئولوژیک و منافع لابی دولت فدرال و نوشتن و چاپ و نشر مقالات.

این سازمان ها شامل ضد اسلام نفرت گروه مرکز سیاست امنیتی دو ضد مهاجر گروه های نفرت, مرکز مطالعات مهاجرت و فدراسیون برای آمریکا مهاجرت اصلاحات و سه سازمان تعیین شده به عنوان ضد تجاوز گروه های نفرت, خانواده آمریکایی انجمن (AFA) آزادی وکیل و اقیانوسیه عدالت موسسه.

بزرگترین وام رفت و به خانواده آمریکایی انجمن که اختصاص داده شد بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار برای حمایت از 124 شغل.

تبلیغات:

در مارس 27, مصاحبه با فاکس نیوز’ اد هنری مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: PPP بودجه در نظر گرفته شده برای حمایت از شرکت ها با 10 نفر از کارکنان و یا کمتر.

“اکثریت قریب به اتفاق — به من اشاره کرد: 1 میلیون از 1.6 میلیون وام که رفت — بودند شرکت با 10 یا کمتر کارکنان,” او گفت:. “این چیزی است که این برنامه طراحی شده است به انجام. که است که کمک به آن است.”

در آن سال 2017 تشکیل پرونده مالیاتی است که آخرین در دسترس AFA گزارش درآمد بیش از $18.4 میلیون دلار دارایی خالص در حدود 30 میلیون دلار و هزینه های جبران حدود 8 میلیون دلار است. بین سال های 2013 و 2017, گروه, گزارش, ترکیب درآمد در بیش از $105 میلیون.

تبلیغات:

“بسیاری از این گروه ها که ترافیک در نفرت در حال حاضر به خوبی منابع با تزریق مداوم بودجه از راست مگا اهدا کنندگان و تاریک پول پایه” Imraan Siddiqi, مدیر اجرایی, آریزونا شعبه شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR) گفت: مرکز رسانه ها و دموکراسی است. “این فقط برجسته بیشتر موارد حیاتی کمک های مالی به دست کسانی که به آن نیاز نیست در حالی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در جوامع ما آمد تا خالی هستند و نیاز به برابر شده است.”

این SPLC ذکر شده AFA به عنوان یک نفرت گروه در سال 2010 پس از سابق بالا رسمی برایان فیشر, سرزنش, گی مردان برای هولوکاست. در سال 2015 دو روز قبل از جمهوری خواه کمیته ملی اعضای رفت و در یک AFA-اسپانسر سفر به اسرائیل این گروه فرستاده SPLC نامه disavowing فیشر سخنان. این سازمان نیست آتش فیشر از رادیو پخش.

تبلیغات:

جناح راست فعال دیوید لین نوشته شده در مقاله روز شنبه در AFA سایت تماس antifa و زندگی ماده یک “اتحاد بین دو شیاطین از نازیسم و کمونیسم.” خط مقصر این خود پذیرش “transgenderism همجنسگرایی و سقط جنین.”

در یکی دیگر از پست لین ادعا کرد که “دورویی و حیله ونیرنگ” از antifa و زندگی موضوع می تواند “نزدیک به و یا حتی ممکن است بالا فجیعی ترور تجهیز داعش که غارت شمال عراق را تاریخی و مسیحی و مسلمان عالیات.”

دو دیگر ضد تجاوز غیر انتفاعی است که دریافت مالیات دهندگان حمایت امداد هستند که آزادی وکیل (بین $350,000 و مبلغ 1 میلیون دلار گزارش استنادی هیچ شغل) و اقیانوس آرام موسسه عدالت (بین 150.000 دلار و $350,000 به پشتیبانی از 17 شغل).

تبلیغات:

آزادی وکیل را 2018 مالیاتی آخرین فیلم های موجود به نظر می رسد برای نشان دادن صفر و یا درآمد و هزینه و همچنین این لیست نیست هر کارمند است. این گروه بنظر عامل در از دست دادن و ادعا کرد یک کسر کوچک. خود را وابسته به آزادی وکیل اقدام واصل همان سال کمتر از 50000 دلار در سال رسید.

معلوم نیست چه آزادی وکیل در حال برنامه ریزی برای انجام با آن صدها هزار نفر در دولت وام. یک سخنگوی گروه جواب نداد سالن درخواست برای نظر.

این مرکز مطالعات مهاجرت (CIS) بود تاسیس سفید ملی جان Corinna و دارای روابط ارشد کاخ سفید مشاور و سفید اشاره کرد ناسیونالیست استفان میلر. کشورهای مستقل مشترک المنافع دریافت وام به ارزش جایی بین $350,000 و 1 میلیون دلار در حمایت از 15 شغل.

تبلیغات:

کشورهای مستقل مشترک المنافع صرف بهار سرزنش مهاجران مستند نشده از مکزیک و آمریکای لاتین برای گسترش coronavirus. این گروه ادعا کرد “border crossers” شد مسئول افزایش اخیر در موارد و نه دولت botched بازگشایی استراتژی تحت رهبری کالیفرنیا ، گرگ ابوت.

یکی دیگر از Corinna ضد مهاجر نفرت گروه های فدراسیون برای آمریکا مهاجرت اصلاحات (نمایشگاه)تصویب شد برای یک وام از $1 میلیون دلار گزارش شده برای 35 شغل.

عادلانه ترین به تازگی در دسترس IRS تشکیل پرونده نشان می دهد که این گروه کشیده در 12 میلیون دلار در سال 2018 و بیش از دو برابر سال قبل است. آن را صرف $3.7 میلیون حقوق و سایر مزایای کارکنان در سال 2018 با رقم 33.8 میلیون در کل خالص دارایی.

هر SPLC عادلانه است “امریکا تاثیر گذار ترین ضد مهاجرتی سازمان.” بهار در این نمایشگاه لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مسائل مربوط به مهاجرت. در ژوئن 22, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی امضا به منظور به تعویق انداختن جدید ترین ویزای کار برای بقیه سال.

تبلیغات:

واشنگتن-بر اساس مرکز سیاست امنیتی قفل شده است و در بین 150.000 دلار و $350,000 را نسبت به 13 کارمند دارد. این گروه که در سال 2018 گزارش درآمد از 4.2 میلیون دلار و هزینه های جبران نیمی از این مقدار باعث ناپسند چنین تئوری های توطئه در مورد مسلمانان که آن را ممنوع کردم جناح راست محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس (CPAC).

اخیرا مرکز سیاست امنیتی دارای برچسب COVID-19 به عنوان “چین تبلیغات همه گیر” این ادعا که رئیس جمهور چین “weaponized” این ویروس در تلاش “برای حمله به ایالات متحده و تقسیم رهبران آن است.”

چین گفته است که زندانی حدود یک میلیون نفر از جمعیت مسلمان اویغور در اردوگاه های کار اجباری است و بنا به گزارش ها قرار داده و حدود سه میلیون Uyghurs از طریق “deprogramming.” سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می نویسد: او در کاخ سفید ارسال به تمام است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور یازدهم به “بروید با ساخت اردوگاه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>