“بیان نفرت”: Tucker Carlson متهم انعکاس سفید supremacist “14 کلمات” شعار عصر

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مبارزات انتخاباتی متهم کرد رادیو فردا میزبان Tucker Carlson از “بیان نفرت” را به عنوان او آمد زیر آتش برای ظاهر شدن به اکو سفید supremacist شعار در روز سه شنبه پخش.

کاربران توییتر کثیرالانتشار یک تصویر از یک chyron که پخش کارلسون زیر نمایش تصاویر برای بهداشت ، Tammy Duckworth, D-Ill., که از تبار آسیایی و تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. که یکی از اولین زنان مسلمان عضو کنگره است.

تبلیغات:

“ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما و میراث فرهنگی” این chyron بخوانید.

بسیاری از روزنامه نگاران اشاره کرد عبارت بود شبیه به بدنام سفید supremacist “14 کلمات” شعار: “ما باید امن وجود مردم ما و آینده ای برای کودکان است.”

“من حدس می زنم @FoxNews گرافیک تولید کننده که به کار گرفته شده در این بخش بود که به [کارلسون] که chyron به اتاق را برای تمام 14 عبارت” کاخ سفید خبرنگار اندرو فینبرگ توییتی.

تبلیغات:

“تاکر باید کاملا کالایی که تمام 14 کلمات مناسب نیست,” سی ان ان از عوامل جف یانگ اضافه شده است.

این chyron پخش به عنوان کارلسون ratcheted تا حملات خود را در Duckworth یک جنگ عراق کهنه که به دست آورده بنفش قلب پس از از دست دادن هر دو پا در یک rocket-propelled grenade حمله و دموکرات ها خواستار حذف مؤتلفه پرچم و مؤتلفه مجسمه.

کارلسون رفت و در حمله پس از Duckworth استدلال کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نباید تجلیل از “مرده خائن” که مبارزه برای کنفدراسیون.

تبلیغات:

Duckworth گفت کارلسون به “پیاده روی یک مایل در پاهای من” پس از او ادعا کرد که او و دیگران خواستار حذف مجسمه “در واقع نفرت امریکا است.”

کارلسون دو برابر کردن خود را در حملات روز سه شنبه در تماس تلفنی با جانباز “ترسو” یک “تقلب” و “ادم احمق و ابله.”

تبلیغات:

کارلسون به اشتباه ادعا کرد که Duckworth را “مرده خائن” تبصره شامل جورج واشنگتن است.

“جورج واشنگتن بود واقعا مرد بزرگ” او گفت:. “اما برای کودن ها مانند Tammy Duckworth, واشنگتن شد فقط برخی از پیر مرد سفید پوست که نیاز به پاک شود.”

فاکس نیوز میزبان آورده و سپس تا عمر او به عنوان استدلال کرد که مؤتلفه حامیان “هر حق به مبارزه برای حفظ ملت ما و ما از میراث و فرهنگ ما” از “خرابکاری مانند Tammy Duckworth و Ilhan عمر.”

تبلیغات:

“ما در اینجا زندگی می کنند,” او گفت:. “ما نمی خواهیم آن را از بین ببرد. ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما و میراث ما و فرهنگ ما است.”

Duckworth خانواده در ارتش خدمت کرده است به عنوان دور برگشت به عنوان انقلاب آمریکا.

“خانواده من مبارزه برای ملت ما استقلال در کنار جورج واشنگتن & من با افتخار عضو [دختران انقلاب آمریکا,” Duckworth گفت: پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم منتشر کارلسون نقاط صحبت کردن.

تبلیغات:

Duckworth است به طور فزاینده بوده و به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا به بایدن و معاون سابق رئیس جمهور در دفاع از این سناتور در برابر کارلسون حملات.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه من احساس میکنم امروز وقتی که من شنیده ام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوال خود را میهن پرستی. من آن را عملا نفرت انگیز, مشمئز کننده,” بایدن گفت Duckworth در روز سه شنبه طی یک نشست جمع آوری کمک. “آن را بازتابی از تباهی از آنچه که در کاخ سفید در حال حاضر.”

“تاکر کارلسون و همکارانش که ترافیک در سخنرانی نفرت به عنوان يك روزنامه نگاری هستند همدستان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را منحرف ماموریت به استفاده از تقسیم و تلخی به پاره از این کشور جدا” بایدن کمپین سخنگوی T. J. Ducklo اضافه شده است.

کارلسون به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند و سفید ملی, صحبت کردن امتیاز خود را نشان می دهد و منجر عمده تبلیغ مانند دیزنی و T-Mobile به جلو و لکه های خود را خاموش خود را نشان می دهد. هر چند کارلسون نشان می دهد دارای بالاترین رتبه در کابل, اخبار MyPillow یک شرکت متعلق به تهمت حامی مایک Lindell در حال حاضر فراهم می کند نزدیک به 40 ٪ از تمام درآمد حاصل از تبلیغات را نشان می دهد پس از تبلیغ دیگر کشیده, با توجه به داده ها از تلویزیون تبلیغات شرکت اطلاعات iSpot.tv.

تبلیغات:

MyPillow باعث می شود تا “تقریبا 10 برابر بیشتر از بعدی-بزرگترین نام تجاری با صرف” سی ان ان برایان Stelter اشاره کرد. “MyPillow است به معنای واقعی کلمه propping تا تاکر را نشان می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>