خالی از سکنه America: The ghost of George فلوید و شبح کنفدراسیون

امریکا خالی از سکنه است. وجود دارد بسیاری از ارواح قدیمی و دیگر ارواح به دام افتاده در امتداد خط رنگ هر دو در این کشور و سراسر جهان است. بسیاری از این ارواح و ارواح هرگز exorcised. برخی از آنها مبارک و شیاطین آماده به احضار توسط ساحران و جادوگران از نژادپرستی و سفید برتری از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را.

در این معنا “را در امریکا بزرگ دوباره!” یک طلسم است که کانال های بدترین بخش هایی از آمریکا را در گذشته و حال به صدمه زدن به سیاه و سفید و قهوه ای مردم است.

تبلیغات:

اما آن دسته از مردم هستند و نه منفعل در درد و رنج خود را. آنها مقاومت و مبارزه بازگشت. که درست بوده است برای قرن ها. آن را ادامه خواهد داد تا کنون به آینده است.

در مقاله آتلانتیک نویسنده و استاد ایمانی پری منعکس کننده در آن قدرت:

بسیاری از نوع اظهارات در مورد افرادی هستند که از قلم و ذهن مردم سفید در حال حاضر. که چیز خوبی است. اما گاهی اوقات از آن است که رک و پوست کنده سخت به تفاوت بين عبارات از همبستگی و حرکات absolution. (ببینید من یک نژادپرست من گفت شما مهم!) در میان سخت ترین فرو اجتماعی-رسانه, نوشته ها و یادداشت ها که من و دیگران دریافت کرده اند ابراز غم و اندوه و یادآوری میکند که سیاهی ترین و وحشتناک از سرنوشت. خود را نگران کننده کر: “من نمی توانم تصور کنید … شما چطور … شکسته قلب من برای شما … من می دانم که شما در حال صدمه زدن به … شما نمی ممکن است فکر می کنم شما مهم است اما شما توجه به من.” اجازه بدهید من روشن است: من قطعا می دانم که من مهم است. نژادپرستی وحشتناک است. سیاهی نیست.

من نمی توانم به یاد داشته باشید یک بار در زندگی من وقتی که من صادقانه خوشحال در مورد این واقعیت از سیاهی…. بسیاری از مردم به ما آموخت به بیش از نفرت انباشته بر ما به کشت عمیق خود توجه بدون توجه به آنچه دیگران ممکن است فکر می کنم, می گویند یا انجام می دهند. بسیاری از ما جذب می شود که درس و شادی کردن در آن.

چند هفته پیش سفید امریکا ماهواره سنت lynchings و دیگر racialized خشونت علیه مردم سیاه و سفید احضار شد تا در مینیاپولیس. در آن لحظه یک پلیس سفید پوست قرار داده و زانو خود را در گلو گزارشی مردی به نام جورج فلوید و مطرح مانند یک بازی بزرگ hunter در سیاحت اکتشافی در افریقا در آفریقا در حالی که خرد کردن فلوید زندگی.

تبلیغات:

فلوید التماس کرد برای مادرش التماس “من نمی توانم نفس بکشم.”

آن لحظه ای که تاریخچه آمدند crashing پایین جورج Floyd – به معنای واقعی کلمه – بود که اگر 19th و 20th-century سنت از مجازات عکاسی به روز شد برای عصر رسانه های دیجیتال و اینترنت است.

تحقیقات جدید توسط موسسه سیاست اقتصادی متصل به قتل جورج فلوید به یک تاریخچه بسیار قدیمی تر از قتل فراقانونی توسط این کشور را “اجرای قانون” عوامل و سفید دیگر مجریان از خط رنگ:

تبلیغات:

دردناک شباهت به مرگ فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور است که در حال حاضر و سابق پلیس افسران شرکت کننده در مجازات. از سال 1877 به سال 1950 تقریبا 4000 نفر از قربانیان lynchings. برخی بر این باورند که به عنوان بسیاری از 75 درصد از تاریخی lynchings “بودند مرتکب با مستقیم یا غیر مستقیم کمک از پرسنل اجرای قانون.” با وجود جلب توجه از جمعیت زیادی بسیاری از عاملان تاریخی lynchings بودند هرگز با جرم — یک واقعیت دیده می شود در بسیاری از مدرن روز-افسر درگیر تیراندازی.

این اعمال نژادپرستانه در اکثر موارد بیش از یک قرن پیش “می توان به افسر-درگیر تیراندازی امروز” در این گزارش همچنان ادامه دارد. در مقایسه با “تاریخی lynchings و حال و روز افسر-درگیر تیراندازی” محققان به این نتیجه رسیدند که

تاریخی lynchings مثبت در ارتباط با افسر-درگیر تیراندازی برای سیاه پوستان است. است که, استان ها که تجربه بیشتری تاریخی lynchings باید سهم بیشتری از افسر-درگیر عکاسی از سیاه پوستان در پنج سال گذشته است.

نمونه های دیگری وجود دارد چگونه امریکا, پیر شیاطین نژادپرستی و سفید برتری هنوز هم امد و شد زیاد امروز جامعه ما.

تبلیغات:

دانشمندان علوم سیاسی نشان داده اند که در جنوب شهرستان که تا به حال Ku Klux Klan فصل در 1960s به احتمال زیاد به ترک حزب دموکرات و جمهوری خواه تبدیل شده. این تغییر در وفاداری آمد در بخش های بزرگ در پاسخ به حزب دموکرات در حمایت از جنبش حقوق مدنی.

دیلن ماتیوز در Vox برجسته جزئیات: حضور یک Klan فصل “همراه با 2 درصد بزرگتر افزایش حمایت از حزب جمهوری خواه از 1960 تا 1972 یک 3.7 درصد بزرگتر افزایش از سال 1960 تا سال 1980 یک 4.9 درصد بزرگتر افزایش از سال 1960 تا 1992 و 3.4 درصد بزرگتر افزایش از سال 1960 تا 2000.”

یک سال 2016 مقاله در مجله سیاست نشان می دهد که جنوبی ها که در شهرستان که در آن بردگی سیاه مردم شایع بود در حال حاضر به احتمال زیاد محافظه کار رای جمهوری خواه و دارای نگرش خصمانه نسبت به مردم سیاه نسبت به سفید و افرادی که زندگی می کنند در شهرستان ها که در آن برده داری بود و نه به عنوان معمول است.

تبلیغات:

یک سال 2016 YouGov/اقتصاددان نظرسنجی پیشنهاد کرد که 20 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران بر این باورند که مردم سیاه و سفید هنوز هم باید برده است.

در مصاحبه اخیر خود در فاکس نیوز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بنابراین من فکر می کنم من انجام داده ام بیشتر به صورت سیاه و سفید در جامعه از هر رئیس جمهور و اجازه بدهید با یک پاس در Abraham Lincoln چرا که او خوب اگر چه این همیشه سوال — شما می دانید, به عبارت دیگر نتیجه نهایی.”

با توجه تهمت را تکرار آغوش treasonous کنفدراسیون دولت او را تکرار تملق گوی بیش از نازی ها کلان و دیگر سفید supremacist تروریست ها (خود را “بسیار خوب مردم”) آن را به نظر می رسد که رئیس جمهور ما معتقد است که لینکلن تصمیم برای پایان دادن به برده داری در جنوب در طول جنگ داخلی نادرست بود.

تبلیغات:

به قول ویلیام فاکنر: “گذشته هرگز مرده است. آن را حتی گذشته است.”

که در روح این هفته از اعتراض و مردم را به شورش علیه خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی را برانگیخته توسط قتل جورج فلوید در حال مبارزه بر آمریکا هویت و حافظه است. در جنجال و هیاهو از یک کشور در اسپاسم های مؤتلفه پرچم و نمادهای دیگر سفید روی سیاه chattel برده داری یک میدان نبرد.

در سراسر جنوب و در جای دیگر مؤتلفه پرچم شده است پاره پاره از تبلیغاتی و سوخته است. بیش از یک دوجین مجسمه به slavers و سفید خائن مانند Robert E. Lee و استون وال جکسون, تخریب شده است, پاره کردن توسط دست مردم و یا حذف شده توسط دولت های محلی.

ستاد مرکزی ایالات دختران کنفدراسیون در ریچموند, ویرجینیا — زمانی مؤتلفه پایتخت — آتش كشيده شد.

تبلیغات:

در “میراث نفرت” تئاتر خیابانی از 21 قرن از دست داد علت ایدئولوژی گروه های کوچک از احساساتی سفید مردان (و زنان) گرفته تا اسلحه به “محافظت” مؤتلفه بناهای تاریخی ترین که ساخته شد در دهه های پس از پایان جنگ داخلی در دهه های 1920 و 1930 ،

و بار دیگر روانی دستمزد سفیدی هستند poison. آنها آسیب ذهن و دل همه کسانی که جذب و یا در غیر این صورت مصرف آن است.

من ایمیل فرستاده دوست من Joe R. لنسدل یک تگزاس یک تحسین نویسنده داستان و نویسنده رو و لئونارد سری از رمان ها و داستان برای افکار خود را در مورد این جریان بحث در مورد از دست داد علت و کنفدراسیون. من نیاز به کمک به او در ساخت حس از راه مرموز سفید مردمی که ئی چسبیده به فرومایه تاریخچه کنفدراسیون.

جو نوشت:

تبلیغات:

دیکسی دین پرچم زمانی که من در حال رشد بود تا به حال نقل مکان از یک نماد از کنفدراسیون به یک نماد از جنوب. که پرچم نیست فقط در مورد خوب قدیمی جنوبی, تابستان, نسیم, بلغور و استفاده نا مشروع. به بخش بزرگی از جنوب جمعیت آن را نشانه ای از انقیاد و غیرانسانی و آنها لعنت حق به احساس می کنید که راه. در برخی از نقطه من فکر قرار گرفتند لرزه ای تغییر; زمین بود دیگر جامد تحت کفش من. چرا کلان همیشه حمل آن را بسیار اغلب همراه با نمادهای نازی? آن وجود دارد به رسمیت شناختن جنوبی را شکست داد و با افتخار آن را به عنوان از دست داده و علت نجیب. که پرچم بود به طوری نهادینه شده در ذهن بسیاری از ما می تواند به هو کردن در کلان و اعتراف به حقوق مدنی و موفق به زحمت و با حضور خود در دادگاه. این یک سیلی به صورت مردم سیاه و هنگامی که این تحقق در آمد برای من این بود که یک سیلی در من نادان چهره سفید به عنوان به خوبی.

هر چند این اتحادیه حفظ شد در پایان جنوب مرتب کردن بر اساس به دست آورد. آنها همچنان برده داری مبدل به عنوان Jim Crow, که در آن مردم سیاه و سفید فاقد حقوق پرداخت شد تلخه دستمزد وحشتناک, مشاغل مجاز به درستی تحصیل کرده و رای گیری بود و اغلب تکذیب کرد. آنها حتی قادر به رفتن به یک رستوران با استفاده از همان دستشویی نوشیدن از آب چشمه و نقض این, جنوب, قوانین, آنها اغلب شکنجه و به قتل رساندند.

این هم پرچم رو به رفتن است و باید پیدا کرده اند جای خود را به موزه مدتها پیش و با حاشیه نویسی به چه پستی آن بود در طول جنگ و پس از. آثار تاریخی به خائن باید به عنوان به خوبی. به خاطر سپردن تاریخ و افرادی که ساخته شده که تاریخ خوب است اما تجلیل از افرادی که به حمایت از انقیاد از یک نژاد بر دیگری متفاوت است نازی ها قرار داده است که افراد در اتاقهای گاز کار می کرد و آنها را به مرگ. دانستن تاریخچه قرار است به یک چیز خوب است. نباید فراموش خوب یا بد است. را که قرار است ما را از تکرار خطاهای گذشته اما گاهی اوقات من تعجب می کنم. آنها را به پایین.

ایالات متحده تا به حال سه foundings. اعلامیه استقلال و امضای قانون اساسی یکی موسس. پایان برده داری و بازسازی هستند ، پیروزی بلند سیاه و سفید آزادی مبارزه و جنبش حقوق مدنی در 1950s و 1960s آمریکا سوم موسس.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات یک نقطه بالا در ضد انقلاب در برابر این پیشرفت به سوی دموکراسی چند نژادی.

جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام در برابر سن تهمت و نیروهای که birthed خود neofascist جنبش — اگر آنها موفق هستند — می تواند به نظر می رسد از آینده به آمریکا چهارم موسس.

چه خواهد شد این جدید و بهتر امریکا نگاه مانند?

تبلیغات:

چقدر سخت خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان او و متحدان مبارزه با ؟ چه خواهد شد آنها را به کانال امریکا شیاطین و مبارک در سفارش به حفظ قدرت به هر قیمتی و با هر وسیله در دسترس است ؟

ما آغاز خواهد شد به دانستن پاسخ به زودی به عنوان ما در قرعه کشی نزدیک به روز انتخابات در ماه نوامبر هنگامی که مردم آمریکا را بسیار مهم انتخاب در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به زندگی می کنند در یک شیطان-خالی از سکنه کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی