باید نپا سازان در بر داشت یک راه حل آب و هوا و یا آن را فقط Greenwashing?


Line of grape plants in a vineyard.

ah_fotobox/iStock/گتی ایماژ Plus

دره نپا است ساخته شده بر روی سنگ بستر از cabernet sauvignon. وارداتی از فرانسه در حدود سال 1853 این رقم در حال حاضر حساب برای 51 درصد از انگور رشد در منطقه است. این رشد در درجه حرارت متوسط—زیر 68 درجه فارنهایت و یا پس از ساخت آن کاملا مناسب به شمال کالیفرنیا آب و هوا. یا حداقل از آن استفاده می شود. تغییر آب و هوا در حال حاضر یک تهدید وجودی برای cabernet و سایر ناب نپا شراب. پیش بینی ها نشان می دهد این منطقه در نپا مناسب برای رشد cabernet pinot نوآر و دیگر حق بیمه انگور می تواند به نصف کاهش دهد توسط 2039. در این صورت از این بالا رفتن درجه حرارت همراه با پتانسیل کمبود آب و ویرانگر تر آتش سوزی نپا است تولید کنندگان به دنبال اقدام: هر دو برای محافظت از خود را در معیشت و به منظور کمک به تلاش جهانی برای مبارزه با تغییر آب و هوا. به تازگی بسیاری از آنها استقبال چیزی به نام کربن کشاورزی—مجموعه ای از شیوه های طراحی شده برای به حداکثر رساندن کربن ذخیره سازی در خاک به جای اجازه دادن به آن را سست و در هوا.

“واقعا وجود دارد هیچ دلیلی با توجه به زمان کافی که در کل ولی نمی تواند خنثی کربن و یا حتی کربن منفی است.” — میگوئل گارسیا, Napa County, منابع, حفاظت, منطقه,

خوش بینانه ترین محاسبات نشان می دهد که اگر در سراسر جهان اجرا کربن کشاورزی می تواند جدا کردن یک gobsmacking 100 درصد سالانه جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2. “این کاهش تغییرات آب و هوایی پتانسیل این فعالیت های کشاورزی به تنهایی می تواند در دمای پایین تر 0.1 تا 0.3 درجه سانتیگراد تا پایان قرن می گوید:” Whendee نقره, یک استاد علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا–برکلی و یکی از دانشمندان نزدیک ترین ارتباط را با کربن کشاورزی.

کسانی که کسری از یک درجه ممکن است زیاد به نظر نرسد اما با توجه به پاریس توافق اهداف ما تنها می توانیم برای درجه حرارت به افزایش یک درجه سانتیگراد بنابراین کاهش دمای 0.1 تا 0.3 درجه خواهد بود یک دستاورد مهم است. این پیشنهاد جذاب برای هر کشاورز که مراقبت در مورد تغییر آب و هوا و ناپا سازان به طور کلی یک دسته سبز است. میگوئل گارسیا, که با این نسخهها کار در Napa County حفاظت از منابع منطقه و, است که منجر به تلاش برای پیاده سازی کربن کشاورزی در نپا تاکستان گفت: “واقعا وجود دارد هیچ دلیلی با توجه به زمان کافی که در کل ولی نمی تواند خنثی کربن و یا حتی کربن منفی است.”

برخی از کارشناسان اختلاف این ایده که ترفند به خاک مدیریت رندر می تواند هر نوع از کشاورزی کربن خنثی اجازه دهید به تنهایی منفی و پاسخ به برخی از سوالات مهم در مورد کربن کشاورزی پاسخ داده نشده و یا مورد مناقشه است. اما نپا سازان مانند بسیاری از کالیفرنیا کشاورزان جعل جلوتر هستند.

گارسیا ایجاد, رایگان, برنامه های سفارشی برای باغ های انگور که می خواهید امتحان کنید کربن کشاورزی. این روند آغاز می شود با آزمایش خاک خود کربن پایه و نقطه اوج در یک نسخه از تغییرات به آن را بهبود بخشد. یک گام است که معمولا برای جلوگیری یا به حداقل رساندن محصول که حذف ماده آلی (با نام مستعار کربن) و aerates خاک انتشار دی اکسید کربن به هوا. دیگر شامل اضافه کردن کمپوست و کاشت محصولات پوشش زیر تاک انگور. همه این تغییرات بزرگ به پیاده سازی برای یک تجارت رانده شده توسط سنت و تاریخ است. محصولات پوشش تغییر نگاه از یک تاکستان از منظمی خار ردیف به چیزی بیشتر و محصول شده است بهترین عمل در تاکستان مدیریت برای مدت زمان طولانی. اما این منطقه سازان شده اند بسیار سریع به آغوش راه جدید برای انجام کارها. گارسیا می گوید: 15 تاکستان اجرا شده اند ترسیب کربن برنامه تا کنون و 13 بیشتر در آثار هستند. Napa County خانه به حدود 700 شراب انگور تولید کنندگان و گارسیا هدف این است که برای ایجاد برنامه برای حداقل 12 از آنها در هر سال.

“سنتی مردم باید راه های انجام کارهایی که آنها انجام داده ایم برای سال و به طوری که آنها بر این باورند که آن را حق می گوید:” کریستن Belair شراب در Honig تاکستان & Winery که سال ها صرف پیشرفت های مختلف تلاش های پایداری است و در حال حاضر مشغول به کار با گارسیا به پیاده سازی یک کربن کشاورزی طرح است. “اما من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی از آن را در حال انجام در حال حاضر و مردم را از آنچه در اطراف آنها شما می دانید که آنها نمی خواهید به سمت چپ.” نقره, UC Berkeley, دانشمند, بازدید از دره نپا در اوایل سال جاری به بحث را در کربن کشاورزی به winegrowers. “من کاملا مطمئن شوید که چگونه آن را در حال رفتن به بیش از,” او می گوید. “اما وجود دارد بسیاری از تولید کنندگان که تا به حال برخی از تجربه در حال حاضر که آنها درخواست شد من واقعا خوب سوال در مورد جزئیات این علم است.”

مشتاق مؤمنان در کربن کشاورزی ببینید یک راه نسبتا بدون درد برای خنثیسازی سال از سوختهای فسیلی. اکثر کربن روش کشاورزی—اضافه کردن کمپوست, کاشت محصولات پوشش چرخش محصولات مالچ و حتی از بین بردن محصول—نیاز به تلاش نسبتا کمی به صورت قابل توجهی بهره مند شوند. گروه از کشاورزان آمریکایی و حتی وزارت کشاورزی ایالات متحده باید حمایت برای هیچ-تا کشاورزی تا کنون از گرد و غبار باول از دهه 1920 هنگامی که خاک, فرسایش و خشکسالی ایجاد طوفان های گرد و غبار که از بین برد و کشت و کشتار مردم و دام در سراسر بزرگ عصری آمریکا

در عین حال منتقدان ببینید در کربن کشاورزی تحت تحقیق حواس پرتی از موثر تر راه حل آب و هوا. یکی از این مسرف ران Amundson اشغال دفتر در کنار درب نقره را در UC برکلی biogeochemistry بخش. در سال 2018 او استدلال در یک مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم که هر دو فرهنگی و علمی چالش های ایستاده در راه کربن کشاورزی به عنوان یک مجموعه موفق کاهش آب و هوا استراتژی است. Amundson با حضور 2000 کنفرانس احزاب در این جلسه که اجرای پروتکل کیوتو مذاکره شد. او می گوید ادعاهای او در مورد پتانسیل کربن کشاورزی در آن کنفرانس صدای زیادی مانند کسانی که امروز ساخته شده. “در 20 سال از دفاع از نوشتن نمرات مقالات و غیره ما نمی توانیم با دیدن هر نشانه ای در جو که هر گونه فعالیت در خاک است و در واقع به عقب کشیده CO2 در اقلیمی قابل توجهی در راه” او می گوید: از تلاش های کربن کشاورزی طرفداران. “این هنوز یک وعده یا یک قضیه و نه یک واقعی کاهش درمان است.”

تحقیقات به کربن کشاورزی در ادامه به زیرخاک در اوردن تالار سوالات و ابهامات. تیموتی Searchinger یک خط مشی زیست محیطی متخصص در پرینستون همکاری یک گزارش با موسسه منابع جهانی (با همکاری چند U. N. سازمان) در پایدار تغذیه جمعیت جهان است. آن فصل کربن کشاورزی بود deflating. “ما بسیار تردید در مورد پتانسیل برای جدا کردن مقدار زیادی از کربن و ما فکر می کنیم چیزهای دیگر وجود دارد که بیشتر مهم است به انجام,” او می گوید. Searchinger و همکارانش بررسی در دسترس تحقیقات و نتیجه آن نشان داد که قابل اطمینان در اطراف چقدر کربن است که در واقع منزوی مشترک کربن شیوه های کشاورزی مانند کاهش محصول و یا اضافه کردن کود دامی یا کمپوست به خاک است. تغییرات در خاک کربن بسیار سخت برای اندازه گیری و دانشمندان همیشه حتی تعریف آن همان راه است.

علاوه بر این, no-till کشاورزی است سخت به جلو و برای مدت زمان طولانی ریزه از سال های گذشته’ محصولات سازد که می توانید آن را سخت به گیاه دانه های جدید و پیچیده خاک زهکشی—و شخم زمینه حتی یک بار می توانید خنثیسازی سال حبس داشت. “برای این شیوه برای ارائه قابل توجهی ترسیب کربن تقریبا همه چیز به سمت راست بروید و آن را هرگز می کند و می گوید:” دن Blaustein-Rejto دانشیار مدیر غذا و کشاورزی سیاست در دستیابی به موفقیت موسسه یک راه حل آب و هوا فکر می کنم تانک. حدود 20 درصد از کشاورزان در ایالات متحده می گویند که آنها در عمل هیچ-تا کشاورزی اما Blaustein-Rejto می گوید: نظرسنجی ها نشان می دهد حدود 60 درصد از این کشاورزان در واقع تا زمین های خود را گاهی اوقات.

Amundson, Blaustein-Rejto و Searchinger موافقم که به عنوان کربن تولید گازهای گلخانه ای در ادامه به افزایش آن را ضروری به تمرکز بر کاهش تولید گازهای گلخانه ای به جای تلاش برای جذب کربن در خاک است. برخی بی روح تر از راه های مانند افزایش بهره وری در حال حاضر ثابت می شود بسیار موثر است. میزان انتشار گازهای گلخانه ای در ارتباط با یک گالن شیر از کالیفرنیا است نصف آنچه در آن بود 50 سال پیش. دام هنوز مسئول بسیاری از کالیفرنیا انتشار گاز متان و دولت سرمایه گذاری صدها میلیون ها نفر در تلاش برای رسیدگی به آن است. اما آن را نیز سرمایه گذاری در کربن کشاورزی—بیش از 17 میلیون دلار در خاک سالم برنامه که توزیع پول به کشاورزان و دامداران برای “اجرای مدیریت حفاظت است که بهبود سلامت خاک, جدا کردن کربن و کاهش گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای” و همچنین پروژه های تظاهرات به نمایش گذاشتن این شیوه. کشاورزان هم اکنون می توانید کسب اعتبار کربن برای گسترش کمپوست در زمین های خود را—یک انگیزه های مالی است که فرض دقیقی از چه مقدار کربن این عمل sequesters هر چند این اعداد اغلب تنها مبهم شناخته شده و یا به طور فعال مورد اختلاف میان دانشمندان است.

هنوز هیچ راهی برای کربن کشاورزی برای تبدیل شدن به یک سعی و آزمایش گازهای گلخانه ای روش کاهش مگر اینکه کشاورزان سعی کنید آن را و دانشمندان آن را تست کنید. دامداران در شهرستان مارین غرب نپا بودند برخی از پیشگامان کربن کشاورزی در کالیفرنیا و تلاش آنها مورد مطالعه از نزدیک توسط چند تن از دانشمندان. از شراب سازان’ کار نیست که به عنوان نزدیک طلبه اما شاید لازم بود. نپا است در بسیاری از راه های ایده آل قرار به اجرای کربن کشاورزی می گوید گارسیا. سازان نیز انگیزه های اقتصادی بسیاری از کشاورزان نمی—مشتریان خود را ممکن است مایل به پرداخت بیشتر برای “کربن خنثی” شراب.

به عنوان Honig کارخانه شراب سازی متوقف می شود محصول و گیاهان پوشش محصولات و هدجروس, Belair می گوید آن را هیجان انگیز برای دیدن است که حتی در یک قطعه زمین کوچک در اینجا در دره نپا آنها در واقع می تواند کاری انجام دهد. “هستند بسیاری از افسانه ها و حکایات در کشاورزی و آب و فقط در جهان به طور کلی. بنابراین چیزهایی که نمی توانید سوال و آنها نمی آزمایش” Belair می گوید. اساسی کشاورزی سوالات بدون جواب باقی می ماند در مورد کربن ترین شیوه های کشاورزی: آیا آنها افزایش یا کاهش عملکرد ؟ آیا کمپوست کمک به احتباس آب و خشکسالی انعطاف پذیری? ناپا را انگور تولید کنندگان ممکن است کمک به آنها پاسخ دهد.

در آن باقی می ماند درست است که با استفاده از کمپوست و مالچ کاشت محصولات پوشش و کاهش محصول نسبتا کم هزینه, شیوه های مفید برای افزایش سلامت خاک—و آنها می توانند امیدوارم افزایش انعطاف پذیری به خشکسالی شدید گرما و دیگر نابسامانی های تغییر آب و هوا به ما می اندازد. تمرکز تنها در آب و کاهش اثرات کربن کشاورزی تضعیف اهمیت اتخاذ این استراتژی. علامت برادفورد خاک دانشمند در دانشگاه ییل به تازگی منتشر شده یک کاغذ در طبیعت پایدار با چند از همکاران این نقطه است. آنها استدلال می کنند که این اختلاف بیش از نقش خاک در کاهش آب و هوا نابود اعتماد به نفس در تلاش برای افزایش کربن خاک به منظور حفاظت و احیای کشاورزی خاک است.

اعطای اعتبار کربن یا محاسبه انتشار گازهای گلخانه ای کاهش مبتنی بر کربن کشاورزی ممکن است مشکوک در این نقطه, اما کربن کشاورزی است که واقعا فقط خوب کشاورزی. و که بسیار مهم است برای ایجاد یک آینده پایدار کشاورزی بدون توجه به آنچه نقش آن در مبارزه با تغییر آب و هوا ممکن است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin kameralı su tesisatçısıhovarda betElektronik sigaraturkuaz korsan taksi