داشتن رویاهای عجیب و غریب در قرنطینه? شما به تنهایی نیست.

وبلاگ من از Covid یک سورئالیست مجموعه ای از رویاهای فرستاده شده توسط خوانندگان در سراسر جهان در میان coronavirus همه گیر است که ظاهرا تا به حال گسترده اثرات به ناخودآگاه جمعی ما. یک سان فرانسیسکو مقیم در مورد خواب راه رفتن در اطراف شهرستان در Crocs و پله در یک سوزن آلوده به coronavirus. فرد دیگری از گرجستان به یاد می آورد یک رویا که در آن یک پزشک نمک پاشیده بر خود و ران طعم آن را با انگشتان دست خود را و به آنها گفت: “شما مثبت برای Covid-19.”

به عنوان مردم در سراسر جهان سر خم کردن در قرنطینه و یا در غیر این صورت تنظیم به این بیماری بسیاری از anecdotally گزارش داشتن عجیب و غریبتر, رویاهای واضح تر از حد معمول — برخی مربوط به coronavirus برخی در مورد زندگی دنیوی در قبل از همه گیر جهانی و برخی فقط ساده عجیب و غریب و غیر قابل توضیح. برخی از مردم گفته اند که آنها بیشتر بی نتیجه گرفتن خواب کمتر از حد معمول. (برای کسانی که تلاش برای یک شب خوب استراحت و یا دست و پنجه نرم کردن با کابوس بنیاد ملی خواب توصیه چسبیده به یک مطابق برنامه خواب و یا در نظر گرفتن کوتاه 30 دقیقه چرت زدن.) در ضمن دیگران گزارش کرده اند, در حال خواب بیشتر و سازگار عمیق خواب (مثل خودم) به ندرت به یاد رویاهای آنها است.

برای خواب محققان آن زمان رسیده به جمع آوری رویای محتوا برای تجزیه و تحلیل. برخی معتقدند که این شروع رنگی تصاویر یک نتیجه از تغییر برنامه خواب: بسیاری از افراد باید رویاهای رنگی در طول REM (حرکت سریع چشم) فاز خواب و تمایل آنها به طولانی تر و عمیق تر چرخه REM به عنوان شب پیشرفت. اگر یک فرد از خواب بیدار در وسط یک چرخه REM آنها بیشتر احتمال دارد به رویای خود را به یاد داشته باشید مطالب و جزئیات درگیر است.

دیگر ویژگی این vividness عاطفی و فیزیکی هرج و مرج بسیاری از ما در حال تجربه. در تحقیقات قبلی دانشمندان مشخص شد که سیستم لیمبیک — بخش هایی از مغز که در رفتاری و عاطفی پاسخ — فعال هستند در طول خواب است که بسیار عجیب و غریب و یا عاطفی. من با صحبت دیلن Selterman یک روانشناس اجتماعی اجرا می شود که این رویاها, روابط, احساسات, جاذبه و اخلاق (DREAM) آزمایشگاه در دانشگاه مریلند در چه چیزی مانند Covid-19 شیوع می تواند مؤثر بر خواب ما و رویاهای ما.


چگونه استرس را در مورد مثلا یک جهانی همه گیر رویاهای ما تاثیر می گذارد?

وجود ندارد grand unified theory of dreams در میان محققان وجود دارد اما چندین نظریه های مختلف با برخی از اعتبار به آنها. شما احتمالا شنیده ام از تداوم نظریه رویاهای که فرضیه که مردم در مورد مسائل آنها در حال فکر کردن در مورد و انجام می دهند در حالی که آنها بیدار است. اگر ما احساس می کنیم برخی از درجه بالایی از استرس را در مورد این بیماری همه گیر و یا در مورد کار و یا خانواده, سپس آن را طبیعی برای این نوع از تم ها به نظر می رسد در رویای ما محتوا.

برخی از محققان بر این باورند که رویاهای یک هدف کاربردی برای آماده سازی ما برای مشکل یا موقعیت های چالش برانگیز زمانی که ما بیدار است. به طور معمول چه اتفاقی می افتد در طول یک استرس رویایی است که ذهن خود را به نظر می رسد کار مشکلی است. نیز وجود دارد که محققان بر این باورند معکوس است که; به عنوان مثال, اگر شما در حال تجربه مشکلات در زندگی فعلی خود را و رویای در مورد آنها است که می تواند آینده خود را پیش بینی سلامت روان.

کسانی که ممکن است برخی از توضیحات به همین دلیل برخی از مردم ممکن است استرس زا می پروراند. ما در حال تلاش برای از طریق این وضعیت عاطفی, تلاش برای آماده شدن برای آینده است. آن را تعجب آور نیست به من به شنیدن این که برخی از مردم با داشتن رویاهای مرتبط با این بیماری همه گیر. هر دو من و همسرم تا به حال رویاهای است که شامل اجتماعی فاصله که در آن ما سعی کنید برای حفظ فاصله فیزیکی از مردم در اطراف ما به دلیل این چیزی است که ما انجام می دهند زمانی که ما بیدار است.

هر حقیقت وجود دارد به این احساس که بسیاری از مردم با داشتن انواع مشابه از رویاهای همه در یک بار ؟

بزرگترین متغیر است که تاثیر رویای vividness باید با خود را به طور منظم و عادات خواب. اگر آن را بسیار آسیب زا شخصی رویداد در تحقیقات بالینی وجود دارد شواهد از مردم دچار کابوس. این می تواند باشد که مردم در حال تغییر برنامه خواب خود را و اگر آنها را بیشتر در خواب, آنها به احتمال زیاد به رویاهای واضح تر.

احتمال دیگر این است که مردم به تفکر بیشتر در مورد رویاهای خود. مطالعات نشان می دهد که هنگامی که شما بر روی رویاهای خود را بیشتر در حالی که شما بیدار شما تمایل به یاد داشته باشید آنها بهتر است. این نشان داده شده در خاطرات, مطالعات, برای مثال. اگر یک فرد شروع یک رویای خاطرات حتی برای فقط چند روز آنها شروع به یاد تصاویر بیشتر از رویاهای خود.

اگر شما می خواهید برای دریافت بیشتر به رویا فلسفه به جای تحقیقات علمی شما می توانید به نگاه کارل یونگ ایده از ناخودآگاه جمعی است. من در خواندن هر گونه ادبیات در محتوای مشابه در خواب پس از یک رویداد آسیب زا مانند یک حمله تروریستی که باعث میلیون ها نفر از مردم را در مورد رویای است که به طور خاص.

(پس از 9/11 حملات تروریستی دانشمندان دانشگاه تافتز پزشکی تجزیه و تحلیل رویاهای از 44 شرکت کنندگان است. پس از حمله رویاهای تا به حال شدید تر تصاویر است که “بسیار سازگار با یافته ها در افرادی که تجربه تروما از انواع مختلف” سر محقق گفت: اما وجود دارد هیچ رویای مطالب مربوط به هواپیما و یا برج های بلند.)

وجود دارد هیچ وجه یک فرد می تواند بهتر کمتر-ترسناک نیستند ؟

وجود دارد برخی از تحقیقات در روانشناسی بالینی — و من یک روانشناس بالینی — که مردم که رنج می برند از بیماری های مزمن کابوس یا PTSD می تواند به نفع از رویای شفاف است. من فقط می تواند صحبت می کنند و قول از این و من استفاده می شود به رویای شفاف خیلی بیشتر زمانی که من جوانتر بود. این می تواند یک راه برای مردم برای غلبه بر منفی و تجربه بیشتر در تحقق رویاهای خود را با کنترل محتوای آنها روبرو می شوند. استفان LaBerge برتر پژوهشگر در خواب شفاف, و اگر شما علاقه مند هستید از او چندین کتاب منتشر کرده است در مورد موضوع و نحوه القاء این رویاها.


ما در طول بحث Selterman با اشاره به چند محققان دیگر که ساخته شده ایم سهم قابل توجهی به رویای نظریه از جمله روزالیند کارترایت نویسنده از بیست و چهار ساعت ذهن, که مورد مطالعه چگونه خواب را تنظیم می کند ما به بهداشت روان و احساسات و رابرت Stickgold از دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد را بدست آورد از خواب که تحقیقات کنکاش چگونه حافظه تثبیت شده است در هنگام خواب.

در چند سال ممکن است که خواب محققان — کسانی که در حال حاضر جمع آوری حدیثی رویای محتوا می تواند به برخی از نتیجه گیری در مورد ما قرنطینه رویاهای. این crowdsourced من از Covid وبلاگ پتانسیل جذاب گنجینه رویاها برای آینده درک بسیار شبیه رایش سوم از رویاهاییک رکورد 75 رویاهای وارد شده توسط شارلوت Beradt تحت رژیم نازی. کتاب او توسط سازمان تکرار نمادها و در حالی که آن است که یک مطالعه و یا روانکاوی متن آن “تقویت فرض که لینک بین بیدار شدن زندگی و رویاهای مسلم” با توجه به نیویورکر.

در ضمن اگر شما مشتاق خیال آن می تواند مفید برای شروع یک مجله رویای بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما باور رویاهای خود را نگه دارید ذاتی معنی یا نه. Selterman افزود: “این راه که رویاهای درک مردم می تواند از طریق باورهای خود را به چه کسانی که رویاهای چیست.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>