هاوایی تهاجمی درنده فاجعه

این طول می کشد بسیاری از تلاش و بیش از یک کمی شانس برای محققان مانند آندره Raine برای رسیدن به این کنترل از راه دور میرسد کائوآئی, جایی که آنها در حال کار برای صرفه جویی در معرض خطر هاوایی پرندگان دریایی را از انقراض.

اول شما نیاز به یک هلیکوپتر قادر به رسیدن به سایت های بیش از 4,600 فوت بالاتر از سطح دریا.

تبلیغات:

سپس شما نیاز به دقیقا به آب و هوا به پرواز و امیدوارم که شرایط تغییر نیست که آنها اغلب فراموش.

“آب و هوا نیست که بزرگ می گوید:” رین پروژه هماهنگ کننده برای kaua’i در معرض خطر Seabird پروژه بازیابی. “ما نگه داشتن رفتن و حلق آویز کردن در helipad انتظار و تماشای. و سپس آن را به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به خوب اما آن را fogged یا شما وجود دارد و سپس شما گیر کرده است. شادی مشغول به کار در یک کنترل از راه دور و غیر قابل دسترس منطقه است.”

این پرندگان دریایی — از جمله نیوئل shearwaters (Puffinus newelli) و هاوایی petrels (Pterodroma sandwichensis) — بدیهی است که باید یک زمان بسیار آسان تر شدن بالای این کوه است.

تبلیغات:

بنابراین متاسفانه فراموش گونه های مختلفی از تهاجمی شکارچیان — از جمله گربه وحشی, سیاه, موش و خوک وحشی — قرار داده است که این زمین آشیانه پرندگان و بسیاری دیگر بومی هاوایی گونه در مسیر سریع به سمت انقراض.

“مردم همیشه واقعا شگفت زده شده توسط این” رین می گوید: “اما مهم نیست که چگونه از راه دور به منطقه و یا چه ظاهرا نامهربان است به شکارچیان مانند گربه. شما در حال رفتن به پیدا کردن گربه ها و موش ها و خوک ها در این مناطق است. نبود یک سایت است که ما در کار نیست که باید همه این شکارچیان مشغول خوردن پرندگان است.”

مانند بسیاری از جزیره فلور, هاوایی را گونه پرنده بزرگ بدون پستانداران شکارچیان به طوری که آنها بیمار-سازگار با دندان و چنگال که با وارد جامعه انسانی. گربه ها از تبار housecats در حالی که خوک فرار از کشاورزی سایت ها و موش ها از تبار stowaways در کشتی.

تبلیغات:

به همین دلیل kaua’i در معرض خطر Seabird پروژه بازیابی گذشته نه سال ساخت نرده ها و ایجاد دیگر درنده کنترل — کار که اثبات ضروری در دادن این پرندگان بومی یک فرصت است.

اولین گام در کنترل شکارچیان است کمی تهدید.

تبلیغات:

با توجه به مقاله Raine و همکارانش منتشر شده در اوایل این ماه در مجله حیات وحش, مدیریت, معرفی شکارچیان کشته شدن حداقل 309 در معرض خطر پرندگان دریایی در شش نظارت پرورش مستعمرات بین سال 2011 و سال 2017. که کاملا یک ضربه برای هر یک از این گونه های در معرض خطر.

“نیوئل shearwaters و هاوایی petrels دچار فاجعه بار کاهش بیش از چند دهه گذشته” رین می گوید. “هر که جوجه را از دست داده و در جامعه است که ما نمی توانیم به از دست دادن.”

محققان زمان در غم وظیفه جمع آوری مرده و بررسی زخم الگوهای تعیین کنید که چه نوع درنده ساخته شده را بکشند.

تبلیغات:

موش معلوم شد, کشته ترین — بیش از 50 درصد از كمربند — معمولا از ورود پرندگان rocky لانه و غذا خوردن تخم مرغ و جوجه است. که به طور چشمگیری کاهش می یابد و تلاش بازیابی, اما تحقیقات نشان می دهد که پرندگان بالغ که از دست داده ام جوجه های خود را بازگشت به همان لانه سال بعد دوباره سعی کنید.

کشتن خوک پرندگان کمتر — در حدود 10 ٪ از تمام دنبال كمربند — اما آنها مخرب ترین حفر کردن و گرفتن تمام لانه. “آن را مانند کسی که به معنای واقعی کلمه گرفته شده از یک نارنجک دست و پر کردن آن این نقب زدن و عیار آن را” رین می گوید. “آنها فقط به خوردن هر آنچه در داخل است.”

گربه شد مسئول یکی دیگر از 35 درصد از مرگ و میر شناخته شده و رین می گوید: تحقیقات نشان می دهد کسانی که در كمربند بدترین برای سلامت طولانی مدت از این گونه پرنده. گربه ها هدف پرورش پرندگان, گرفتن نه تنها نسل فعلی اما در هر صورت امیدوارم که نسل های پی در پی. این پرندگان دریایی بسیار وفادار به خود را در هر دو نقب زدن سایت و جفت خود را, بنابراین اگر یک گربه را بیرون می کشد یکی از والدین دیگر ممکن است نه نژاد دوباره برای چندین سال اگر در همه. (بدون شکار, محققان می گویند شگفت انگیز 98.6 درصد از پرورش جفت همسان دوباره و پرورش هر سال از مطالعه است.)

تبلیغات:

و در حالی که گربه ها در کلی ترین و مخرب بعضی از گربه ها کاملا ترسناک است.

“در هر حال حاضر و پس از آن شما می توانید یک نوع گربه فوق العاده است که واقعا خوب در پیدا کردن لانه و کشتن پرندگان,” او می گوید.

در یک حادثه بازگو در این مقاله seabird تیم بازیابی یافت تصاویر از گربه های گرفته شده توسط نه نفر از 30 از راه دور دوربین در همان روز. هر دوربین آموزش دیده بود در یک متفاوت seabird نقب زدن — ارائه شده است که وعده های غذایی آماده برای وحشی گربه سانان.

“این فقط نشان می دهد که همه شما نیاز دارید این است که برای یک گربه به یک منطقه برای یک دوره بسیار کوتاه,” رین می گوید. “زمانی که پرندگان در حال نشستن در یک سوراخ در زمین آنها به طور کامل در معرض خطر شکار. گربه می تواند به راحتی به از بین بردن تعداد زیادی از پرندگان است.”

تبلیغات:

Raine توصیف یکی دیگر از حادثه به عنوان “بسیار وحشتناک به تماشای.” در آن صورت گرفت در یک سایت از راه دور این تیم می تواند تنها در مورد یک بار در ماه در طول فصل پرورش “از آنجا که آن را گران و سخت برای رسیدن به” او می گوید. آنها وارد یک بعد به نقد و بررسی سایت های اتوماتیک دوربین های دیجیتال و تصاویر نشان داد “این یکی گربه فقط wreaking ویران در سراسر سایت. آن را در می رود و کشته شدن یک فرد بالغ نیوئل shearwater و آنها چیزی که بعد از شما آن را بدانید در حال ظهور از همان نقب زدن با چهار بچه گربه ها. پس از آن با استفاده از آن نقب زدن به منظور بالا بردن بچه گربه ها, و سپس ما آن را بر روی دوربین در یکی دیگر از نقب زدن با بچه گربه ها اساسا آموزش آنها را چگونه به کشتن بیشتر shearwaters.”

که یک چیز دشوار برای دیدن — به ویژه هنگامی که این محققان به دنبال رفت و آمد در این لانه برای سال.

“شما شروع به واقعا همدردی با این پرندگان آنجا که شما در حال تماشای آنها را در نقب زدن دوربین و شما شاهد تمام این رفتارهای” رین می گوید. “و ما در حال پیگیری آنها را به عنوان به خوبی. ما شاهد این هستیم که آنها را به این سفر باور نکردنی برای تغذیه جوجه های خود را. هاوایی petrels به سمت سواحل آلاسکا 11-14,000 کیلومتر در تغذیه سفر و پس از آن شما به سایت بروید و به شما در پیدا کردن این پرنده که فقط شده است خرد شده و توسط یک معرفی درنده و جوجه به چپ به مرگ از گرسنگی مردن. آن را بسیار سخت برای مقابله با است.”

اما به عنوان دشوار و خطرناک به عنوان این شکارچیان می تواند این تحقیق همچنین نشان می دهد که این وضعیت چندان دور از نا امید کننده است.

تبلیغات:

من در حصار

بیش از دهه گذشته kaua’i در معرض خطر Seabird پروژه بازیابی و بسیاری از آن سازمانی همکاران باید متمرکز بر ایجاد درنده کنترل در شش هفت ساله خود را به طور منظم نظارت seabird سایت های پرورش.

این آسان نیست برای به انجام رساندن در این دور به ندرت بازدید. مواد باید به پرواز در ungulate ضد نرده ساخته شده است, تله های دیگر تنظیم و خوک شکار اعزامی سازمان یافته است. همه باید آن را انجام و نگهداری در طول تاریخ سرزمین پر از پوشش گیاهی تنگ ridgelines و شیب دار دره عمیق و باریک دیوار.

برای اینکه چیزها حتی بیشتر دشوار است بازدید کنندگان انسان باید ترک زیستگاه به عنوان دست نخورده به عنوان امکان پذیر است.

تبلیغات:

“اگر شما شروع به ساخت مسیرهای پیاده روی در این مناطق و سپس شما در واقع فقط باز کردن آنها را به انبوهی از شکارچیان که در خارج وجود دارد” رین می گوید.

اما کار سخت می پردازد.

با توجه به مقاله نرده ها و کنترل های دیگر نه تنها به حفظ تهاجمی شکارچیان آنها را پرندگان از این فرصت برای رشد است.

این تیم تحقیقاتی با استفاده از هفت سال اطلاعات از شش سایت از قبل و بعد از درنده کنترل تاسیس شد و پیش بینی شده نتایج قابل توجه برای آینده دو seabird گونه است.

اولین مدل در نگاه به آنچه اتفاق می افتد به هر سایت بدون درنده کنترل. آن را یک فاجعه بود — عمدتا به دلیل گربه ها. “ما زد که برای 50 سال و ما متوجه شدیم که تمام مستعمرات رویم به سمت انقراض است.”

مقاله در چه رین اذعان به پای چوبه دار, طنز, تماس, این فاجعه ،

دوم مدل سازی روش ثبت داده ها از موفق پرورش قرار گرفت که پس از گسترده تر درنده کنترل (نرده ها و تله ها) در محل قرار داده شد. “ما دریافتیم که افزایش جمعیت در طول این 50 سال” رین می گوید. تحت این مدل که بر اساس 2017 نرخ رشد جمعیت در سایت های با درنده کنترل اکثر سایت ها را به 50-60 ٪ افزایش بیش از 50 سال از طرح, در حالی که یک سایت بیش از دو برابر شده است.

“این واقعا نشان می دهد که اگر شما حذف شکارچیان پرندگان شروع به بهبود می یابند.”

این نیست که تمام شود و پایان دادن به همه. هاوایی seabirds صورت فهرست لباس های شسته شده از عفونت های اضافی از جمله تغییر آب و هوا, برخورد با خطوط برق, کاهش جمعیت ماهی در دریا و گیاهان مهاجم که تغییر جنگل ترکیب. این مدل نیست آدرس این تهدیدات که همچنین نیاز به کاهش.

نیز وجود دارد یکی دیگر از معرفی درنده: انبار جغدها. هاوایی معرفی انبار جغدها در دهه 1960 برای کنترل موش اما — همانطور که ما دیده ایم در بسیاری از دیگر نمونه های مشابه — آنها به سرعت تبدیل به یک مشکل جدید. جغدها تنها کشته شدن 12 پرندگان دریایی در طول مطالعه اما رین می گوید: این جدیدترین مهاجمان مطرح فزاینده تهدید که ثابت سخت تر برای کنترل. شما می توانید ساخت نرده برای حفاظت از پرندگان, بعد از همه, اما شما نمی توانید جلوگیری از پرندگان دیگر از پرواز بیش از آن حمایت.

اما این تحقیقات اثبات می کند که تکنیک های مدیریت زمان برای حفاظت از پرندگان دریایی هاوایی از مبرم ترین تهدید — گربه و موش و خوک — واقعا کار می کنند و که آنها را می توان به مکان های بیشتر و حتی توسط مالکان خصوصی که پرندگان در خواص خود را. “اگر چه ما باید هفت مدیریت سایت وجود دارد که سایت های دیگر در این جزیره که در آن پرندگان هنوز هم حلق آویز در, و هیچ دلیلی برای انتظار می رود که این تکنیک نمی تواند موثر در مستعمرات دیگر.”

این مهم است زیرا برخی از کسانی که سایت های اضافی در لبه.

“ما در حال پیدا کردن که این سایت ها فقط سکوت” رین می گوید. “با مدیریت بر روی آنها پرندگان فقط تند رفتن دور.” این مقاله توصیه می کند درنده ضد نرده ها در تمام سایت ها و همچنین اختصاص داده شده در طول سال کمک های مالی برای هر دو seabird نظارت بر تلاش و درنده-کنترل عملیات طراحی شده به طور خاص هدف قرار دادن ترکیب حیوانات در هر محل. نویسندگان همچنین نشان می دهد اضافی پورت امنیت زیستی برای جلوگیری از بیشتر گونه های مهاجم از ورود و احتمالا هدف استفاده از چشم انداز در سطح سموم به خلاص شدن از موش و گربه.

علاوه بر این رین می گوید: این تکنیک را می توان به گونه های دیگر و دیگر جزیره مکان های که در آن تهاجمی شکارچیان تهدید زمین-لانه پرندگان است.

شاید مهمتر از همه این تحقیقات کمک می کند تا نشان دهد این اياد — که کار خود ادامه داد به عنوان “ضروری” در طول همه گیر — که تلاش های خود را برای مبارزه با انقراض در این چالش سخت برای رسیدن به زیستگاه می پرداخت.

“من به یاد داشته باشید یکی از سایت های ما به طور خاص — در واقع من در تلاش بود تا به امروز برای اولین بار رفتم اونجا که من پیدا کردم در عرض پنج پا در منطقه نقب زدن بود که predated توسط یک گربه مرده جوجه که تا به حال کشیده شده توسط یک موش و یک نقب زدن که ویران شده بود توسط یک خوک” رین بازگو. “در حال حاضر شما می توانید یک ماه حتی بدون دیدن شکارچیان در برخی از این سایت به خاطر این کار بزرگ که کنترل خدمه در حال انجام است.”

و این امر یک مسئله بیشتر: این کار فقط در مورد پرندگان. این ممکن است کمک به درمان هاوایی — انقراض پایتخت جهان — در این فرآیند است.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که مردم درک اهمیت حیاتی پرندگان دریایی به عنوان معماران از جزیره خود را” رین می گوید. “آنها را به تمام کسانی که در اقیانوس مواد مغذی به کوه ها و تا حدی مسئول این حوضه است که همه ما تکیه می کنند. این یک اکوسیستم کل است که نیاز به خطاب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>