HBO حداکثر جادویی و عمل بسته بندی شده “ماجراجویی زمان” ویژه ادای احترام به مقاومت قهرمانانه

در حالی که تماشای اولین قسط از HBO حداکثر چهار ساعته ویژه “ماجراجویی زمان: سرزمین های دور” بر اساس پندلتون بخش فانتزی متحرک سری زد که در کارتون شبکه من یاد یک قسمت از نشان می دهد و در فصل پنجم. در این قسمت با عنوان “BMO” حساس کنسول ابراز شده توسط Niki یانگ به طور تصادفی حذف کل coresystemdrivers.sys در طی یک دور از تعمیر و نگهداری روزمره. به منظور عمل به صورت عادی BMO توضیح می دهد که به فین (جرمی Shada) و جیک (John DiMaggio) که آنها نیاز به سفر به خارج از MO کارخانه که در آن BMO بود “به دنیا آمد.”

پنهان هستند و ملبس و shenanigans امدن تا BMO در نهایت پیوست با خود خالق Moseph “Moe” Mastro جیووانی که درآمد حاصل از آنها را حل کنند. وزارت معارف نشان می دهد که BMO بسیار ویژه است. آنها ساخته شده است به عنوان یک همراه و همدم برای کودک او هرگز به پایان رسید تا داشتن.

تبلیغات:

Moe توضیح می دهد: “من ساخته شده BMO به بود.

در “دور زمین” گروگان تهیه کننده اجرایی آدم Muto BMO به طور کامل پذیرای آن عنصر از طراحی خود را در راه خاص خود را. پس از 10 فصل از خدمت به عنوان یک شخص وابسته به فین و جیک (البته آن فوق العاده شایان ستایش و به خوبی یک دوست) BMO مراحل به نقش قهرمان مبارزه با قدرت شکسته و سیستم رهبری فاسد حاکم — روایت است که هر دو جهانی بی انتها و فوق العاده به موقع.

BMO با خوشحالی رفت طریق فضای مسلح با سیب زمینی — و یک آهنگ در مورد سیب زمینی: “آنها بهتر از گوجه فرنگی!” — در یک ماموریت به terraform مریخ زمانی که آنها در حال suddelny پرتاب کردن البته. BMO به پایان می رسد تا در رانش یک ناتوان ایستگاه فضایی طراحی شده در-و با سوال, منابع انرژی و ساکنان مستعمرات از رفتگران. سازمان دیده بان برای اولین بار چهار دقیقه زیر:

تبلیغات:

جامعه ساخته شده است فروش بیت با ارزش قراضه به هوگو (Randall Park) یک ناقص سابق زمینی که طراحان بسیاری از رانش مکانیسم. BMO سقوط-فرود از بین می برد برخی از با ارزش دور انداختن تجهیزات است که دو گروه – بزرگ الف ها و پوسته مردم – در حال اختلافات بیش از, که پس از آن نوبت به تعارض در BMO.

قبل از آنها می تواند مقابله به مثل BMO است جاروب توسط Y4 (بعد از تغییر نام Y5) یک جوان اسم حیوان دست اموز-مانند موجودی (شکوه Curda) که در ابتدا اندیشد فروش آنها را به هوگو. اما پس از BMO سریع فکر کردن کمک می کند تا ساکنان تعمیر نقض بدست آورده و آنها را خودخوانده عنوان کلانتر Y5 تصمیم می گیرد برای تبدیل شدن به خود همبازی/معاون.

با هم آنها را به صرف روز خود را کمک رانش ساکنان با روز به روز حوادث – مانند صرفه جویی در فضا سوسک از غرق شدن و یا کشمکش فضای گوشت خوک – در حالی که Y5 مشخصه وزن با حس عذاب قریب الوقوع و همچنین آوازی مخالفت پدر و مادر او که برای هوگو. به عنوان رانش در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر بی ثبات آن می شود به طور فزاینده آشکار است که هوگو است که کمتر قابل اعتماد رهبر و بیشتر از یک smarmy سیاستمدار با استفاده از نیروی کار از ایستگاه ساکنان خود خودخواه به دست آورید.

تبلیغات:

به ناچار Y5 به تعیین خود وفاداری در حالی که BMO همچنان مصمم از مبارزه علیه بی عدالتی در بازی رانش.

“حتی زمانی که همه چیز نگاه کنید واقعا احمق ما هنوز باید امتحان کنید” BMO می گوید.

در این مورد آنچه که به عنوان “احمق” در رانش ابراز مخالفت — به خصوص به عنوان یک کودک و یا یک عضو از یک حاشیه رانده شده جامعه — حتی زمانی که مردم در اطراف شما در حال apathetically سقوط در خط.

تبلیغات:

و در این صورت است که به اصطلاح حماقت در نهایت باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

“ماجراجویی زمان” همواره موفق به برقراری ارتباط یک پیام بدون اینکه اخلاقی و این قسمت از “سرزمین های دور” متفاوت است. این تا حدی به دلیل با وجود absurdist محیط نشان می دهد بسیار واقعی تصویر از رفتار انسانی و سیاسی ماشینی. هنگامی که من به تماشای هوگو شبانه روزی فرار غلاف با وجود فریادهای بی عدالتی, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی به کاخ سفید پناهگاه در حالی که هزاران تن به خیابان ها در اعتراض به نابرابری نژادی.

اما فقط به خاطر “عدالت” با این حال شما تعریف آن ممکن است بلافاصله به دست آورد “دور زمین” نشان می دهد که از طریق آن تصویر از BMO که هنوز هم چیزی است که مردم باید مبارزه کنند. “این ربات صرف انرژی در راه است که عملکرد آن هیچ نفع” مشاهده Y5 در یک نقطه کاملا کپسوله سازی سخاوتمندانه قهرمانی بافته شده در طول “زمان ماجراجویی” کانن.

تبلیغات:

آن را تقریبا کودکانه آرمان گرا راه به رویکرد جهان اما پس از تماشای “سرزمینهای دور” من می دانم که جهان ما باید بیشتر BMOs به دلیل استقبال از فلسفه به “بیشتر” تغییر اتفاق می افتد.

اولین قسط از “ماجراجویی زمان: سرزمین های دور” در دسترس است به جریان در حال حاضر در HBO حداکثر. هیچ تاریخ انتشار اعلام شده است به صورت زیر است محصول فوق العاده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>