HBO را سرد “خوش آمدید به چچن” به تصویر می کشد قهرمانی از مردم عادی در یک جامعه پاکسازی

بسیاری از توالی در “خوش آمدید به چچن” ممکن است شما را فراتر از یک جای کلمات می تواند به اندازه کافی توصیف هر چند گمان می کنم نزدیک ترین مدت خواهد بود “سرد.”

این نه به مراجعه مختصر کلمات قصار دیوید فرانسه شامل به او مستند به روایت جریان که در آن او دارای دوربین مدار بسته و یا تلفن فیلم به دست آمده توسط همجنسگرایان فعالان است که نشان می دهد افرادی که از لحاظ فیزیکی ضرب و شتم مورد تجاوز قرار گرفته و در یک مورد به احتمال بسیار زیاد تنفس او گذشته است. این وحشتناک, قطعا, اما به ما آموخته ام بیش از حد فرد به طور متوسط تمایل به نوبه خود به دور از این تصاویر حتی اگر آنها در صحنه از واقعیت – شخص دیگری را به ما بگویید خودمان در جایی بسیار دور است.

تبلیغات:

در این لحظات است که خون به نوبه خود یخی می رسند در قالب hauntingly آشنا مشاهدات از مردم مانند مادر به یک مرد در خفا عنوان “Grisha.” روسی ملی هدفمند در چچن برای خود گرایش جنسی “Grisha” بازداشت شد در یک مرکز که در آن تعداد بی شماری از مردان و زنان همجنسگرا بودند که زندانی و شکنجه شده است. زمانی که آنها منتشر شده او فرار کرد و به زودی متوجه تمام اعضای خانواده را مجبور به پیوستن به او در تبعید است.

پس از رسیدن به یکی دیگر امن تر است اما به طور موقت محراب “Grisha” despairs در نیاز به ترک محل او یک بار می دانستند که ناگهان تبدیل به نفرت نسبت به او و دیگران مانند او.

“آن بود و نه در مورد کشور” بزرگتر خود با آرامش می گوید. “ما فرار کرد چون از مردم است. این اتفاق می افتد در هر کشور است. یک فرد می شود برخی از قدرت و شروع به سوء استفاده از آن است. و در حال حاضر است.”

تبلیغات:

این اتفاق می افتد در هر کشور است.

صحنه هایی مانند این را “خوش آمدید به چچن” چیزی بیشتر از دیگری چشم باز مستند یا کار وکالت است. آن است که یک ساعت و 45 دقیقه یک هشدار برای هر کسی که معتقد است که جای آنها در زندگی هرگز نمی تواند تبدیل به یک جهان استبدادی ترسناک که در آن یک فرد خانواده خود را به نوبه خود آنها را به باطل اسیرکنندگان و یا فقط به عنوان به احتمال زیاد قتل آنها را به خاطر “پاکسازی خون” از خانواده های خود و مردم خود را.

این پاکسازی به دست آورده بیش از حد کوچک بین المللی متوجه شده است در اثر پس از رهبر چچن رمضان قدیروف به چراغ سبز به اجرای قانون و شهروندان خصوصی برای شکار به, گی, همجنسگرا شهروندان با مصونیت از مجازات.

تبلیغات:

در پاسخ به شبکه های شهروند فعالان کار برای استخراج هر کس به آنها می رسد برای کمک به, خطر زندگی خود و خانواده آنها را با خیال راحت از روسیه و جمهوری و برای آنهایی که خوش شانس به یک امن تر زندگی و یک شروع جدید در یک کشور دیگر.

بازیگران در این شبکه های زیرزمینی را بدون هیچ تجربه قبلی در نفوذ به مکان های خطرناک و استخراج از مردم که زندگی در معرض خطر هستند. هر یک روزمره فرد که به طور متوسط زندگی و معیشت قبل از ارتکاب همه چیز به این علت ضرورت می باشد.

تبلیغات:

بسیاری از جهان دانش کمی از این واقعیت است که برخی از 40,000 مردم پنهان باقی می ماند در چچن و ما به عنوان پیدا کردن در این فیلم وجود دارد این است که کمی به هیچ کمک از دولت روسیه است که سرمایه گذاری در propping تا قدیروف ،

فیلمبرداری شاغل در “خوش آمدید به چچن” بازتاب دستی, مستند, کار با دوربین زیر یک گروه کوچک از فعالان آنها به عنوان کار خستگی ناپذیر برای نجات به عنوان بسیاری از مردم که آنها می توانند با خیال راحت به عنوان آنها می توانند. با کمک افراد خود را, فرانسه با استفاده از ترکیبی از محتوا و فیلم های به دست آمده از دوربین های مخفی فعالان حمل با آنها در خطرناک استخراج ماموریت.

فیلمساز و تیم خود را مراقبت به تصرف شجاعت از مردم مانند داود Isteev بحران پاسخ هماهنگ کننده برای ملت گسترده روسیه همجنسگرایان شبکه و متحد اولگا Baranova مدیر مسکو مرکز جامعه برای همجنسگرایان+ طرح افشای گرم عکس از زندگی در داخل راز پناهگاه جایی که آنها هستند قادر به پنهان کردن تبعید شهروندان است.

تبلیغات:

و Isteev و Baranova ترکیبی از سنگ و رو و کاملا اختصاص داده شده به عدالت از علت خود با صفر انتظار تشکر و یا به رسمیت شناختن. در یکی از به یاد ماندنی گذشت او خلاصه سخت مورد و shrugs. “به هر حال” او می گوید: بدون احساسات “اگر آنها نمی, شما را بکشند شما برنده هستید.”

بخشی از این تلاش شامل ویژگی های قابل توجه جادوگری به عنوان فیلمسازان استخدام های دیجیتال “چهره دو” روش قادر می سازد که هر یک بازمانده به فیلم برداری می شود و داستان خود را در صدای خود را ، affording آنها بسیار مهم در سطح سازمان در طول زمان در زندگی خود را هنگامی که هیچ چیز خاصی است. این دیجیتال پنهان نمی کند قطع هر فرد می رسد و به ندرت احساس سرزده است. در یک نقطه اوجی هنگامی که یک موضوع تصمیم می گیرد برای رفتن به مکان های عمومی فرانسه قطره کامپیوتری ماسک به فاش کردن چهره واقعی خود را – و در آن لحظه تکان دهنده شما ممکن است درک اثربخشی این ابزار است.

نتیجه نهایی این است که یک illuminative کار است که هرگز احساس کاملا امن قرار دادن ناظر در میان آن افراد در لحظاتی که در آن حتی می توان آنها را به طور کامل مطمئن شوید که آنها آن را از طریق پست های بازرسی و یا اگر هواپیماهای آنها فرار را خاموش قبل از مقامات او را پیدا کنید. و این کاملا نقطه از فرانسه, فیلم – تا زمانی که جنایات مانند این اتفاق می افتد در هر نقطه هیچ کس امن است.

تبلیغات:

ما این را در این تیم ماموریت برای نجات “آنیا” این دختر یک چچنی رسمی که عمو تلاش برای باج خواهی او را به داشتن رابطه جنسی و یا در صورت مرگ بودن خواست و در مثال پاپ ستاره به نام Zelim Bakaev یک مرد به اندازه کافی معروف به قدیروف درخواست یک عکس op که از بین رفته و بدون اثری بعد از شاهدان می گویند او همراهی می کردند به یک ماشین توسط مقامات دولتی.

موجود در “Welcome to چچن” است که این نوع از درام واقعی در اینجا است که تولید کنندگان نمی تواند پیش بینی کرده اند از جمله یکی از پیچ است که ensnares یکی از مرکزی آن افراد در نتیجه یک پیچ که پشته دل شکستگی بالای بیشتر دل شکستگی است. و همه این ها باعث می شود تماشای آن پرچین, خشن, تجربه وحشتناک که به طور همزمان الهام بخش.

آن باور نکردنی است بدانید که در دو سال اول این هولناک پاکسازی Isteev و همکارانش اسکان 151 مردم به مکان های امن تر با 44 از آنها تا پایان در کانادا است. شما احتمالا می توانید حدس بزنید که چگونه بسیاری از این پناهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پذیرفته شده است.

ما می توانید با تکان سر ما در این, و یا ما می توانید نشستن و گرفتن اخطار اگر تنها برای خود ما حس خود حفظ.

تبلیغات:

در یک نقطه Isteev سخنان اگر چنین جنایات اتفاق می افتد در چچن چرا در روسیه که دولت غرفه تا اقتدارگرا قدرتمند سرکوب چچن مردم ؟ یکی دیگر از پناهندگان که خطر زندگی اش را با رفتن عمومی توضیح می دهد که او را به انجام این کار از آنجا که ما همه انسان هستند و ما سزاوار حقوق اساسی. اگر آن اتفاق می افتد در اینجا او می پرسد: کسانی که به زحمت به گوش, چرا نمی توانم آن را به اتفاق می افتد در همه جا ؟

اگر “خوش آمدید به چچن” شما را با برگ دیگر فکر می شود که.

“خوش آمدید به چچن” برای اولین بار روز شنبه, ژوئن 30 در 10 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>