HBO را ترسناک و مخوف Perry Mason به دادگاه سریال True Detective قبل


Perry Mason stands in an alley, wearing a leather jacket and fedora.

Matthew Rhys به عنوان پری میسون.

HBO/مریک مورتون

میدوی را از طریق HBO را راه اندازی مجدد پری میسونیک همکار محبت می گوید Matthew Rhys ” مست نتراشیده بدون جهت محقق خصوصی “رک و پوست کنده من آن را توهین آمیز است که شما را انتخاب کنید به ماسک خود را در هوش و نجابت با بدبینی و slothfulness.” همان را می توان گفت از پری میسون خود را آغاز می شود که عنوان شده وجود دارد دیده می شود-که درام پلیسی قبل از انداختن آن بدبینانه سمت و آشکار خود را به یک مبارز دادگاه درام به جای.

اصلی Perry Mason پخش از سال 1957 تا 1966 و اختراع رویه. در هر قسمت وکیل مدافع پری میسون (با بازی Raymond Burr) رو خود را به اشتباه متهم به مشتریان با برخی از قابل توجه gumshoe lawyering; معمولی اوج درگیر در ایستاده اعتراف از نوع است که تحت تاثیر پسر عموی من وینی و چند مرد خوب. این دو نمونه خود را تقریبا 30 سال هستند با این وجود در 30 سال جوانتر از اولین Perry Mason که پخش سیاه و سفید است و نوع creaky مالکیت معنوی است که حتی کسی که غرق در تلویزیون ممکن است به اشتباه به عنوان مراجعه Matlock یا ستوان کلمبو.

تماشای چند قسمت از جدید Perry Mason, من شگفت زده و برای اولین بار در talismanic قدرت مالکیت معنوی: HBO خواهد به جای راه اندازی مجدد پری میسونبا استناد به خاص الهام بخش و نه حتی تلویزیون نشان می دهد اما در اوایل pulpier 1930 Erle استنلی گاردنر رمان از فقط یک کل جدید نشان می دهد در مورد خصوصی کیر? منظور من در این Perry Mason Perry Mason معروف وکیل نیست حتی یک وکیل! اما من آهسته در جذب. چه چیزی شما را با HBO را Perry Mason یک مورد واقعی از راه اندازی این حق رای دادن و کسانی که همیشه در همان محل: اصل داستان.

پری میسون آغاز می شود در لس آنجلس در شب سال نو سال 1931 به عنوان آن کنه به سال 1932. افسردگی خشم آمده است. بی خانمان و بیکار همه جا هستند حتی به عنوان فیلم studios در حال جمعآوری نقد و انجیلی megachurches پررونق در tithes از جان و جستجو. در این noirish و خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ mire نوزاد به نام چارلی Dodson ربوده شده است و ransomed برای $100,000. او از جان گذشته پدر و مادر سرفه کردن پول نقد اما چارلی کشته شده است به هر حال با او چشم دوخته باز در مرکز شهر LA سپس-شلوغ در حال حاضر-خاک یکسان فرشتگان پرواز بندی. پدر (Nate Corddry) بلافاصله تبدیل به یک مظنون و ثروتمند نیکوکار procures برای او خدمات یکی از لس آنجلس پیشرو دفاع وکیل مدافع, Jonathan E. B. (John Lithgow) به طور فزاینده ای می شه متخصص که پدرانه محبت برای یک پری میسون (ریس).

محبت است نه یک احساس ماسون بسیار الهام بخش. سخت-نوشیدن از دست جانباز جنگ جهانی اول او را خالی از سکنه ترانشه و پراکنده زندگی می کنند جاسوسی جنسی contretemps از ستاره های فیلم های. طلاق گرفته و جدا از پسر جوان خود را, او به تنهایی زندگی می کند در یک خانواده مزرعه که در حال تجاوز در همه طرف توسط یک فرودگاه. سیگار خود اویزان از لب خود را عمود بر زمین و او می تواند imaginably یک poker night با سام با بیل و فیلیپ مارلو اگر هر کدام از آن بچه ها می تواند ایستادن شرکت.

سیستم فاسد است اما آن را به طور کامل به دلیل وجود Perry Mason.

در برخی از نقطه در توسعه آن این تکرار Perry Mason متصل شد به True Detective خالق Nic Pizzolatto و قسمت اول ضعیف ترین از سری دارای بوی که دیگر HBO جرم و جنایت درام در مورد آن: سفت نسیم غمگین-man انرژی یک چلپ چلوپ از emo-ponderousness یک کودک جسد و وحشتناک سه گانه قتل. (پری میسون نیز آخرین اعتبار کرایه به ویژگی های مردان برهنه در درجه اول در قالب نر اجساد به عنوان هر چند آن را می توانید در دهه بیش از حد مو برهنگی زن با تخلیه snuffleupagi.)

آن را به ریس اعتبار است که او کاملا کار نمی کند در این محیط. او پروژه فقط یک کمی بیش از حد نجابت و اشتیاق به یک دیده می شود آن همه پوچ گرا. او هیچ-جای سخنگو لهجه (Rhys است ویلز) برای تلفن های موبایل به خارج از محل به عنوان یک ویولا در یک گودال mosh. او هیچ شرمنده کالیفرنیا جو; او برای تلفن های موبایل مانند او متولد شد به صحبت کردن با یک هیئت منصفه. و اوه راست! که در آن نشان می دهد رهبری است! هشت قسمت از مجموعه (در حال حاضر Perry Mason یک سری محدود هر چند شما لازم نیست که به یک کارآگاه به شکل است که “محدود” است به احتمال زیاد به گسترش فراتر از یک فصل) نقشه نزدیک بر روی فرمول یک استاندارد Perry Mason قسمت: نیمی از دادگاه نیمی از آن را. به عنوان نشان می دهد بیشتر یا کمتر تبدیل در پرواز هر قسمت می شود بیشتر اتصالات ویترین برای ریس یک بازیگر است که پروژه میدان نجابت حتی زمانی که او را نه مربع و نه مناسب و معقول. (حتی شخصیت خود را در آمریکایی هایک کمونیست جاسوسی بود که به کشته شدن ده ها تن از مردم به نظر می رسید اساسا خوب است.) آن را هنوز هم نویر (ish), اما آن را نمی hardboiled.

حتی در خشن, درب بازکن, چند, نشان می دهد, آیا چیزی از لحاظ ساختاری حکیم (در صورت بعید است که آن را به محبوب در ق) آن را به ما می گوید که آن را انجام داد. این نتیجه موجب صرفه جویی در خود را از غیر ممکن است تنش داشتن به satisfyingly “حل” این مورد و به چلپ چلوپ در اطراف انگیزه طرح پوشش یو پی اس و یک دوره لس آنجلس است که احساس می کند بزرگ بی رحمانه و حیاتی است. کشیده به صورت E. B. s canny منشی و دستیار دلا (Juliet Rylance) همیشه هماهنگ به blinkered جنسیتی از مردان اطراف او پیت استریکلند (Shea Whigham) رفیق پری یک PI با سهل انگاری حس اخلاق شخصی و حساس ترین مداد سبیل و افسر پلیس پل دریک (Chris Chalk) سیاه و ضرب و شتم پلیس مقابله با مدارا و نژاد پرستی از خود همکاران. همچنین مرکزی به داستان مرده است که نوزاد و مادر امیلی دادسون (گیل رنکین) و کلیسا: درخشنده Assembly of God جدید انجیلی وزارت ساخته شده در جاذبه خواهر آلیس (Tatiana Maslany) و پایین به زمین فرستاده خدا و پشتوانه مالی ده ها تن از قدرتمند و سایه مردان است.

تا جایی که پری میسون یک نوآر آن سیاست جا حاضر است. به عنوان کرکس کاترین VanArendonk قرار داده و آن را در یک صدای جیر جیر اخیر “فقط FYI کلاسیک نوآر است که اساسا “eff پلیس” ارائه شده به عنوان یک سبک است.” نویسنده و تلویزیون نویسنده مگان آبوت پاسخ با نقل قول وسیلة خط نهایی از ریموند چندلر خداحافظی طولانی: “من هرگز دوباره از آنها—به جز پلیس. به هیچ وجه تا به حال اختراع شده است برای خداحافظی به آنها.” پلیس در پری میسون تهدید و مزدور فاسد و خطرناک است. آنها هیچ علاقه ای به حقیقت یا عدالت یک reflexive موقعیت آنها را حتی زمانی که آنها نمی دانند که آنها در حال محافظت از خود را دارند. کمک به همان اندازه فاسد منطقه وکیل آنها اعتراف کنند, گیاه شواهد ضرب و شتم مردم و قلدر حتی اگر خود را سیاه و سفید هستند. افسر دریک تهدید و خوار توسط همکاران خود را قبل از اینکه در نهایت پیوستن به پری میسون ساز و برگ که همچنین دارای تعدادی از ماسون به طور منظم دوباره تصور در اینجا به عنوان آشکارا عجیب و غریب.

در نهایت هر چند پری میسون است که به عنوان jaded به عنوان نوآر که در آن یک مرد ممکن است حل یک مورد اما نه صلح. (این Perry Mason تنظیم شده است فقط چند سال قبل از Chinatown.) سیستم فاسد است اما آن را به طور کامل به دلیل وجود Perry Mason. به عنوان پری می شود ابرقهرمان خود را وکیل خود او به عنوان مونتاژ خود را به تازگی متنوع, حمایت از تیم پلیسی نشان می دهد راه را به ساده تر و لذت از دادگاه درام که در آن سیستم کار می کنند حتی اگر آن را فقط به سختی به دلیل وجود یک وکیل به باور. “وجود دارد چه حقوقی دارد و چه راست” پری میسون می گوید:—اما او همیشه می داند که تفاوت و عدالت را burnishes تمام شدن بازی. نتیجه گیری از پری میسون است که نه بیش از حد شاد, اما آن را کاملا بدبینانه یا نه. پری میسون بعد از همه در کار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی