HBO است “من رفته در تاریکی” است که فراموش نشدنی ادای احترام به میشل مک نامارا و مراقبه در غم و اندوه

True crime fandom اغلب رنج می برد از یک unpleasantly از خود راضی خود راضی حس از خود هوش و ذکاوت. در حالی که آن طول می کشد یک درجه خاصی از مرض کنجکاوی و چوبه دار طنز مداوم به بازگشت دوباره و دوباره به ننگین و ظالمانه موارد نیز وجود دارد غیر قابل انکار سبک رگه هایی از سنگدلی آشکار در مقدار زیادی از محبوب ترین تخته و پادکست ها. آن را منحصر به فرد و فوق العاده چشمگیر feat که HBO است بسیار پیش بینی مجموعه مستند “من رفته در تاریکی” را می گیرد achingly داخلی رویکرد به داستان اطراف یکی از بدترین سریال متجاوزان و قاتلان.

این یک داستان با آشکار تبه کار گریزان قاتل که وحشت کالیفرنیا در طول 1970s و ’80s. و آن را به یک قهرمان کاریزماتیک در میشل مک نامارا بی امان وسواسی تازه پلیسی که او قلاب در مورد و هرگز اجازه دهید آن را برو. مک نامارا نیز اواخر از کمدین Patton Oswalt و این سری است که هر بیت به عنوان مقدار داستان عشق خود آن را به عنوان یک جنایت واقعی یکی است.

تبلیغات:

نزدیک به یک دهه پیش, مک نامارا شد یک وبلاگ نویس که محبوب واقعی جرم و جنایت خاطرات منجر به یک سری از ویژگی های “لس آنجلس” مجله در مورد منطقه شرق متجاوز/اصلی Night Stalker, نام گوش/فایرفاکس. “تراژدی بزرگ این مورد” او مشاهده شده در زمان “است که آن را بهتر شناخته شده است.” که به زودی تغییر کند. مک نامارا دوبله مقصر گلدن استیت قاتل و او با عنوان کتاب او پس از یک تهدید مرد ساخته شده به یکی از قربانیان خود را: “شما سکوت برای همیشه و من رفته در تاریکی است.” او با کمک آتش ناگهانی از منافع جدید در مورد.

حتی در گریم سالانه واقعی جرم گوش/فایرفاکس همواره یک مورد استثنایی. در طول حداقل یک دهه او تشدید جنایات خود — برای اولین بار در شمال غرب و سپس جنوب کالیفرنیا — از دزدی برای تجاوز جنسی به قتل اغلب صرف ساعت ها شکنجه و تهدید قربانیان خود را در صفحه اصلی تهاجم. روش خود را متمایز بود و سرد. او raped حداقل 50 زنان و قتل 13 قربانیان شناخته شده. گاهی اوقات او نام خود را به بازماندگان بعد — حتی سال بعد — به طعنه زدن آنها.

اگر شما می دانید چیزی از میشل مک نامارا یا گلدن استیت قاتل آن دور چیزی می گویند که در اوایل سری آن تاسیس شده است که مک نامارا درگذشت در سال 2016 تا کنون که بدون یادگیری نام مردی که جنایات چشمانداز به او کابوس. اما حتی اگر شما در میان لژیون جرم معتادان و غیرداستانی خوانندگان که فکر می کنم شما می دانید داستان در داخل از, شما را پیدا خواهد کرد در لحظات مدیر Liz Garbus سری است که شما را بریده بریده نفس کشیدن با این وجود. وجود دارد روده پانچ آیات بله, اما آن را بی سر و صدا دل خاطراتی که عمیق ترین تاثیر را داشته است.

تبلیغات:

هنگامی که شما فکر می کنم از جزئیات در اطراف یک مورد مثل گلدن استیت قاتل, شاید شما در مورد ضبط شوم زشت و ناپسند تلفن تماس بگیرید. شاید شما تجسم اخلال پلیس طرح از سرد چشم مشکوک. اما آیا شما فکر می کنم نگران brother-in-law تمیز کردن صحنه جرم? آیا شما فکر می کنم بیت از غذا از سمت چپ در یک آشپزخانه کانتر ؟ یا یک پدر در تلاش برای کار کردن چه به خود بگویید ؟ سری اتصالات همراه مک نامارا را پرفروش, اما آن را نیز وسیع مراقبه در از دست دادن از دست دادن زندگی, از دست دادن شخص مورد نظر شما استفاده می شود — و از اسرار است که ما امد و شد زیاد.

Garbus است پرکار مستندساز که نمایشی اولین بار در اوایل سال جاری بر اساس یکی دیگر از true crime, پرفروش رابرت Kolker طولانی جزیره قاتل زنجیره تحقیق و تفحص “از دست دختران است.” در اینجا به عنوان در “گمشده دختران” تمرکز بر خرد پس از خشونت و مرگ اوراق قرضه بین بازماندگان و طولانی و دشوار مسیر بهبودی.

“غم و اندوه به شما اجازه می دانم زمانی که آن را با شما انجام داده می گوید:” Oswalt در اواخر سری. این یک بیانیه است که حامل صمیمی درد از دهه قصه از غم و اندوه است که همسر اواخر خود را دنبال. آن صحبت می کند به زندگی های بی شماری طرح میتوانست از جمله مک نامارا را — به دلیل هولناک سادیسم از یک مرد. آن عهد به قول یک عبارت استفاده می شود در این مجموعه به “مجموعه جدا از تراژدی.” و مصیبت هستند و نه فقط از خشونت و یا تروما است که به شرح زیر در پی آن است. آنها سکوت است که بوجود می آیند در سراسر خشونت و تروما است.

تبلیغات:

این یک راه درخشان به دو روایت از “من رفته در تاریکی” برای اتصال نقطه در اطراف تم اسرار و شرم آور است. که افرادی که کشیده شده به واقعی جرم و جنایت ممکن است برخی از صفات مشترک با عاملان آنها به دنبال ندارد یک ایده جدید — آن را به یک عنصر بنیادی از هیجان انگیز ژانر. نشان می دهد مانند “Hannibal” “Criminal Minds” و “Mindhunter” همه کاوش های روحی و روانی روابط بین sociopaths و محققان که به دنبال آنها. و “من رفته” طول می کشد مراقبت به اذعان مک نامارا خود آگاهی از غیر مومن “قتل عادت است.” اما همیشه طول می کشد مراقبت برای جلوگیری از وادار کردن بیننده با شناسایی قاتل از طریق ما شناسایی با مک نامارا. به جای آن تمرکز بر آنچه مک نامارا در حال رایج با GSK را به بازماندگان و نتایج دردناک از آنچه که ناگفته باقی می ماند.

دوباره و دوباره در طول سری شش قسمت قربانیان بازشماری چگونه آنها را تشویق به حرکت می کند و فراموش نکنید که آنها چگونه stoically جشن تولد و انجام برنامه های عروسی در حالی که هنوز دوره نقاهت بعد از ضرب و جرح. عمده فردی در این داستان توصیف وحشتناک برخورد با قاتل یک رویداد او هنوز هم هرگز آموخته جزئیات کلیدی از. آنها به سادگی به کار گرفته و سپس fastidiously نکردن از او. اجرای قانون جانبازان نشان می دهد که چگونه آنها در تلاش برای اتصال قاتل جنایت. صنعت املاک و مستغلات به حال علاقه به پنهان چه می گذرد در حالی که خواص جدید بودند سرچشمه و سیاستمداران نمی خواهم یک لکه دار کردن در جوامع خود.

تبلیغات:

ما در حال نشان داده شده است عکس از لبخند بر لب جوان کالیفرنیا زنان برخی از آنها قبل از ضرب و جرح و برخی از آنها پس از. شما می تواند نقطه تفاوت اگر آنها نمی, شما بگویم که کدام ؟ زمانی که مک نامارا است که صحبت کردن مانند یک سپاهی دلسوز برای پدر و پدیده هنگامی آشکار شد بیش از صحنه جرم عکس و از دست دادن خواب می بینید واقعی تلفات در سلامت او همه از آن مصرف شود ؟ “من در تلاش برای آشتی دادن . . . چیزهایی که من نمی دانم در مورد او با شخص من می دانستم که” او محقق پل هاینز می گوید. “من تلاش کرده ام به فیوز این افراد است.”

“شما سکوت برای همیشه” گلدن استیت قاتل sneered. که قدرت خود را برای چند دهه. اما سکوت نمی تواند نگه دارید. مک نامارا پس نوشت یک نامه به او هشدار داده است که روز خود را از آزادی شماره بودند و فرمانده او “باز کردن درب. ما نشان می دهد صورت خود را. پیاده روی به نور.” قدرت کار و از این سری است که او میراث است که میشل مک نامارا کمک به ایجاد یک مسیر برای بازماندگان از جمله خانواده خود را — به راه رفتن به سمت نور است. به صحبت می کنند در گذشته و شکستن سکوت.

“من رفته در تاریکی” برای اولین بار در 10:07 بعد از ظهر و در روز یکشنبه, ژوئن 28 HBO.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>