HBO را اجرا بخشی Fleabag دربخش هیچکاک


Merrit Wever and Domhnall Gleeson, sharing an intimate moment, seen through the gritty window of a train that has an Exit sign on it

Merrit Wever و دومهنل گیلسون در اجرا.

HBO

اجرا شروع می شود مانند یک فیلم ترسناک است. روبی (Merritt Wever) نشسته است و در ماشین پارک شده منشعب حومه دار ملالت. او به دام افتاده در داخل زندگی خود فقط به عنوان او را به دام افتاده در داخل وسیله نقلیه خود را که او پارک شده پس از نزدیک به یک بعدی به آن است که او نمی تواند باز کردن درب. او پاسخ یک تماس از او ظالم doting که واقعا نیاز خود را schmoopy به عجله به خانه به میدان تحویل برخی از تجهیزات استریو. او طوطی به یک “دوستت دارم” با دلخوری در چهره او. سپس او تلفن بوق. او به عنوان خوانده شده یک کلمه متن”اجرا” —موسیقی متن فیلم می شود, سوراخ کردن بدن, مضراب زدن نوعی که نشان می دهد یک boogeymen برخی از مرتب کردن بر اساس به زودی ظاهر خواهد شد. روبی شروع به لرزش. این است که کسی به تماشای او ، است او در خطر است ؟ او تلاش می کند برای فرار. سپس او تجدید همه پرسی درباره. نمره است که هنوز تن به تن بسیار شوم او به عنوان شیپور خاموشی دوباره پاسخ در نوع: “اجرا شود.”

یاقوت تصدیق کردن ماشین خود را می سازد و یک خط تیره دیوانه برای فرودگاه: نمایش خاموش است سرعت بخشیدن به با حداکثر سرعت دویدن است که هرگز متوقف نمی شود. ترسناک پرنیان قطره و نشان می دهد می شود یک نوع از zippity اسباب بالا-مفهوم انگیز, ژانر-پریدن رمانتیک-کمدی هیجان انگیز به عنوان فوق العاده خطرناک به عنوان یک malpracticing فیزیوتراپ. سال پیش, زمانی که آنها هنوز در کالج روبی و پس از آن-پسر بیلی (Domhnall Gleeson) ساخته شده یک پیمان که اگر آنها تا به حال رد و بدل “اجرا” متون آنها هر دو خندق زندگی خود را سر به بزرگ ایستگاه مرکزی و هیئت مدیره قطار دارای جای خواب رفتن در سراسر کشور است. آنها در حال حاضر ساخت خوب در آن وعده.

یاقوت و بیلی می خواهید برای دیدن هر یک از دیگر, اما حتی بیشتر از آنها می خواهید برای دیدن امیدوار کننده کمتر encumbered شویم که آنها استفاده می شود: مشتاق معمار با اعتماد به نفس در خود قابلیت ها و آینده است که او را شکستن تا با یک مرد او را دوست داشت به دنبال حرفه خود را; یک مرد با جذابیت و بینش به یک self-help guru اما هنوز یک oleaginous چک و چانه زدن در TED talk مدار. آنها وارد DTF, از نفس افتاده و دست خالی اما برای آنها بسیار سنگین چمدان عاطفی. در حال اجرا است که قرار است به فرار از مخلوط آنها را ساخته اند از زندگی خود را, اما فرار آنها می شود از نوع خود را از هش. همانطور که این اتفاق می افتد وحشت باز شروع می شود به نظر می رسد کمتر مانند جعلی-و بیشتر شبیه به یک نکته: ممکن است وجود نداشته اند تحت اللفظی قاتل خارج از یاقوت است اما این بدان معنا نیست که زندگی نیست نابود شود.

نشان می دهد تبدیل به یک نوع از zippity اسباب بالا-مفهوم انگیز, ژانر-پریدن رمانتیک-کمدی هیجان انگیز به عنوان فوق العاده خطرناک به عنوان یک malpracticing فیزیوتراپ.

اجرا (که برای اولین بار یکشنبه شب در HBO) ایجاد شده توسط ویکی جونز مدیر اصلی برگزاری Fleabag. (قمر والر-پل یکی از اجرا‘s اجرایی تولید و او به نظر می رسد در پنجمین قسمت نشان می دهد که وجود دارد حداقل یک چیزی که او نمی تواند انجام دهد: لهجه آمریکایی. راستش خدا رو شکر.) مانند Fleabagاما حتی بیشتر را دارد, اجرای منحصر به فرد امیزش از گروه فیلم و حالات هرگز کاملا حل و فصل در به طور مداوم تعویض آهنگ. به عنوان بیلی و یاقوت خر خر کردن هر یک از دیگر در اولین قسمت خود را در شیمی جنسی بسیار قوی آن اساسا ساطع funk. هر دو از آنها را به ترک زود هنگام مکالمه برای جلق زدن در قطار حمام. آنها بازی بازی با کلمات و بازی های ذهن و nuzzle در یکی دیگر مثل گربه ها در گرما, در حالی که آنها نیز سر و کله زدن و دروغ و مرغ. در حالی که جزئیات زندگی آنها فرار کرد و به آرامی نشان داد به یک دیگر و مخاطبان حفظ تقلیل خلق و خوی. مراسم خود را نگه می دارد گرفتن وقفه های حال حاضر است که پر از همکاران و کودکان و متوقف مشاغل—خشن شبح حزب سقوط کرد توسط واقعیت است.

اما sexytime fizz از باز کردن قسمت سرعت—همه چیز در این نمایش سریع—طول می کشد یک حد مرگ به وایلدر بیشتر Hitchcockian اکشن-دانلود فیلم منحرف نشوند. به عنوان روبی و بیلی هاپ و به قطار تنش تق تق تا حرکت ایجاد عواقب دریافت سنگین تری. آنها فرار زندگی خود را, اما آنها در حال رفتن به قادر به فرار خود فرار ؟ این یک انتقادی گناه به دینگ نشان می دهد که نسخه ای از خود را که شما می خواهید آن بودند اما Wever و Gleeson تبادل شارپ, مسخره, لاسی, گفتگوی بورسی; توهین و روانی بینش در یک swoony trans-آمریکا رجعت تنظیم نیست این نوع درمان یکی می شود هر روز. من می توانم انجام داده اند چند قسمت است که در حالت قبل از این سری تا به صورت هدفمند و می رود ریل.

به عنوان روبی و بیلی انتخاب کنید تا به سرعت یک فراری زن و شوهر barreling غرب یکی را به تعجب مشت در دهان اگر آنها را به آرامی بکشید به یک ایستگاه و یا سر و صدا به وسایل نقلیه متعدد در راه خود را از طریق یک ساختمان است. پس از تماشا پنج از هفت قسمت همه که فرستاده شد به منتقدان, من می توانم با اطمینان می گویند که راه آن خواهد شد. سرعت و هیجان است اما آن را نیز می تواند خطر ناک. بازسازی زندگی است که احتمالا ساده تر برای انجام این کار در سرعت کندتر. در حال اجرا سرگرم کننده است, اما در پایان آن هیچ راهی برای پنهان کردن.

آیا شما تماشای ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد? گوش دادن به یک اسپویلر پر از بحث نشان می دهد فصل اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>