HBO را اغوا کننده “اجرا” جمع آوری سرعت به عنوان یک عاشقانه قطار سفر می رود ریل

در ابتدا آن را سخت بدانید که چه چیزی را از HBO را “اجرا” فراتر از بسیار کمی تبلیغات خود را نشان می دهد. حتی لحظه باز به بیننده می دهد یک سرنخ از جایی که داستان در حال رفتن به او را. تنها پاک کردن جزئیات است خالی بدبختی Merritt Wever را دار روبی می پوشد بر روی صورت خود در حالی که او پارک شده در خارج از یک مرکز خرید از فروشگاههای جعبه بزرگ. تلفن زنگ میزند و یاقوت پاسخ در مرتب کردن بر اساس از بالا سخت تن به تن آواز-ترانه تن از faking it, دایره زنگی یک فرد تصویب به عنوان او می رود از طریق حرکات از زندگی است. ملودی غلط قناعت.

سپس یاقوت تلفن buzzes به اطلاع او از یک متن. آن را بار خوانده شده “اجرا شود.”

تبلیغات:

او بیان تغییرات آینده زنده با سوسو زدن از جسارت. چند بود بعد او تصمیم می گیرد. بله او را “اجرا شود.” او این موضوع را تایید توسط پیام کوتاه این در پاسخ.

این به چه معناست و عواقب ناشی از آن تقسیم دوم تصمیم را Vicky جونز’ سری عاطفی shapeshifter به طور مداوم هجوم انتظارات به جایی که روبی ماجراجویی خود را و بیشتر به سفر می رود او که او می تواند اعتماد.

“اجرا” یک کار ثابت می کند که بیشتر تعجب آور تکان دهنده و اغوا کننده, خنده دار و قدرتمند شما کمتر در مورد آن می دانیم اما آن را بدست آورده و آن را از اعتماد بالای سری طریق Wever را بی دریغ عملکرد و شیمی با دومهنل گیلسون به عنوان بیلی جانسون مرد در انتهای دیگر از آن متن است. بیلی و یاقوت باید گذشته را ببینید و بخشی از این تاریخچه درگیر یک پیمان.

تبلیغات:

به هر دلیل اگر یکی از متون “اجرا” به طرف دیگر و دیگر پژواک همان پشت در آنها می خواهم رها کردن هر آنچه که آنها در حال انجام دیدار در شهر نیویورک و یک سفر با قطار به سمت دیگر کشور با هم. جوان بی پروا عاشقانه به زندگی به قرارداد بود و بسیاری از آنها فراموش شده در مه از زمان و تغییرات در زندگی.

و یاقوت است که هر نیاز است ملاقات کرد, در هزینه های اولیه خود را جاه طلبی و استقلال است. بنابراین خار از لحظه عبور-کشور سوار قطار با یک دوست پسر گذشته است که ساخته شده است یک زندگی برای خود در دهه-و-یک-نیمی از آنها از هم جدا شده است بسیار در ورید ریچارد لینکلیتر را جذاب “قبل از” سه گانه فیلم است.

تنها…”اجرا” است که کاملا یک داستان عاشقانه یا یک راست کمدی. این یک روانی و عاطفی shapeshifter. دو مورد اول از پنج قسمت ارائه شده برای بررسی tantalize مخاطبان در تمام روشهای معمول: یاقوت است پس قلب او است اما احاطه شده توسط انتظار ناامنی یک زن ممکن است اگر او را ملاقات یک عاشق برای اولین بار پس از آنها هر دو جوان.

تبلیغات:

بیلی که موفقیت و شهرت به عنوان یک مربی زندگی و گورو به نظر می رسد در حال اجرا از چیزی. آنها هنوز هم پیدا کردن هر یک از دیگر جذاب است ؟ آیا آنها می خواهند یک دیگر ؟ باید آنها به اشتراک گذاشتن یک تخت ؟

چنین نگرانی و همراه با کشش در روبی و بیلی جداگانه وجدان به زودی تبدیل به بسیاری از مشکلات خود را.

تبلیغات:

به ارائه یک اشاره در چه نوع از کمدی ما در حال خرید و فروش در “اجرای” آن توجه داشته باشید شجره نامه. جونز اغلب در همکاری با “Fleabag” خالق قمر والر-پل و جفت تاسیس DryWrite تئاتر شرکت می باشد. جونز به کارگردانی گراهام پل در مرحله نسخه از “Fleabag در” علاوه بر نوشتن خود را پخش می کند. او همچنین در کار نویسندگان ” اتاق برای “کشتن حوا” که همچنین بازده برای یک فصل جدید این هفته در بی بی سی امریکا. (والر-پل راه است مختصری cameo در “اجرا شود.”)

و “اجرا” شبیه سازی ساختاری و سبک های مربوطه به اهنگ صدا از آن دیگر نشان می دهد هوشمندانه خودداری اطلاعات حیاتی از ما و از یاقوت تا زمانی که هر یک می آید و کاملا همه چیز تغییر. در این رابطه جونز’ نویسندگان هر گلگون غلبه به طور معمول اختصاص به زن عاشقانه سرب و مصلحت کباب آن veering انتظارات البته و تغییر چگونه ما احساس می کنیم در مورد این دو نفر و انتخاب های خود را برای سرنگونی زندگی خود را برای یک سوار وحشی.

هیچ منحنی و یا خوردگی در بیلی و یاقوت اتفاقی سفر می آید به عنوان تولید یا. هر یک باعث می شود یک نقطه در مورد فانتزی توفنده به واقعیت در مورد این صحنه در سر هرگز مطابق با آنچه که در واقع اتفاق می افتد. هنگامی که یک شخص قطره هر مسئولیت در زندگی خود را به فرار به ناشناخته آنچه می تواند به اشتباه به جز … همه چیز ؟

تبلیغات:

“اجرا” coaxes رتبه چهارم سازگار سطح تعامل و جرقه با تشکر Wever و Gleeson نزدیک چهارم کار می کنند. Wever یک بازیگر است که می داند که چگونه به پوشیدن یک زن داستان بر روی صورت, یک صفت مدیران را به بازی با راه های متعدد از نزدیک.

Gleeson در مقابل کانال یک هاله ای از harmlessness که به نوعی احساس خاموش تقریبا شبیه به شخصیت او plied در “Ex Machina.” وجود دارد یک خنکی پشت خود lovelorn اعلامیه می آید که از محل های مختلف از ناامیدی فرض بر خواست بیلی به ارسال آن متن است.

همراه با والر-پل “اجرا” نیز فراهم می کند یک نیرو و به ظاهر غیر منتظره توسط Archie Panjabi خواهد بود-پس از اتمام عاشقانه فیلم گروه به عنوان یک زن که قطره به یاقوت زندگی و تشویق او خودانگیختگی دلیل نیست که چگونه زنان قرار است برای توانمند سازی ،

تبلیغات:

“اجرا” نیست ثابت پالس-کوبنده. در راه ماهر لزبین, هنرمند, عمل های ایجاد شده به آرامی و به آرامی ramping تا به سرعت به عنوان بیلی و روبی را ضربه فراز درهم و برهم کردن با خود واقعی زندگی می کند. دو قسمت که مناسب با عنوان “اجرا” و “بوسه.” توسط این قسمت سه (“F*ck”) می آید در اطراف سری مقصد است و دیگر روشن حتی اگر این قطار قرار است به اواز یا موسیقی دو نفری از نیویورک به لس آنجلس.

آموزش تنظیم منجر بیننده به فرض خاص صمیمیت رو عاشقانه از عبور از کشور سفر. اعدام ضعیف هر چند که تنظیم می تواند احساس خفقان. اما از طریق جهت کیت دنیس که هلمز چهار قسمت است که در قطار خودروهای داخلی به نظر می رسد هرگز محدود و یا بسته شده است.

زمانی که سری swoons به عاشقانه تنش بین روبی و بیلی فضای داخلی احساس می کنم مثل یک آغوش. زمانی که هوا شیفت اتومبیل تبدیل شدن به یک پیچ و خم. موتور اجرا می شود با اعتماد به نفس تمام در حالی که ما اجازه می دهد برای استراحت به این قیمتها راضی بود و در تاریکی به عنوان به که در آن ما را اما مطمئن باشید که جونز و بازیگران بصورتی پایدار و محکم در کنترل است.

“اجرا” برای اولین بار در پنج شنبه, مارس 12 در ساعت 10:30 p. m. در HBO.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>