او ساخته شده است یک بودجه خصوصی مرزی دیوار. آن را در حال حاضر در معرض خطر سقوط و اگر نه ثابت

Tommy Fisher صورتحساب جدید خود را با بودجه خصوصی مرزی دیوار به عنوان آینده بازدارندگی سریع-برای-ساخت فولاد قلعه است که دهانه 3 مایل در یکی از شلوغ ترین گشت مرزی بخش است.

بر خلاف نسل از سازندگان دیوار قبل از او گفت که او نمیفهمد چگونه برای ساخت یک ساختار به طور مستقیم در بانک, Rio Grande مخاطره آمیز اما به طور بالقوه بازی در حال تغییر گام هنگامی که آن را به مرز کشور سیستم دیوار.

تبلیغات:

فیشر اتحاد قوی تر از خود به توصیف “لامبورگینی” از دیوار را به نفع خود بیش از 1.7 میلیارد ارزش قراردادهای فدرال در ایالت آریزونا.

اما خود نمایش گذاشتن قطعه در حال نشان دادن نشانه هایی از رواناب و فرسایش و اگر آن را ثابت می تواند در خطر سقوط به, Rio Grande با توجه به مهندسین و hydrologists که بررسی عکس از دیوار برای ProPublica و تگزاس تریبون. هرگز آن را باید شده اند ساخته شده تا نزدیک به رودخانه, آنها می گویند.

تنها چند ماه پس از رفتن آنها گفت: عکس ها نشان می دهد یک سری از gashes و خندق در نقاط مختلف در طول ساختار که در آن آب باران و رواناب است scoured لوم شنی در زیر پایه و اساس.

تبلیغات:

“هنگامی که رودخانه افزایش می یابد, از آن خواهد شد به احتمال زیاد حمله این مناطق که در آن پایه و اساس است که در معرض بیشتر تضعیف حمایت از حصار و به طور بالقوه باعث به بخش … به سقوط به ریو گراند” گفت: الکس مایر یک مهندس عمران استاد دانشگاه تگزاس در ال پاسو است که انجام تحقیقات در ریو گراند حوضه.

فیشر را رد کرد و نگرانی. یک شرکت وکیل علامت کورتوا به نام فرسایش “یک بخش طبیعی از ساخت و ساز جدید پروژه های شبیه به این و نه در هر راه سازش حصار و یا مربوط به جاده.” این شرکت به دنبال ساخت خندق زهکشی برای کاهش وخامت اوضاع افزود. نه کورتوا و نه فیشر در پاسخ به سوال اضافی ساخته شده از طریق کورتوا’ ،

ماموریت خصوصی پروژه دیوار فیشر دوم مشابهی انجام خارج, El Paso, کمی شناخته شده است اما بخش مهمی از تلاش برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار وعده مبارزات انتخاباتی خود برای ساخت 450 کیلومتر از “بزرگ دیوار” تا پایان سال 2020 است. برای دولت تگزاس همچنان بزرگترین چالش است. چرا که ریو گراند در خدمت به عنوان یک طبیعی تقسیم و بر خلاف کشورهای دیگر بیشتر زمین های مجاور آن متعلق به بخش خصوصی است.

تبلیغات:

فيشر جدید مکزیک و جنوب تگزاس خصوصی حصار پروژه ها رفته اند تا با مالی و سیاسی کمک از ما ساخت دیوار نفوذ محافظه کار و غیر انتفاعی است که شمارش سابق تهمت سیاسی استراتژیست استیو Bannon به عنوان یک عضو هیئت مدیره. این گروه می گوید آن را مطرح کرده است $25 میلیون به سمت خصوصی دیوار تلاش و ادعا می کند که توافق با مالکان در 250 مایل از riverfront ملک در تگزاس است.

فیشر موفقیت و 1.3 میلیارد دلار قرارداد در آریزونا او برنده در مه — بزرگترین مرز دیوار قرارداد تا کنون اهدا — آمد و با وجود تکرار سوال در مورد مدارک تحصیلی خود را و کار. Army Corps of Engineers مقامات گفته اند که این شرکت به دست آورد چرا که آن را ارائه بالاترین پیشنهاد.

تبلیغات:

در ماه دسامبر گذشته تشکر. Bennie Thompson, D-Miss., به نام برای پنتاگون بازرس کل به نظر فیشر اولین 400 میلیون دلار حصار قرارداد تعلق می گیرد در ماه دسامبر بیش از نگرانی از “نامناسب نفوذ است.” ممیزی در حال انجام است.

ویکتور Manjarrez مدیر دانشیار دانشگاه تگزاس در ال پاسو مرکز قانون و رفتار انسان گفت: او هرگز ساخته شده در امتداد لبه رودخانه.

“است که آجیل” گفت: Manjarrez سابق, El Paso, بخش رئیس برای گشت مرزی که سال ها صرف کار در امتداد ریو گراند. “شما در حال رفتن به همه هیدرولوژی مشکلات و حتی از یک سیل فقط طبیعی جزر و مدی. … اگر من رئیس بخش ساخته شده و چیزی که من می خواهم در خیلی مشکل است.”

تبلیغات:

ساختمان چالش

واقع در جنوبی نوک تگزاس دره ریو گراند زمین منحصر به فرد به چالش کشیده شده است سازندگان دیوار برای نزدیک به دو دهه است. توپوگرافی دره شامل طیف گسترده ای سیلابی است که دولت را مجبور به ساخت موانع داخلی در بالای یک levee سیستم. که سمت چپ ردیف هایی از زمین های کشاورزی گورستان و حتی خانه ها در یک نوع از زمین بدون انسان در جنوب حصار که ساخته شده متناسب و شروع می شود.

اگر رام توسط یک سری از آبیاری و کنترل سیل سد ریو گراند سیل به صورت دوره ای و گاهی catastrophically. در سال 2010 طوفان الکس باعث آسیب گسترده در امتداد سواحل رودخانه از جمله در کشور پروانه مرکز فقط upriver از فیشر حصار.

تبلیغات:

“مردم نمی قدر قدرت ریو گراند هنگامی که آن را در واقع بیدار” گفت: Jude Benavides که متخصص در دشت سیلابی نقشه برداری در پایین ریو گراند دره در دانشگاه تگزاس ریو گراند دره. “این تغییرات به چشم انداز است.”

فیشر گفت: دیوار — حدود یک مایل در جنوب که در آن دولت در حال حاضر ساختمان آن نسخه خواهد شد در نهایت به “امنیت مرزی به مرز” از طریق یک طراحی است که پاکسازی سیل و فرسایش نگرانی هایی است که تا به حال scuttled زودتر از برنامه و سرعت بسیار بالا در زمان ساخت.

آن خواهد بود که برای اولین بار سیستم دیوار که نمی خواهد باعث جاری شدن سیل و یا منحرف کردن آب ما ساخت دیوار بنیانگذار برایان Kolfage ادعا کرد در یک صدای جیر جیر. “بهترین مهندسین در جهان طراحی شده برای این سیل نه کارکنان دولت.”

فیشر سیستم با استفاده از بیل به قطع bollard بخش و بدون نیاز به دست آوردن هزاران مجوزها و تاییدیه های او ساخته شده آن را فقط در یک ماده از چند هفته در تضاد کامل با پروژه های دولتی است که ماه یا سال برای تکمیل.

تبلیغات:

زمانی که دولت ایجاد مرز شمشیربازی در آن باید با یک لیست از الزامات مورد نیاز از جمله جلسات عمومی و پاسداشت قصد دارد هر چند منتقدان می گویند روند نسبتا بی دندان پس از وزارت امنیت داخلی لغو کرده است بسیاری از نیازهای زیست محیطی.

فیشر ندارد به دیدار حتی کسانی که کوچک مورد نیاز است.

دولت سازندگان نیز آهسته دامنه برجسته جنگ با مالکان تمایلی به فروش برساند. فیشر گفت: رودخانه, ساختمان, طرح جذاب تر برای کسانی که امید به جلوگیری از حصار bisecting زمین های خود را و ترک هکتار در پشت یک حصار.

چگونه فیشر آغاز شده ساختمان

تبلیغات:

فیشر استراتژی سال در ساخت. به زودی پس از سال 2016 انتخابات شد مهمان مکرر در فاکس نیوز که در آن او توجه مغلوب ساختن پیشی جستن. سال گذشته واشنگتن پست گزارش داد که رئیس جمهور “latch(ed) در” به فیشر ادعا می کند از سرعت و کیفیت و “به شدت تحت فشار قرار دادند” برای شرکت در گفتگو با بالا میهن مقامات امنیتی.

اما فيشر مرز دیوار کسب و کار در نهایت به یک شروع سنگی با وجود پرداخت یک لابی شرکت ده ها هزار دلار به فشار برای قرارداد. در سال 2017, شرکت تاسیس در سال 1952 و بهترین و شناخته شده برای بزرگ و بزرگراه ها پروژه های در حال دیوار آن نمونه اولیه رد شده توسط وزارت امنیت داخلی. آن را بعد از آن اقدام به عضویت یک گروه نخبه از preapproved مرز دیوار مناقصه, اما آن را دوباره تبدیل کردن توسط سپاه مهندسان ارتش که گفت: از آن موفق به دیدار با الزامات آن و یا به دست آوردن لازم است مصوبات قانونی.

در پاسخ فیشر شکایت گروه و اضافه شد به لیست preapproved مناقصه تشکر به کاخ سفید فشار مقامات دولت گفت: پست در سال گذشته است.

فیشر نیز با کمک یک رابطه نزدیک با اول وزیر بهداشت ، کوین کرامر R-N. D., که حمایت برای این شرکت با تهمت و نسبت ناروا را son-in-law, Jared کوشنر. فیشر و اعضای خانواده اهدا حداقل $24,000 در طول کرامر را پیروز 2018 پیشنهاد با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ، Cramer ‘ سخنگوی بازگشت نیست ایمیل برای نظر.

تبلیغات:

فیشر جاه طلبی بود که همسان با brashness دیگری با کیفیت است که ناظران می گویند او را جلب کرد به رئیس جمهور. سال گذشته او در مقایسه با سنتی دولت دیوار ساختمان به یک اسب و کالسکه. “اما من یک لامبورگینی و تاپیک میخوام این جاده های بتنی و ما می توانیم دو صد مایل در ساعت نه ده” او گفت تگزاس ماهانه.

به عنوان کرامر لابی برای این شرکت که شامل آوردن فیشر به مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 دولت از آدرس اتحادیه فیشر سوار بر دو خصوصی و سرمایه گذاری در کنار ما در ساخت این دیوار که اعضای هیئت مدیره شامل مهاجرت تندروها مانند سابق کلرادو کنگره تام Tancredo سابق میلواکی کلانتر دیوید کلارک و سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach.

برای اولین بار بود در یک منطقه کوهستانی از سانلند پارک, New Mexico, فقط در خارج از, El Paso, که در آن یک نیم مایل دیوار نرده به نظر می رسد به ظاهر یک شبه به تعجب از ساکنان محلی در سراسر روز یادبود 2019.

سانلند پارک مقامات به طور موقت متوقف این گروه حصار پروژه به دلیل آن را فاقد مناسب مجوز ساخت و ساز باعث شده ما در ساخت این دیوار به راه اندازی یک کمپین برای سیل شهر پرسنل با مقاومت مواجه.

“پس سانلند پارک مقامات پشتیبانی از باز کردن مرزهای بردگان جنسی و مواد مخدر که به جوامع خود را?” Kolfage پاسخ در توییتر و او کارگردانی پیروان به “رایت کردن خطوط تلفن.”

سانلند پارک شهردار خاویر Perea گفت: او موفق به دریافت چندین تهدید به مرگ و هزاران نفر از پیام های برخی از گفتن او را به تماشای پشت خود را و است که مخالفان به دیوار برابر است با خیانت. “من به حمایت از قانون به آن اثر” یک ایمیل به عنوان خوانده شده. “من حضور در آویختن.”

“اگر آنها تا به حال به دنبال این قوانین از همان ابتدا این نمی توانست خیلی هرج و مرج و جنجال,” او گفت: Marketplace و تگزاس تریبون. “اما که نمی شد آنها قصد خود قصد داشت برای جلب توجه به مسائل و جمع آوری کمک های مالی.” این شهر در نهایت صدور مجوز و دیوار است که هنوز هم ایستاده است.

شش ماه بعد فیشر منتقل 800 مایلی شرق و خود را به عنوان شرکت در سانلند پارک وی شروع به ساخت این زمان در امتداد شنی بانک ها از ریو گراند.

طرح دعوی در دادگاه کاهش می یابد و ساختمان

$42 میلیون پروژه که شامل $1.5 میلیون سهم از ما ساخت دیوار پراکنده در شروع است. به عنوان فیشر شروع پاکسازی یک مسیر برای دیوار خود شرکت بود شکایت کرد توسط دولت فدرال و همسایه پناهگاه حیات وحش در ماه دسامبر.

ملی پروانه مرکز بین المللی مرز و آب کمیسیون آورده فیشر شن و ماسه Co. و شرکت های تابعه آن به دادگاه برای جلوگیری از آن از ساختمان حصار تا آن را مشاهده کنید مسكوني تعيين حصار و تاثیر آن بر جریان ریو گراند و نزدیک خواص.

این IBWC است binational بدن است که به تنظیم ساختمان در دشت سیلابی بین ایالات متحده و مکزیک به دلیل ساختار می تواند به بدتر شدن سیل و تغییر این دوره از رودخانه به طور بالقوه نقض معاهدات بین المللی آب. اینجا مرز بین المللی یک خط فرضی از وسط رودخانه.

این کمیسیون تا به حال در برخورد با فیشر در نیومکزیکو جایی که آن نیز نگرانی پس از تیم خود را ساخته شده در فدرال اموال بدون اجازه. در Kolfage یک تزئین عراق جانباز در پاسخ با یک کمپین رسانه های اجتماعی دلالت IBWC و آن کمیسر Jayne Harkins یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شد اجازه دادن به مهاجران غیر مجاز به کشور و تضعیف رئیس جمهور.

که الگوی تکرار در تگزاس است. Kolfage در زمان هدف در کشور پروانه مرکز به عنوان به خوبی به عنوان کشیش روی اسنایپس, کشیش اهل محله در لا لومیتا کلیسا یاد محراب ساخته شده در امتداد ریو گراند در سال 1899. هر دو در حال منتقدان خصوصی دیوار تلاش و قبلا متقاعد قانونگذاران به معاف خواص خود را از دولت آینده دیوار-پلان ساختمان.

Kolfage توییتی که آنها “ترویج قاچاق کودکان” و پروانه مرکز بود و به یک “شایع تجارت جنسی.”

این مرکز, مدیر اجرایی, Marianna Treviño-رایت نیز تهدید به مرگ دریافت. یکی خشمگین Facebook کاربر به او گفت: “تو باید به تمام در زندان و یا به دار آویخته شد.”

آن را “تکان دهنده” می شود و در پایان دریافت از چنین نفرت گفت: Treviño-رایت که نگرانی در مورد تاثیر مالی در 100 هکتار حیات وحش مرکز که آموزش عمومی در مورد تنوع زیستی و متکی به کمک های مالی و کمک های مالی.

در دادگاه IBWC شکایت به ایالات متحده در منطقه قاضی سفت جرثقیل که به جای ارسال مورد نیاز جامع هیدرولیک مدل فیشر و تیم خود تبدیل شده بود در شش صفحه سند با پایه نقاشی که فاقد جزئیات لازم است.

با وجود درخواست های مکرر برای اطلاعات بیشتر و اطمینان داد که ساخت و ساز را متوقف کند تا زمانی که ایالات متحده بخش از IBWC می تواند تجزیه و تحلیل مدل و مشورت با همتایان مکزیکی فیشر صنایع ادامه داد: برای حفاری ترانشه حذف پوشش گیاهی و درجه دادگاه شهادت دهد.

فیشر اصرار داشت که او بازیگری در ایمان خوب است و که او تا به حال ملاقات با IBWC مقامات از جمله Harkins قبل از این پروژه به آنها نشان می دهد آنچه که خود سازندگان برنامه ریزی شده به انجام. آژانس او شهادت نیست بالا بردن هر پرچم قرمز با پروژه و به او گفت که صلاحیت آن محدود بود در مالکیت خصوصی.

جرثقیل حکومت در فیشر را به نفع خود در ماه ژانویه گفت که حتی اگر مهندسی مطالعات تا به حال نشده است به اتمام وکلای دولت تا به حال موفق به نشان می دهد که این پروژه را به نقض پیمان با مکزیک. او اجازه فیشر به ادامه ساخت و ساز اما این پرونده ادامه داد: به عنوان IBWC زد هیدرولیک مدل. دو ماه بعد با توجه کشور تثبیت شده در COVID-19 شیوع Kolfage مورد ستایش قرار داد حصار را تکمیل با شدت تولید فیلم.

در مارس IBWC مدل تعیین حصار نقض پیمان با منحرف کردن آب بیش از حد در یک نقطه در امتداد طول آن. اما به طور کلی آن را در بر داشت دیوار اثرات به جزئی و کوچک توصیه می شود تغییرات طراحی مانند نصب یک دروازه.

لارنس دانبار یک محیط زیست و مهندس عمران است که بررسی این گزارش از طرف ProPublica و تگزاس تریبیون گفت که این مدل در بخشی به دلیل آن استفاده ناقص bollard عرض اندازه گیری است که نشان می دهد کمتر انسداد. این IBWC نیز مورد نیاز برای شروع مدل دورتر بالادست از حصار برای آن به درستی کار نکند, او گفت:.

“من انتظار می رود که این حصار را افزایش می دهد سطح آب (در طول یک رویداد سیل) تنها سوال بود که چقدر” گفت: دانبار که دارای 30 سال تجربه در سیل و زهکشی مسائل و سابق منجر اب شناسی برای ارتش سپاه مهندسین در توسعه های مختلف سیلابی برای FEMA.

“شما در حال قرار دادن در انسداد یک سد در وسط دشت سیلابی از یک رودخانه بزرگ است که levee دور برگشت از آن گفت:” دانبار است که در خدمت به عنوان شاهد متخصص در تعدادی از دولت های ایالتی و فدرال پرونده های حقوقی از جمله قبل از دیوان عالی ایالات متحده. “این مهم است که به حق آن را دریافت و آنها به وضوح نه حق آن را دریافت.”

سالی Spener یک سخنگوی IBWC گفت: این کمیسیون نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات این مدل به دلیل انتظار طرح دعوی در دادگاه در برابر فیشر اما او گفت که این کمیسیون مهندسان “top-notch مدارک تحصیلی و تجربه است.”

منتقدان می گویند که این کمیسیون تصمیم منعکس کننده, آرام, نظارت در این سازمان که در سال های اخیر اجازه ساخت و ساز بیشتر پسند مدل های هیدرولوژی در بخشی به دلیل فشار سیاسی است.

“آنها هنوز هم می دانیم که آمریکا نمی تواند تضمین نماید که حصار نمی خواهد تاثیر منفی مکزیک و نمی خواهد تحت تاثیر قرار مرزی در سیل” گفت: Stephen Mumm, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی کلرادو است که در دهه را صرف تحصیل در آمریکا-مکزیک آب دیپلماسی است.

اما او اضافه کرد: هر بخش به نمایندگی مربوطه آن دولت و پاسخگو به خود رئیس جمهور.

برای اولین بار در ماه فوریه IBWC کمیسر Harkins اهدا مجموع $500 برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و یک جمهوری خواه عمل سیاسی کمیته حتی به عنوان آژانس بود تحت پیگرد فیشر برای عدم اثبات آن حصار نمی خواهد به نقض پیمان او نظارت کند. هیچ یک از سه پیشینیان ساخته شده مشابه سهم در طول دوره تصدی خود را با توجه به فدرال مبارزات انتخاباتی سهم سوابق. از طریق یک سخنگوی Harkins گفت: “او به سادگی پاسخ به یک روال درخواست سیاسی سهم.”

در حالی که مکزیک مخالف مرزی دیوار پروژه را انجام داده است تا بی سر و صدا. مقامات حاضر به اظهار نظر برای این مطلب با اشاره به تمام سوالات به ایالات متحده بخش از کمیسیون. Spener گفت مکزیکی خود همتایان هنوز بررسی به روز شده مدل هیدرولیک.

اما آنها نگران هستند در مورد انسداد بالقوه است که می تواند افزایش ارتفاع آب به عنوان یک نتیجه, او گفت:, و که حصار می تواند زدم در هنگام سیل باعث پایین اثرات.

چرا مرز دیوار نیست ساخته شده توسط رودخانه

یک دلیل وجود دارد نه دولت و نه بخش خصوصی ساخته شده و سازه های بزرگ خیلی نزدیک به رودخانه. با توجه به نوسانات آب نوع زمین و فاصله آن مهم نبود که آیا وجود خواهد داشت مسائل گفته کارشناسان آن را یک ماده از چگونه به زودی.

ProPublica و تگزاس تریبون مشورت شش hydrologists و مهندسین با تجربه و تخصص در ساخت دیوار ساختمان در نزدیکی آبراه و یا آشنایی با ریو گراند. آنها تجزیه و تحلیل ترکیبی از شش-صفحه تجزیه و تحلیل از فیشر صنایع; 24-صفحه هیدرولیک تجزیه و تحلیل توسط IBWC از مارس; یک سری از عکس ها از حصار و جزئیات پروژه گرفته شده از دادگاه شهادت.

بر خلاف bollard نرده ها که دولت ایجاد 6 تا 7 پا به زمین فیشر دیوار تا حدود 2 1/2-پا بنیاد است که امتداد 8 پا گسترده است. در دادگاه شهادت گرگ Gentsch پروژه را مهندس عنوان تاثیر باد در حصار را shallow foundation و گفت که او مطمئن است که جای پای طراحی مناسب بود برای این منطقه است.

“به من بود که بزرگترین اشتباه آنها گفت:” جوزف Jarvis یک مهندس که مشغول به کار در مرز دیوار بخش 12 سال پیش. “در حالی که آنها با تمرکز بر سرعت آب است که رفتن را از طریق بلردس مشکل بزرگتر این است که آب اجرا می شود که موازی (به حصار) که یکی که رفتن به ساییده شدن خاک است که حمایت از این بنیاد است.”

امی پاتریک هوستون قانونی و ساختاری مهندس عمران و دادگاه به رسمیت شناخته شده و متخصص در ساخت دیوار گفت: او نگرانی در مورد ثبات آن در دراز مدت. “آنها با تکیه بر یک بسیار کم عمق پایه و اساس برای جلوگیری از واژگون شدن و مراقبت برای اطمینان از بانک در ریو گراند در کنار حصار نمی ارد گفت:” پاتریک که سوال مهندسی زنده ماندن از مرز دیوار و به طور کلی در امتداد مرز جنوبی.

فیشر تیم محروم این بانک از آن پوشش گیاهی است. به گفته reseeded اما این عکس ها هنوز هم نشان می دهد طاس نقاط. پوشش گیاهی بومی کلیدی است گفت: آدریانا E. مارتینز یک دانشگاه ایلینوی جنوبی ادواردزویل استاد و geomorphologist که به بررسی تاثیر موانع بر او زادگاه ایگل, Texas. این کمک می کند تا آهسته فرسایش و به حداقل رساندن مقدار رسوب به رودخانه است که می تواند بر کیفیت آب. ریو گراند تامین آب آشامیدنی برای بیش از 6 میلیون نفر است.

راه حل برای این حصار را فرسایش طیف وسیعی از پر کردن مناطقی که فرسایش و کاملا revegetating با گونه های بومی به نصب بعضا در زیر پایه و اساس برخی از کم هزینه تر از دیگران است. آن را نیز نیاز به نظارت مستمر و نگهداری کارشناسان گفت: به عنوان باقی مانده می تواند به مسدود کردن حصار در طول طوفان های سنگین به طور بالقوه بدتر شدن سیل.

Spener که تایید فرسایش گفت: IBWC توصیه کرده است فیشر که این شرکت نیاز به نظارت بر شیب و تعمیر هر گونه مسائل “در موقع.”

اما معلوم نیست چه فیشر برنامه تعمیر و نگهداری است. نه IBWC و نه خاویر پنا وکیل به نمایندگی از ملی پروانه مرکز دریافت یک کپی از فیشر پس از آنها درخواست آن را در ماه آوریل است.

کورتوا شرکت وکیل نمی دیدگاهها برای نگهداری مسئله اما او گفت که حصار و جاده باید انجام شود به عنوان در نظر گرفته شده و در حال ساختاری صدا. او گفت: فیشر به حال شخصا بازرسی از سایت در هفته گذشته و نسبت به فرسایش به نور سطح شن و ماسه و قطعات که در آن “پوشش گیاهی هنوز به طور کامل گرفته شده نگه دارید.”

Spener گفت: این کمیسیون اجرای اقتدار در شرایط سفارش رفع و یا تغییرات به تکمیل ساختار خواهد بود تصمیم گرفت در جریان دعوی در دادگاه.

در کنگره ایالات متحده جقوین کاسترو D-تگزاس به نام بخش خصوصی تامین می شود دیوار غیر قانونی غرور پروژه که خدشه دار اموال و ایمنی تگزاس مالکان. او خواست IBWC و دادگاه به فرسایش جدی است.

“این روشن است که هیچ درجه از ‘تنظیمات’ به دیوار کار خواهد کرد گفت:” کوبا معاون رئیس کمیته روابط خارجی مجلس. “این غیر ضروری ‘دیوار’ باید در نظر گرفته شود.”

بیشتر مرزی به ساخت دیوار

نیومکزیکو و تگزاس جنوبی پروژه به احتمال زیاد فقط آغاز برای فیشر و ما در ساخت دیوار. آنها هر دو تبلیغ توافق با مالکان در تگزاس برای صدها مایل از riverfront ملک که در آن اشخاص می تواند امکان پذیر ساخت دیوار مانند یک ماموریت. Kolfage کاهش یافته است برای مشخص کردن مکان.

آنها گفتند که امید به فروش و یا اهدا دیوار به دولت ایالات متحده است. تا کنون ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی است و نه توافق به دست گرفتن کنترل ماموریت حصار اما این گفته آن است که در مورد خصوصی دیوار تداخل با اقدامات خود در منطقه که شامل ساختمان موازی دیوار در حدود 13 کیلومتر به تازگی مرمت شده levee — حدود یک مایل بالاتر از ساختار فیشر — به عنوان بخشی از یک بزرگتر 300 میلیون دلار پروژه.

و پس از ساخت و ساز از ماموریت حصار وزارت امنیت داخلی در مارس اعلام کرد که به اجازه می دهد شرکت های خصوصی به زمین حصار مرزی پروژه ها. Kolfage به نام تغییر یک نتیجه مستقیم از خصوصی دیوار پروژه که “prov(ed) قدرت از شرکت های خصوصی.”

از 30 ممکن است در مکان های مشخص شده توسط دولت به صورت بالقوه خصوصی دیواری, پروژه, 23 در تگزاس است.

یکی دیگر از دادگاه فدرال جلسه برنامه ریزی شده برای هفته آینده که در آن پنا وکیل برای پروانه مرکز گفت: او را با اصرار قاضی به منظور بازرسی فوری.

همچنین حل نشده است IBCW فشار برای رفع انحراف مشکل که در آن حصار می تواند مانع از مسیر رودخانه در طول یک رویداد سیل در نقض پیمان بین المللی. Spener گفت: آنها خواسته ایم فیشر برای یک طرح جزئیات چگونه به آنها پیشنهاد برای رسیدگی به این موضوع است.

حداقل در حال حاضر فیشر دارای بسته بندی تجهیزات و منتقل کردن دوباره جایی که او در حال احداث 30-پای حصار در امتداد جنوب آریزونا مرز برای دولت فدرال است.

“آنها ساخته شده است دیوار و در سمت چپ” پنیا گفت. “آنها خود را از کمک های مالی دولت خود قرارداد و آنها ما را ترک کرد.”

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>