“او وحشتناک یک مرد”: Michiel Huisman در بازی یک فرقه رهبر در horror flick دیگر “بره”

در مودی و جوی جدید ترسناک, درام, دیگر “بره” در دسترس مارس 3 در تقاضا Michiel Huisman (“Game of Thrones,” “The Haunting fo خانه تپه”) نقش چوپان مسیح مانند شخصیت کامل با skirted روپوش و عیسی مانند مو که ریاست بیش از یک گروه از دو ده در از راه دور روستا. (این همه در زنان, نجات چوپان; به عنوان کسی که شاهد wryly “شما می توانید تنها یک قوچ در گله.”)

دیگر “بره” تولید تنش آن به عنوان چوپان متحمل مختلف قدرت شیفت. او ابراز محبت خود را به صورت خالص (یعنی دست نخورده) گوکچه (Raffey کسیدی) اما او به آرامی می آید به سوال هر دو این قوانین و این مرد او کورکورانه تراست. او همچنین مجبور است که توسط پلیس به نقل مکان از ترکیب است که باعث “گله” به عنوان گروه شناخته شده است به کشتی سوار در دشوار بازحمت حرکت کردن. به عنوان چوپان اعمال خود مردسالاری بیش از زنان موقعیت هایی بوجود می آیند که چالش هر کس و لزوما به خوبی برای برخی از.

تبلیغات:

Huisman باعث چوپان به همان اندازه گمراه کننده و شوم زمانی که او به عنوان نوازش یک قفل از گوکچه مو یا sensually مکان دو تا از انگشتان خود را در دهان. نیز وجود دارد یک شدید دنباله ای است که شامل او روزه لکه خون بر پیروان او گونه ها به عنوان آنها محاصره او. اما نه هر کس شیفته با این فرقه رهبر. سارا (دنیس گاف) که چوپان را “نفرین همسر” است outcast که تشبیه او به خورشید — روشن و با شکوه تا زمانی که آن را می سوزاند شما. و چوپان خشونت نسبت به هر کسی که مخالف او.

هلندی بازیگر صحبت با سالن مورد علاقه او برای بازی در چنین کاریزماتیک و در عین حال مشکل ساز مردان و همچنین افکار خود را در فرقه و کار خود را.

این نگران کننده است برای دیدن مردم اعمال قدرت بر کورکورانه وفادار. آنچه مشاهدات آیا شما در مورد فرقه به طور کلی و چوپان و “گله” خاص ؟

تبلیغات:

من فکر می کنم که زمانی که فیلم شروع می شود, فرقه ما به دنبال آن کاهش است. ایدئولوژیک راه است که در آن آغاز شده و به آرامی ساخته شده است در طی دو دهه گذشته بسیار متفاوت از مکانیک فرقه آن را تبدیل به. آن آغاز شده است چرا که بسیاری از این زنان به دنبال خانواده و حمایت از چیزی است که همه آنها از دست رفته در زندگی شخصی خود است. آنها آن را در بر داشت زیر بال من شخصیت چوپان که می خواستم به یک پدر خوب و یک شوهر خوب. اما به عنوان زمان می رود و این گروه رشد می کند آن را می شود تقریبا غیر ممکن است برای او را به نگه داشتن همه چیز راه آنها اقامت در مرکز زندگی خود را نگه داشتن آنها را دور از جهان خارج و خودکفا. برای من یک شخصیت بسیار تاریک و دستکاری آن مهم است به درک که در آن آغاز شده برای او. من نمی خواهم به بازی او به عنوان “پسر بد” اگر چه او وحشتناک است ، او موفقیت در خوب بودن پدر.

وجود دارد, بدیهی است که, سمی مردانگی در “دیگر بره.” چوپان خود را پیروان او را در خواب با او ، او از سوء استفاده و یا کست کردن هر کسی که مخالف او. چگونه شما روند این ایده ها در ایجاد شخصیت چوپان?

آن را درک چرا او را به انجام چیزی و به همین دلیل او معتقد است که او را به انجام کار درست. من فکر می کنم او به طور مداوم فکر می کند او را به انجام کار درست برای گله خود را. حتی هنگامی که او باعث می شود وحشتناک ترین تصمیم او معتقد است که او درست برای “دختر”. عیسی مانند مرجع من احساس خوبی در دست با مدیر [Malgorzata می شود با نام مستعار “Malgo”] و فیلمبردار [Michal Englert] و من نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن جنبه از شخصیت او. من تا به حال به نگرانی در مورد روح و روان از این شخصیت بود و او را نگاه بالا و مرموز است.

تبلیغات:

به نظر می رسد شما به اکسل در بازی مردان که کاریزماتیک و وحشت زده است. چه به بازی ؟

در سناریوی ایده آل, این چیزی است که ما می خواستیم برای رسیدن به — شما احساس می کنید که کنترل. من نمی دانم که چیزی است که من می تواند بازی کند. من فکر نمی کنم شما می توانید انجام است که کنترل به عنوان یک بازیگر. شما نیاز به این باور است که شما باید کنترل و واقعا درک داستان شما هستند و که در آن شخصیت خود را می آید. اما خیلی از آن — اگر در آن کار می کند — این است که فیلم سحر و جادو.

تبلیغات:

آیا شما تا به حال هر گونه عجیب و غریب فن پاسخ از زنان و یا حتی مردان که “عبادت” شما ؟

[می خندد]. Um, آره, شما می دانید. من اصلا “عبادت” اما آن است که گاهی اوقات عجیب و غریب که افرادی که نمی دانم من می آیند و می گویند “من شما را خیلی دوست دارم.” این باعث می شود من کمی ناراحت کننده است. آنها من را نمی دانم. من تا به حال برای قرار دادن کنار بگذاریم. چوپان است و بسیار راحت با پرستش.

این فیلم نشان می دهد یکی از عجیب و غریب مراسم از خون لکه دار و غیر معمول دیگر لحظات است که بسیار قدرتمند است. آیا شما هر گونه ورودی در مورد این صحنه ؟

تبلیغات:

خون لکه — من مطمئن هستم که در اسکریپت یا این بیت مربوط به چوپان قرار دادن انگشتان خود را در دهان او ، Malgo گفت: روز قبل از “ما نیاز به چیزی عجیب و غریب. شاید شما می توانید با قرار دادن دست خود را در دهان خود را?” که خراب کردن ایده و آن discomfiting. لیستی از ایده هایی بود که می رود و در. وجود دارد یک لحظه آن را مانند یک صحنه که در آن گله از دست داده است و در وسط هیچ جا و یکی از چوپان پیروان یک ایده که در آن برای رفتن و در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل اوضاع و به دست آوردن مجدد قدرت چوپان به او قرار داده و در محل خود. اسکریپت تا به حال او را به خطبه اما در مجموعه Malgo گفت: “چرا شما فقط ضربه و کشیدن او را؟” در که در ساخت این فیلم بود واقعا یک فرآیند هنری ساخته شده است که آن را به ایستادگی کردن برای من. این نادر است شما تجربه این نوع از آزادی و بازسازی یک داستان در مجموعه. آن را نیز بسیار ترسناک است.

آیا شما تا به حال زندگی می کردند در یک کمون-مانند وضعیت ؟ چگونه خواهد بود شما کرایه در یک گروه محیط زیست که می خواهم ؟ آیا شما یک هیپی ؟

هیچ. نه خدا را شکر! در این معنا, من نمی هر گونه اطلاعات در داخل. دو تا سه سال پیش زمانی که من شروع به آماده شدن برای این نقش فرقه مستند ظاهر شد تا در همه جا. “پایان جهان فرقه” و “مقدس جهنم”, ویژه, واقعا چشمان من را باز کرد و Malgo چشم. چرا که ما آنقدر به این فرقه و رهبران به دنبال یک راه خاص است. در “جهنم مقدس” این [فرقه رهبر] می پوشد speedo و ری ممنوعیت. ما می توانید انجام دهید هر آنچه ما می خواهیم تا زمانی که او را نگه دارید بیش از گله خود را.

تبلیغات:

من فکر می کنم که یک بخشی از آماده سازی شد تماشای این اسناد و خواندن در مورد فرقه اما پس از آن آمد یک نقطه وجود دارد که در آن من تا به حال اجازه دهید همه که رفتن و شروع به ایجاد خود من چوپان. مهم ترین قسمت این بود درک چگونه آن را همه آغاز شده و پس از تماشای آن اسناد به من کمک کرد درک وضعیت و [در “دیگر بره”] جایی که رهبر این فرقه بود که می خواست می شود یک شوهر خوب به همسر خود و سپس کمک به زن در جامعه و آن را به آرامی رشد کرد. اما پس از آن در برخی از نقطه آن را تبدیل به چیز دیگری و در مورد ماندن در کنترل است.

این فیلم از نظر بصری زرق و برق دار. من درک می کنم شما یک بیت از یک عکاس شده اند و ارسال تصاویر از کار خود را در Instagram. شما می توانید در مورد آن صحبت سرگرمی ؟

من هستم. من عاشق عکاسی و من فکر می کنم که این فیلم به نظر می رسد بسیار متمایز و خیره کننده است که تا حد زیادی به دلیل استعداد شگفت انگیز فیلمبردار ساخته شده است که هر فیلم از Malgo است. با استفاده از زاویه گسترده و closeups و یک لنز که به وهم آور و تحریف احساس من می دانستم که این فیلم قرار بود به نگاه متفاوت و آخرتی و کمک کرد که من انجام آنچه که من باید انجام دهید.

Malgo و میشل در حال فیلم علاقمندان آشنا در اروپا arthouse سینما بودند و ما های فیلم که الهام بخش ما و یک فیلمساز من هرگز دیده می شود هر چیزی با شد [آندره] Tarkovksy. من نمی دانم که در آن من شده است یا آنچه من مشاهده شده است اما نبود تارکوفسکی. اما در حال حاضر آن است. من عاشق راه او شاخه های خود فیلم و عکس در فیلم ما در بر داشت الهام بخش خود را در جهان خود را.

تبلیغات:

این فیلم در صورتحساب یا لیست به عنوان یک فیلم ترسناک. شما نیز به تازگی ساخته شده “فراموش نشدنی از خانه تپه” اما شما انجام داده ام, عاشقانه, فیلم, موزیکال, پروژه ها و ژانرهای دیگر از sci-fi به هیجان و بیشتر. من دوست دارم که چگونه همه کاره شما به عنوان یک بازیگر. هر شغلی افکار ؟

آن است که واقعا سرگرم کننده قادر به نزول دندان های خود را به یک پروژه و یا شخصیت مانند چوپان در “دیگر بره.” اما من می خواهم از دست دادن سلامت عقل من اگر من فقط می خواهم بازی چوپان. این است که تنوع ژانرهای مختلف است که باعث می شود همه چیز جالب و نگه می دارد آن را سرگرم کننده است. و البته من انجام چیزهای دیگر در حال حاضر یک کمدی تاریک برای HBO Max به نام “پرواز است.” من نه به عنوان شخصیت. من هستم یک مسافر او [Kaley Cuoco] دیدار و با پرت کردن. آن را به انتهای دیگر طیف.

چوپان می یابد جایی که او خواستار “عدن است.” جایی که برخی از دیدنی ترین مکان های که بازدید کرده اید یا زندگی می کردند ؟

که جای او تماس عدن شد در ایرلند در کوه های ویککلو و در یک دریاچه گینس خانواده صاحب. آن است که یک مکان دیدنی و جذاب. همچنین می تواند یک مکان بسیار امن در حال حاضر. یکی از چیزهای سرگرم کننده در مورد یک بازیگر شدن برای سفر به تمام این مکان در سراسر جهان است. من یک بار در محل در صحرا در نامیبیا برای فیلم “دریای سرخ غواصی رفت و آمد مکرر.” که خواهد ماندن در صفحه پنج از مکان های مورد علاقه من.

تبلیغات:

دیگر “بره” آغاز بکار در تقاضا و در سیستم عامل های دیجیتال در جمعه, آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>