رفتن به سوپر شنبه بایدن بزرگ بودجه افزایش

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتظار برای پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه و در روزهای منتهی به مسابقه نامزدی خود را دریافت کرده و تعداد قابل توجهی افزایش از قوی رای گیری برای تایید. همه از این آمده است فقط در زمان برای این مسابقه است که در آن معاون رئیس جمهور سابق یک مدعی جدی — و فقط پیش از سه شنبه.

پس از روز سه شنبه بحث در چارلستون کارولینای جنوبی بایدن انتخاباتی مطرح شده 2 میلیون دلار در چهار روز. بیش از نیمی از آن در آورده بود روز بعد از مناظره زمانی که او مطرح شده بیش از 1.2 میلیون دلار.

متحد کردن کشور بایدن فوق العاده PAC نیز تا به حال موفق روز جمع آوری کمک مالی از دیر آوردن $2.5 میلیون روز پنجشنبه گذشته یک مسافت که منجر به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه هفت شکل آگهی خرید در تعدادی از شنبه متحده است.

فراتر از جمع آوری کمک های مردمی بایدن نیز متصلب تا برخی از مشخصات بالا تایید شده است. روز چهارشنبه در کنگره جیمز Clyburn قدرتمند دموکرات در کنگره است که دیده می شود به عنوان یک kingmaker در کارولینای جنوبی رسما تایید بایدن. جیمز Costos سابق HBO اجرایی و برجسته دموکراتیک جمع آوری کمک در روز جمعه اعلام کرد که او می تواند پرتاب وزن خود را پشت معاون سابق رئیس جمهور.

همه از این به مقدار قابل چرخش برای یک کمپین است که شاهد نتایج ناامید کننده در سه اولیه مسابقات. آن را به خصوص علامت مثبت رفتن به کارولینای جنوبی که در آن بایدن بوده است روشن frontrunner و که در آن یک پایان قوی می تواند احیای عقب مانده نامزدی.

یک پایان خواهد بود یک مزیت خاص در آینده تنها سه روز از سه شنبه زمانی که 14 متحده یک قلمرو و دموکرات ها زندگی در خارج از کشور خود را نگه دارد نامزد رقابت — با 1,344 نمایندگان در خط. و آن را با ارسال یک سیگنال روشن در مورد بایدن توانایی به ماندن در این مسابقه حتی بعد از یک شروع ناامید کننده.

پس از اتمام چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر بایدن کوچک رو بلند از دور دوم پایان در نوادا قفقاز. به عنوان کارولینای جنوبی که در آن او است که محبوب در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی (که دو سوم اولیه رای دهندگان) RealClearPolitics’ رای گیری متوسط قرار داده و او را بیش از 12 امتیاز جلوتر از ایالت ورمونت برنی ساندرز.

این اعداد قوی همراه با تجدید حمایت مالی را ترک کرده اند معاون رئیس جمهور سابق ابراز اعتماد به نفس در اصلی نتایج.

“امروز یک روز فوق العاده است چرا که من به شما بگویم آنچه در کامل باز گشت شروع می شود در کارولینای جنوبی گفت:” در یک تجمع بعد از ظهر شنبه در Raleigh, North Carolina. “ما در حال رفتن به برنده شدن در کارولینای جنوبی است. و گام بعدی این است که در کارولینای شمالی.”

از وجود او افزود: “این یک مسیر مستقیم به نامزدی برای رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است.”

این تاییدیه نیز سیگنال است که با نفوذ دموکرات هواداران هنوز هم دیدن بایدن — که قبلا در نظر گرفته شده در این مسابقه را frontrunner — که هنوز هم قابل دوام.

مالی مبارزات انتخاباتی کارشناسان به مدت طولانی استدلال در مورد چقدر مهم است پول است که برای ایجاد موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری است. باراک اوباما 2012 مسابقه برای مثال در حالی که فاقد وجوه را از خود نشان داد ارزش نسبی مشتاق رای دهندگان و زرنگ و دانا استراتژی رسانه های اجتماعی حتی زمانی که در برابر خوبی تامین می کنه. و تام Steyer نامزدی این مسابقه یک نشانه روشن است که به سادگی به عنوان یک میلیاردر لزوما به اندازه کافی برای سوق دادن شما به frontrunner وضعیت.

اما پول می تواند حرکت سوزن به حد معینی: فقط ببینید به عنوان مثال از نامزدی سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. در حالی که حزب سوسیالیست او موفق به نظرسنجی به خوبی به اندازه کافی برای دعوت به شرکت در بحث و در حال حاضر در مقام سوم در سراسر کشور در درجه اول به لطف داشتن کاهش یافته و به یک و نیم میلیارد دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود. مبارزات انتخاباتی خود در روز جمعه اعلام کرد که آن را در حال صرف $505.8 میلیون در تبلیغات پس از پیوستن به این بازی در ماه نوامبر. که دو برابر قبلی اولیه صرف ثبت.

بلومبرگ کنار آن یک چیز برای قرار دادن پول که در آن رای دهندگان هستند; آن چیز دیگری برای اجرای این نوع از مبارزات انتخاباتی است که رای دهندگان قرار دادن پول به جایی که شما هستند. کمپین مانند کسانی که از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و تشکر. دیوید بچه بداخلاق و لوس چای حزب رقیب و سپس به خانه رهبر اریک کانتور یک مثال کلاسیک از این: مجموع پول مطرح شده کمتر قابل توجهی از تعداد اهدا کنندگان و شور و شوق است که با الهام از آنها به تراشه.

در این رابطه ساندرز نامزد برای تماشای: او بیش از هر یک از مخالفان خود کشیدن در بیش از $121 میلیون به تاریخ و تنها از فرد اهدا.

بنابراین یک افزایش بودجه برای کسی مثل بایدن که مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید به طور فزاینده رو به پایین یعنی بیش از افزایش ad-قدرت خرید. همچنین این سیگنال به رای دهندگان که او هنوز هم یک نامزد مناسب. جمع آوری کمک های مردمی حمایت begets جمع آوری کمک های مردمی پشتیبانی; به همین دلیل مبارزات همیشه مشتاق برای به اشتراک گذاشتن شماره خود را پس از یک قوی در بحث عملکرد ،

اما در یک مسابقه که همچنین شامل دو میلیاردرهای (و بلندی انتخابات عمومی مسابقه که در آن وقت رئیس جمهور به سوزاندن بیش از حد) یک نامزد مناسب است که نیاز به رفتن به هر چه پول نشان دهنده و چه پول در واقع اقدام به خرید. بایدن فوق العاده PAC وجوه هفته گذشته اعلام کرد برای مثال بلافاصله رفت سمت خرید up ads بیش از همه سه شنبه متحده است.

که آگهی خرید پس از همان super PAC متحد کردن کشور صرف $4.5 میلیون در آیووا که در آن بایدن را عملکرد ضعیف led برخی از حامیان به نظر پرش کشتی. روشن است که یک جامد در مهم دولتی مانند کارولینای جنوبی خواهد شد که آنها خود را checkbooks دوباره — حداقل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>