مراقبت های بهداشتی بیمه انتظار می رود به افزایش حق بیمه به میزان 40 درصد به جبران coronavirus زیان

شرکت های بیمه خصوصی سلامت انتظار می رود به افزایش حق بیمه به میزان 40 درصد برای جبران هزینه های کروناویروس آزمایش و درمان با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از تحت پوشش کالیفرنیا, دولت بهداشت و درمان مراقبت از بازار است.

هر چند هنوز معلوم نیست چقدر coronavirus بحران در نهایت هزینه در بهداشت و درمان هزینه بیمه ارسال خواهد خود را 2021 به نرخ دولتی تنظیم کننده در ماه آینده. تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از مدل های تحت پوشش کالیفرنیا انتظار دارد که این سال را به مراقبت های مرتبط با این ویروس را هزینه بین $34 میلیارد دلار و 251 میلیارد و یا بین 2 درصد از حق بیمه و 21 درصد از حق بیمه. تحلیل تخمین می زند که شرکت های بیمه خواهد قیمت این هزینه ها در دو نرخ را به خود 2021 حق بیمه طرح را افزایش می دهد که طیف وسیعی از به عنوان کمی به عنوان 4 درصد به بیش از 40 درصد برای 170 میلیون نفر از کارگران و افرادی که خصوصی برنامه.

تبلیغات:

“تحت پوشش کالیفرنیا و تحلیل نشان می دهد تاثیر COVID-19 خواهد بود قابل توجه است و غایب فدرال اقدام مصرف کنندگان و کارفرمایان و ما کل سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است در مواجهه با هزینه های پیش بینی نشده که می تواند بیش از $251 میلیارد” گفت: Peter V. لی مدیر اجرایی بازار است. “مصرف کنندگان را احساس خواهد کرد و این هزینه ها از طریق بالاتر از جیب هزینه ها و حق بیمه و همچنین پتانسیل کارفرمایان انداختن پوشش و یا تغییر هزینه های بیشتر به کارکنان.”

تنظیم سال آینده بیمه خواهد بود به عنوان ساده به عنوان افزایش نرخ در دو هزینه های 2020 مراقبت. خود را در نرخ های پیشنهادی باید خود را منعکس کند “انتظار می رود هزینه ها در سال 2021 نه آنچه که آنها صرف شده در سال 2020” برای دریافت تایید از دولت بهداشت و درمان ارز رگولاتور دیو دیلون از جامعه Actuaries توضیح داد: به Vox.

“صادر کنندگان مجاز به عبارتند از گذشته ضرر و زیان در آینده نگر نرخ حق بیمه در صورتی که این هزینه ها نمی رود باقی بماند,” او گفت:. “بنابراین برای اکثر بیمه سلامت صادر کنندگان حق بیمه خواهد بود انتظار می رود افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از Covid-19-هزینه های مربوط اگر این بیماری همه گیر است که محدود به سال 2020 است.”

تبلیغات:

“هیچ جا در آن محاسبات را می گفتند ما میخوایم از دست دادن این مقدار پول در سال 2020′” توافق سینتیا Cox معاون ارشد رئیس جمهور در بنیاد خانواده کایسر.

اگر ویروس امتداد به سال آینده بیمه می تواند پروژه هزینه های بالاتر. اما هزینه های این بیماری همه گیر هستند و نه محدود به آزمایش و بستری شدن در بیمارستان بیش از ماه های آینده حتی اگر گسترش wanes. یک واکسن است انتظار می رود حداقل تا سال 2021 و سلامت بالا گفته اند که در مقیاس گسترده ای ایمن سازی تنها راه برای مهار این ویروس در دراز مدت. شرکت های دارویی نیز تست طیف وسیعی از گزینه های درمانی است که می تواند همچنین اضافه کردن به هزینه های کلی.

و اگر چه شرکت های بیمه نمی تواند مجموعه ای را افزایش می دهد, بر اساس سال گذشته ضرر و زیان آنها قادر به افزایش حق بیمه در صورتی که مجبور به شیب به خود موجود ذخایر سرمایه ای که تر شد به احتمال زیاد پس از متعدد شرکت های بیمه بالا اعلام کردند که با چشم پوشیدن از شرکت می پردازد و از جیب برای هزینه های کروناویروس تست و درمان است.

تبلیغات:

بیمه های خود را تنظیم 2020 حق بیمه در اواسط سال 2019 با “هیچ اشاره از coronavirus در افق” لی نیویورک تایمز گفت. “هیچ شرکت بیمه هیچ دولت و, برنامه ریزی و قرار دادن پول برای چیزی از این اهمیت است.”

“رگولاتور را به یک چشم تیز به حق بیمه را افزایش می دهد” اضافه شده جان Bertko رئیس داروئی برای کالیفرنیا, بازار, اما اگر شرکت های بیمه “جویدن تا نصف و یا بیشتر از پرداخت بدهی خود ذخایر رگولاتور را می گویند که آنها نیاز به ساخت آنها را.”

تبلیغات:

جداگانه تجزیه و تحلیل توسط S&P رتبه جهانی یافت می شود که شرکت های بیمه خواهد بود قادر به جذب 3 درصد به 4 درصد افزایش در هزینه های پزشکی را افزایش می دهد اما between10 درصد به 12 درصد آنها را مجبور به استفاده از ذخایر خود را.

برخی از کارشناسان فکر می کنم هزینه پیش بینی هستند و پر از شکوفه.

“ما فکر می کنیم ادعا می کند در حال رفتن به رها کردن بیش از ماه آینده و یا دو” ادوارد کاپلان از شرکت شرکت مشاوره سگال گفت: زمان پیش بینی که سخت ضربه نیویورک ممکن است هزینه های افزایش 4% به 5% اما مناطق دیگر را پایین تر را افزایش می دهد ،

تبلیغات:

اما لی اشاره کرد که “همه هنوز هم حدس زدن چه coronavirus بستری بماند به نظر می رسد.”

هر چند برآورد نشان می دهد که نوعی ذات الریه بستری شدن در بیمارستان در مورد هزینه $20,000 تحت پوشش کالیفرنیا است که پروژه های متوسط به شدید coronavirus موارد خواهد بود و نزدیک به $72,000.

بیمه گر هزینه ها را نیز تا حد زیادی تحت تاثیر این تصمیم به نوار اعمال جراحی الکتیو در اکثر متحده برای حفظ ظرفیت بیمارستان و تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان. شرکت های بیمه می تواند استدلال می کنند که آنها انتظار برای دیدن یک افزایش بزرگ در تقاضا برای روش انتخابی در سال 2021 به دلیل یک ماه-تاخیر طولانی. اما دیلون با اشاره به بورسی که این نیز کاهش هر دو روش پس از این بیمه می تواند به “افست” در این سال coronavirus هزینه با صرفه جویی در اعمال جراحی الکتیو.

تبلیغات:

تحت پوشش کالیفرنیا تجزیه و تحلیل پروژه های که در بالا پایان هزینه های مرتبط با این ویروس را اضافه کنید و حدود 20 درصد به زمان 1.2 تریلیون دلار در هزینه های سالانه. اما لی اذعان کرد که این امر غیر ممکن است بدانید که در این نقطه است.

“بسیاری از ما نمی دانم,” او گفت: بار. “این محدوده هستند.”

آن را نیز ممکن است که شرکت های بیمه ممکن است تصمیم به خروج از بازار بیمه در مجموع خروج از 20 میلیون نفر که بیمه خود را از طریق بورس بدون پوشش.

“آنها ممکن است تصمیم به شرکت اگر آن را بیش از حد سخت برای پیش بینی آنچه که هزینه های خود را در حال رفتن به” کاکس گفت: Vox.

تبلیغات:

لی توافق کردند که میلیون ها نفر “ممکن است از دست دادن پوشش خود و بدون نیاز به مراقبت از ما به عنوان جنگ جهانی بهداشت از بحران.”

برای شرکت های بیمه در حال تماس در کنگره به ارائه کمک های مالی برای کمک به شرکت های بیمه جذب این هزینه ها.

“بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان پوشش COVID-19 آزمون و نیاز به درمان. همانطور که بیشتر مردم به دنبال پوشش و مراقبت با توجه به این همه گیر این موقت اضطراری برنامه محافظت از آمریکایی ها از عواقب بالقوه فاجعه بار هزینه های” دو بیمه درمانی گروه تجارت گفت: در نامه ای به رهبران کنگره در ماه گذشته.

برخی از کارفرمایان و دیگران نیز راه اندازی شد داد به مبارزه برای مراقبت های بهداشتی به اصرار کنگره به تصویب فدرال بیمه اتکایی برنامه کمک خواهد کرد که پوشش پرهزينه ترين پزشکی ادعا می کند و “راه حل برای حمایت ویژه ثبت نام دوره.”

تبلیغات:

کنگره به نظر می رسد به کار به سمت این نوع از برنامه در آمریکا’ آخرین پیشنهاد برای فاز بعدی coronavirus امداد. این طرح را ایجاد یک برنامه دو ساله است که “ارائه پرداخت به افراد و گروه های کوچک بازار قصد دارد برای ضرر و زیان و کمک به کاهش حق بیمه را افزایش می دهد برای مصرف کنندگان است.”

Bertko گفت که کنگره است که در زنگ تفریح تا آوریل 20, باید عمل به عنوان به سرعت برای جلوگیری از این حق بیمه را افزایش می دهد.

“با توجه به این که بیمه ارسال خواهد 2021 نرخ در ماه مه و نهایی آنها را در اطراف 1 جولای اقدام کنگره مورد نیاز است به زودی به منظور تحت تاثیر قرار 2021 حق بیمه” او در بیانیه ای گفت. “در حالی که وجود دارد این است که بسیاری از عدم قطعیت با هر چیزی مربوط به COVID-19 یکی از چیزهایی که ما می تواند برخی از این است که تاثیر قابل توجهی خواهد شد و در حال حاضر زمان برای اقدام است.”

لی گفت که این برنامه لازم بود برای محافظت از مردم و نه شرکت های بیمه است.

تبلیغات:

“این نه ‘بیمه’ هزینه این هزینه ها به طور مستقیم منتقله توسط فردی آمریکایی ها در قالب هزینه های حق بیمه و,” او گفت:. “این هزینه ها به کوچک و بزرگ کسب و کار است که در حال مبارزه می باشند و هزینه به افرادی که ممکن است اجتناب از نیاز به مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>