مقامات بهداشت ترس همه گیر باعث خواهد شد STIs به افزایش

در این هفته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر شد اطلاعات جدید در مورد چگونه سیفلیس مادرزادی تشخیص در ایالات متحده افزایش 261 درصد بین سال های 2013 و 2018. در سال 2018 در مجموع 94 موارد منجر به stillbirths یا زود مرگ و میر نوزادان در میان گزارش سفلیس مادرزادی موارد است.

این اعداد نقطه به نقطه نگران کننده روند در ایالات متحده است که در حال تشدید در بیماری همه گیر کوروناویروس: بیماری های مقاربتی (STD) و عفونت مقاربتی (STI) نرخ در حال افزایش است.

تبلیغات:

“این روند نگران کننده در سیفلیس مادرزادی علامتی از یک مواج اپیدمی در این کشور و یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که بیمار مجهز و تحت ذوات و به مقابله با آن” David R. Harvey, مدیر اجرایی ” ائتلاف ملی STD مدیران سنت, در بیانیه ای. “هر مورد سفلیس مادرزادی است که یک شکست و یک قناری در معدن زغال سنگ به صورت بسیار عمیق تر ریشه مسئله است.”

سفلیس مادرزادی می توان جلوگیری کرد اما نیاز به تست یک زن باردار برای سفلیس حق دور. اگر آزمایش مثبت آنها را می توان با آنتی بیوتیک درمان.

به عنوان سالن است که قبلا گزارش شدمنn سال 2018 وجود دارد بیش از 2.4 میلیون و سفلیس و سوزاک و کلامیدیا عفونت همراه — افزایش بیش از 100 ، 000 از سال گذشته. CDC را STD پیشگیری از بخش دیده می شود 40 درصد کاهش در بودجه از سال 2003. تست تبدیل شده است سخت تر است در بخشی به دلیل تهمت و دولت سیاست تصمیم به قطع عنوان X بودجه به مراکز بهداشتی درمانی که ارائه سقط جنین مراقبت. این تصمیم منجر به بسته شدن بسیاری از والدین کلینیک های که ارائه نمی سقط جنین خدمات را ارائه STD تست.

تبلیغات:

در حال حاضر متخصصان مراقبت های بهداشتی نگران هستند همه گیر می تواند در تشدید در حال حاضر نگران کننده روند. سی و هشت والدین وابسته در سراسر ایالات متحده دریافت بیش از 80 میلیون دلار وام از دولت فدرال چک Protection Program (PPP) که بخشی از یک کسب و کار کوچک برنامه های امداد برای کمک به کارفرمایان در طول بیماری همه گیر. با تشکر از نامه های به دست آمده توسط NPR, اخبار ظاهر است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست شده است این اعضا به بازگشت میلیون ها دلار.

در عین حال والدین درمانگاه کلید به STD و STI تست به خصوص در آسیب پذیر تر یا پایین تر-درآمد جوامع است. بین اکتبر 2017 و 30 سپتامبر 2018 برنامه ریزی والدین وابسته تشخیص داده 240,384 STIs. ارتباط با این واقعیت است که روال بهداشت و درمان سخت است برای دسترسی به طول بیماری همه گیر بهداشت مقامات نگران هستند.

“من فکر می کنم آنچه ما با آن روبرو هستیم این است که واقعا مرکزی تلاقی مردم به دنبال ندارد اساسی پیشگیرانه خدمات مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید و یا تلاش برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی در جوامع ما و سپس ازدواج است که با, شما می دانید, مردم, در ادامه به انسان و زندگی جنسی خود را فعال و کسانی که همه چیز فقط don’t go away,” آماندا اسکینر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت والدین از جنوب انگلستان گفت: سالن در یک مصاحبه. “یکی از مهم ترین کارهایی است که ما انجام داده ایم در پاسخ به این بیماری همه گیر است که راه اندازی یک خدمات پزشکی از راه دور, و ما دیده ایم در اینجا ما وابسته است که غربالگری برای عفونت مقاربتی است که همواره یکی از سه خدمات است که مردم در حال رسیدن است.”

تبلیغات:

اسکینر گفت که از والدین جدید انگلستان وابسته شده اند قادر به باز بماند و ارائه خدمات آن را نیز کمک نگه داشتن مردم از اورژانس آن بیمارستان را می خواستم به نگه داشتن باز و امن برای coronavirus بیماران.

“تصور کنید اگر کسی تا به حال حاد لگن درد و نیاز به دیده می شود اگر ما می تواند آنها را [در] والدین نه تنها نشانی که دیدار که نیازهای فرد و جلوگیری از آنها را از بالقوه داشتن یک مطلب جدی, بهداشت و درمان, موضوع, اما آن را نیز جلوگیری از آنها را از داشتن برای رفتن به بیمارستان …. با استفاده از این منابع لازم است که می تواند لازم برای درمان coronavirus بیمار” اسکینر گفت.

تبلیغات:

اسکینر اضافه شده است که والدین وابسته نقش اساسی در جوامع که اغلب چپ خارج از جریان اصلی سیستم بهداشت و درمان. “من فکر می کنم یکی از چیزهایی که این بیماری همه گیر است واقعا سر گذاشته . . . فوق العاده نابرابری در سلامت برای مردم است که رانده شده توسط سیستمیک ظلم و ستم” اسکینر اشاره کرد.

دکتر کریشنا Upadhya ارشد پزشکی مشاور در برنامه ریزی والدین فدراسیون و امریکا توافق کردند که وجود دارد نگرانی در مورد افرادی که قصد درمان نشده.

“ایالات متحده بود و در حال حاضر در یک بیماری همه گیر برای STIs که واقعا برتر تمام زمان بالا” دکتر Upadhya گفت. “ما می دانیم که آن تغییر نکرده چرا که از COVID.” Upadhya گفت که “به دلیل محدود گزینه های خدمات در طول همه گیر” کارشناسان بهداشت و درمان “آیا نگرانی در مورد این واقعیت است که مردم در حال رفتن در تست نشده و درمان نشده در طول این زمان.”

تبلیغات:

دکتر Upadhya گفت: والدین به حال شده است برای انطباق با این بیماری همه گیر در حال گسترش telehealth گزینه های. به همین ترتیب آنها به دنبال راه هایی که مردم می توانند STI آزمون در خانه انجام می شود و سپس به ارسال مواد به درمانگاه. دکتر Upadhya اضافه شده است که این نگرانی وجود دارد در اطراف افزایش سفلیس مادرزادی نرخ و رفتن بیماری کشف نشده.

“اگر یک کودک متولد شده است با سفلیس مادرزادی است که می تواند تاثیر بر روی چند سیستم در بدن خود را که می تواند زندگی طولانی است . . . به همین ترتیب ما می دانیم که کلامیدیا برای مثال پیشرو علت قابل پیشگیری از ناباروری در کشور” دکتر Upadhya گفت. “HIV واضح است که طولانی مدت و مزمن بیماری تبخال از این چیزها واقعا باید دراز مدت اثرات بر سلامت مردم و رفاه در سراسر عمر پس اگر ما منابع برای شناسایی موارد و ارائه درمان و پیشگیری به مردم است که واقعا قابل توجه است تاثیر منفی بر سلامت خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی