خلبان هلی کوپتر درگیر در کوبه برایانت سقوط قبلا نقض قوانین فدرال حمل و نقل هوایی

یک گزارش جدید نشان می دهد که خلبان این بالگرد که سقوط کرد به یک کالاباساس دامنه کوه ماه گذشته و کشته NBA افسانه کوبه برایانت همراه با هشت نفر دیگر تا به حال سابقه نقض قوانین فدرال حمل و نقل هوایی.

Ara Zobayan بود که پرواز این وسیله نقلیه که شامل 41 ساله برایانت و 13-year-old daughter Gianna شکست فدرال قوانین پرواز در سال 2015 زمانی که او پرواز کرد به شلوغ حریم هوایی در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX) با وجود اینکه دستور داد به انجام این کار با توجه به لس آنجلس تایمز. در زمان Zobayan پرواز به جزیره بیان هلیکوپتر یک شرکت منشور که در آن او کار می کرد برای سال منتهی به سقوط با Bryants ماه گذشته.

تبلیغات:

کنترل ترافیک هوایی دستور Zobayan به پرواز خود عازم شمال AS350 هلی کوپتر به سهل انگاری حریم هوایی به دلیل شرایط آب و هوایی در حال کاهش دید در زیر بصری قوانین پرواز (VFR). پس از Zobayan را به هر حال اداره هوانوردی فدرال (FAA) به او گفت تحت مشاوره. FAA می گوید که Zobayan پذیرش مسئولیت برای اقدامات خود را ایراد گرفت اما او به اندازه کافی برنامه ریزی و بررسی شرایط آب و هوا در فرودگاه لوس آنجلس به طوری که او می تواند هماهنگ درآمده است.

در حالی که معلوم نیست چرا این هلیکوپتر حمل Zobayan و Bryants سقوط کرد یک تپه محققان بر این باورند که خلبان تلاش شد با دید ضعیف با توجه به شرایط آب و هوا قبل از توفنده هلی کوپتر خود را به دامنه کوه. این شبیه به شرایطی که باعث Zobayan به دردسر با FAA در سال 2015.

یادبود تجلیل کوبه دخترش, شش تن از دوستان خود و Zobayan برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز در لس آنجلس روز دوشنبه در 1 p. m. و با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. تعدادی از افراد مشهور و مشاهیر انتظار می رود برای حضور در جمله سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, کارگردان اسپایک لی بازیگر جک نیکلسون نایک از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق فیل نایت و بسکتبال آیکون شامل Kareem Abdul-Jabbar, Bill Russell, Michael Jordan, پت رایلی و آلن Iverson. برایانت بیوه ونسا توضیح داد و در آن اعلام کرد در اوایل این ماه که از تاریخ 2/24/20 انتخاب شد به افتخار شماره Gianna بسکتبال نیوجرسی (2) تعداد در کوبه بسکتبال نیوجرسی (24) و تعداد سال است که در آن کوبه و ونسا بودند شاعرانه با هم.

تبلیغات:

او در طول 20 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک گارد تیراندازی با لس آنجلس لیکرز برایانت برنده پنج NBA عناوین و شد در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در تاریخ حق رای دادن. او همچنین دو بار قهرمان المپیک ، سومين گلزن در تاریخ NBA و 18-زمان All-Star. برایانت نیز به شدت درگیر در امور خیریه از جمله سازمان هایی است که به کمک بی خانمان ها کمک به افراد جوان و ترویج ورزش است. درآمد حاصل از این مراسم یادبود را به Mamba & Mambacita ورزشی بنیاد یک گروه که تلاش برای توانمند سازی جوامع محروم از طریق ورزش جوانان. این اصل شناخته شده به عنوان Mamba ورزشی بنیاد پس از برایانت نام مستعار The Black Mamba اما تغییر نام آن به شامل Mambacita به افتخار برایانت پس از عبور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>