قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط جاش Gondelman یک کمدین است که نوشته شده برای آخرین هفته امشب با جان اولیور و در حال حاضر می نویسد: برای Desus & Mero. او اولین مقاله مجموعه زیبا را امتحان کنید: داستان از بهترین اهداف و نتایج مختلفی در دسترس است در حال حاضر.

Prudie و Gondelman حفاری به نامه در مورد اگر شما باید اجازه می دهد تا مهمانان را به صحبت با مهربانی از خود را بسیار نامهربان پدر در تشییع جنازه او چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک مادر که تایید نیست رابطه خود را در عین حال متمایل به ریاست مابی در مورد برنامه های عروسی خود را چه اقداماتی را زمانی که دوست پسر خود را pees در بستر هر زمان که او می نوشد چه باید بکنید هنگامی که پدر و مادر خود و طرف با یک دستکاری خواهر و قلدری پسر, چگونه برای کمک به شوهر خود بگویید بهتر حکایات که نمی نوبه خود مردم را خاموش و این که آیا شما آن را مدیون خود را در جامعه یهودی به “یهودی” حتی اگر آن را نمی بزرگ بخشی از هویت خود را.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به prudence@slate.com و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی