کمک! چطور به کودکان و نوجوانان ما آنها مختلف بیولوژیکی پدران?


A mom, a dad, and three kids walking, with their backs to the camera

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس monkeybusinessimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

شوهر من جو و من شده اند با هم برای بیش از 10 سال و سه بچه. ما رفت و از طریق یک سنگی پچ چند سال پیش از هم جدا شدند و حدود یک سال است. در طول این زمان ما در هر دو حال, جدید, روابط, اما من با براد—که از بین رفته به عنوان به زودی به عنوان او در بر داشت. من شده اند قادر به تماس با براد پس از.

در ضمن جو و من تصمیم گرفتم که ما کار بر روی همه چیز و پشت هم. او می دانست که من باردار بود در این زمان. ما در حال حاضر سه جوان, بچه ها, جوانترین آنها متفاوت است پدر بیولوژیکی اما جو است که پدر خود را در هر راه دیگر—او در شناسنامه و او را دوست دارد و برای مراقبت از این کودک همان است که او با بچه های دیگر و همه آنها او را پدر. هنگامی که بگم بچه ها ؟

—متفاوت پدران

هر چه زودتر به جای بعد من باید فکر می کنم. آن را بسیار آسان تر به جریان متناسب با سن گفتگو با سه نفر از بچه ها زمانی که آنها به اندازه کافی جوان به احساس می کنید مانند این اطلاعات فقط بخشی از خانواده پارچه از آن است که سعی کنید به “شکستن اخبار” زمانی که آنها مسن تر. شما همیشه می توانید صحبت با پزشک متخصص اطفال خود را و/یا یک درمانگر خانواده برای چند جلسه اگر شما به دنبال یک اسکریپت خاص اما جان کلام باید این باشد: شما خود را به مادر و جو است که خود پدر و جوانترین همچنین دارای یک دوم پدر بود که تنها درگیر قبل از او متولد شد. شما و جو صرف برخی از زمان جدا چند سال پیش پس از آن آمد هم به خاطر بالا بردن خانواده خود را. (در حال حاضر نیز زمان زیادی به “که در آن بچه ها می آیند از” گفتگو با کودکان و نوجوانان و معرفی آنها به ایده اسپرم و تخم مرغ است.) اگر شما افشای این در یک ماده از واقع باز کردن راه خواهید بود آن را بخشی از زندگی خانوادگی خود را به جای یک سرزده افشای است که به طور بالقوه آن را مختل. و مطمئن شوید که به بچه ها اجازه می دانم که شما راحت پاسخ به هر گونه سوال.

کمک! من یک فمینیست. آیا این بد است که من می خواهم جراحی زیبایی ؟

دنی M. Lavery پیوست توسط Calvin Kasulke در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من یک زن در مقام اجرایی در یک مردسالار زمینه است. من برای اولین بار نه تنها در شرکت من اما در میان هر یک از رقبای ما. من بسیار واجد شرایط و در سطح آن به نظر می رسد مانند من انجام یک کار خوب. مشکل این است که پشت سلاح سرد و خرده انتقاد که چرخش در اطراف من روزانه. وجود دارد بسیاری از کسانی که به وضوح نمی فکر می کنم من باید در اینجا. من کاملا مطمئن هستم خیلی از این دلیل است که من یک زن هستم—هر چند که هرگز به این دلیل داده شده است. من مدافعان و این احتمال وجود دارد که من از دست دادن کار من اما من سردرگم و خسته. من در یک موقعیت برای خاتمه بدترین مجرمین اما حتی اگر من می توانم, من فکر نمی کنم که تغییر فرهنگ است. من از آنها بدم میاید این کار است که من تا به حال چشم من برای مدت طولانی. من منطقی خاص من می توانم یکی دیگر کمتر کار معتبر, اما من احساس می کنم اجازه womankind پایین می روم. من یک مسئولیت برای افزایش نسل است. کسی به کرک که سقف شیشه ای! (آن را در سال 2020 به خاطر بهشت است! چرا ما هنوز هم با داشتن این مکالمات?) از سوی دیگر من احساس می کنم غرق شدن و نمی توانید تصور کنید که زندگی مثل این و تا زمان بازنشستگی. باید چه کار کنم—مبارزه یا پرواز ؟

—هنوز هم مرد جهان

شما باید همدردی من در تلاش برای وزن “این من پر از بدبختی است” در برابر “اگر من ترک هستم من اجازه womankind پایین؟” (در خطر ابتلا به صدایی flippant, این که چگونه من صرف بخشی بهتر از سال 2016.) شما به تنهایی مسئول برای تبدیل فرهنگ یک شرکت است که هیچ علاقه ای به تبدیل و به شما اجازه نمی کردن زنان به عنوان یک گروه اگر شما به دنبال یک شغل است که شما لذت بردن از با همکاران که شما با احترام رفتار. که گفت:, من امیدوارم که شما مشورت وکیل استخدام قبل از اینکه شما شروع به دنبال کار در جاهای دیگر. این امکان وجود دارد که شما باید یک تبعیض جنسی مورد. همکاران خود می خواهم به شما احساس سردرگم. این نه اخلاقی شکست و یا یک نشانه آن است که شما فاقد استحکام احساس خستگی بعد از یک بی امان مبارزه برای آن را روشن چقدر ناخوشایند شما هستند. های طولانی ایستاده, ثاقب, طبیعت, محیط زیست شما را به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که دیگر زنان در شرکت خود و یا حتی خود را در صنعت شده اند مجاز به رسیدن به سطح اجرایی پیشنهاد می کنم برای من که آن را به ارزش در حالی که خود را برای کشف گزینه های حقوقی خود را. اما من هم امیدوارم که شما لازم نیست خودتان را مسئول به قطع در grindingly وضعیت دردناک و تا زمان بازنشستگی صرفا به این دلیل شما فکر می کنم شما اجازه پایین این تیم می روم. من امیدوارم که این شرکت مجبور به تغییر. (من شک دارم هر چیزی از اقدام قانونی یا مالی عذاب آن وادار به انجام این کار است.) اما در عین حال من می خواهم به شما یک کار است که شما را ندارد و به طور فعال بدبخت.

عزیز احتیاط

کارفرمای من سیاست ارائه رایگان اتاق ناهار در روزهای جمعه. مشکل این است که من عدم تحمل لاکتوز و جمعه ناهار معمولا شامل نمی شود بدون لاکتوز جایگزین. مدیر منابع انسانی مسئول ناهار این را می داند اما او نیز شناخته شده را فراموش کرده یا نادیده می گیرند و همه چیز. من قرص لاکتاز که کمک کند اما آنها گران است و من ترجیح می دهم تنها به خوردن لبنیات به عنوان گاه به گاه درمان نمی رفت و آمد مکرر گذشته به دلیل وجود دارد هیچ دیگر مواد غذایی در دسترس است. من اغلب تا پایان بیرون رفتن و خرید خود من ناهار. معقول است برای من به انتظار ناهار رایگان به جای من محدودیت های رژیم غذایی و یا من به دنبال یک اسب هدیه در دهان خود ،

—محل کار لبنی گلایه

قطعا شما می توانید مساله را با او دوباره بدون آمدن در سراسر به عنوان highhanded یا خواستار است. اگر او دارای یک زمان سخت به خاطر سپردن جزئیات شما می توانید آن را در نوشتن به طوری که او تا به چیزی برای اشاره به بعد. شما همچنین می توانید از او تشکر می کنم برای سفارش ناهار هر هفته و اعتصاب یک تن که مشارکتی و خوش بین به جای عصبانی و مبارز. اما وجود دارد هیچ چیز غیر منطقی در مورد گفت: “هر گونه شانس ما می تواند بیشتر nondairy گزینه برای آینده جمعه ناهار? همانطور که می دانید من نمی توانم هضم لبنیات و من دوست دارم که قادر به پیوستن به بقیه از این تیم است.” آنها در حال ارائه ناهار رایگان به تمام کارکنان و شما تنها درخواست او برای خرس خود را (بسیار رایج است!) محدودیت غذایی در ذهن داشته باشیم هنگامی که او سفارشات چیزی برای همه.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم باید با هم برای 15 سال شده است و او یک همسر و مادر به ما سه تا از بچه ها. اما به جز همان ابتدا من بوده ام ناراضی با ما زندگی عشق است. من به او گفتم اوایل که ایده آل من الگوی دو فعالیت در هفته است. ندارد به کامل دخول جنسی, اگر چه ترجیح من این است که ما هر دو به پایان برسد. من مانند از دست دادن تقریبا به اندازه دریافت. من دوست دارم انواع و نگه داشتن آن تازه است. سه روز پس از آخرین برخورد من آن را می خواهم و او را از دست ندهید. که احساس از دست رفته خود را تبدیل به اضطراب در روز پس از آن. ما نه روز را در حال حاضر و آن را احساس می کند مانند افسردگی است. ما به شما قلاب تا در روز شنبه و پس از آن الگوی دوباره آغاز خواهد شد. من احساس نمی خواستم. ایده آل او الگوی یک بار در هفته—در آخر هفته. مبلغ تنها و او ناله اما موافق به برخی از عشقبازی. اگر ما دست است که پس از یک هفته فرصت وجود دارد شات های کوچک ما به شما قلاب تا روز دوشنبه. او هیچ علاقه ای به دادن دهان, دستی, تحریک کردن با من و یا هر گونه تماس فیزیکی زمانی که من از خودم مراقبت کنم.

من سعی می کنم به عنوان یک شوهر و پدر خوب. من ارائه برای خانواده من, حمایت, آشپزی من, تمیز, بازی با بچه ها و خصلت های جزئی هستند. چه می توانم انجام دهم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>